Laureaci XIV Olimpiady Matematycznej Juniorów (2018/19)

dodano dnia: 24.03.2019; ostatnia aktualizacja: 06.04.2019

Poniższa lista uwzględnia odwołania, które wpłynęły po zawodach trzeciego stopnia i jest ostateczna. Komitet Główny OMJ zastosował następujące progi punktowe. Dla uczniów gimnazjów oraz oddziałów gimnazjalnych: laureaci I stopnia 26-30 punktów; laureaci II stopnia 21-25 punktów; laureaci III stopnia 16-20 punktów. Dla uczniów szkół podstawowych: laureaci I stopnia 23-30 punktów; laureaci II stopnia 17-22 punktów; laureaci III stopnia 10-16 punktów. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!


Laureaci I stopnia, którzy uzyskali maksymalną sumę punktów na 3 etapie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Kasprzak Kosma Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
2 Obarski Korneliusz 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
3 Sikora Witold 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
4 Kuc Piotr Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w I Społecznej Szkole Podstawowej im. M. Reja Kielce

Pozostali laureaci I stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Bajorek Anna Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
2 Buraczewski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
3 Ciapka Michał Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Sygietyńskiego Ujsoły
4 Curulak Maciej 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
5 Gwiazda Jan 7 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
6 Hajderek Natalia 8 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Jawornik
7 Lipiec Michał Piotr 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Łódź
8 Pezda Jan Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
9 Ryn Grzegorz Sambor 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
10 Smolira Konstanty 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
11 Spurtacz Daniela Danuta 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
12 Wdowiarz-Bilski Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków
13 Zakrzewski Jan Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego Tarnowskie Góry

Laureaci II stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Adamowska Zofia Magdalena 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
2 Bartecki Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Sióstr Felicjanek nr 28 im. bł. M. Angeli Truszkowskiej Warszawa
3 Borodako Piotr Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
4 Boryczka Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
5 Czernik Emanuel 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
6 Gabzdyl Mateusz Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. G. Morcinka Skoczów
7 Gębuś Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
8 Gołębiewska Marianna 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
9 Izdebski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi Grodzisk Mazowiecki
10 Jastrzębski Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
11 Kolipiński Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
12 Konior Adam Tomasz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 18 w Zespole Szkół nr 2 Rybnik
13 Kowalczyk Jan Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Łódź
14 Kucharek Tymoteusz 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
15 Kwiatkowski Michał Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
16 Kwiatkowski Miłosz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
17 Łaba Piotr Jan 3 Powiatowe Gimnazjum Biłgoraj
18 Mai Hai An 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
19 Mościcki Jakub Amadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
20 Palikowska Olga Marta 7 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
21 Pielasa Paweł Karol 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
22 Pietras Gabriela 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Andersa Leszczyna
23 Pietrusiak Krzysztof Jan 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
24 Przepiórski Mikołaj Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
25 Rajs Mateusz Marek 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
26 Rudzik Jakub Michał 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
27 Soboński Robert 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
28 Stawarz Michał Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 31 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
29 Szempliński Jerzy Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
30 Szymański Hubert Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
31 Szymański Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. F. Kleeberga Włodawa
32 Śledziński Jarowit Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
33 Tyrała Jakub Ignacy 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
34 Zbysiński Marek 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa

Laureaci III stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Besuch Łukasz Mateusz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
2 Bychawski Bartłomiej 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
3 Bzowska Maja Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
4 Chwiałkowski Marcel Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
5 Dalidowicz Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
6 Dawidowska Marta Zyta 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
7 Dudziak Marcin Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
8 Galiński Cezary Gabriel 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
9 Giembicki Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
10 Głogowski Łukasz 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
11 Głowacki Bartosz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
12 Jaźwiec Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
13 Jeziorny August Piotr 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
14 Karpiejczyk Stanisław Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Warszawa
15 Klimczak Igor Donat 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
16 Kojacz Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w I Społecznej Szkole Podstawowej im. M. Reja Kielce
17 Krawczyk Agata 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
18 Kuśmierowska Zofia Róża 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
19 Lada Stanisław Paweł 5 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
20 Lech Bartłomiej Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
21 Majtyka Augustyn 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
22 Makochon Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
23 Mańka Michał Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka Katowice
24 Marszalik Piotr Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 4 PTO Białystok
25 Michalak Krzysztof Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego Raszyn
26 Mierzanowska Weronika Matylda 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
27 Możański Jan 8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
28 Muszyński Miłosz 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
29 Myśliwiec Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
30 Naskręcki Adam Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
31 Nguyen Tue Anh 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
32 Nowak Barbara 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
33 Obirek Urszula 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 3 STO Kraków
34 Pańkowski Stanisław Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
35 Parus Antoni Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
36 Piechota Krzysztof Andrzej 3 Gimnazjum nr 9 w Zespole Szkół Integracyjnych Legnica
37 Piotrowski Jan Dominik 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów Kraków
38 Piwowarski Tymon Olaf 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
39 Podoluk Lidia 8 Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław
40 Prokopowicz Mateusz 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich Lesznowola
41 Przebieracz Mateusz Paweł 8 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
42 Puczel Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
43 Radaszewska Dominika Ewa 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
44 Radzio Karolina Helena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
45 Rams Mikołaj Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
46 Redmer Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
47 Rogalski Patryk Nikodem 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
48 Salata Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej Kraków
49 Sitnik Bartłomiej Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Głubczyce
50 Siwek Natalia Urszula 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
51 Smółko Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
52 Sobota Franciszek Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Ząbki
53 Socha Adam 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika Krosno
54 Stachelek Adam 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka Warszawa
55 Staniewski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
56 Staszewska Barbara Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19.Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
57 Staszkiewicz Igor 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
58 Strzałek Szymon 8 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Żelków-Kolonia
59 Szczurek Adela 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
60 Szyfelbein Michał Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XX Liceum Ogólnokształcącym Gdańsk
61 Szymczak Dominika 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
62 Śliwka Emilia 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
63 Wach Hubert 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
64 Wiatr Jadwiga 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
65 Wiśniewska Emilia Anna 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
66 Wiśniewski Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
67 Wiśniewski Stanisław Tadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
68 Wójcicki Mateusz Zbigniew 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
69 Wójcik Michał 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
70 Wyborski Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
71 Wykpis Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 44 Katowice
72 Załęski Jacek 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
73 Zawistowski Bartosz 8 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga Warszawa
74 Zimniewicz Michał Rafał 7 Szkoła Podstawowa "Skrzydła" Poznań
75 Ziółkowski Cyprian Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 32 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 21 Wrocław
Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje