Komitety Olimpiady Matematycznej Juniorów

ostatnia aktualizacja 23.09.2016

Skład Komitetu Głównego Olimpiady Matematycznej Juniorów

  • Przewodniczący - dr Waldemar Pompe
  • Zastępca przewodniczącego - dr Barbara Roszkowska-Lech
  • Członkowie - dr Jerzy Bednarczuk, mgr Sylwester Błaszczuk, Łukasz Bożyk, dr Piotr Chrząstowski-Wachtel, mgr Tomasz Cieśla, mgr Paulina Domagalska, prof. dr hab. Andrzej Fryszkowski, dr hab. Wojciech Guzicki, mgr Anna Koronka, Halina Małek (kierownik organizacyjny), dr hab. Adam Osękowski, prof. dr hab. Edmund Puczyłowski, mgr Łukasz Rajkowski, Kamil Rychlewicz, mgr Tomasz Szymczyk (koordynator ogólnopolski), Bartłomiej Zawalski.
  • Komisja zadaniowa - dr Jerzy Bednarczuk, Łukasz Bożyk, mgr Tomasz Cieśla, mgr Paulina Domagalska, prof. dr hab. Andrzej Fryszkowski, dr hab. Adam Osękowski, dr Waldemar Pompe (przewodniczący), mgr Łukasz Rajkowski, Kamil Rychlewicz, dr Barbara Roszkowska-Lech, mgr Tomasz Szymczyk, dr Jarosław Wróblewski, Bartłomiej Zawalski.

Składy i dane adresowe Komitetów Okręgowych Olimpiady Matematycznej Juniorów

Dla województw lubuskiego i zachodniopomorskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Koszalinie
I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Dubois
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1
75-070 Koszalin

  • Przewodniczący - mgr Paweł Rudecki - e-mail: pawel.rudecki@op.pl
  • Członkowie - mgr Beata Bogdańska, mgr Janina Jasińska, mgr Krzysztof Kleban, mgr Filip Smentek, mgr Julianna Wawrzyniak

Dla województwa pomorskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Gdyni
III Liceum Ogólnokształcące
im. Marynarki Wojennej RP
ul. Legionów 27
81-405 Gdynia

  • Przewodniczący - mgr Wojciech Tomalczyk - e-mail: wojciech.tomalczyk@gmail.com
  • Członkowie - mgr Adam Dzedzej, mgr inż. Maciej Starostka, mgr Witold Zakrzacki

Dla województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Łomży
I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki
ul. Bernatowicza 4
18-400 Łomża

  • Przewodniczący - mgr Piotr Łowicki - e-mail: piolow@wp.pl
  • Członkowie - mgr Bogdan Bacławski, mgr Małgorzata Malczewska, mgr Tomasz Szałkowski

Dla województwa kujawsko-pomorskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Toruniu
IV Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki
ul. Warszawska 1/5
87-100 Toruń

  • Przewodniczący - mgr Bartosz Szumny - e-mail: bartosz.szumny@gmail.com
  • Członkowie - mgr Mariusz Adamczak, dr Maria Binkowska, Janusz Schmude, mgr Daniel Strzelecki, mgr Tomasz Szumny

Dla województwa wielkopolskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Pleszewie
I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica
ul. Poznańska 38
63-300 Pleszew

  • Przewodnicząca - mgr Urszula Kapała - e-mail: urszulakapala@wp.pl
  • Członkowie - mgr Lilla Deleszkiewicz, mgr Stanisław Janiak, mgr Andrzej Leśnierowski, mgr Izabella Wawroska, mgr Radosław Witkowski

Dla województwa mazowieckiego

Komitet Okręgowy OMJ w Warszawie
XIV Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica
ul. Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

  • Przewodniczący - mgr Wojciech Martys - e-mail: wmartys@gmail.com
  • Członkowie - mgr Lech Kaźmierczak, dr Jerzy Konarski, dr Arkadiusz Męcel, mgr Ewa Nizińska, dr Leszek Sidz

Dla województw łódzkiego i świętokrzyskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Piotrkowie Trybunalskim
I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego
al. Mikołaja Kopernika 1
97-300 Piotrków Trybunalski

  • Przewodniczący - mgr Paweł Kwiatkowski - e-mail: piotrkow.omj@gmail.com
  • Członkowie - Michał Figlus, mgr Izabela Horenda-Kulbat, mgr Piotr Jaszkowski, mgr Katarzyna Kowalczyk, mgr Ewa Kulik-Maślanka, Bartosz Łągwa, mgr inż. Błażej Marcinkiewicz, Kamil Motyka, mgr Bogumił Pęcina, Grzegorz Szpak

Dla województw dolnośląskiego i opolskiego

Komitet Okręgowy OMJ we Wrocławiu
Instytut Matematyczny
Uniwersytetu Wrocławskiego
pl. Grunwaldzki 2/4
50-384 Wrocław

  • Przewodniczący - dr Przemysław Szczepaniak - e-mail: wroclaw.omg@gmail.com
  • Członkowie - mgr inż. Jakub Chorowski, mgr Mariusz Olszewski, Paweł Popławski, mgr Wojciech Smoter, dr inż. Tomasz Szarek, mgr Tomasz Żórawik

Dla województwa śląskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Bielsku-Białej
V Liceum Ogólnokształcące
ul. Józefa Lompy 10
43-300 Bielsko-Biała

  • Przewodniczący - mgr Tomasz Szymczyk - e-mail: bielsko.omj@gmail.com
  • Członkowie - mgr Maria Dębska, mgr Bogusław Gardaś, mgr Zuzanna Gołębiowska, mgr Ewa Krańczuk, mgr inż. Krzysztof Krawet, mgr Ksenia Sobańska, mgr Agata Szubert, mgr Mirosław Wranik

Dla województwa małopolskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Krakowie
V Liceum Ogólnokształcące
im. A. Witkowskiego
ul. Studencka 12
31-116 Kraków

  • Przewodniczący - dr Jacek Dymel - e-mail: jdymel@interia.pl
  • Członkowie - dr Jakub Byszewski, dr Grzegorz Kapustka, mgr Magdalena Kapustka, mgr Michał Niedźwiedź, mgr Anna Pawełczyk, mgr Monika Pikuła, mgr Ewa Wierdak-Dymel

Dla województwa podkarpackiego i lubelskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Stalowej Woli
Liceum Ogólnokształcące
im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Staszica 5
37-450 Stalowa Wola

  • Przewodniczący - mgr Waldemar Rożek - e-mail: w_rozek@poczta.onet.pl
  • Członkowie - dr Andrzej Chmielowiec, dr Janusz Dronka, mgr Stanisław Ordon, mgr Leszek Sochański
Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje