Uczniowie zakwalifikowani do finału XII OMJ (2016/17)

dodano dnia: 13.02.2017

Poniższa lista uwzględnia odwołania, które wpłynęły po zawodach drugiego stopnia i jest ostateczna. Próg kwalifikacyjny do zawodów III stopnia XII OMJ wyniósł 12 punktów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!


lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Adamek Jakub Franciszek 3 Gimnazjum Akademickie Jezuitów im. ks. Piotra Skargi Nowy Sącz
2 Adamska Natalia Agnieszka 3 Gimnazjum nr 3 Szamotuły
3 Aksamit Piotr 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
4 Bałaban Dominik Oskar 3 Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka Tychy
5 Banaś Jakub Krzysztof 3 Zespół Szkół w Gorzycach Gimnazjum im. Jana Pawła II Gorzyce
6 Banecki Juliusz 2 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
7 Baranowski Jakub Maciej 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 Gliwice
8 Barański Adam Stanisław 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
9 Baszczak Mieszko 2 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
10 Bereżański Dominik Krystian 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
11 Bernatowicz Daniel 2 Publiczne Gimnazjum nr 3 im. ks. biskupa Andrzeja Noskowskiego Pułtusk
12 Blok Daniel Patryk 3 Gimnazjum w Muninie Munina
13 Bogucki Jan 3 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
14 Bosek Aleksander Robert 3 Gimnazjum nr 81 im. Witolda Doroszewskiego Warszawa
15 Botta Cezary Mikołaj 2 Gimnazjum im. Noblistów Rokietnica
16 Bożek Jakub Zygmunt 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
17 Bożek Michał 2 Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 1 Wodzisław Śląski
18 Bracha Jagoda Maria 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
19 Bujak Dorota 3 I Społeczne Gimnazjum im. S. Konarskiego STO Katowice
20 Buraczewski Antoni 6 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
21 Bychawski Bartłomiej 1 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
22 Bysiewicz Dominik 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
23 Chmura Dominik Paweł 3 Gimnazjum w Zespole Szkół w Mędrzechowie Mędrzechów
24 Cieślar Bartłomiej 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
25 Cirko Paweł 2 Publiczne Gimnazjum nr 1 Kluczbork
26 Curulak Maciej 1 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
27 Dankowiakowski Adam 2 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Warszawa
28 Dąbkowski Oskar 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
29 Dąbrowski Damian Wojciech 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
30 Dec Jakub 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
31 Dobrakowski Jan Paweł 3 Gimnazjum w Zespole Szkolnym w Widzowie Widzów
32 Dobrowolski Michał Kajetan 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
33 Dobrzański Jakub Stanisław 3 Zespół Szkół nr 3, Gimnazjum nr 3 Lubin
34 Drozd Wojciech Jan 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
35 Drozdowicz Jowita Kleopatra 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
36 Duszczyk Karol 3 Gimnazjum w Zespole Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy Siennica
37 Fiedoruk Maciej Hubert 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
38 Filip Julia Helena 2 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
39 Franczak Jakub Michał 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
40 Gabryelski Wojciech 3 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
41 Gadziński Paweł Franciszek 2 Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
42 Gasińska Krystyna Maria 3 Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego Kraków
43 Gąciarz Krzysztof Mikołaj 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
44 Giembicki Maciej 3 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
45 Głuszczyk Mikołaj Paweł 3 Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
46 Gołębiowski Krzysztof Paweł 3 Gimnazjum Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
47 Górkiewicz Adam Józef 3 Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dionizego Steinhausa Wrocław
48 Grodzicki Mieszko Jakub 3 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Pionki
49 Grudzień Michał Stanisław 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
50 Grynfelder Piotr 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
51 Gwiazda Małgorzata Anna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
52 Ha Dieu Hoa 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
53 Harasimowicz Kacper 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
54 Hauke Stanisław Piotr 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
55 Higgins Robert 3 Gimnazjum Miejskie im. Wł. Jagiełły Leżajsk
56 Jakimiuk Piotr 2 Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej Białystok
57 Janaszek Julianna Agnieszka 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
58 Janik Iga Rozalia 3 Gimnazjum nr 23 Kielce
59 Jarząbczyk Michał Wiktor 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
60 Jaśniak Wiktor 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
61 Jaworska Justyna Joanna 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
62 Jaźwiec Bartosz 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
63 Kamiński Igor 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
64 Kasprzak Kosma Jan 1 Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
65 Kępczyński Piotr Maksymilian 3 Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa
66 Kiciński Gabriel Marian 3 Gimnazjum nr 25 Gdańsk
67 Kierul Michał 3 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II we Wschowie Wschowa
68 Kocerka Julian Jacek 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
69 Kosson Krzysztof Tomasz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
70 Kowalska Aleksandra Łucja 3 Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim Głogów Małopolski
71 Krajewski Mateusz Franciszek 3 Gimnazjum nr 7 im. M. Konopnickiej Kalisz
72 Krawiec Kacper 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
73 Krzywnicka Maria 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
74 Kubaty Piotr Łukasz 3 Gimnazjum im. Jana Matejki Zabierzów
75 Kucharek Tymoteusz 1 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
76 Kusyk Jakub 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
77 Lachowicz Michał 3 Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko Warszawa
78 Lamża Paweł 2 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Łaziska Górne
79 Leśniak Julian Antoni 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
80 Lisicki Piotr Michał 3 Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Kielce
81 Lisowska Agata Jolanta 2 Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie Warszawa
82 Loska Rafał Michał 3 Gimnazjum nr 21 im. Adeli Korczyńskiej Katowice
83 Łaba Piotr Jan 1 Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju Biłgoraj
84 Łacek Paweł 3 Publiczne Gimnazjum w Kocudzy Kocudza Pierwsza
85 Machaliński Jan 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
86 Marjankowska Marcelina 3 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
87 Markowska Sonia 3 Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie Andrychów
88 Markowski Ryszard Janusz 2 Prywatne Gimnazjum nr 2 Piaseczno
89 Marszałek Patryk 3 Gimnazjum Dynów
90 Mazur Marcin 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
91 Modzelewski Tomasz 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
92 Mordecki Marcin Łukasz 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
93 Moroz Miłosz Kamil 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
94 Nogaj Filip 2 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
95 Nowak Franciszek Stanisław 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
96 Nowak Mateusz Jakub 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
97 Nowak Michał Józef 3 Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie Andrychów
98 Nowakowski Jakub 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
99 Obarski Korneliusz Piotr 1 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
100 Olejniczak Krzysztof Marek 3 Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas" Wrocław
101 Orski Łukasz Marek 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
102 Ortenburger Zuzanna Zofia 2 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
103 Padarz Mateusz 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
104 Palikowska Justyna Maja 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
105 Pastuszak Michał Artur 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
106 Paupa Wojciech Kajetan 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
107 Pawłowski Marcin Cyryl 3 Gimnazjum nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Nowy Targ
108 Pietroń Witold 3 Społeczne Gimnazjum nr 27 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
109 Pietrzak Michał Henryk 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
110 Pilecki-Silva Iwo 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
111 Piotrowicz Jakub Franciszek 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
112 Pomagalski Piotr Adam 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
113 Puczel Tomasz 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
114 Pyzik Rafał Piotr 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
115 Radzio Julia 3 Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha Bielsko-Biała
116 Robak Piotr 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
117 Rydygier Wiktor Sebastian 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
118 Sabat Mateusz Kamil 3 Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej Kielce
119 Sajdak Paweł 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
120 Scharmach Mateusz 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
121 Sieczak Paweł 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
122 Sikora Kornel 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
123 Sikorski Maksymilian Maciej 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
124 Skierś Paweł Stanisław 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
125 Sobczak Szymon 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
126 Sokulski Daniel 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
127 Sprawka Jakub 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
128 Spyrzewski Sebastian Igor 3 Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach Dwikozy
129 Stachowski Antoni 2 Gimnazjum nr 12 im. Jacka Kuronia Poznań
130 Staniewski Michał 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
131 Stankiewicz Michał Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
132 Starzyk Andrzej Franciszek 3 Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej Kielce
133 Strychalski Antoni Kamil 3 Gimnazjum nr 3 Przymierza im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
134 Sula Dawid 3 Gimnazjum nr 21 im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie Kraków
135 Sypuła Piotr 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
136 Szecówka Szymon 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
137 Szeruda Adam Piotr 3 Gimnazjum w Dębowcu Dębowiec
138 Szrek Joel Juliusz 3 Gimnazjum nr 23 Kielce
139 Szwej Michał Sławomir 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
140 Śliwka Dawid 3 Gimnazjum nr 2 Ustroń
141 Ślusarczyk Tomasz 3 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Janusza Korczaka Kraków
142 Śmigielska Maria Weronika 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
143 Tabisz Marcin 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
144 Taranienko Agata Ewa 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
145 Telejko Izabela Agnieszka 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
146 Terlikowski Jakub 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
147 Tkacz Andrzej Henryk 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
148 Trojanowski Gaweł Łukasz 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
149 Trzeciak Piotr 3 "Żagle" Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik" Warszawa
150 Tyrała Jakub Ignacy 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach Myślenice
151 Umiński Michał 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
152 Urban Szymon 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
153 Walenciak Aleksander Jan 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
154 Wasiak Kacper 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
155 Wasiak Mikołaj 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
156 Wawszczak Dominik 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
157 Weremczuk Wojciech 2 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
158 Wiliński Michał Antoni 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
159 Winiarski Mateusz Miłosz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
160 Wiśniewski Antoni Maciej 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
161 Wodnicki Krzysztof 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
162 Wojciechowska Joanna Maria 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
163 Wróblewski Mateusz 3 Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa
164 Wysogląd Maria Antonina 3 Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie Andrychów
165 Zarzycki Jakub 3 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Toruń
166 Zawadzki Marcel 3 Gimnazjum nr 2 im. Obrońców Westerplatte Wyszków
167 Zbysiński Marek 1 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
168 Zieniuk Kacper 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
169 Zięba Hubert 3 Gimnazjum nr 2 Mielec
170 Znamierowski Mikołaj Tomasz 3 Społeczne Gimnazjum nr 27 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
171 Zygmunt Piotr 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego Łódź
172 Żak Radosław 2 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków
173 Żurek Kacper Tomasz 3 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Giżycko


Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje