Laureaci XI Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów (2015/16)

dodano dnia: 20.03.2016; ostatnia aktualizacja: 03.04.2016

Poniższa lista uwzględnia odwołania, które wpłynęły po zawodach trzeciego stopnia i jest ostateczna. Komitet Główny OMG zastosował następujące progi punktowe: laureaci I stopnia 26-30 punktów; laureaci II stopnia 23-25 punktów; laureaci III stopnia 17-22 punktów. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!


Laureaci I stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Dziuba Maciej Kacper 3 Gimnazjum nr 1 w Końskich Końskie
2 Fornal Jan Wojciech 3 Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi Rzeszów
3 Hauke Stanisław Piotr 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
4 Małowidzki Maciej Wojciech 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
5 Ślusarczyk Tomasz 2 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Janusza Korczaka Kraków

Laureaci II stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Barłowski Patryk Stanisław 3 Gimnazjum nr 6 im. Kazimierza Wielkiego Rzeszów
2 Bazyluk Jakub Jerzy 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
3 Fabrowski Jan 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
4 Famulski Jakub 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
5 Galewski Kamil Kajetan 3 Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika Piotrków Trybunalski
6 Girul Radosław Jakub 3 Gimnazjum nr 38 w Zespole Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej Wrocław
7 Gruza Grzegorz 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
8 Grzebieluch Mikołaj 3 Gimnazjum nr 1 w Końskich Końskie
9 Horodecka Maria Hiacynta 3 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
10 Jankowski Krzysztof Jerzy 3 Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Kielce
11 Kamiński Jakub 3 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
12 Kępińska Katarzyna Dobrawa 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
13 Kiełbasa Tomasz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
14 Kolesiński Wojciech 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
15 Lewandowski Bartłomiej 3 Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych nr 1 Warszawa
16 Madej Roman 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
17 Martyniuk Aleksandra 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater Biała Podlaska
18 Matuszewska Zuzanna Gabriela 3 Społeczne Gimnazjum nr 27 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
19 Nowak Mateusz Jakub 2 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
20 Pilecki-Silva Iwo 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
21 Szumielewicz Michał 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
22 Tran Tuan Anh 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
23 Tyburski Piotr Jacek 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
24 Wasilewski Łukasz 3 Gimnazjum nr 25 Gdańsk
25 Wiśniewski Antoni Maciej 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
26 Wojciechowska Joanna Maria 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
27 Wornbard Jakub 3 Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego Gorzów Wielkopolski
28 Woźny Michał Bartłomiej 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
29 Żak Radosław 1 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków

Laureaci III stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Bac Adam 3 Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
2 Barański Adam Stanisław 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
3 Bardos Mikołaj Tymon 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
4 Blida Szymon 3 Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa w Głogowie Głogów
5 Bracha Jagoda Maria 2 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
6 Bysiewicz Dominik 2 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
7 Cieślar Bartłomiej 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
8 Drzewakowski Witold 3 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego Warszawa
9 Duda Wojciech 3 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Karola Szymanowskiego Katowice
10 Dziadosz Natalia Magdalena 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
11 Filipiak Piotr Krzysztof 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
12 Fudalej Sławomir Mariusz 3 Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Nowa Sól
13 Grodzicki Mieszko Jakub 2 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Pionki
14 Grudzień Michał Stanisław 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
15 Ha Dieu Hoa 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
16 Janik Iga Rozalia 2 Gimnazjum nr 23 Kielce
17 Jasiński Jakub 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
18 Jaworska Justyna Joanna 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
19 Kamiński Igor 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
20 Karpiński Szymon 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
21 Katan Aleksander Adam 3 Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach Mysłowice
22 Kowalska Aleksandra Łucja 2 Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim Głogów Małopolski
23 Kozakiewicz Mikołaj Adam 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
24 Kubaty Piotr Łukasz 2 Gimnazjum im. Jana Matejki Zabierzów
25 Marjankowska Marcelina 2 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
26 Mierzejewska Maria 3 Gimnazjum w Zalesiu Górnym Zalesie Górne
27 Moćko Paweł Krzysztof 3 Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka Katowice
28 Nowak Franciszek Stanisław 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
29 Olkowski Jędrzej 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
30 Orski Łukasz Marek 1 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
31 Róg Małgorzata Teresa 3 Gimnazjum nr 2 Mielec
32 Sendyka Radzim Tomasz 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
33 Sikora Krzysztof 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
34 Sikorski Maksymilian Maciej 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
35 Sokulski Daniel Błażej 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
36 Sola Jakub Daniel 3 Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika Piotrków Trybunalski
37 Sula Dawid 2 Gimnazjum nr 21 im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie Kraków
38 Sypuła Piotr 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
39 Szulc Rafał Stanisław 3 Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Lublin
40 Umiński Michał 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
41 Wagner Ewa Maria 3 Gimnazjum nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Warszawa
42 Zieniuk Kacper 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje