Część testowa zawodów pierwszego stopnia w dniu 28 września 2017 r.

dodano dnia 25.09.2017

Przypominamy, że część testowa zawodów pierwszego stopnia XIII OMJ (2017/18) odbędzie się już w najbliższy czwartek 28 września 2017 r. punktualnie o godz. 9:00 jedynie w zarejestrowanych szkołach. Z kolei nowe szkoły można rejestrować jeszcze tylko do 26 września 2017 r. do godz. 20:00. Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się ze szczegółami organizacyjnymi oraz przybycie na test z podpisanym formularzem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Życzymy powodzenia!

Seminarium olimpijskie w Lublinie

dodano dnia 08.09.2017

Serdecznie zapraszamy nauczycieli matematyki do Lublina w dniu 7 października 2017 r. na seminarium olimpijskie. Szczegóły w zakładce „Dla nauczyciela”.

Wysyłka plakatu z zadaniami części korespondencyjnej XIII OMJ (2017/18)

dodano dnia 04.09.2017

Ze względu na dużą liczbę placówek, do której od bieżącego roku szkolnego adresowana jest Olimpiada, Komitet Główny OMJ nie jest w stanie zapewnić wysyłki papierowej wersji plakatu z zadaniami XIII OMJ (2017/18) do wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów. W związku z tym uprzejmie prosimy, by osoby lub instytucje zainteresowane bezpłatnym otrzymaniem papierowej wersji plakatu wypełniły formularz zamówienia. Zamówienia można składać do 14 września 2017 r., godz. 23:59.

Rozpoczynamy XIII edycję Olimpiady Matematycznej Juniorów (2017/2018)

dodano dnia 01.09.2017

Zachęcamy uczniów klas VII szkół podstawowych oraz gimnazjalistów do wzięcia udziału w zawodach! Wybór dowolnej szkoły średniej lub ponadgimnazjalnej poza standardową procedurą rekrutacyjną - to tylko część uprawnień, jakie czekają na finalistów OMJ! Dostępne są już treści zadań części korespondencyjnej. Niebawem ukażą się także szczegółowe instrukcje dotyczące rejestracji szkół oraz inne ważne informacje.

Rejestracja szkół do udziału w części testowej OMJ

dodano dnia 01.09.2017

Rejestracja szkoły podstawowej lub gimnazjum do udziału w części testowej OMJ została otwarta. Przed zarejestrowaniem szkoły prosimy o sprawdzenie w wyszukiwarce, czy szkoła znajduje się już w naszym systemie, gdyż ponowna rejestracja szkoły zarejestrowanej nie jest możliwa. Nauczycieli, którzy chcieliby zarejestrować nową szkołę lub zmienić dane szkolnego koordynatora OMJ w zarejestrowanej szkole, prosimy o uważne zapoznanie się z ważnymi informacjami dotyczącymi sposobu rejestracji szkoły oraz zmiany szkolnego koordynatora OMJ.
Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady