Uczniowie zakwalifikowani do finału XIII OMJ (2017/18)

dodano dnia: 08.02.2018

Poniższa lista uwzględnia odwołania, które wpłynęły po zawodach drugiego stopnia i jest ostateczna. Próg kwalifikacyjny do zawodów III stopnia XIII OMJ wyniósł 13 punktów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!


lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Anusz Jan Andrzej 2 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
2 Bachry Anna 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
3 Banecki Juliusz 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
4 Bernatowicz Daniel 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej Pułtusk
5 Besuch Łukasz Mateusz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
6 Białek Kalina Anna 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
7 Błędziński Bogdan Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
8 Botta Cezary Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. J. Brzechwy Rokietnica
9 Bożek Paweł Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
10 Bronicki Michał 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
11 Bulge Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
12 Buraczewski Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
13 Bychawski Bartłomiej 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
14 Chomiński Bartosz 3 Gimnazjum nr 4 Nysa
15 Chwiałkowski Marcel Jerzy 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
16 Czarnecki Konrad Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
17 Dac Maksymilian Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
18 Dankowiakowski Adam Tomasz 3 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Warszawa
19 Dawidowicz Jakub Dawid 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
20 Dąbkowski Oskar 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
21 Dąbrowski Damian Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
22 Dąbrowski Paweł 2 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
23 Dziok Mikołaj Kazimierz 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
24 Filip Julia Helena 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
25 Gadziński Paweł Franciszek 3 Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
26 Gamdzyk Jerzy Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
27 Gapski Nikodem 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
28 Gębuś Ignacy 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
29 Głowacki Bartosz Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
30 Głowiński Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
31 Gołębiewska Marianna 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
32 Grabowski Antoni Krzysztof 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
33 Guzik Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
34 Gwiazda Andrzej 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
35 Kamińska Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
36 Kasprzak Kosma Jan 2 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
37 Kądziołka Jakub Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
38 Kiełmiński Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
39 Klepacki Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 2 Strzelce Krajeńskie
40 Klimczak Igor Donat 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
41 Knyszewski Franciszek Jan 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nowa Iwiczna
42 Kobus Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
43 Kochanowski Jan Jacek 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
44 Kossacki Jan Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
45 Kowal Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich Przemyśl
46 Kowara Tomasz 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
47 Krajewski-Siuda Rafał Jan 3 Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina Kraków
48 Krawczak Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 Piaseczno
49 Krawiec Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
50 Kuc Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w I Społecznej Szkole Podstawowej im. M. Reja Kielce
51 Kucharczyk Piotr 3 Społeczne Gimnazjum nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
52 Kucharek Tymoteusz 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
53 Kwieciński Tymoteusz 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
54 Lamża Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika Łaziska Górne
55 Lisowska Agata Jolanta 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
56 Lisowski Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
57 Łaba Piotr Jan 2 Powiatowe Gimnazjum Biłgoraj
58 Łasocha Emil Wolfgang 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza Zamość
59 Majchrzak Stanisław 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
60 Marczycka Blanka Anna 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
61 Markowski Ryszard Janusz 3 Prywatne Gimnazjum nr 2 Piaseczno
62 Mazgaj Kinga Maria 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
63 Mrowiec Justyna Malwina 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół im. Jana Pawła II Twardorzeczka
64 Mrozicki Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 373 im. I. J. Paderewskiego Warszawa
65 Mróz Michał 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
66 Muszyński Miłosz 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
67 Nagórko Paweł Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w SP "Żagle" Stowarzyszenia "STERNIK" Warszawa
68 Nawrocki Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Bóbrka
69 Nogaj Filip 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
70 Obarski Korneliusz Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
71 Orski Łukasz Marek 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
72 Orżanowski Michał 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
73 Paciorek Kacper Jerzy 2 Oddziały gimnazjalne w Kostka Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Jezuitów im. św. Stanisława Kostki Kraków
74 Padamczyk Piotr Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
75 Padarz Mateusz 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
76 Palikowska Justyna Maja 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
77 Piecuch Weronika Eliza 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
78 Piekarska Helena Justyna 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
79 Pietraszek Jakub Piotr 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
80 Prat-Carrabin Roman 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
81 Puczel Tomasz 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
82 Radzio Karolina Helena 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
83 Rogalski Patryk Nikodem 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja Piotrków Trybunalski
84 Rogowska Zuzanna Ewa 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
85 Rozczypała Edyta 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Inowrocław
86 Ruciński Marvin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Zielona Góra
87 Rymarski Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
88 Sadowski Paweł Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej Tczew
89 Sieniawski Stanisław Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
90 Sikora Kornel 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
91 Sikora Witold 2 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
92 Skibicka Maria Dominika 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
93 Skrok Magdalena Teresa 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
94 Słoniewski Michał Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
95 Słowikowski Jakub Igor 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Żuromin
96 Smolira Konstanty 6 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
97 Sowul Władysław 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
98 Stachowski Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia Poznań
99 Sycz Krzysztof Karol 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
100 Szewczak Przemysław 3 Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Świętej Rodziny Katowice
101 Szewczyk Radosław Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
102 Szymański Krzysztof 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
103 Świerczyńska Jadwiga Agata 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 81 Wrocław
104 Tabisz Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
105 Taczała Joanna 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
106 Tryka Jan Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej Tczew
107 Urban Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
108 Urbański Oliwier 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego Poznań
109 Walenciak Aleksander Jan 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
110 Wałachowska Helena 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
111 Wangrat Jan Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
112 Wasiak Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
113 Wawrzycki Tomasz Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
114 Wawszczak Dominik 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
115 Welter Marcin Krzysztof 3 Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Wąbrzeźno
116 Weremczuk Wojciech Wiktor 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
117 Wiliński Michał Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
118 Wiśniewska Emilia Anna 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
119 Wiśniewski Marek 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
120 Wiśniewski Stanisław Tadeusz 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
121 Wnętrzewska Linda 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
122 Wojtala Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w CLIX Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
123 Wojtuszkiewicz Artur 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
124 Zbysiński Marek 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
125 Zug Piotr Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 Olesno
126 Zymer Jadwiga Irena 3 No Bell Gimnazjum Konstancin-Jeziorna
127 Żak Radosław 3 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków

Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje