Uczniowie zakwalifikowani do zawodów II stopnia XII OMJ (2016/17)

dodano dnia: 07.12.2016, aktualizacja: 19.12.2016

Poniższe listy, które są ostateczne, zostały zaktualizowane po zakończonym postępowaniu wyjaśniającym dotyczącym niesamodzielności w zawodach pierwszego stopnia. Osoby, które zostały zdyskwalifikowane z zawodów zostały powiadomione o tym fakcie przez dyrekcję szkoły.

Uczestnicy z województwa mazowieckiego zostali przydzieleni do udziału w zawodach drugiego stopnia OMJ do jednego z dwóch miejsc w Warszawie zgodnie z informacją na listach. Zamiana miejsca w obrębie Warszawy nie jest możliwa.


Województwo mazowieckie (miejsce zawodów II stopnia: Szkoła Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamiuk Grzegorz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego Warszawa
2. Barański Adam Stanisław 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
3. Baszczak Mieszko 2 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
4. Błędziński Bogdan Tomasz 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
5. Bojke Karol Olgierd 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
6. Borek Jakub 3 Gimnazjum nr 72 z Odziałami Dwujęzycznymi im. A. B. Dobrowolskiego Warszawa
7. Bosek Aleksander Robert 3 Gimnazjum nr 81 im. Witolda Doroszewskiego Warszawa
8. Broda Filip 2 Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
9. Bulge Mikołaj Kajetan 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
10. Chełstowski Mateusz 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
11. Chętkowski Kacper 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
12. Chmielewski Wiktor Karol 3 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
13. Chytła Barbara 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznej Szkoły Podstawowej nr 14 i Społecznego Gimnazjum nr 4 STO Warszawa
14. Cieślak Khanh Chi 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
15. Czaplicka Irena Maria 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
16. Czarnecka Weronika 3 Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
17. Czarnecki Konrad Wojciech 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
18. Czerwińska Maja Paulina 1 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
19. Dac Maksymilian Mikołaj 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
20. Dankowiakowski Adam 2 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Warszawa
21. Dąbrowski Paweł 1 Gimnazjum nr 43 w Zespole Szkół nr 125 Warszawa
22. Derda Antoni Karol 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
23. Diakonowicz Filip 2 Gimnazjum Sportowe nr 35 im. gen. broni Wł. Andersa Warszawa
24. Dobrowolski Michał Kajetan 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
25. Drągowski Paweł Szymon 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
26. Drozdowski Patryk Adam 3 Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
27. Duchnowska Aleksandra 2 Gimnazjum nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej Warszawa
28. Duda Aleksander Joachim 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
29. Dutkiewicz Kamil Roman 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
30. Dziuda Dominik 1 Gimnazjum nr 123 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Warszawa
31. Figurna Marta Magdalena 2 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
32. Fotek Aleksander 3 Katolickie Gimnazjum nr 15 im. Księdza Jerzego Popiełuszki Warszawa
33. Frankowski Stefan 3 Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 Meridian Warszawa
34. Furmanek Karol 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
35. Gala Piotr 3 Gimnazjum Integracyjne nr 12 Warszawa
36. Gamdzyk Jerzy Piotr 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
37. Gąsior Dominik Paweł 3 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
38. Gembalczyk Bartosz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
39. Gębuś Ignacy 1 Gimnazjum nr 86 im. płk. Ignacego Augusta Boernera Warszawa
40. Giembicki Maciej 3 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
41. Głowiński Krzysztof 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
42. Góra Miłosz 1 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
43. Górska Hanna Bogumiła 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Warszawa
44. Grotowski Maciej Dobromir 9 Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta w Warszawie Warszawa
45. Gwiazda Andrzej 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
46. Hauke Stanisław Piotr 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
47. Hoang Laura 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
48. Howard Stanisław Michał 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
49. Jakubicz Szymon Paweł 3 Gimnazjum nr 165 Warszawa
50. Janiuk Emilian 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
51. Jarmuła Daria Danuta 2 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
52. Jasiński Piotr 2 Społeczne Gimnazjum nr 27 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
53. Jeznacka Alicja 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
54. Jędrzejewski Jan Konrad 3 Zespół Szkół nr 77- Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. B. Prusa Warszawa
55. Kamiński Tomasz Konrad 3 Zespół Szkół nr 77- Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. B. Prusa Warszawa
56. Kania Nina Maria 3 Niepubliczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich nr 12 Warszawa
57. Karbowniczek Mikołaj 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
58. Kawka Maciej 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
59. Kępczyński Piotr Maksymilian 3 Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa
60. Kiełmiński Paweł Leszek 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
61. Klukowski Piotr Maksymilian 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
62. Kłopocka Kalina Anna 3 Społeczne Gimnazjum Hispaniola Warszawa
63. Kocerka Julian Jacek 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
64. Korpacz Marta 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
65. Kosson Krzysztof Tomasz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
66. Kosycarz Anna Maria 3 Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana Warszawa
67. Krawiec Kacper 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
68. Król Mateusz Stanisław 3 Gimnazjum nr 3 Przymierza im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
69. Kuciński Daniel Stanisław 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
70. Kulpa Julia Teresa 2 Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
71. Kurkliński Igor 3 Prywatne Gimnazjum nr 1 Warszawa
72. Kurowski Rafał 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
73. Kuzdra Hanna 2 Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana Warszawa
74. Lachowicz Michał 3 Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko Warszawa
75. Latoszek Marcin 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
76. Lichota Mateusz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
77. Lis Krzysztof 2 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
78. Lisowska Agata Jolanta 2 Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie Warszawa
79. Łopion Tomasz 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
80. Łysiak Krzysztof 3 Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa
81. Majchrzak Marcelina 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
82. Majkusiak Franciszek Maciej 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
83. Malewski Franciszek 2 Gimnazjum nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Warszawa
84. Malinowska Liliana 2 Gimnazjum nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej Warszawa
85. Małaśnicki Jan Jakub 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
86. Małkowski Aleksander Dominik 3 Zespół Szkół nr 77- Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. B. Prusa Warszawa
87. Markowicz Magdalena 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego Warszawa
88. Mazur Bartosz 1 Zespół Szkół nr 55 im. gen. S. Maczka Warszawa
89. Mazur Małgorzata 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
90. Melaniuk Igor 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
91. Michalski Patryk 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
92. Milanowski Jędrzej Tadeusz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
93. Miłkowska Maria Małgorzata 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
94. Mrozicki Szymon 2 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego Warszawa
95. Musiał Kacper Tomasz 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
96. Nguyen Anh Quan 3 Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa
97. Nguyen Nhat Anh 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
98. Niedbała Dominik 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
99. Niedziółka Wojciech 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
100. Niemyjski Marcin Mateusz 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
101. Nieszporska Magdalena Kinga 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego Warszawa
102. Nowak Franciszek Stanisław 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
103. Nowak Hubert Damian 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
104. Obiudo Benjamin Ogechukwu 3 Społeczne Gimnazjum nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
105. Ogidel Franciszek Dominik 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
106. Ogłaza Jakub Jan 3 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
107. Ogonek Zofia Maria 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
108. Olędzki Michał 2 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
109. Opala Jan Paweł 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
110. Overbeek Alexander Bernard 3 Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
111. Owczarek Jakub Tomasz 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
112. Paśnikowski Tomasz Szymon 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
113. Pawłowski Krzysztof 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
114. Pieńkosz Marta Natalia 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
115. Pietroń Witold 3 Społeczne Gimnazjum nr 27 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
116. Pilarczyk Krzysztof 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
117. Piotrowicz Jakub Franciszek 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
118. Płaskonka Piotr 2 Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana Warszawa
119. Polakowski Mateusz Maciej 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
120. Polityło Adam 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
121. Ponulak Zofia Jolanta 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
122. Poplewski Łukasz 3 Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza księcia Czartoryskiego Warszawa
123. Prat-Carrabin Roman 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
124. Puzianowski-Krzypkowski Tytus 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
125. Radzimiński Andrzej Stefan 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
126. Rawicz Agata 3 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego Warszawa
127. Robak Piotr 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
128. Rybarczyk Kacper 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
129. Ryk Szymon 3 Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa
130. Ryłow Jakub Jan 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
131. Ryłow Krzysztof Grzegorz 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
132. Rymarski Jakub 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
133. Sadalski Igor 3 Społeczne Gimnazjum "Dwójka" nr 45 STO im. P. Jasienicy Warszawa
134. Sadowski Karol Artur 3 Gimnazjum nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Warszawa
135. Sajnok Liliana Sabina 3 Prywatne Gimnazjum nr 1 Warszawa
136. Sidorczuk Dominik 2 Gimnazjum nr 131 im. K. K. Baczyńskiego Warszawa
137. Sieczak Paweł 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
138. Sierzputowski Błażej 3 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego Warszawa
139. Sierzputowski Szymon 3 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego Warszawa
140. Sijka Andrzej 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
141. Sikora Krzysztof Tytus 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
142. Sikorski Maksymilian Maciej 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
143. Sitkowska Aleksandra 3 Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
144. Sobczak Jan 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
145. Soboński Daniel 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
146. Sochacka Antonina Maria 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
147. Sosnowski Jan Konrad 3 Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów Warszawa
148. Srokosz Kaja Magdalena 1 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
149. Stankiewicz Michał Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
150. Stasiak Zofia Maria 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
151. Staszewska Zuzanna 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
152. Stempień Dominik 3 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
153. Stępniewski Ignacy 2 Zespół Szkół nr 84 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena Warszawa
154. Stopka Marcin Łukasz 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
155. Strąk Dominik Krzysztof 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
156. Strychalski Antoni Kamil 3 Gimnazjum nr 3 Przymierza im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
157. Supeł Hubert 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
158. Sypuła Piotr 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
159. Szałapski Leon Jakub 3 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Warszawa
160. Szot Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
161. Śmigielska Maria Weronika 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
162. Telejko Izabela Agnieszka 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
163. Terlikowski Jakub 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
164. Tkacz Andrzej Henryk 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
165. Tomaszuk Emilia Sylwia 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
166. Trojanowski Gaweł Łukasz 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
167. Trybulska Katarzyna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
168. Trzeciak Piotr 3 "Żagle" Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik" Warszawa
169. Tsevegmed Belgutei 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
170. Tyszkiewicz Kaja 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
171. Waglowski Robert 3 Gimnazjum nr 106 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
172. Walenciak Aleksander Jan 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
173. Wangrat Jan Wojciech 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
174. Wardzyńska Urszula Irena 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
175. Wasiak Kacper 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
176. Wawszczak Dominik 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
177. Wiśniewski Antoni Maciej 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
178. Włodarczyk Zofia 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
179. Wnętrzewska Linda 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
180. Wojciechowska Joanna Maria 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
181. Wróblewski Mateusz 3 Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa
182. Wyszomirska Małgorzata Anna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
183. Xiao Anna Yao 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
184. Zbysiński Marek 1 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
185. Zielińska Barbara 3 Gimnazjum Sióstr Felicjanek nr 4 im. bł. M. Angeli Truszkowskiej Warszawa
186. Znamierowski Mikołaj Tomasz 3 Społeczne Gimnazjum nr 27 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
187. Żółtowski Ignacy 3 Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa

Województwo mazowieckie (miejsce zawodów II stopnia: XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Andryszkiewicz Aleksandra Milena 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
2. Bajorek Maciej Andrzej 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
3. Bereżański Dominik Krystian 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
4. Bernatowicz Daniel 2 Publiczne Gimnazjum nr 3 im. ks. biskupa Andrzeja Noskowskiego Pułtusk
5. Bogiel Michał Marek 3 Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" Piastów
6. Butryn Franciszek Kacper 3 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
7. Cedrowski Szymon Michał 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
8. Chmielnicki Filip Piotr 3 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego Pionki
9. Chojnacki Mateusz 3 Salezjańskie Gimnazjum im. św. Jana Bosko Legionowo
10. Chruśliński Jan Kacper 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
11. Chudzik Krzysztof Marian 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
12. Ciaś Kazimierz Jan 2 Gimnazjum nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
13. Cieślar Bartłomiej 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
14. Czajkowska Olga Małgorzata 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
15. Drozdowicz Jowita Kleopatra 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
16. Duda Olaf Franciszek 3 Gimnazjum nr 3 im. Fryderyka Chopina Milanówek
17. Duszczyk Karol 3 Gimnazjum w Zespole Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy Siennica
18. Dziarkowski Kuba 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
19. Falęcki Bartosz 3 Miejski Zespół Szkół nr 2, Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów
20. Fiedoruk Maciej Hubert 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
21. Figurna Julia 3 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana Warszawa
22. Garnczarek Maria Aleksandra 3 Prywatne Gimnazjum nr 1 Warszawa
23. Gąsienica-Samek Zofia Elżbieta 3 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
24. Głuszczyk Mikołaj Paweł 3 Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
25. Golec Paweł 3 Salezjańskie Gimnazjum im. św. Jana Bosko Legionowo
26. Grodzicki Mieszko Jakub 3 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Pionki
27. Grudzień Michał Stanisław 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
28. Grynfelder Piotr 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
29. Grzelak Róża 2 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Kobyłka
30. Gwiazda Małgorzata Anna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
31. Ha Dieu Hoa 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
32. Janaszek Julianna Agnieszka 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
33. Janczak Hubert Tadeusz 2 Zespół Szkół nr 2 Konstancin-Jeziorna
34. Janik Michał Franciszek 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
35. Jaszczyszyn Igor Piotr 2 Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego w Milanówku Milanówek
36. Jaźwiec Bartosz 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
37. Jeleńska Helena Jadwiga 2 Gimnazjum nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej Warszawa
38. Jędrzejewska Ewa Olga 1 Zespół Szkół nr 84 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena Warszawa
39. Kamiński Igor 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
40. Karaś Julia 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
41. Kłopotowski Krzysztof 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
42. Knyspel Jakub 3 Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki Łazy
43. Koncka Aleksandra 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
44. Korzniakow Adam 2 Gimnazjum im. R. Traugutta Serock
45. Kosieradzki Bartek 3 Gimnazjum nr 2 im. ks. J. Popiełuszki w Ząbkach Ząbki
46. Kossacki Jan 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
47. Kowalczuk Julia 2 Gimnazjum im. Królowej Jadwigi Tłuszcz
48. Kowalski Tomasz Piotr 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
49. Kozera Anna Maria 3 Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego Michałowice
50. Krawczak Szymon 2 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II Piaseczno
51. Kruszewski Jan Krzysztof 2 Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana Warszawa
52. Kucharek Tymoteusz 1 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
53. Kuśmierowski Krzysztof Marcin 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
54. Kutowska Julia Magdalena 3 Prywatne Gimnazjum nr 1 Warszawa
55. Kuźmierkiewicz Natalia Anna 3 Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
56. Kuźnicki Alan Leszek 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
57. Kwacz Grzegorz 3 Gimnazjum nr 3 im. Tomasza Morusa w Otwocku Otwock
58. Kwiecińska Julia Stanisława 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
59. Leśniewska Kinga 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
60. Lipniacki Jeremi Jerzy 2 Zespół Szkół nr 2 Konstancin-Jeziorna
61. Łojek Marcin 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Gimnazjum nr 5 Legionowo
62. Majewska Karolina 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
63. Majewski Karol Bogdan 3 Gimnazjum nr 2 im. K.K. Baczyńskiego Grodzisk Mazowiecki
64. Majewski Piotr 2 Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. Henryka Sienkiewicza Płońsk
65. Mankiewicz Agnieszka 3 Gimnazjum nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej Warszawa
66. Marjankowska Marcelina 3 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
67. Markowski Ryszard Janusz 2 Prywatne Gimnazjum nr 2 Piaseczno
68. Matraszek Miłosz Piotr 2 No Bell Gimnazjum Konstancin-Jeziorna
69. Mazur Jan Maria 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
70. Mędrzycka Joanna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
71. Mierzejewski Wojciech 2 Gimnazjum w Zalesiu Górnym Zalesie Górne
72. Milke Mikołaj Jan 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
73. Misiak Filip Stefan 3 Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego Michałowice
74. Mroziuk Paweł Kazimierz 1 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
75. Mućka Maciej 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
76. Namysłowska Maja 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
77. Nguyen Thi Lan Trinh 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego Warszawa
78. Nogaj Filip 2 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
79. Nowakowski Grzegorz 3 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II Piaseczno
80. Okuniewska Weronika 3 Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki Siedlce
81. Olczak Anna 1 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
82. Orłowski Kacper Tomasz 3 Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego Michałowice
83. Ortenburger Zuzanna Zofia 2 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
84. Oskroba Jan 3 Gimnazjum w Zalesiu Górnym Zalesie Górne
85. Ostrowski Krzysztof 3 Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego Michałowice
86. Owoc Dominika 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
87. Pastuszak Michał Artur 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
88. Pawłowska Anna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
89. Phan Thi Diem Quynh 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
90. Pielasa Paweł Karol 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
91. Pietrzak Michał Henryk 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
92. Piłat Antoni 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
93. Piórkowski Jarosław Henryk 3 Publiczne Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Żyrardów
94. Pomagalski Piotr Adam 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
95. Posiadała Michał 2 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
96. Preuss Paula 2 Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana Warszawa
97. Puch Antoni Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
98. Puzik Maria Marta 3 Zespół Szkół Publicznych w Józefosławiu Józefosław
99. Radożycki Bartłomiej Jan 1 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
100. Rapiejko Joanna Katarzyna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
101. Scharf Tymoteusz Michał 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
102. Sikora Kornel 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
103. Siudalski Tomasz 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
104. Sobczak Szymon 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
105. Sokołowska Monika Anna 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
106. Sosnowski Adam 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
107. Soszyński Mateusz Robert 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
108. Stachura Ignacy Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
109. Stankiewicz Ada 2 No Bell Gimnazjum Konstancin-Jeziorna
110. Stawiska Anna Michalina 3 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
111. Szczerba Adam Krzysztof 3 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
112. Szcześniak Michał 3 Publiczny Zespół Szkół Suskowola
113. Szczurek Łukasz 2 Gimnazjum im. 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej Otrębusy
114. Śladowska Julia 3 Zespół Szkół nr 5 Płock
115. Taranienko Agata Ewa 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
116. Tomaszewska Olga Helena 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
117. Tran Hoang Long 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego Warszawa
118. Tyczyńska Zuzanna Maria 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
119. Usiądek Kacper Grzegorz 2 Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy Piaseczno
120. Wałachowska Helena 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
121. Wałachowska Marta 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
122. Wasiak Mikołaj 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
123. Wawer Julia Konstancja 3 Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
124. Weremczuk Wojciech 2 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
125. Węglicka Natalia 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
126. Wijatkowski Dominik 3 Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Przysucha
127. Wińska Anna 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
128. Włoskowicz Joanna Jadwiga 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
129. Wodnicki Krzysztof 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
130. Wojtala Piotr 2 Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
131. Wójcik Bartłomiej Michał 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
132. Zając Jan Jakub 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
133. Zaprzał Zofia Anna 2 Publiczne Gimnazjum im. M. Kopernika w Nowej Wsi Nowa Wieś
134. Zawadzki Marcel 3 Gimnazjum nr 2 im. Obrońców Westerplatte Wyszków
135. Zymer Jadwiga Irena 2 No Bell Gimnazjum Konstancin-Jeziorna
136. Żyśko Julia Anna 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa

Województwa łódzkie i świętokrzyskie (miejsce zawodów II stopnia: I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, al. Kopernika 1, 97-300 Piotrków Trybunalski)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Ałaszewski Mateusz Andrzej 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
2. Bartosiewicz Paweł 3 Zespół Szkolno-Przedszkony Smardzewice
3. Borzuta Hubert 3 Gimnazjum nr 8 Tomaszów Mazowiecki
4. Delebis Dawid Abelard 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego Łódź
5. Domeradzki Tymoteusz Piotr 3 Publiczne Gimnazjum nr 13 im. gen. Józefa Bema Łódź
6. Dróżdż Dawid 3 Gimnazjum im. Stanisława Małachowskiego w Moszczenicy Moszczenica
7. Garbacz Dariusz Krystian 3 Zespół Szkół Publicznych Publiczne Gimnazjum w Stąporkowie Stąporków
8. Janik Iga Rozalia 3 Gimnazjum nr 23 Kielce
9. Jankowski Szymon 2 Pijarskie Gimnazjum Królowej Pokoju Łowicz
10. Jończyk Adrian Krzysztof 3 Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Konarskiego Piotrków Trybunalski
11. Juszczak Julia 3 Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Sędziejowicach Sędziejowice
12. Kaźmierski Paweł 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
13. Keller Renata Maria 3 Publiczne Gimnazjum nr 31 im. Szarych Szeregów Łódź
14. Kiereś Oliwia Maria 3 Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika Piotrków Trybunalski
15. Kośka Barbara Anna 3 I Społeczne Gimnazjum im. Mikołaja Reja Kielce
16. Kowalik Mikołaj 3 Gimnazjum nr 2 im. Powstańców Warszawy Skarżysko-Kamienna
17. Krawczyk Bartłomiej 3 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II Skierniewice
18. Krawiec Konrad Wiktor 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 z oddziałami integracyjnymi im. Szarych Szeregów Bełchatów
19. Krystyańczuk Julia 3 Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź
20. Kuc Piotr Andrzej 1 I Społeczne Gimnazjum im. Mikołaja Reja Kielce
21. Kuleta Marcin Łukasz 3 Gimnazjum nr 2 w Końskich Końskie
22. Kurczyna Patrycja Klaudia 3 Gimnazjum nr 2 im. Adolfa Dygasińskiego Pińczów
23. Kwiecień Magdalena 3 Gimnazjum nr 2 im. Adolfa Dygasińskiego Pińczów
24. Kyzioł Krzysztof Jacek 3 Gimnazjum nr 8 im. Natalii Machałowej Kielce
25. Lewandowski Jakub Tomasz 2 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
26. Lisicki Piotr Michał 3 Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Kielce
27. Marzec Wojciech Jan 3 Publiczne Gimnazjum w Szewnie Szewna
28. Mętrak Tymoteusz Szymon 3 Gimnazjum nr 23 Kielce
29. Miernik Aleksander Hugo 3 Zespół Szkół Publicznych Publiczne Gimnazjum w Stąporkowie Stąporków
30. Miksa Jan Krzysztof 3 Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Łódź
31. Misiak Wojciech Stanisław 3 Gimnazjum im. Czesława Miłosza Topola Królewska
32. Nowacka Anna 3 Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Sędziejowicach Sędziejowice
33. Orczyk Albert Szczepan 3 Gimnazjum im. Lucyny i Mieczysława Ambrożów w Szerzawach Szerzawy
34. Ożarek Natalia Aleksandra 3 Gimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły Piotrków Trybunalski
35. Pachuc Patrycja Maria 3 Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Fałkowie Fałków
36. Redner Jakub Marcin 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
37. Roszewski Adam Mikołaj 3 Gimnazjum oo. Bernardynów im. bł. Anastazego Pankiewicza Łódź
38. Rusiecki Szymon Michał 3 Gimnazjum nr 3 im. Józefa Piłsudskiego Tomaszów Mazowiecki
39. Sabat Mateusz Kamil 3 Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej Kielce
40. Sieczka Piotr Marek 3 Gimnazjum nr 23 Kielce
41. Skalik Paulina Karolina 3 Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika Piotrków Trybunalski
42. Słapek Aleksandra 2 Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iwaniskach, Zespół Publicznych Szkół w Iwaniskach Iwaniska
43. Sobczak Michał 2 Pijarskie Gimnazjum Królowej Pokoju Łowicz
44. Spyrzewski Sebastian Igor 3 Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach Dwikozy
45. Starzyk Andrzej Franciszek 3 Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej Kielce
46. Szostek Krzysztof 2 Gimnazjum w Parzęczewie Parzęczew
47. Szrek Joel Juliusz 3 Gimnazjum nr 23 Kielce
48. Ślązak Paweł 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
49. Ślusarczyk Damian Miłosz 3 Zespół Szkół Publicznych nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego Skarżysko-Kamienna
50. Świerk Kacper Artur 3 Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika Piotrków Trybunalski
51. Utz Kacper 2 Gimnazjum im. Stanisława Małachowskiego w Moszczenicy Moszczenica
52. Wisińska Patrycja Kinga 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Rawa Mazowiecka
53. Włodarski Bartłomiej Michał 2 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
54. Wójcik Krzysztof 2 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Królowej Jadwigi Połaniec
55. Zygmunt Piotr 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego Łódź

Województwo kujawsko-pomorskie (miejsce zawodów II stopnia: IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Balukiewicz Zuzanna Beata 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Lubanie
2. Bielak Arkadiusz 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
3. Bobińska Jagoda 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
4. Brymora Julia 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
5. Budziński Jan Waldemar 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
6. Bukowski Karol 3 Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie Tłuchowo
7. Czapiewska Magdalena Anna 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
8. Dobek Kacper 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
9. Domisiewicz Wojciech Franciszek 3 Gimnazjum nr 53 Bydgoszcz
10. Drozd Wojciech Jan 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
11. Dylewska Katarzyna Aleksandra 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
12. Gabrysiak Michał 3 Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Włocławek
13. Gaszczyński Jan Sylwester 3 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Toruń
14. Głuchowski Mateusz Jakub 1 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Toruń
15. Grabowski Antoni Krzysztof 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
16. Grzankowski Paweł 1 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
17. Hering-Zagrocka Marta 1 Gimnazjum Akademickie Toruń
18. Hudziak Jakub 3 Publiczne Gimnazjum im. M. Rejewskiego Białe Błota
19. Jabłoński Jakub Jan 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
20. Jaśniak Wiktor 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
21. Joachimiak Maciej Krzysztof 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
22. Jurczyk Ewa 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
23. Kaczorek Zuzanna Natasza 3 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Toruń
24. Karabasz Kacper Robert 3 Gimnazjum nr 53 Bydgoszcz
25. Klempka Łukasz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
26. Kliniewski Mikołaj Józef 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
27. Knut Paweł Marcin 3 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Toruń
28. Kopaczewska Dominika 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Lubanie
29. Kornatowski Grzegorz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
30. Korzeniewski Jakub 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
31. Kuciński Piotr 3 Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich Bydgoszcz
32. Kunz Marta Joanna 1 Gimnazjum Akademickie Toruń
33. Kwieciński Tymoteusz Konrad 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
34. Malecha Wojciech Jerzy 1 Gimnazjum Akademickie Toruń
35. Miłek Mateusz 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
36. Myk Patryk Jakub 3 Gimnazjum Powiatowe Tuchola
37. Mylkie Adam 3 Zespół Szkół w Kikole Publiczne Gimnazjum Kikół
38. Pańczyk Aleksandra 3 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Toruń
39. Pawelski Mikołaj 3 Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Kujawskiej Gniewkowo
40. Piątkowska Barbara Maria 2 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
41. Piecuch Weronika Eliza 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
42. Radomski Piotr 3 Gimnazjum nr 53 Bydgoszcz
43. Rasz Monika 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
44. Reszka Oskar 3 Gimnazjum Powiatowe Tuchola
45. Romański Krzysztof 3 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Toruń
46. Rozczypała Edyta 2 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
47. Schmiegel Makary Maciej 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
48. Sieńkowska-Siekiera Magdalena 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
49. Siwka Marek 3 Publiczne Gimnazjum im. M. Rejewskiego Białe Błota
50. Skibicka Maria Dominika 2 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
51. Sobkowiak Mateusz Filip 1 Gimnazjum Akademickie Toruń
52. Stempczyńska Kaja 3 Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Włocławek
53. Suliński Jan Maciej 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
54. Suski Bartosz 2 Gimnazjum nr 24 im. Szarych Szeregów Toruń
55. Szmania Kinga Maria 1 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Toruń
56. Szpulecki Jarosław 2 Gimnazjum Strzelno z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego Strzelno
57. Ścieszka Stanisław 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
58. Tomilov Sofia 1 Gimnazjum Akademickie Toruń
59. Uszok Remigiusz Jakub 3 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Toruń
60. Weber Krzysztof Michał 2 Gimnazjum nr 47 Bydgoszcz
61. Welter Marcin Krzysztof 2 Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Wąbrzeźno
62. Wiśniewska Emilia Anna 1 Gimnazjum Akademickie Toruń
63. Wiśniewski Szymon Mieczysław 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
64. Wojciechowski Adam 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
65. Wojcieszak Julia 3 Publiczne Gimnazjum im. M. Rejewskiego Białe Błota
66. Zakrzewski Mikołaj Andrzej 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
67. Zarzycki Jakub 3 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Toruń
68. Żołądz Samuel Jakub 2 Gimnazjum Akademickie Toruń

Województwa dolnośląskie i opolskie (miejsce zawodów II stopnia: Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego, pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Andrasz Aleksandra 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
2. Badeński Adam 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
3. Balwicki Mikołaj 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
4. Bernaciak Kacper 2 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
5. Błasiak Kacper 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
6. Bogucki Jan 3 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
7. Bogucki Karol 3 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
8. Bożek Rafał Piotr 2 Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dionizego Steinhausa Wrocław
9. Bracha Zofia 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
10. Bryła Natalia 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
11. Buraczewski Antoni 6 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
12. Buzun Wiktoria 3 Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Jelenia Góra
13. Bychawski Bartłomiej 1 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
14. Caliński Łukasz Piotr 3 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
15. Charatonik Amelia Dobrochna 2 Gimnazjum nr 28 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław
16. Chomiński Bartosz 2 Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nysa
17. Cirko Paweł 2 Publiczne Gimnazjum nr 1 Kluczbork
18. Dawidowicz Jakub Dawid 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
19. Derechowska Milena Alicja 2 Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz Wrocław
20. Dobrowolska Ewa Zofia 3 Gimnazjum nr 19 im. Zbigniewa Herberta Wrocław
21. Dobrzański Jakub Stanisław 3 Zespół Szkół nr 3, Gimnazjum nr 3 Lubin
22. Dowgird Adam 3 Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław
23. Dryka Jakub 2 Gimnazjum nr 1 w Twardogórze im. Polskich Olimpijczyków Twardogóra
24. Dzieżyc Wojciech 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Lwówek Śląski
25. Firlus Łukasz 3 Publiczne Gimnazjum w Starych Siołkowicach Stare Siołkowice
26. Franczak Jakub Michał 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
27. Frej Zofia Joanna 3 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego Wrocław
28. Gabryelski Wojciech 3 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
29. Gąciarz Krzysztof Mikołaj 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
30. Gil Adam 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
31. Górkiewicz Adam Józef 3 Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dionizego Steinhausa Wrocław
32. Granat Mikołaj 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
33. Grodzicki Tytus 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
34. Hajduk Marek Tadeusz 3 Gimnazjum nr 1 w Lubinie Lubin
35. Hebda Amelia 2 Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II Lubin
36. Hołowacz Igor Janusz 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
37. Janeczko Jakub 1 Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz Wrocław
38. Jelito Natalia Alicja 3 Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Strzelce Opolskie
39. Jeżowski Wiktor 3 Gimnazjum nr 40 Wrocław
40. Jędras Szymon Jan 3 Gimnazjum nr 20 im. Profesora Alfreda Jahna Wrocław
41. Jurczyszyn Aniela Wenus 3 Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków Kędzierzyn-Koźle
42. Kamińska Justyna 2 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
43. Kapusta Mateusz Roman 3 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
44. Karalchuk Aliaksei 3 Zespól Szkół Ogólnokształcących nr II, Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne Opole
45. Karolak Daria Ewelina 3 Gimnazjum nr 1 w Jaworze Jawor
46. Kelner Mateusz Dominik 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
47. Kępa Kinga 3 Gimnazjum nr 1 im. Marii Kunic Świdnica
48. Kiczak Zuzanna 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
49. Kiczka Julia 2 Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz Wrocław
50. Kolaczek Michał Piotr 3 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Kąty Wrocławskie
51. Kołodziej Jakub Tomasz 2 Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II Lubin
52. Kopka Karolina Beata 3 Publiczne Gimnazjum nr 7 im. gen. Władysława Andersa Opole
53. Kozłowski Jakub Jan 2 Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II Lubin
54. Krawiec Kornel 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
55. Krysta Anna 3 Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław
56. Krzyżyński Artur Krzysztof 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
57. Kurowski Mateusz 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
58. Lawenda Hubert Jan 3 Gimnazjum we Włodowicach Nowa Ruda
59. Lickindorf Mateusz 3 Europejskie Gimnazjum w Zgorzelcu Zgorzelec
60. Łagoda Szymon 3 Gimnazjum w Zespole Szkół w Jemielnie Jemielno
61. Łukasiewicz Krzysztof Sebastian 3 Gimnazjum Nr 9 Legnica
62. Maciejewska Anna 2 Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz Wrocław
63. Makowska Kornelia Marta 2 Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław
64. Mazur Hubert Paweł 3 Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Prochowicach Prochowice
65. Milewski Mateusz Piotr 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Bogatynia
66. Misiaszek Kacper Krzysztof 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
67. Mulka Wojciech Bogdan 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
68. Nowak Krzysztof Wiktor 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
69. Olejniczak Krzysztof Marek 3 Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas" Wrocław
70. Oleśniewicz Agata Maria 3 Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa w Głogowie Głogów
71. Omieciński Mateusz 1 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
72. Opala Michał Konrad 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
73. Orski Łukasz Marek 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
74. Owczarski Rafał Ryszard 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
75. Padarz Mateusz 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
76. Parszuto Ewa 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
77. Pawłowski Wojciech 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
78. Pędziwiatr Adam 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
79. Pilecki-Silva Iwo 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
80. Ploch Weronika 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
81. Podraza Witold Aleksander 3 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich Ząbkowice Śląskie
82. Poliński Mikołaj 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
83. Protaś Dagmara Agnieszka 3 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
84. Rak Witoria Aurelia 3 Gimnazjum im. Aleksandra Kamińskiego w Bierutowie Bierutów
85. Rolska Barbara Maria 3 Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław
86. Rudzik Jakub 1 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
87. Ruksza Szymon 3 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
88. Rutka Kacper Mariusz 3 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II Strzegom
89. Rychlikowski Bogdan Tadeusz 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
90. Sikorska Zuzanna 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
91. Sobków Agnieszka Anna 3 Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Głubczyce Głubczyce
92. Sochacki Stanisław 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
93. Spik Urszula Małgorzata 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 Zawadzkie
94. Stasińska Katarzyna Anna 2 Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Strzelce Opolskie
95. Stefanowska Laura Natalia 2 Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu Legnica
96. Strzelczyk Weronika 2 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
97. Stypułkowska Zofia 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
98. Szecówka Szymon 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
99. Szelwiga Marcel 2 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
100. Szewczyk Wiktoria Weronika 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
101. Szklarek Jerzy 3 Społeczne Gimnazjum OPTIMUM Wrocław
102. Szmeterowicz Adam 3 Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Jelenia Góra
103. Szpila Jakub 3 Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas" Wrocław
104. Śmidoda Antoni 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
105. Świszcz Łukasz 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
106. Tomaszewski Dominik Nikodem 3 Europejskie Gimnazjum w Zgorzelcu Zgorzelec
107. Topolski Michał 1 Społeczne Gimnazjum STO Kluczbork
108. Trocha Tymoteusz 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
109. Urbisz Krzysztof 3 Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków Kędzierzyn-Koźle
110. Wachnicki Michał Kamil 2 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
111. Wawrzyniak Iga 2 Publiczne Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej Olesno
112. Wołkonowski Krzysztof Michał 3 Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków Kędzierzyn-Koźle
113. Zaborska Olga 2 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego Ząbkowice Śląskie
114. Zalewska Agata 3 Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej Wrocław
115. Zug Piotr Mateusz 2 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki Olesno

Województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie (miejsce zawodów II stopnia: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Bernatowicza 4, 18-400 Łomża)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Aleksiuk Hubert 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
2. Anikiej Szymon 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
3. Barcicka Magdalena Justyna 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
4. Bossowski Filip Artur 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
5. Bronicki Michał 2 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
6. Bukowska Agata 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
7. Burczyk Nicola 3 Gimnazjum Nr 8 Elbląg
8. Burnejko Kinga 2 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
9. Curulak Maciej 1 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
10. Dębowski Jakub 2 Społeczne Gimnazjum nr 101 Olsztyn
11. Dudzicz Jędrzej 3 Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok
12. Dyczewska Monika 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
13. Fil Piotr Andrzej 3 Gimnazjum nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku Giżycko
14. Głowaczewski Ziemowit Franciszek 3 Gimnazjum Benedykta w Drohiczynie Drohiczyn
15. Gromiński Jakub 3 Społeczne Gimnazjum nr 8 STO Białystok
16. Iwańczuk Julia 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
17. Izdebski Jakub 1 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
18. Jakimiuk Piotr 2 Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej Białystok
19. Jakubowski Jakub 3 Gimnazjum Publiczne Iława
20. Jamróz Aleksandra 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
21. Kamińska Urszula 3 Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika Olecko
22. Karłowicz Krzysztof 3 Społeczne Gimnazjum nr 101 Olsztyn
23. Kiersnowski Grzegorz 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
24. Koczewska Maria 3 Gimnazjum w Zespole Szkół im. Armii Krajowej Brańsk
25. Korwek Michał 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
26. Kozaczek Michał Szymon 3 Gimnazjum nr 4 w Ełku Ełk
27. Krajewski Mateusz 2 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
28. Kuliś Maciej 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
29. Kwiatkowski Hubert 3 Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Szczytno
30. Marciniak Małgorzata 3 Publiczne Gimnazjum Nr 3 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego Kętrzyn
31. Mgeładze-Arciuch Michał 3 Publiczne Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół nr 4 w Mrągowie Mrągowo
32. Mikołajczyk Mateusz Mikołaj 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
33. Modzelewski Tomasz 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
34. Moroz Miłosz Kamil 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
35. Móżdżyńska Karolina 3 Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok
36. Olszewska Aleksandra 2 Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach Bartoszyce
37. Pauk Konrad 2 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
38. Popławska Maria 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
39. Puczel Tomasz 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
40. Puzio Jakub 2 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Giżycko
41. Rogowski Adam 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
42. Rozmysłowski Michał Mikołaj 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
43. Ruczyński Oskar 2 Gimnazjum Publiczne Iława
44. Rychlik Jakub 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
45. Rynkowska Magdalena 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
46. Sokulski Daniel 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
47. Sowul Władysław 2 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
48. Stankiewicz Zuzanna 3 Gimnazjum Nr 8 Elbląg
49. Trocewicz Michał 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
50. Żurakowski Paweł Bartłomiej 2 Publiczne Gimnazjum nr 12 w Zespole Szkół nr 6 Białystok
51. Żurek Kacper Tomasz 3 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Giżycko

Województwo wielkopolskie (miejsce zawodów II stopnia: Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamska Natalia Agnieszka 3 Gimnazjum nr 3 Szamotuły
2. Antkowiak Szymon 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Śrem
3. Błaszyk Piotr Stanisław 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Dąbrówki Poznań
4. Botta Cezary Mikołaj 2 Gimnazjum im. Noblistów Rokietnica
5. Buchnat Karolina Hanna 3 Gimnazjum nr 29 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Charles de Gaulle'a Poznań
6. Chojnacki Michał Paweł 2 Gimazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
7. Ciesielski Mikołaj 2 Zespół Szkół Gimnazjum, Szkoła Podstawowa i Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Kaszczorze Kaszczor
8. Czech Zuzanna 3 Gimnazjum nr 9 w Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych nr 37 Poznań
9. Doberschütz Dorota 1 Gimnazjum nr 1 im. Zjazdu Gnieźnieńskiego Gniezno
10. Dudkiewicz Cezary 3 Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego Turek
11. Dziardziel Krzysztof Michał 3 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego Konin
12. Fąferek Anna Joanna 2 Publiczne Gimnazjum Czarnków
13. Gawrysiak Zuzanna Anna 3 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II Luboń
14. Gołębiowski Natan 3 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Piotrowie Piotrów
15. Gwizdek Anna Mirosława 3 Społeczne Gimnazjum nr 1 im. św. U. Ledóchowskiej STO Poznań
16. Jastrzębski Michał 2 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu, Publiczne Gimnazjum Salezjańskie w Poznaniu im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
17. Kaczmarek Szymon Piotr 3 Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie Baranowo
18. Kasprzak Kosma Jan 1 Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
19. Kiwlenko Jan Aleksander 3 Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie Baranowo
20. Kowalska Klaudia 3 II Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile Piła
21. Krajewski Mateusz Franciszek 3 Gimnazjum nr 7 im. M. Konopnickiej Kalisz
22. Kubicka Katarzyna Joanna 3 II Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile Piła
23. Kula Kamil Marian 3 Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Rychtalu Rychtal
24. Kuncewicz Mikołaj Maksymilian 3 Gimnazjum nr 3 Ostrów Wielkopolski
25. Kwiatkowski Jakub Krzysztof 2 Gimnazjum nr 1 im. Stanisławy Fleszarowej-Muskat Koło
26. Magdziarz Mateusz 3 Publiczne Gimnazjum Czarnków
27. Majchrzak Jan 3 Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie Baranowo
28. Makowska Zuzanna Marta 2 Społeczne Gimnazjum nr 1 im. św. U. Ledóchowskiej STO Poznań
29. Mędrzycka Magdalena Maria 3 Społeczne Gimnazjum nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego STO Poznań
30. Mikołajczak Konrad Jan 3 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Września
31. Niepolski Jędrzej 3 Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego Nowy Tomyśl
32. Noska-Figiel Michał Bronisław 3 II Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile Piła
33. Oto Aleksandra Maria 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim, Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Krzyżu Wielkopolskim Krzyż Wielkopolski
34. Pituła Jakub Cyprian 3 Gimnazjum nr 15 ŁEJERY Poznań
35. Ratajczyk Maksym 2 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Dąbrówki Poznań
36. Robińska Laura 3 Gimnazjum nr 12 im. Jacka Kuronia Poznań
37. Romański Michał 3 Eureka Gimnazjum Poznań
38. Seyda Adam Wiktor 3 II Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile Piła
39. Solarski Antoni 3 Prywatne Gimnazjum nr 1 Biedrusko
40. Stachowski Antoni 2 Gimnazjum nr 12 im. Jacka Kuronia Poznań
41. Szelejewski Piotr Tomasz 3 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Słupca
42. Szwarc Marcin 3 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu, Publiczne Gimnazjum Salezjańskie w Poznaniu im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
43. Ścibior Aleksandra Natalia 3 Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego Turek
44. Tarabasz Klaudia Maria 3 Gimazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
45. Tokarczyk Piotr 2 Niepubliczne Gimnazjum Kaliskiego Stowarzyszenia Oświatowego "Edukator" Kalisz
46. Tomalik Tomasz 3 Gimnazjum nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kępnie Kępno
47. Tuchołka Tomasz Franciszek 3 Publiczne Gimnazjum Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
48. Tyc Jan Aleksander 3 Gimnazjum nr 7 im. M. Konopnickiej Kalisz
49. Urbański Oliwier 1 Gimnazjum nr 67 im. ks. prof. Józefa Tischnera Poznań
50. Wachowiak Jakub 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osieku nad Notecią Osiek nad Notecią
51. Wiśny Bartosz 3 Gimnazjum im. Przyrodników Polskich Budzisław Kościelny
52. Zajda Michał 3 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Września
53. Zawadzki Adam 3 Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie Baranowo
54. Zbąszyniak Stefan 3 Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika Poznań
55. Żytliński Jakub 3 Gimnazjum im. Edwarda hr. Raczyńskiego Komorniki

Województwo małopolskie (miejsce zawodów II stopnia: I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, Plac na Groblach 9, 31-101 Kraków)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamek Jakub Franciszek 3 Gimnazjum Akademickie Jezuitów im. ks. Piotra Skargi Nowy Sącz
2. Aksamit Piotr 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
3. Augustyn Jakub 2 ZS Publiczne Gimnazjum im. Kardynala Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach Siedliska
4. Baran Jakub Marcin 2 Społeczne Gimnazjum nr 7 im. Juliusza Słowackiego Kraków
5. Bartoszko Antoni Franciszek 3 Gimnazjum nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Nowy Targ
6. Blak Miłosz 3 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich Skawina
7. Chalcarz Paweł Jan 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
8. Chmura Dominik Paweł 3 Gimnazjum w Zespole Szkół w Mędrzechowie Mędrzechów
9. Chrostek Grzegorz 3 Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 Kęty
10. Chudy Antoni Mateusz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
11. Chyczyński Jan Krzysztof 3 Zespół Szkół nr 2 im. Janusza Korczaka w Brodach Brody
12. Ciesielka Bartosz 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera Szczawnica
13. Curlej Natalia Marianna 2 Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego Kraków
14. Dec Jakub 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
15. Domański Jakub 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
16. Drozd Aleksandra 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
17. Duch Mikołaj Wojciech 3 Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie Tarnów
18. Dziadkowiec Monika 3 Gimnajzum nr 1 im. Juliusza Słowackiego Myślenice
19. Filip Julia Helena 2 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
20. Florczykiewicz Jakub Józef 3 Gimnazjum w Proszowicach im. 6 Brygady Desantowo-Szturmowej gen. S. Sosabowskiego Proszowice
21. Gasińska Krystyna Maria 3 Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego Kraków
22. Gębołyś Justyna 3 Katolickie Gimnazjum Montessori Kraków
23. Górecki Witold Jerzy 3 Katolickie Gimnazjum Montessori Kraków
24. Grad Makary 1 Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 Kęty
25. Hojdas Kacper Adam 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 - Gimnazjum nr 1 Brzeszcze
26. Horodecki Michał 2 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
27. Hurkała Mateusz Marek 2 VI Prywatne Gimnazjum MCE Krościenko nad Dunajcem
28. Janik Dawid Jakub 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II w ZS w Stróżówce Stróżówka
29. Jarząbczyk Michał Wiktor 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
30. Jopek Filip 2 Gimnazjum nr 1 w Wadowicach Wadowice
31. Kaczak Katarzyna Zofia 3 Gimnazjum nr 8 im. St. Westwalewicza w ZSO nr 4 Tarnów
32. Kamiński Piotr Kazimierz 3 Gimnajzum nr 1 im. Juliusza Słowackiego Myślenice
33. Kania Błażej Nikodem 2 Gimnazjum nr 1 Libiąż
34. Karaś Małgorzata Anna 2 Gimnazjum nr 36 im. św. Brata Alberta - Adama Chmielowskiego Kraków
35. Karaś Weronika Janina 1 Gimnazjum im. Bohaterów Września Szczucin
36. Karcz Piotr Adam 2 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
37. Kmita Piotr Bartosz 2 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich Skawina
38. Knap Mateusz 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
39. Konieczny Filip Tomasz 3 Gimnazjum nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Tarnów
40. Korohoda Nikodem 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
41. Kosek Jakub Andrzej 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
42. Kościelniak Jakub 3 Społeczne Gimnazjum nr 3 STO w Krakowie Kraków
43. Kubaty Piotr Łukasz 3 Gimnazjum im. Jana Matejki Zabierzów
44. Kuca Kacper 2 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
45. Kwinta Jan Tadeusz 2 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
46. Lenart Zofia Iwona 2 Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu Wolbrom
47. Leśniak Julian Antoni 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
48. Macyk Karol 3 Gimnazjum nr 20 Kraków
49. Majchrzak Stanisław 2 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
50. Markowska Sonia 3 Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie Andrychów
51. Mazanowska Aniela Kaja 3 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Myślenicach Myślenice
52. Meszka Dorota Barbara 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
53. Mirecki Mateusz Julian 3 Gimnazjum 39 im. Józefa Dietla Kraków
54. Młyńczak Adam Franciszek 2 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
55. Mura Wojciech Adam 3 Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta Kraków
56. Musiał Tomasz 1 Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Łukasza Górnickiego Oświęcim
57. Nowak Mateusz Jakub 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
58. Nowak Michał Józef 3 Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie Andrychów
59. Pawica Mikołaj Jan 3 Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego Kęty
60. Pawłowski Marcin Cyryl 3 Gimnazjum nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Nowy Targ
61. Pena Piotr Edward 3 Gimnazjum Nr 3 w Zespole Szkół Publicznych Nr 2 Wadowice
62. Peszkowski Radosław 3 Gimnazjum im. Jana Matejki Zabierzów
63. Pietraszek Jakub Piotr 2 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
64. Pilarski Maciej Dominik 1 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka Brzesko
65. Pradel Andrzej 2 ZS Publiczne Gimnazjum im. Kardynala Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach Siedliska
66. Prus Patryk Artur 3 Gimnazjum nr 2 w Andrychowie Andrychów
67. Pyzik Rafał Piotr 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
68. Skrzypczak Joanna Barbara 3 Gimnazjum Nr 3 w Zespole Szkół Publicznych Nr 2 Wadowice
69. Skrzypczak Marcin Piotr 2 Gimnazjum Nr 3 w Zespole Szkół Publicznych Nr 2 Wadowice
70. Słupik Bartłomiej Piotr 3 Społeczne Gimnazjum nr 7 im. Juliusza Słowackiego Kraków
71. Sula Dawid 3 Gimnazjum nr 21 im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie Kraków
72. Sulencki Miłosz 2 Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek Kraków
73. Surowczyk Mateusz Ryszard 3 Gimnazjum im. Piotra Borowego Lipnica Wielka
74. Suwaj Adam Mariusz 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
75. Szablewski Andrzej 3 Gimnazjum im. Jana Matejki Zabierzów
76. Szafron Aleksandra Anna 3 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego Oświęcim
77. Szarnicki Maksymilian Adam 2 Gimnazjum Nr 3 w Zespole Szkół Publicznych Nr 2 Wadowice
78. Ślusarczyk Tomasz 3 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Janusza Korczaka Kraków
79. Tyrała Jakub Ignacy 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach Myślenice
80. Tytro Martyna Klaudia 1 Zespół Szkoły Podstawowej Gimnazjum Publicznego i Przedszkola w Otfinowie Otfinów
81. Wawrzycki Tomasz Szymon 2 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
82. Wędrychowicz Joanna 1 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
83. Wolanin Piotr 3 Zespół Szkół nr 1 - Gimnazjum nr 1 Chocznia
84. Wysogląd Maria Antonina 3 Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie Andrychów
85. Zbiegień Bartosz 3 Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego Kraków
86. Żak Maria 3 Gimnajzum nr 1 im. Juliusza Słowackiego Myślenice
87. Żak Radosław 2 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków
88. Żak Zofia Weronika 3 Zespół Szkół nr 2 w Chrzanowie Chrzanów
89. Żuwała Marek Antoni 2 Gimnazjum 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów Kraków

Województwo pomorskie (miejsce zawodów II stopnia: III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP, ul. Legionów 27, 81-405 Gdynia)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Banecki Juliusz 2 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
2. Baranowski Wojciech Franciszek 3 Gimnazjum Programów Indywidualnych, Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Gdańsk
3. Baros Michalina Ewa 3 Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
4. Batkiewicz Jakub Leon 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
5. Berezowska Monika 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
6. Bober Kacper Szymon 2 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
7. Bober Maciej 1 Gimnazjum nr 24 Gdynia
8. Bockenheim Jan Kacper 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Adama Mickiewicza Słupsk
9. Borinski Alan 1 Gimnazjum nr 13 im. Mikołaja Kopernika w Gdyni Gdynia
10. Borkowska Barbara Eugenia 3 Niepubliczne Gimnazjum im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach Kowale
11. Borowski Mateusz Olaf 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
12. Borsuk Aleksandra Anna 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Pruszcz Gdański
13. Bożek Paweł 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
14. Brzęcka Paulina Katarzyna 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
15. Butowski Krzysztof Konrad 2 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
16. Cegielska Joanna 3 Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio Rumia
17. Cherek Adam Marcin 3 Gimnazjum Nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej Gdańsk
18. Danielewicz Maciej Gabriel 3 Gimnazjum Sportowe nr 3 Sopot
19. Drohomirecki Jakub 3 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Sztum
20. Frańczak Kinga Magdalena 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
21. Frańczak Weronika Maria 3 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
22. Glazik Karolina 3 Gimnazjum nr 1 im. Gdyńskich Harcerzy II Rzeczypospolitej Gdynia
23. Gołębiewska Marianna 1 Gimnazjum nr 24 Gdynia
24. Grzywacz Wiktor 2 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego Gdańsk
25. Hang Mikołaj 3 Gimnazjum nr 25 Gdańsk
26. Harasimowicz Kacper 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
27. Hoja Mateusz 1 Gimnazjum nr 24 Gdynia
28. Horodecka Dominika Kinga 1 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
29. Jaremczak Karol Adam 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Adama Mickiewicza Słupsk
30. Jasińska Kalina Aleksandra 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
31. Juwa Marta Julia 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
32. Kaczmarek Michał Jan 2 Gdańskie Gimnazjum "Lingwista" im. Hymnu Narodowego Gdańsk
33. Kamieniecki Artur Karol 2 Społeczne Gimnazjum Językowe LTO Lębork
34. Kiciński Gabriel Marian 3 Gimnazjum nr 25 Gdańsk
35. Kikolski Mikołaj 3 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Sopot
36. Kindler Karolina Kornelia 3 Gimnazjum nr 25 Gdańsk
37. Klamann Martyna Julia 3 Gimnazjum im. św. Jana de La Salle Gdańsk
38. Kowalewski Tomasz Stefan 1 Gimnazjum nr 24 Gdynia
39. Kowara Tomasz Krzysztof 2 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
40. Krzywicki Kacper 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
41. Kucharska Katarzyna Zofia 2 ZSO nr 2, Gimnazjum nr 33 im. Stefana Banacha Gdańsk
42. Kwitek Michał 3 Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdańsk
43. Lasecki Kamil 1 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
44. Lemańczyk Łukasz 2 Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Kobylnicy Kobylnica
45. Lewandowski Jakub Alan 3 Publiczne Katolickie Gimnazjum przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego Tczew
46. Luterek Ewa Olga 3 Niepubliczne Gimnazjum im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach Kowale
47. Maciejewska Zuzanna Weronika 3 Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
48. Majewski Mateusz Jerzy 3 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
49. Malinowska Julia 3 Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdańsk
50. Mech Aleksandra Marta 3 Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdańsk
51. Miłowski Adam 3 Gimnazjum Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki Gdynia
52. Mordecki Marcin Łukasz 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
53. Ostajewski Gustaw 2 Zespół Szkół nr 3, Gimnazjum nr 3 im. Martyrologii Piaśnicy Wejherowo
54. Palikowska Justyna Maja 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
55. Pałasz Kajetan Krzysztof 2 Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
56. Paupa Wojciech Kajetan 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
57. Pustelnik Anna 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
58. Raczuk Maciej 3 Gimnazjum nr 18 im. Jana Pawła II Gdańsk
59. Radtke Bartosz Karol 3 Gimnazjum nr 1 im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Tczew
60. Radtke Karolina Justyna 2 Gimnazjum nr 1 im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Tczew
61. Rezmer Dawid Ryszard 3 Gimnazjum im. gen. Józefa Hallera Gniew
62. Ronowska Małgorzata Maria 1 Gimnazjum nr 1 im. Gdyńskich Harcerzy II Rzeczypospolitej Gdynia
63. Ruciński Antoni 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
64. Rudaś Zuzanna Dominika 3 Zespół Szkół nr 4 im. I. J. Paderewskiego Pruszcz Gdański
65. Ryduchowska Zuzanna 2 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
66. Rygulski Antoni Maciej 1 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
67. Sadowski Paweł Antoni 2 Publiczne Katolickie Gimnazjum przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego Tczew
68. Sawicka Anna Magdalena 2 ZKPiG Nr 24 Gdańsk
69. Scharmach Mateusz 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
70. Schwarz Helena Elżbieta 1 Gimnazjum Sportowe nr 3 Sopot
71. Skrzyńska Judyta 3 Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
72. Stachowski Oskar Grzegorz 3 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Sztum
73. Strzelecki Mateusz Stanisław 2 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Starogard Gdański
74. Sulima Franciszek 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
75. Sulkowski Mateusz 3 Gimnazjum im. św. Jana de La Salle Gdańsk
76. Susmarska Aleksandra 1 Gimnazjum nr 24 Gdynia
77. Susmarska Kinga 3 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Sopot
78. Szczepański Filip Tomasz 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
79. Szneider Wiera Jolanta 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
80. Szwaczyk Adrian Ignacy 1 Gimnazjum nr 24 Gdynia
81. Szybisty Zuzanna Agata 3 Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
82. Tlałka Jan Józef 2 Gdańskie Gimnazjum "Lingwista" im. Hymnu Narodowego Gdańsk
83. Tryka Jan Stanisław 2 Publiczne Katolickie Gimnazjum przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego Tczew
84. Ulanowski Piotr 3 Gimnazjum nr 3 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego Tczew
85. Umiński Michał 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
86. Wiliński Michał Antoni 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
87. Własów Filip Adam 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
88. Wojtkowiak Karolina 1 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO Słupsk
89. Zackiewicz Anna Maria 3 Gimnazjum nr 49 Gdańsk
90. Zaorska Anna 1 Gimnazjum nr 24 Gdynia
91. Zaorski Mikołaj Krzysztof 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
92. Zdziennicki Michał 3 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Sztum
93. Żak Krzysztof Andrzej 1 Zespół Szkół nr 13 Gdynia

Województwo śląskie (miejsce zawodów II stopnia: V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko-Biała)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Antonik Aleksandra 1 Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka Tychy
2. Bałaban Dominik Oskar 3 Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka Tychy
3. Baranowski Jakub Maciej 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 Gliwice
4. Baron Piotr 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej Kuźnia Raciborska
5. Bielaczyc Wojciech Piotr 3 Katolickie Gimnazjum Czechowice-Dziedzice
6. Bilnicki Maciej Michał 3 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Karola Szymanowskiego Katowice
7. Bolesta Maciej Krzysztof 3 Gimnazjum nr 12 Ruda Śląska
8. Bożek Michał 2 Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 1 Wodzisław Śląski
9. Bronkiewicz Paweł Jan 3 Zespół Szkół nr 3 w Częstochowie Szkoła Podstawowa nr 27 i Gimnazjum nr 24 Częstochowa
10. Bujak Dorota 3 I Społeczne Gimnazjum im. S. Konarskiego STO Katowice
11. Chudecka Maria 3 Gimnazjum Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
12. Ćwiek Julia Ewa 2 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Józefa Szafranka Bytom
13. Danikiewicz Michał 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 15 Gliwice
14. Dobrakowski Jan Paweł 3 Gimnazjum w Zespole Szkolnym w Widzowie Widzów
15. Ferenc Michał Jerzy 3 Katolickie Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego Zabrze
16. Gadziński Paweł Franciszek 2 Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
17. Głąbicki Daniel Patryk 2 Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej Sosnowiec
18. Gola Szymon Artur 3 Gimnazjum nr 6 Będzin
19. Gołębiowski Krzysztof Paweł 3 Gimnazjum Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
20. Górecki Mateusz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17 Rybnik
21. Grot Aleksandra Małgorzata 3 Gimnazjum nr 14 im. Jana Pawła II Bielsko-Biała
22. Ignacy Piotr Jakub 3 Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka Tychy
23. Jeliński Adam Krzysztof 3 Gimnazjum Josepha Conrada-Korzeniowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Tychach Tychy
24. Jędrych Marcin Jędrzej 3 I Społeczne Gimnazjum im. S. Konarskiego STO Katowice
25. Kaczorowski Grzegorz Franciszek 3 Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Czesława Miłosza Racibórz
26. Kalita Julia 3 Gimnazjum nr 7 im. Ks. Grzegorza Piramowicza Bielsko-Biała
27. Kałamucki Witold Jan 3 Niepubliczne Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny Katowice
28. Kinkel Tomasz Feliks 3 Katolickie Gimnazjum SPSK w Częstochowie Częstochowa
29. Klatka Weronika Helena 2 Gimnazjum im. Powstańców Śląskich Imielin
30. Kładź Marta 3 Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza
31. Kolorus Aleksandra 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 Gliwice
32. Korduła Miłosz Patryk 3 Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II Rybnik
33. Król Mateusz Robert 3 Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha Bielsko-Biała
34. Kruczalok Michał Adam 3 Gimnazjum Sportowe nr 11 w Zespole Szkół Sportowych nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Chorzów
35. Krzywiecka Anna Maria 2 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
36. Krzywoń Kamil 2 Gimnazjum Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
37. Kuczera Emilia Weronika 2 Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 1 Wodzisław Śląski
38. Kukla Przemysław Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
39. Kumor Jakub Mateusz 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 Gliwice
40. Kwaśny Alicja Patrycja 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika Buczkowice
41. Lamża Paweł 2 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Łaziska Górne
42. Loska Rafał Michał 3 Gimnazjum nr 21 im. Adeli Korczyńskiej Katowice
43. Machowski Mikołaj Stanisław 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Twardorzeczka
44. Marecki Mateusz Franciszek 2 Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha Bielsko-Biała
45. Matera Marcin Jerzy 3 Gimnazjum nr 1 w ZSP w Gierałtowicach Gierałtowice
46. Matuszek Dominik Jan 2 Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha Bielsko-Biała
47. Michalik Maria Magdalena 2 Gimnazjum Sióstr Urszulanek Rybnik
48. Miklewska Ewa 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 Pszczyna
49. Miland Mikołaj Wojciech 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Kłobuck
50. Modrzewska Emilia 1 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
51. Mol Szymon Jerzy 3 Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
52. Mrowiec Justyna Malwina 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Twardorzeczka
53. Nowak Szymon Mateusz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 18 w Zespole Szkół nr 2 Rybnik
54. Ochenduszkiewicz Michał 2 Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha Bielsko-Biała
55. Patrzykont Tomasz 3 Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej Częstochowa
56. Pikul Leonard Piotr 3 Gimnazjum Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
57. Ptaś Wojciech 3 Gimnazjum nr 12 Ruda Śląska
58. Puczek Natalia Oliwia 3 Gimnazjum nr 1 Racibórz
59. Radzio Julia 3 Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha Bielsko-Biała
60. Rodak Natalia 3 Gimnazjum nr 11 im. Jerzego Kukuczki Bielsko-Biała
61. Rotarska Zuzanna Olga 1 Gimnazjum nr 25 z Oddziałami Dwujęzycznymi Sosnowiec
62. Skarysz Jan Karol 3 Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów
63. Skraba Magdalena Monika 3 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Józefa Szafranka Bytom
64. Skrok Magdalena Teresa 2 Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha Bielsko-Biała
65. Skrzekowski Michał Mateusz 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 15 Gliwice
66. Smolarczyk Mateusz Sebastian 3 Gimnazjum w Gogołowej Gogołowa
67. Socha Wojciech Łukasz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
68. Stec Bartosz Marcin 2 Zespół Szkół nr 1 Jaworzno
69. Strzelecki Joachim Jan 3 Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha Bielsko-Biała
70. Szeruda Adam Piotr 3 Gimnazjum w Dębowcu Dębowiec
71. Szwej Michał Sławomir 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
72. Śliwka Dawid 3 Gimnazjum nr 2 Ustroń
73. Tkacz Julia 1 Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ratowników Górskich Katowice
74. Tora Kinga Agnieszka 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kozach Kozy
75. Traskowski Marcin Stefan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
76. Truszkowski Jakub Mikołaj 2 Gimnazjum nr 3 Zawiercie
77. Turyński Łukasz Maciej 3 Gimnazjum Salezjańskie z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
78. Uracz Marcin 3 Prywatne Gimnazjum Amicus Katowice
79. Wąsacz Mikołaj Dariusz 3 Prywatne Gimnazjum Amicus Katowice
80. Wiechno Dorota Małgorzata 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
81. Witkowski Wiktor 3 Gimnazjum Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
82. Wójtowicz Patryk Lucjusz 3 Gimnazjum Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
83. Wróbel Marcin Adam 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 Pszczyna
84. Wykpis Marcin 1 Gimnazjum nr 13 im. Huberta Jerzego Wagnera Katowice
85. Zachorowska Aleksandra 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich Gliwice
86. Żurowski Paweł Adam 3 Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała

Województwa zachodniopomorskie i lubuskie (miejsce zawodów II stopnia: ZSO nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Batóg Cezary Kornel 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
2. Bednarski Bruno Piotr 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
3. Bestry Kacper 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
4. Bogdan Mateusz Aleksander 2 Gimnazjum nr 9 im. Noblistów Polskich Koszalin
5. Bożek Jakub Zygmunt 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
6. Bożek Łukasz Ryszard 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
7. Bubnowska Matylda 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Międzyrzecz
8. Burzyńska Zofia Natalia 3 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Barlinku Barlinek
9. Czajkowska Martyna Wiktoria 3 Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich Koszalin
10. Dąbkowski Oskar 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
11. Dąbrowska Julia Anna 3 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Roberta Schumana Wałcz
12. Dąbrowski Damian Wojciech 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
13. Dybioch Leon 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
14. Golec Konrad Marek 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
15. Jaworska Justyna Joanna 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
16. Kierul Michał 3 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II we Wschowie Wschowa
17. Klepacki Mateusz 2 Publiczne Gimnazjum Strzelce Krajeńskie
18. Konieczko Dawid 2 Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szprotawa
19. Kowalczyk Kacper Marek 2 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Świebodzin
20. Kowalewska Gabriela 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
21. Kowalski Zachariasz Piotr 3 Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży Lubsko
22. Krok Michał 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
23. Kruszewicz Wiktor Aleksander 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
24. Krzywnicka Maria 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
25. Kuchta Maksymilian Norbert 2 Gimnazjum nr 9 im. Noblistów Polskich Koszalin
26. Kuliberda Jakub 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
27. Kuprianow Georgij 3 Gimnazjum nr 6 im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w latach 1939-1945 Koszalin
28. Kusyk Jakub 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
29. Machaliński Jan 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
30. Maciaszczyk Natalia Maria 2 Gimnazjum Nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
31. Majewska Kaja Kornelia 3 Gimnazjum Nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
32. Makowski Damian 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
33. Malicka Katarzyna 3 Gimnazjum nr 7 im. Sybiraków Szczecin
34. Mazurowski Michał Adam 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
35. Napiórkowski Michał 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
36. Neumann Marcel Jerzy 2 Gimnazjum nr 31 w Zespole Szkół nr 13 Szczecin
37. Nowak Tomasz 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
38. Nowakowski Jakub 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
39. Oganowski Jakub 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
40. Papajewski Michał 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
41. Pera Alicja 3 Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich Koszalin
42. Perka Szymon Gerard 3 Gimnazjum nr 6 im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w latach 1939-1945 Koszalin
43. Plewczyński Adam Krzysztof 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
44. Pluciński Miłosz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
45. Płachta Alcja 3 Publiczne Gimnazjum Strzelce Krajeńskie
46. Pustelnik Przemysław Artur 3 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego Kołobrzeg
47. Radzik Tymon Przemysław 3 Gimnazjum nr 1 Zielona Góra
48. Redmerska Magdalena Natalia 3 Gimnazjum nr 9 im. Noblistów Polskich Koszalin
49. Rogowska Zuzanna Ewa 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
50. Rospondek Julia Joanna 3 Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika Gryfice
51. Rozkrut Mikołaj 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
52. Rydygier Wiktor Sebastian 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
53. Sadowski Karol 3 Społeczne Gimnazjum Żary
54. Sienkiewicz Szymon 2 Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika Gryfice
55. Skała Bartosz Szymon 3 Gimnazjum nr 10 Szczecin
56. Skierś Paweł Stanisław 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
57. Staniewski Michał 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
58. Staroń Bartosz Jan 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
59. Strugała Antoni Władysław 2 Gimnazjum nr 6 im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w latach 1939-1945 Koszalin
60. Szałankiewicz Milena Anna 3 Zespół Szkół Akademickich; Gimnazjum nr 10 Zielona Góra
61. Śledziński Jarowit Stanisław 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
62. Tabisz Marcin 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
63. Trocki Adam 3 Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu Gorzów Wielkopolski
64. Tswigun Iwan 3 Zespół Szkół Akademickich; Gimnazjum nr 10 Zielona Góra
65. Twardoch Tomasz 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
66. Urban Szymon 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
67. Waszyński Łukasz 3 Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika Gryfice
68. Wojciechowska Magdalena 2 Gimnazjum Integracyjne im. Adama Mickiewicza Łobez
69. Wolski Jan 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
70. Wołejsza Aleksandra 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
71. Zakrzewski Mateusz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
72. Zalcewicz Jędrzej 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
73. Zapotoczna Paulina 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
74. Zieniuk Kacper 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
75. Żebiałowicz Alicja 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin

Województwa podkarpackie i lubelskie (miejsce zawodów II stopnia: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 4, 37-450 Stalowa Wola)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Abramowicz Julia 3 Niepubliczne Gimnazjum przy I LO w Puławach Puławy
2. Ams Artur Jan 3 Gimnazjum nr 5 im. św. Jana Kantego Przemyśl
3. Antoniak Maria 3 Zespół Szkół nr 5 im. Orląt Lwowskich Gimnazjum nr 5 Krasnystaw
4. Banaś Jakub Krzysztof 3 Zespół Szkół w Gorzycach Gimnazjum im. Jana Pawła II Gorzyce
5. Bartuzi Sebastian 3 Publiczne Gimnazjum nr 4 Puławy
6. Bazan Aleksandra Maria 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
7. Bielecki Mateusz Piotr 3 Gimnazjum nr 2 Mielec
8. Blok Daniel Patryk 3 Gimnazjum w Muninie Munina
9. Borek Jakub 3 Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju Biłgoraj
10. Bracha Jagoda Maria 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
11. Burdzy Karol Jan 3 Gimnazjum nr 2 Mielec
12. Bursztyn Zofia Anna 3 Gimnazjum nr 1 Sanok
13. Butyńska Julia Maria 3 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie Lubaczów
14. Bysiewicz Dominik 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
15. Bysiewicz Monika 1 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
16. Cyranek Oliwia 3 Gimnazjum im. gen. bryg. Jana Kiwerskiego ps. "Oliwa" Skrobów
17. Czech Miron Krzysztof 2 Zespół Szkół Społecznych nr 2 Społeczne Gimnazjum im. Małego Księcia w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
18. Dębowski Szymon 2 Katolickie Gimnazjum Biała Podlaska
19. Dębska Kinga Angelika 3 Publiczne Gimnazjum w Straszęcinie Straszęcin
20. Drąg Karolina 1 Zespół Szkół w Zarzeczu Zarzecze
21. Duda Konrad Dariusz 3 Gimnazjum nr 24 Lublin
22. Fornal Jakub Krzysztof 3 Gimnazjum Publiczne w Lubli Lubla
23. Gajek Karol 3 Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego Lublin
24. Gładysz Jakub 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
25. Górecki Kamil 3 Publiczne Gimnazjum nr 4 Puławy
26. Greszta Patryk 3 Zespól Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Zamość
27. Grigoryan Robert 1 Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego Lublin
28. Herbetko Kamil 3 Gimnazjum nr 3 Sanok
29. Higgins Robert 3 Gimnazjum Miejskie im. Wł. Jagiełły Leżajsk
30. Jabłoński Andrzej Bogumił 1 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
31. Jurasz Karol 2 Zespół Szkół Publicznych, Gimnazjum im. Anny z Działyńskich Potockiej Posada Górna
32. Kidała Kacper Franciszek 3 Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków Chełm
33. Klimczak Jan 3 Gimnazjum Obsza
34. Klocek Paweł 1 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
35. Klocek Piotr 1 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
36. Kokot Maja Maria 6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera Mielec
37. Kondraciuk Monika Agnieszka 3 Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi Rzeszów
38. Kopeć Adam 3 Niepubliczne Gimnazjum przy I LO w Puławach Puławy
39. Koproń Piotr Jan 2 Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Lublin
40. Kowalczuk Michał 3 Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków Chełm
41. Kowalska Aleksandra Łucja 3 Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim Głogów Małopolski
42. Kowalska Hanna 1 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
43. Kozioł Maciej 3 Michalickie Gimnazjum Miejsce Piastowe
44. Król Kacper 2 Gimnazjum nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego Łuków
45. Krysiak Julia Monika 3 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego Jarosław
46. Kwiatkowski Jan Stanisław 3 Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego Lublin
47. Lenart Aleksander Łukasz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
48. Lisowski Marek 2 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
49. Łaba Piotr Jan 1 Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju Biłgoraj
50. Łacek Paweł 3 Publiczne Gimnazjum w Kocudzy Kocudza Pierwsza
51. Machowski Michał 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Boguchwale Boguchwała
52. Malec Mikołaj Franciszek 3 Gimnazjum nr 2 Mielec
53. Malinowski Mateusz Winicjusz 3 Zespół Szkół nr 2, Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku Świdnik
54. Marosz Julia Maria 1 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
55. Marszałek Patryk 3 Gimnazjum Dynów
56. Mazgaj Kinga Maria 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
57. Mazur Jakub Mikołaj 1 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Świdnik
58. Mazur Marcin 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
59. Mazur Tomasz 3 Zespół Szkół w Zarzeczu Zarzecze
60. Nawrocki Krzysztof 2 Gimnazjum w Zespole Szkół im. Józefa Blizińskiego w Bóbrce Bóbrka
61. Nessel Maciej Tadeusz 3 Zespół Szkół w Krzywczy Publiczne Gimnazjum w Krzywczy Krzywcza
62. Obarski Korneliusz Piotr 1 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
63. Ochal Piotr Andrzej 6 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin
64. Oniszczuk Emilia 3 Gimnazjum nr 1 im. KEN Lubartów
65. Osmałek Martyna Anna 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
66. Pawłowski Marek 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
67. Pietrzak Alicja 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
68. Przybylska Nela Janina 2 Zespół Szkół Społecznych nr 2 Społeczne Gimnazjum im. Małego Księcia w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
69. Rozpara Kornelia Katarzyna 3 Gimnazjum nr 1 im. św. Jadwigi Królowej Jasło
70. Rożnowski Filip 3 Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi Rzeszów
71. Rożnowski Wiktor 2 Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi Rzeszów
72. Rut Maciej Antoni 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
73. Sajdak Paweł 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
74. Siuta Jakub Karol 3 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu Przemyśl
75. Skoczylas Agnieszka 2 Publiczne Gimnazjum im. bł. ks. Józefa Kowalskiego w Siedliskach Siedliska
76. Słyś Marek Józef 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
77. Smolarz Maciej Jan 1 Gimnazjum nr 24 Lublin
78. Smoliński Maksymilian 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
79. Sobczyk Maciej Jan 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
80. Solarczyk Wiktor 3 Zespół Szkół w Gorzycach Gimnazjum im. Jana Pawła II Gorzyce
81. Sprawka Jakub 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
82. Stec Szymon Łukasz 3 Michalickie Gimnazjum Miejsce Piastowe
83. Sycz Krzysztof Karol 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
84. Synowiec Victor Guy 3 Gimnazjum nr 2 Mielec
85. Szczepańska Iga Anna 3 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu Przemyśl
86. Szewczyk Radosław Antoni 2 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
87. Tacik Mateusz Leszek 3 Zespół Szkół Społecznych nr 2 Społeczne Gimnazjum im. Małego Księcia w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
88. Tomczyk Jakub Mateusz 3 Gimnazjum nr 1 im. St. Jachowicza Tarnobrzeg
89. Walczyński Maksymilian 1 Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie Lublin
90. Winiarski Mateusz Miłosz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
91. Witczak Zuzanna Maria 3 Zespół Szkół nr 2, Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku Świdnik
92. Ziarko Sławomir Paweł 3 Gimnazjum nr 4 im. 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty Sanok
93. Zięba Hubert 3 Gimnazjum nr 2 Mielec
94. Ziętek Jan Stanisław 3 Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Hetmana Jana Tarnowskiego Tarnobrzeg

Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje