Uczniowie zakwalifikowani do finału XIV OMJ (2018/19)

dodano dnia: 15.02.2019

Poniższa lista uwzględnia odwołania, które wpłynęły po zawodach drugiego stopnia i jest ostateczna. Próg kwalifikacyjny do zawodów III stopnia XIV OMJ wyniósł 21 punktów dla uczniów oddziałów gimnazjalnych oraz 15 punktów dla uczniów szkół podstawowych. Wszystkim serdecznie gratulujemy!


lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Adamczyk Sławomir Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół im. Jana Pawła II Sławków
2 Adamowska Zofia Magdalena 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
3 Adamus Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
4 Bajorek Anna Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
5 Bartecki Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Sióstr Felicjanek nr 28 im. bł. M. Angeli Truszkowskiej Warszawa
6 Bawołek Rafał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
7 Bedlicka Aleksandra Michalina 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcących Chorzów
8 Bereza Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza Warszawa
9 Besuch Łukasz Mateusz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
10 Borodako Piotr Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
11 Borowski Jan Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w X Liceum Ogólnokształcącym Gdańsk
12 Boryczka Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
13 Brzozowski Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
14 Bukowińska Marta 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
15 Bulge Maciej Marcel 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
16 Buraczewski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
17 Bychawski Bartłomiej 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
18 Bzowska Maja Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
19 Chłopicki Michał Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
20 Chwiałkowski Marcel Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
21 Ciapka Michał Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Sygietyńskiego Ujsoły
22 Ciepłucha Grzegorz Michał 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
23 Curulak Maciej 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
24 Czech Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. św. Dominika Savio Rumia
25 Czernik Emanuel 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
26 Dalidowicz Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
27 Dawidowska Marta Zyta 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
28 Dąbkowski Maciej Zbigniew 3 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
29 Dudziak Marcin Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
30 Dygas Dominik Rafał 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
31 Ebing Jan 3 Oddziały gimnazjalne w CLX Liceum Ogólnokształcącym im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" Warszawa
32 Fila Piotr Konrad 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
33 Filip Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 168 im. Czesława Niemena Warszawa
34 Gabzdyl Mateusz Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. G. Morcinka Skoczów
35 Gaczoł Szymon Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
36 Galant Gabriela 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
37 Galiński Cezary Gabriel 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
38 Gąciarz Tomasz Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
39 Gąsiorowska Paulina Anna 8 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49 fundacji Varsovia Warszawa
40 Gębuś Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
41 Giembicki Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
42 Giżewska Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Mysiadło
43 Glibowski Filip 3 Oddziały gimnazjalne w XXI Liceum Ogólnokształcącym im. św. Stanisława Kostki Lublin
44 Gładkowski Mikołaj Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
45 Głogowski Łukasz 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
46 Głowacki Bartosz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
47 Gołębiewska Marianna 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
48 Gorączko Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
49 Gosztyła Mikołaj Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 3 STO Kraków
50 Góra Miłosz Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
51 Grabowski Gabriel 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
52 Grad Adam Edward 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
53 Grzyb Paweł Stefan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
54 Gwiazda Jan 7 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
55 Hajderek Natalia 8 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Jawornik
56 Hanulok Piotr Andrzej 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
57 Hawrylik Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdańsk
58 Hoffmann Michał Jan 3 Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Chorzów
59 Hunia Miron Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
60 Izdebski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi Grodzisk Mazowiecki
61 Jabłoński Andrzej 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
62 Jastrzębski Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
63 Jaźwiec Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
64 Jażdżyk Michał 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
65 Jezierski-Tratkiewicz Dominik Jan 8 Szkoła Podstawowa Złotokłos
66 Jeziorny August Piotr 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
67 Jędruch Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO Przemyśl
68 Junosza-Szaniawska Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
69 Kallus Filip 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
70 Kamzela Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
71 Karpiejczyk Stanisław Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 109 im.Batalionów Chłopskich Warszawa
72 Kasprzak Kosma Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
73 Kasprzak Mateusz Tadeusz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
74 Kędzierski Konrad Ronald 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
75 Klimczak Igor Donat 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
76 Knutson Sophia 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
77 Kojacz Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w I Społecznej Szkole Podstawowej im. M. Reja Kielce
78 Kolipiński Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
79 Komisarski Jerzy Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. S. Banacha Łódź
80 Konior Adam Tomasz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 18 w Zespole Szkół nr 2 Rybnik
81 Kopeć Kacper 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mysłowice
82 Koprowski Marek Przemysław 8 Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice
83 Kosior Hubert 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
84 Kosz Marta Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego Wrocław
85 Kośmicki Jakub Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Noblistów Polskich Lesznowola
86 Kowalczyk Jan Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Łódź
87 Kowalski Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
88 Krawczyk Agata 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
89 Krawczyk Gabriela 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
90 Krok Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
91 Kuc Piotr Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w I Społecznej Szkole Podstawowej im. M. Reja Kielce
92 Kucharek Tymoteusz 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
93 Kuśmierowska Zofia Róża 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
94 Kuziuk Mikołaj Tomasz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F. Klonowica w Lublinie Lublin
95 Kuźniewski Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
96 Kwiatkowski Michał Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
97 Kwiatkowski Miłosz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
98 Lada Stanisław Paweł 5 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
99 Lech Bartłomiej Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
100 Leonczuk Maria Helena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa
101 Lewandowski Jeremi Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Konin
102 Lipiec Michał Piotr 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Łódź
103 Łaba Piotr Jan 3 Powiatowe Gimnazjum Biłgoraj
104 Łagonda Kamil 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szczecin
105 Łojek Bartosz Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
106 Ługowski Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
107 Maciejewski Mieszko 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
108 Mai Hai An 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
109 Majtyka Augustyn 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
110 Makochon Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
111 Makowski Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
112 Maksymiuk Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Świdnik
113 Mańka Michał Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka Katowice
114 Marszalik Piotr Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 4 PTO Białystok
115 Martowski Dominik 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
116 Matyja Jakub Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
117 Maziarka Filip Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów
118 Mazurkiewicz Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
119 Mazuro Maciej Michał 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
120 Mężykowska Emilia 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
121 Michalak Krzysztof Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego Raszyn
122 Michałek Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
123 Mierzanowska Weronika Matylda 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
124 Mirońska Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 60 Bydgoszcz
125 Mokrzycki Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Sportowej Szkole Podstawowej nr 1 Koszalin
126 Mościcki Jakub Amadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
127 Możański Jan 8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
128 Musiał Tomasz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego Oświęcim
129 Muszyński Miłosz 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
130 Myśliwiec Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
131 Nasiłowski Jan Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
132 Naskręcki Adam Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
133 Nguyen Tue Anh 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
134 Niewadzi Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
135 Nowak Barbara 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
136 Obarski Korneliusz 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
137 Obirek Urszula 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 3 STO Kraków
138 Olejnik Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Stefana Żeromskiego Koszalin
139 Olkowski Jerzy 6 Szkoła Podstawowa nr 86 im. B. Czecha Warszawa
140 Olszewska Urszula Joanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II Warszawa
141 Omieliańczyk Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
142 Osmałek Błażej 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
143 Owsiak Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
144 Owsianowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
145 Palikowska Olga Marta 7 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
146 Pańkowski Stanisław Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
147 Parus Antoni Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
148 Pawelec Stanisław Tadeusz 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
149 Pawlik Jan Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
150 Pezda Jan Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
151 Piechota Krzysztof Andrzej 3 Gimnazjum nr 9 w Zespole Szkół Integracyjnych Legnica
152 Pielasa Paweł Karol 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
153 Pietras Gabriela 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Andersa Leszczyna
154 Pietrusiak Krzysztof Jan 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
155 Piętka Dominika Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
156 Piotrowski Jan Dominik 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów Kraków
157 Piórkowska Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Żyrardów
158 Piwowarski Tymon Olaf 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
159 Podoluk Lidia 8 Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław
160 Ponikowska Aleksandra 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Koszalin
161 Prokopowicz Mateusz 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich, Lesznowola Lesznowola
162 Prządka Piotr Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Puławy
163 Przebieracz Mateusz Paweł 8 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
164 Przepiórski Mikołaj Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
165 Puczel Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
166 Pytel Jan 3 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
167 Radaszewska Dominika Ewa 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
168 Radomiński-Lasek Jan Michał 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori Kraków
169 Radzio Karolina Helena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
170 Rafałowicz Helena 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
171 Rajs Mateusz Marek 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
172 Rams Mikołaj Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
173 Redmer Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
174 Rogalski Patryk Nikodem 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
175 Rozpędek Maciej Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
176 Rudnicka Joanna Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. F. Żwirki i S. Wigury Katowice
177 Rudzik Jakub Michał 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
178 Rybska Dominika Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Wincentego Pallottiego Ożarów Mazowiecki
179 Rymarek Roksana 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
180 Ryn Grzegorz Sambor 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
181 Salata Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej Kraków
182 Sampławska Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
183 Sawicki Mateusz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
184 Sikora Witold 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
185 Sitnik Bartłomiej Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Głubczyce
186 Siwek Natalia Urszula 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
187 Siwocha Mateusz Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 193 im. K. K. Baczyńskiego Łódź
188 Skład Stanisław Apolinary 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle Mysiadło
189 Skowron Krystian Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
190 Smolira Konstanty 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
191 Smółko Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
192 Sobczyk Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
193 Soboński Robert 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
194 Sobota Franciszek Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Ząbki
195 Socha Adam 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika Krosno
196 Socha Krzysztof Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Wieliczka
197 Spurtacz Daniela Danuta 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
198 Srokosz Kaja Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
199 Stachelek Adam 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka Warszawa
200 Staniewski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
201 Staszewska Barbara Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19.Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
202 Staszkiewicz Igor 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
203 Stawarz Michał Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 31 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
204 Stawowski Mateusz Maciej 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
205 Stopczyński Bartosz 7 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
206 Stopka Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
207 Struzik Aleksandra 3 Gimnazjum nr 53 Gdańsk
208 Strzałek Szymon 8 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Żelków-Kolonia
209 Suski Maciej Tadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej Ad Astra Milicz
210 Szamotuła Kajetan Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
211 Szatan Cyryl 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
212 Szczurek Adela 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
213 Szempliński Jerzy Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
214 Sznajder Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
215 Szyfelbein Michał Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XX Liceum Ogólnokształcącym Gdańsk
216 Szymański Hubert Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
217 Szymański Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. F. Kleeberga Włodawa
218 Szymczak Dominika 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
219 Szymski Jarosław Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 8 Dąbrowa Górnicza
220 Szyszka Adam Bartosz 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte Opole
221 Śledziński Jarowit Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
222 Śliwka Emilia 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
223 Świerczewski Stefan 8 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
224 Tsitavets Vladzislau 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
225 Tyrała Jakub Ignacy 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
226 Wach Hubert 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
227 Wajda Maciej 8 Szkoła Podstawowa EKOLA Wrocław
228 Walińska Ewa 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku Białystok
229 Wawrzyniak Jakub Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
230 Wdowiarz-Bilski Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków
231 Weremczuk Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
232 Węgrzyn Anna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
233 Wiatr Jadwiga 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
234 Wiliński Bartłomiej Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Bohaterów Załogi ORP Grom Gdynia
235 Wiśniewska Emilia Anna 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
236 Wiśniewski Hubert Konrad 6 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego Toruń
237 Wiśniewski Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
238 Wiśniewski Stanisław Tadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
239 Witt Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
240 Włodarczyk Konrad 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 25 Kraków
241 Wojtkowiak Oliwia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
242 Wojtuszkiewicz Artur 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
243 Wójcicki Mateusz Zbigniew 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
244 Wójcik Michał 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
245 Wyborski Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
246 Wykpis Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 44 Katowice
247 Wystup Cezary Jan 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
248 Zachemska Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 156 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy Kraków
249 Zakrzewski Jan Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego Tarnowskie Góry
250 Załęski Jacek 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
251 Zawistowski Bartosz 8 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga Warszawa
252 Zbysiński Marek 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
253 Zdeb Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Kraków
254 Zdon Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
255 Zentara Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
256 Zimniewicz Michał Rafał 7 Szkoła Podstawowa "Skrzydła" Poznań
257 Ziółkowski Cyprian Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 32 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 21 Wrocław

Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje