Laureaci XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów (2017/18)

dodano dnia: 18.03.2018; ostatnia aktualizacja: 08.04.2018

Poniższa lista uwzględnia odwołania, które wpłynęły po zawodach trzeciego stopnia i jest ostateczna. Komitet Główny OMJ zastosował następujące progi punktowe: laureaci I stopnia 29-30 punktów; laureaci II stopnia 19-28 punktów; laureaci III stopnia 13-18 punktów. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!


Laureaci I stopnia, którzy uzyskali maksymalną sumę punktów na 2 i 3 etapie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Banecki Juliusz 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
2 Orski Łukasz Marek 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
3 Sikora Kornel 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa

Pozostali laureaci I stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Botta Cezary Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. J. Brzechwy Rokietnica
2 Dankowiakowski Adam Tomasz 3 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Warszawa
3 Gadziński Paweł Franciszek 3 Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
4 Kasprzak Kosma Jan 2 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
5 Kucharek Tymoteusz 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
6 Palikowska Justyna Maja 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
7 Sowul Władysław 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki

Laureaci II stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Buraczewski Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
2 Bychawski Bartłomiej 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
3 Dąbkowski Oskar 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
4 Filip Julia Helena 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
5 Gębuś Ignacy 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
6 Kuc Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w I Społecznej Szkole Podstawowej im. M. Reja Kielce
7 Lisowski Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
8 Łaba Piotr Jan 2 Powiatowe Gimnazjum Biłgoraj
9 Nawrocki Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Bóbrka
10 Nogaj Filip 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
11 Obarski Korneliusz Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
12 Orżanowski Michał 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
13 Padarz Mateusz 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
14 Sieniawski Stanisław Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
15 Sikora Witold 2 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
16 Słoniewski Michał Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
17 Słowikowski Jakub Igor 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Żuromin
18 Tryka Jan Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej Tczew
19 Urban Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
20 Wasiak Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
21 Wawszczak Dominik 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
22 Weremczuk Wojciech Wiktor 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
23 Wojtuszkiewicz Artur 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
24 Żak Radosław 3 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków

Laureaci III stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Bachry Anna 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
2 Bernatowicz Daniel 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej Pułtusk
3 Białek Kalina Anna 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
4 Błędziński Bogdan Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
5 Bronicki Michał 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
6 Bulge Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
7 Chomiński Bartosz 3 Gimnazjum nr 4 Nysa
8 Czarnecki Konrad Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
9 Dąbrowski Damian Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
10 Głowacki Bartosz Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
11 Grabowski Antoni Krzysztof 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
12 Gwiazda Andrzej 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
13 Kamińska Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
14 Kądziołka Jakub Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
15 Kiełmiński Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
16 Klepacki Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 2 Strzelce Krajeńskie
17 Klimczak Igor Donat 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
18 Kobus Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
19 Kossacki Jan Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
20 Kowal Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich Przemyśl
21 Krajewski-Siuda Rafał Jan 3 Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina Kraków
22 Kwieciński Tymoteusz 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
23 Lamża Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika Łaziska Górne
24 Lisowska Agata Jolanta 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
25 Majchrzak Stanisław 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
26 Paciorek Kacper Jerzy 2 Oddziały gimnazjalne w Kostka Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Jezuitów im. św. Stanisława Kostki Kraków
27 Puczel Tomasz 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
28 Rogalski Patryk Nikodem 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja Piotrków Trybunalski
29 Rozczypała Edyta 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Inowrocław
30 Rymarski Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
31 Skrok Magdalena Teresa 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
32 Stachowski Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia Poznań
33 Tabisz Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
34 Urbański Oliwier 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego Poznań
35 Walenciak Aleksander Jan 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
36 Wiliński Michał Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
37 Wiśniewski Marek 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
38 Zug Piotr Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 Olesno
39 Zymer Jadwiga Irena 3 No Bell Gimnazjum Konstancin-Jeziorna
Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje