Uczniowie zakwalifikowani do zawodów II stopnia XIII OMJ (2017/2018)

dodano dnia: 12.12.2017, aktualizacja: 21.12.2017

Poniższe listy, które są ostateczne, zostały zaktualizowane po zakończonym postępowaniu wyjaśniającym dotyczącym niesamodzielności w zawodach pierwszego stopnia. Osoby, które zostały zdyskwalifikowane z zawodów zostały powiadomione o tym fakcie przez dyrekcję szkoły.

Uczestnicy z województwa mazowieckiego zostali przydzieleni do udziału w zawodach drugiego stopnia OMJ do jednego z dwóch miejsc w Warszawie zgodnie z informacją na listach. Zamiana miejsca w obrębie Warszawy nie jest możliwa.


Województwo mazowieckie (miejsce zawodów II stopnia: Szkoła Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamczuk Cyryl 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 214 Warszawa
2. Anusz Jan Andrzej 2 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
3. Bajorek Anna Weronika 2 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
4. Bal Kacper Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
5. Bargiel Hanna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
6. Bartkiewicz Adam 3 Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko Warszawa
7. Białynicka-Birula Antonina 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
8. Biziel Piotr Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
9. Bogucki Bartosz Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nowa Iwiczna
10. Boryczka Mateusz Jerzy 2 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
11. Broda Michał Antoni 2 Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko Warszawa
12. Buchalski Antoni Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego Warszawa
13. Bucoń Zuzanna Adela 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
14. Bugała Marta 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
15. Bui Van Tuan Dung 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
16. Bulge Maciej Marcel 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
17. Chęcińska Wiktoria Anna 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
18. Cholewiński Mikołaj 3 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 z oddziałami Społecznego Gimnazjum nr 14 Warszawa
19. Cieniek Cindy Trangnhung 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
20. Ciesielska Aleksandra 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Warszawa
21. Czajkowska Olga Małgorzata 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
22. Czaplicki Krzysztof 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
23. Czerny Karolina Lena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
24. Czołacz Paweł 2 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
25. Dankowiakowski Adam Tomasz 3 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Warszawa
26. Dąbrowska Maria Weronika 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
27. Dąbrowski Paweł 2 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
28. Dmochowski Igor Filip 3 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
29. Dmowska Gabriela 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
30. Do Dinh Tap 2 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
31. Do Karol Tai Khoa 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 389 Warszawa
32. Duchnowska Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
33. Dudo Marcin Augustyn 3 Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa
34. Dziok Mikołaj Kazimierz 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
35. Dziuda Dominik Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II Warszawa
36. Facca Antoni 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
37. Faron-Krysztofowicz Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Warszawa
38. Fila Piotr Konrad 2 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
39. Furmanek Karol 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
40. Gajda Stefan 7 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego Chylice
41. Gaweł Dominik 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
42. Głowiński Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
43. Godlewski Mateusz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego Warszawa
44. Grabowski Adam Ryszard 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
45. Grabowski Gabriel 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
46. Grabska Joanna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 397 Warszawa
47. Grynfelder Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
48. Guzik Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
49. Ha Thuy Tien 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
50. Hunia Miron 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
51. Husiatyńska Natasza 7 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
52. Jankiewicz Jakub Marcin 3 Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Władysława Grabskiego Warszawa
53. Jarczewski Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
54. Jarecka Marika Julia 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznej Szkoły Podstawowej nr 14 i Społecznego Gimnazjum nr 4 STO Warszawa
55. Jasiński Piotr Jakub 3 Społeczne Gimnazjum nr 27 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
56. Jeleńska Helena Jadwiga 3 Oddziały gimnazjalne w XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
57. Jopa Aleksandra 2 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
58. Junosza-Szaniawska Ewa 7 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
59. Kamińska Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
60. Karaś Julia 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
61. Kasperowska Katarzyna Alicja 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 169 im. Orła Białego Warszawa
62. Kaźmierczak Michał 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
63. Kiepuszewski Eryk Bernard 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
64. Kingston Antoni Zbigniew 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
65. Kinowski Tomasz 3 Społeczne Gimnazjum "Dwójka" nr 45 STO im. P. Jasienicy Warszawa
66. Knyszewski Franciszek Jan 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nowa Iwiczna
67. Kobiera Ryszard Grzegorz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 146 Warszawa
68. Konon Helena Maria 7 No Bell Szkoła Podstawowa Montessori Konstancin-Jeziorna
69. Kossacki Jan Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
70. Kotłowski Stanisław Stefan 2 Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi Warszawa
71. Krawczak Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 Piaseczno
72. Krawiec Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
73. Kucharczyk Piotr 3 Społeczne Gimnazjum nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
74. Kucharek Tymoteusz 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
75. Kwiatkowski Maks 7 Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
76. Kwieciński Paweł 3 Gimnazjum nr 131 im. K. K. Baczyńskiego Warszawa
77. Latała Franciszek Jan 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
78. Le Lena 3 Oddziały gimnazjalne w CLVII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
79. Le Bihan Julia Sophia 2 Oddziały gimnazjalne w XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
80. Lis Krzysztof 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
81. Lisowska Agata Jolanta 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
82. Łakomska Alicja Małgorzata 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
83. Łapiński Jakub Jan 2 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
84. Łuszczak Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 389 Warszawa
85. Mai Hai An 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
86. Majewska Olga Klementyna 2 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
87. Malewski Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
88. Małaśnicka Julia Maria 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
89. Marchel Gabriela Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
90. Markowski Ryszard Janusz 3 Prywatne Gimnazjum nr 2 Piaseczno
91. Matraszek Miłosz Piotr 3 No Bell Gimnazjum Konstancin-Jeziorna
92. Matyjek Hoathuytien Monika 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
93. Mazuro Maciej Michał 2 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
94. Michalski Patryk 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
95. Mielniczuk Magdalena 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
96. Mierzwiński Kuba Michał 3 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
97. Mieszkowski Filip Witold 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 336 im. Janka Bytnara ,,Rudego" Warszawa
98. Mościcka Pola 3 Oddzialy gimnazjalne przy Szkole podstawowej nr 5 im. K. K. Baczyńskiego Piaseczno
99. Mrozicki Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 373 im. I. J. Paderewskiego Warszawa
100. Mykhailovskyi Oleksii 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
101. Nagórko Paweł Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w SP "Żagle" Stowarzyszenia "STERNIK" Warszawa
102. Nahorna Barbara 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
103. Nguyen Tue Anh 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
104. Nguyen Mierzejewski Trongdai 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
105. Niewadzi Szymon 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
106. Nieżurawska Daria 2 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
107. Nowak Hubert Damian 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
108. Nowak Jan Son 3 Oddziały gimnazjalne w Kanadyjskiej Szkole Podstawowej Warszawa
109. Nowiński Krzysztof 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
110. Ogonowski Szymon Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
111. Olczak Anna Maria 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
112. Olkowski Jerzy 5 Szkoła Podstawowa nr 86 im. B. Czecha Warszawa
113. Opalski Jan Jakub 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
114. Ornatek Kuba Paweł 2 Oddziały gimnazjalne w CLVIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Warszawa
115. Orżanowski Michał 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
116. Ostrowski Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II Warszawa
117. Owoc Dominika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alek" Warszawa
118. Paluchowska Zuzanna Agnieszka 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
119. Pastuszak Michał Artur 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
120. Paź Krzysztof 3 Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 im. G. Bacewicz Warszawa
121. Paździerz Paulina Natalia 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
122. Pessel Kacper 2 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
123. Pękala Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
124. Pham Trong Cong Huan 3 Oddziały gimnazjalne w XLVIII Liceum Ogólnokształcącym Warszawa
125. Pielasa Paweł Karol 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
126. Pilarczyk Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
127. Piraszewska Marta 7 Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów Warszawa
128. Piwowarski Aleksander 7 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 317 Warszawa
129. Płaskonka Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
130. Poboży Patryk 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. O. Onufrego Kopczyńskiego Warszawa
131. Posiadała Jan 2 Oddziały gimnazjalne w CLVII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
132. Prat-Carrabin Roman 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
133. Prężyna Alicja Małgorzata 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
134. Pruszkowski Tymoteusz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
135. Przybylik Antoni 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
136. Przyłuski Jan Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
137. Puncewicz Mateusz Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
138. Radek Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego Chylice
139. Radożycki Bartłomiej Jan 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
140. Rondomański Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 383 Warszawa
141. Rusinek Hanna Małgorzata 2 Oddziały Gimnazjalne w Szkole Podstawowej przy SLO nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
142. Rymarski Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
143. Sadlej Michał Jakub 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
144. Sawicki Mateusz 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
145. Sierakowski Maciej Zbigniew 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
146. Sikora Krzysztof Tytus 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
147. Słoniewski Michał Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
148. Smoliński Krzysztof 2 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
149. Smyk Marta 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
150. Soboński Daniel 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
151. Sosnowski Adam Stanisław 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
152. Srokosz Kaja Magdalena 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
153. Stachelek Adam Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 301 Warszawa
154. Stankiewicz Ada 3 No Bell Gimnazjum Konstancin-Jeziorna
155. Staszewska Barbara 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
156. Stępniewski Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 168 im. Wiktora Gomulickiego Warszawa
157. Stoparczyk Fryderyk Marian 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. O. Onufrego Kopczyńskiego Warszawa
158. Strzeszyński Jan 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
159. Szczechla Zofia Jadwiga 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
160. Szczepaniak Jakub Adam 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
161. Szczerbak Olga 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
162. Szempliński Jerzy 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
163. Szypulska Antonina Ewa 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
164. Terlecki Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nowa Iwiczna
165. Topolnicki Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej Batalionów "Krawiec" i NSZ "Mączyński" Konstancin-Jeziorna
166. Trojanowski Gaweł Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
167. Turczynowicz Jan 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego Chylice
168. Tyszkiewicz Kaja 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
169. Uhlig Arkadiusz Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
170. Vu Thanh Minh 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
171. Walczak Stanisław 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 Piaseczno
172. Walczuk Julia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
173. Walenciak Aleksander Jan 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
174. Wałachowska Helena 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
175. Warno Felicja Barbara 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Przymierza Rodzin im. Ks. Jana Twardowskiego Warszawa
176. Wasiak Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
177. Wawszczak Kamil 7 Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa
178. Weremczuk Marcin 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
179. Werner Zuzanna 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego "Toruńska" Gimnazjum STO Warszawa
180. Wesołowski Szymon Konrad 2 Oddziały gimnazjalne w XVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej Warszawa
181. Wielgosz Julia 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO Warszawa
182. Wińska Anna Maria 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
183. Wiśniewska Karolina 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Warszawa
184. Wojtkowska Alicja 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
185. Wojtuszkiewicz Artur 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
186. Wróbel Anna Natalia 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
187. Wróblewski Jakub 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznej Szkoły Podstawowej nr 14 i Społecznego Gimnazjum nr 4 STO Warszawa
188. Zalewski Klemens 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
189. Zawistowski Bartosz 7 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga Warszawa
190. Zieliński Jakub Marcin 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
191. Zontek Michał Sebastian 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
192. Zymer Jadwiga Irena 3 No Bell Gimnazjum Konstancin-Jeziorna
193. Żółtański Kacper 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 339 Warszawa
194. Żukowska Aleksandra Lena 7 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
195. Żurek Olgierd Tadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa

Województwo mazowieckie (miejsce zawodów II stopnia: XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Basiński Tomasz Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
2. Bednarczuk Jaśmina 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
3. Bereżański Dominik Krystian 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
4. Bernatowicz Daniel 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej Pułtusk
5. Błachnia Jagoda 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
6. Błędziński Bogdan Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
7. Bogiel Marek 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" Piastów
8. Bogucka Aleksandra 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej Grodzisk Mazowiecki
9. Bojarska Zuzanna Zofia 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
10. Bui Xuan Thanh Mai Monika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 157 Warszawa
11. Bujniak Adam 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
12. Bulge Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
13. Chłosta Zuzanna Joanna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" Piastów
14. Chomicz Maciej 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
15. Chwiałkowski Marcel Jerzy 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
16. Ciaś Kazimierz Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
17. Cieślak Khanh Chi 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
18. Czarnecki Konrad Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
19. Dac Maksymilian Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
20. Dąbrowska Joanna 3 Społeczne Gimnazjum Hispaniola Warszawa
21. Do Mai Anh 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
22. Duda Aleksander Joachim 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
23. Dzieża Kornel Mateusz 2 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
24. Fabisiak Franciszek 2 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
25. Figurna Marta Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w CLVII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
26. Figurska Natalia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Żuromin
27. Francik Jan 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
28. Frydrysiak Norbert Maksymilian 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Mszczonów
29. Gamdzyk Jerzy Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
30. Gembalczyk Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
31. Gębuś Ignacy 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
32. Głowacki Piotr Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
33. Godlewski Karol 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Michałowice
34. Góra Miłosz 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
35. Grabowski Wojciech 3 Społeczne Gimnazjum nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
36. Gronek Piotr Krzysztof 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Zielonka
37. Gwiazda Andrzej 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
38. Gwiazda Barbara Anna 6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica Piastów
39. Gwiazda Jan 6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica Piastów
40. Gwóźdź Grzegorz Adam 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
41. Howard Stanisław Michał 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
42. Jabłonowska Alessandra Teresa 2 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
43. Jacyna Zuzanna Marianna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej "Strumienie" Józefów
44. Jankowska Magdalena Helena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
45. Jastrzębski Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w CLVII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
46. Jaszczyszyn Igor Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego Milanówek
47. Jaworski Adam Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej Grodzisk Mazowiecki
48. Jażdżyk Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
49. Kałużny Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej w Izabelinie Izabelin C
50. Kaszlewicz Krzysztof Tomasz 2 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
51. Kiełmiński Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
52. Klimczak Igor Donat 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
53. Kochanowski Jan Jacek 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
54. Kolipiński Jan 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
55. Koncka Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
56. Korzniakow Adam 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika Serock
57. Kosson Krzysztof Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
58. Kośmicki Jakub 2 Oddziały gimnazjalne w ZSP im. Noblistów Polskich Lesznowola
59. Kotarba Szymon Grzegorz 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
60. Kowalczuk Julia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Tłuszcz
61. Kowaluk Julia Blanka 2 Oddziały gimnazjalne w CLVII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
62. Kozłowski Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego Warszawa
63. Kruszewski Jan Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
64. Kułakowska Nel 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej "Strumienie" Józefów
65. Kurek Anna Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
66. Kuśmierczyk Dominik 3 Oddziały gimnazjalne w CLIX Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
67. Kuzdra Hanna 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
68. Kwiatkowski Tomasz 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
69. Le Hoang Artur 3 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
70. Leśniewska Kinga 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
71. Lipska Kamila 3 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
72. Łopacki Łukasz Dawid 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Ząbki
73. Majewska Zuzanna 2 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
74. Majewski Piotr 3 Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. Henryka Sienkiewicza Płońsk
75. Mazur Bartosz 2 Oddziały gimnazjalne w Liceum Ogólnokształcącym nr 94 im. gen. S. Maczka Warszawa
76. Mączka Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
77. Michalska Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w SzkolePodstawowej nr 2 im. Gabriela Narutowicza Siedlce
78. Mierzanowski Tymoteusz Michał 2 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
79. Mierzejewski Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Wspólnej Europy Zalesie Górne
80. Misztal Sonia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 157 Warszawa
81. Miśkiewicz Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
82. Mitak Krzysztof Gniewko 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Św. Filipa Neri Radom
83. Mościcki Jakub Amadeusz 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
84. Mroziuk Paweł Kazimierz 2 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
85. Muniak Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
86. Muszyński Miłosz 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
87. Mycroft Artur Frank 3 Gimnazjum w Zespole Szkół nr 5 Płock
88. Nawara Kamil Mikołaj 3 Publiczne Gimnazjum im. M. Kopernika Nowa Wieś
89. Nguyen Kim Phuc Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
90. Nogaj Filip 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
91. Nowak Antoni Jan 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
92. Ortenburger Zuzanna Zofia 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
93. Ostrowska Anna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Michałowice
94. Osuch Natalia Paulina 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
95. Padamczyk Piotr Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
96. Pająk Aleksandra Helena 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
97. Parol Julia 2 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
98. Pazera Zofia Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
99. Paździerz Klaudia Klara 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
100. Pilarczyk Maciej 2 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
101. Pilch Jeremi Jerzy 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
102. Piotrowicz Jan Leon 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
103. Piórkowska Anna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Żyrardów
104. Popkiewicz Paweł 2 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
105. Posiadała Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Liceum Ogólnokształcącym nr 94 im. gen. S. Maczka Warszawa
106. Prusakiewicz Gustaw Krzysztof 2 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 3 im. Karola Wojtyły Kobyłka
107. Puzianowski-Krzypkowski Tytus 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
108. Ratyński Dawid 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
109. Rewers Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
110. Roszczyk Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego Legionowo
111. Rozkosz Wiktoria Marta 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
112. Rozpędek Maciej 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
113. Scharf Tymoteusz 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
114. Sikora Kornel 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
115. Sinołęcka-Wypych Wiktoria Magdalena 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
116. Skarżycki Krzysztof Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
117. Słoniewska Alicja Katarzyna 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
118. Słowikowski Jakub Igor 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Żuromin
119. Smoliński Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii Dębe Wielkie
120. Smółko Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
121. Spurtacz Daniela Danuta 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
122. Staręga Igor Maksymilian 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
123. Stefaniuk Anna Maria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej "Strumienie" Józefów
124. Stempniak Maciej 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Ząbki
125. Szadkowski Artur 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
126. Szczurek Adela Ewa 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
127. Szczurek Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Włodzimierza Puchalskiego Otrębusy
128. Szeliga Szymon Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
129. Szewczak Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Liceum Ogólnokształcącym nr 94 im. gen. S. Maczka Warszawa
130. Szmigielski Szymon Piotr 3 Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka Sulejówek
131. Szydłowski Bartłomiej 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
132. Tkaczyk Zuzanna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej Mroków
133. Tomanek Jan 2 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
134. Trynkus Erwin 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej Warszawa
135. Vu Ngoc Khanh 3 Oddziały gimnazjalne w CLIX Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
136. Wałachowska Marta 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
137. Wangrat Jan Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
138. Wawszczak Dominik 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
139. Weremczuk Wojciech Wiktor 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
140. Wilbik Adam 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
141. Wiśniewski Stanisław Tadeusz 2 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
142. Wnętrzewska Linda 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
143. Wojtala Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w CLIX Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
144. Woźniak Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
145. Wójcik Michał 2 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
146. Wójtowicz Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Złotokłos
147. Zając Jan Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
148. Załęski Jacek 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
149. Zbysiński Marek 2 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa

Województwa łódzkie i świętokrzyskie (miejsce zawodów II stopnia: I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, al. Kopernika 1, 97-300 Piotrków Trybunalski)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Bamberska Aleksandra Maria 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Uniejów
2. Błasiak Wojciech Aleksy 3 Oddziały Gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 Tomaszów Mazowiecki
3. Dubiak Jędrzej Grzegorz 3 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. Księdza Bosko Łódź
4. Dulikowska Małgorzata 2 Gimnazjum nr 29 im. ks. Jana Twardowskiego Łódź
5. Formański Witold Maciej 2 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. Księdza Bosko Łódź
6. Gątkowski Piotr Paweł 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja Piotrków Trybunalski
7. Głowacki Bartosz Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
8. Hebda Kacper Jan 3 Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej Dwikozy
9. Jeziorny August 2 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
10. Kacprzak Piotr 7 Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko Łódź
11. Kaczmarek Zyta 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza Bełchatów
12. Kieres Zuzanna Maria 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Sióstr Nazaretanek im. św. Jadwigi Królowej Kielce
13. Kmiecik Jagoda Alina 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
14. Kochański Jakub Piotr 3 Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Kielce
15. Kojacz Bartłomiej 2 Oddziały gimnazjalne w I Społecznej Szkole Podstawowej im. M. Reja Kielce
16. Komisarski Jerzy Andrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. S. Banacha Łódź
17. Król Diego Robert 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
18. Kruk Maksymilian Fabian 3 Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Kielce
19. Kuc Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w I Społecznej Szkole Podstawowej im. M. Reja Kielce
20. Kwapisz Adam 3 Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Kielce
21. Kwiatkowski Michał Franciszek 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
22. Lewandowski Jakub Tomasz 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
23. Lipiec Michał Piotr 6 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Łódź
24. Łażewski Arkadiusz Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza Bełchatów
25. Łukawski Piotr Stanisław 2 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
26. Mularski Kuba Rafał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza Bełchatów
27. Pasternak Julia Paulina 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół nr 1 Pińczów
28. Piwowar Igor Wiktor 2 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Św. Jana Bosko Piotrków Trybunalski
29. Płuciennik Szymon 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 r. Sędziejowice
30. Przybylski Mikołaj Filip 3 Publiczne Gimnazjum nr 18 im. prof. Jana Karskiego Łódź
31. Radaszewska Dominika Ewa 2 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
32. Rogalski Patryk Nikodem 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja Piotrków Trybunalski
33. Rozpara Antoni Aleksander 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza Bełchatów
34. Ruszkiewicz Kamil Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów Piotrków Trybunalski
35. Sabat Daria Małgorzata 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Sióstr Nazaretanek im. św. Jadwigi Królowej Kielce
36. Seliga Cyprian Beniamin 3 Publiczne Gimnazjum nr 18 im. prof. Jana Karskiego Łódź
37. Sękalska Zofia Alicja 7 Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź
38. Skoneczna Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego Rawa Mazowiecka
39. Sobczak Michał 3 Pijarskie Gimnazjum Królowej Pokoju Łowicz
40. Suchański Łukasz Kamil 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II Czechy
41. Sukiennik Adam Szymon 2 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
42. Swat Igor 3 Gimnazjum nr 2 w Opatowie Opatów
43. Szostek Krzysztof 3 Zespół Szkół Gimnazjum przy Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima Parzęczew
44. Tuz Szymon Norbert 3 Społeczne Gimnazjum STO Starachowice
45. Wiączkowska Alicja 3 Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Kielce
46. Widera Jakub Aleksander 3 Gimnazjum nr 29 im. ks. Jana Twardowskiego Łódź
47. Włodarski Bartłomiej Michał 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
48. Wojciechowski Mikołaj 2 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
49. Woskresiński Kajetan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi Konstantynów Łódzki
50. Wójcicki Mateusz Zbigniew 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Rafała Orlewskiego Piotrków Trybunalski
51. Wójcik Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki Połaniec
52. Znojek Jakub 3 Gimnazjum nr 3 im. Janusza Korczaka Kielce

Województwo kujawsko-pomorskie (miejsce zawodów II stopnia: IV LO im. Tadeusza Kościuszki i Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Baciński Karol Grzegorz 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
2. Bielak Arkadiusz 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
3. Bobińska Jagoda 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
4. Boulanger Elie Daniel 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
5. Bracikowski Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi Bydgoszcz
6. Bugaj Krzysztof Jan 2 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
7. Frąckowiak Antonina 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha, X Liceum Ogólnokształcące Toruń
8. Gabryszak Wiktor Tomasz 7 Zespól Szkolno-Przedszkolny Strzelno
9. Gadzała Mateusz Michał 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
10. Gall Michał Jakub 2 Dwujęzyczne Gimnazjum nr 4 Toruń
11. Gapski Nikodem 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
12. Gołaszewski Mateusz Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego Toruń
13. Górski Antoni 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
14. Grabowska Zofia Anna 3 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia Bydgoszcz
15. Grabowski Antoni Krzysztof 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
16. Grad Adam Edward 2 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
17. Grad Jakub Iwo 2 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
18. Gurgul Jakub 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
19. Hering-Zagrocka Marta 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
20. Idziak Olaf 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
21. Jędrzejewski Mikołaj 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
22. Joachimiak Maciej Krzysztof 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
23. Joda Marcel 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
24. Jurczyk Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 20 im. 18. Pułku Ułanów Pomorskich Grudziądz
25. Kaczan Aleksander 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
26. Kalinowska Natalia 7 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego Toruń
27. Kamińska Katarzyna Regina 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Nakło nad Notecią
28. Kieć Hubert Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Nakło nad Notecią
29. Kluzińska Eliza Laura 3 Oddziały gimnazjalne w XV Liceum Ogólnokształcacym z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz
30. Kłosowska Lidia 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio Toruń
31. Kmieć Beniamin 7 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 Toruń
32. Kołomyjec Matylda 3 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia Bydgoszcz
33. Korzeniewski Filip 7 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego Toruń
34. Krause Wiktoria 3 Dwujęzyczne Gimnazjum nr 4 Toruń
35. Kręgiel Artur 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Karnkowo
36. Kubasik Maciej Jarosław 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha, X Liceum Ogólnokształcące Toruń
37. Kunz Marta 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
38. Kutyła Miłosz Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz
39. Kwieciński Mikołaj 3 Gimnazjum Publiczne nr 2 Solec Kujawski
40. Kwieciński Tymoteusz 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
41. Laskowski Piotr Józef 3 Gimnazjum nr 48 Bydgoszcz
42. Lewandowski Kajetan Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha, X Liceum Ogólnokształcące Toruń
43. Malecha Wojciech Jerzy 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
44. Mirońska Julia 7 Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz
45. Modrzyński Krzysztof Paweł 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
46. Nagórka Anastazja 3 Gimnazjum Powiatowe Tuchola
47. Nasser Bachir Kamil 3 Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Wąbrzeźno
48. Pawłowski Filip Jędrzej 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Handlowych Bydgoszcz
49. Piątkowska Zofia Małgorzata 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego Toruń
50. Piecuch Weronika Eliza 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
51. Pik Dominika 7 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
52. Poćwiardowski Mikołaj Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Karnkowo
53. Podborny Grzegorz Rafał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 24 im. Bohaterów września 1939 Toruń
54. Rozczypała Edyta 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Inowrocław
55. Siniło Zuzanna 3 Gimnazjum Powiatowe Tuchola
56. Skibicka Maria Dominika 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
57. Smyczyński Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej Toruń
58. Sobkowiak Mateusz Filip 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
59. Spaczyński Szymon Patryk 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko Aleksandrów Kujawski
60. Stranc Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego Strzelno
61. Szmania Kinga 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha, X Liceum Ogólnokształcące Toruń
62. Szpulecki Jarosław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego Strzelno
63. Tomilov Sofia 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
64. Wardziński Damian Wojciech 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
65. Weber Krzysztof Michał 3 Gimnazjum nr 47 Bydgoszcz
66. Welter Marcin Krzysztof 3 Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Wąbrzeźno
67. Wesołowska Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym Bydgoszcz
68. Wiśniewska Emilia Anna 2 Gimnazjum Akademickie Toruń
69. Zakrzewski Mikołaj Andrzej 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
70. Zalfresso-Jundziłło Anna Helena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio Toruń
71. Zamroczyńska Julita 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka Mogilno
72. Zieliński Tymoteusz Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II Toruń

Województwa dolnośląskie i opolskie (miejsce zawodów II stopnia: Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego, pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Bar Szymon Dawid 2 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Króla Jana Kazimierza Głogówek
2. Bednarska Monika Marta 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
3. Bernaciak Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 71 im. Leona Kruczkowskiego Wrocław
4. Besuch Łukasz Mateusz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
5. Białek Kalina Anna 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
6. Bieniasz Antoni Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Międzynarodowym Liceum Ogólnokształcącym FEM Wrocław
7. Borowski Kamil Franciszek 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
8. Bożek Rafał Piotr 3 Gimnazjum nr 1 Wrocław
9. Browarski Piotr Paweł 2 Oddziały gimnazjalne w Międzynarodowym Liceum Ogólnokształcącym FEM Wrocław
10. Buraczewski Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
11. Buraczewski Kuba 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
12. Bychawski Bartłomiej 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
13. Chomiński Bartosz 3 Gimnazjum nr 4 Nysa
14. Cichoń Piotr Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego Kędzierzyn-Koźle
15. Ciepłucha Grzegorz Michał 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
16. Cirko Paweł 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 Kluczbork
17. Cymerman Wiktoria Monika 2 Europejskie Gimnazjum Zgorzelec
18. Dawidowicz Jakub Dawid 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
19. Derechowska Milena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 81 Wrocław
20. Dębicki Dobrosław Krzysztof 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
21. Dubicki Łukasz Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
22. Dubiel Jakub Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Wrocław
23. Dubowik Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 66 Wrocław
24. Dziuba Krzysztof Józef 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
25. Dżusajew Michał Aleksander 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 81 Wrocław
26. Franus Mateusz Marcin 3 Zespól Szkół Ogólnokształcących nr II, Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne Opole
27. Gąciarz Tomasz 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
28. Gil Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 81 Wrocław
29. Glid Wojciech Jacek 2 Publiczne Gimnazjum Stare Siołkowice
30. Głogowski Łukasz 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
31. Gołąbek Mateusz Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego Kędzierzyn-Koźle
32. Groszek Agata 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Parnas Wrocław
33. Gryniuk Michał Dominik 3 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. św. Dominika Savio Lubin
34. Grzesiński Dawid 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów
35. Hebda Amelia 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym Lubin
36. Hołowacz Igor Janusz 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
37. Jagiełło Damian 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
38. Jałocha Łukasz 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
39. Janiak Łukasz 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
40. Januszkiewicz Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
41. Kaczmarek Milena 3 Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Jelenia Góra
42. Kamińska Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Wrocław
43. Karwowska Hanna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza Świdnica
44. Kelner Mateusz Dominik 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
45. Kiczak Zuzanna 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
46. Kiczka Julia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 81 Wrocław
47. Kitzol Mateusz Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 71 im. Leona Kruczkowskiego Wrocław
48. Kołat Antoni 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
49. Kołodziej Jakub Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym Lubin
50. Komadowski Adrian Mateusz 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 14 Wrocław
51. Kopka Jeremi Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. UNICEF Bielany Wrocławskie
52. Korniak Michał Adam 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 w Ozimku Ozimek
53. Kot Anna Julia 3 Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Strzelce Opolskie
54. Kowalczyk Adrianna Iga 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów
55. Kozłowski Jakub Jan 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym Lubin
56. Kraszewski Krzysztof Marek 3 Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław
57. Krywiak Zofia Julia 7 Szkoła Podstawowa nr 66 Wrocław
58. Krzemiński Wiktor Mariusz 7 Szkoła Podstawowa nr 81 Wrocław
59. Kubiak Anna 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
60. Kuczyński Dominik 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
61. Kudela Jacek Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Polskich Olimpijczyków Oława
62. Kufieta Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi Nysa
63. Kuszaj Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 Jelcz-Laskowice
64. Leszczyńska Estera 2 Gimnazjum im. Aleksandra Kamińskiego Bierutów
65. Łakoma Beata 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
66. Łopianiak Martyna 2 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
67. Magnuszewski Łukasz 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
68. Majewicz Michalina Maria 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Publicznej Szkole Podstawowej Polkowice
69. Makowska Kornelia Marta 3 Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław
70. Mądrala Michał Mariusz 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
71. Mężyk Mikołaj Józef 7 Szkoła Podstawowa nr 71 im. Leona Kruczkowskiego Wrocław
72. Miążek Mikołaj 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
73. Michalik Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 im. Marii Skłodwskiej-Curie Kędzierzyn-Koźle
74. Minowska Izabela 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
75. Misiaszek Kacper Krzysztof 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
76. Musz Aleksander 3 Zespól Szkół Ogólnokształcących nr II, Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne Opole
77. Mykuliak Jarosław 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
78. Nikonenko Illya 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 66 Wrocław
79. Nowak Krzysztof Wiktor 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
80. Nowakowski Stanisław 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
81. Olechowska Hanna Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 71 im. Leona Kruczkowskiego Wrocław
82. Opala Michał Konrad 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
83. Orski Łukasz Marek 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
84. Osajda Stanisław 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
85. Osuna-Chudzio Francisco 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym Lubin
86. Padarz Mateusz 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
87. Pawlik Łukasz 3 Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław
88. Pezda Jan Paweł 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
89. Piechota Krzysztof 2 Zespół Szkół Integracyjnych, Gimnazjum Nr 9 Legnica
90. Piekarska Helena Justyna 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
91. Pietkiewicz Dawid 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 33 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Opole
92. Piotrowski Jakub Jan 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
93. Piśniakowska Julia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Kąty Wrocławskie
94. Płuszewska Julia 3 Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Jelenia Góra
95. Podemski Jakub 3 ZPO, Gimnazjum Publiczne im. Mikołaja Kopernika Ścinawa
96. Podoluk Lidia 7 Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław
97. Preiss Jeremiasz Igor 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
98. Ptak Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego Wrocław
99. Raróg Kamil Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego Krapkowice
100. Raszka Agnieszka 2 Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Strzelce Opolskie
101. Reda Stanisław 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
102. Rudzik Jakub Michał 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
103. Rząsa Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Diecezjalnej Szkole Podstawowej Nysa
104. Sawa Szymon 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
105. Stankiewicz Kamil 2 Zespól Szkół Ogólnokształcących nr II, Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne Opole
106. Stasińska Katarzyna Anna 3 Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Strzelce Opolskie
107. Stefanowska Laura Natalia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu Legnica
108. Strzelczyk Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 71 im. Leona Kruczkowskiego Wrocław
109. Suchecka Natalia Anna 3 Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
110. Suski Maciej Tadeusz 2 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej Ad Astra Milicz
111. Suwaj Grzegorz Stanisław 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
112. Suwaj Joanna 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
113. Szatan Cyryl 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
114. Szelest Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi Głogów
115. Szelwiga Marcel 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 71 im. Leona Kruczkowskiego Wrocław
116. Szurczak Jan 3 Zespół Szkół Integracyjnych, Gimnazjum Nr 9 Legnica
117. Szymańska Michalina Łucja 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Parnas Wrocław
118. Szymański Krzysztof 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
119. Śródka Szymon 3 Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica
120. Świerczyńska Jadwiga Agata 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 81 Wrocław
121. Świszcz Łukasz 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
122. Tkocz Paweł Tomasz 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
123. Topolski Michał Stanisław 2 Społeczne Gimnazjum STO Kluczbork
124. Tyc Andrzej Marek 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym Lubin
125. Wachnicki Michał Kamil 3 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
126. Wawrzyniak Iga 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej Olesno
127. Wiącek Jan 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
128. Wieczorek Szymon 3 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
129. Wieleba Jeremiasz Oskar 2 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
130. Wiewiórowski Tomasz Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Gminnej Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów Oława
131. Wiśniewski Marek 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
132. Wójcik Dominika Iga 2 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II Legnica
133. Wrzos Kamil 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 81 Wrocław
134. Zaborska Olga 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego Ząbkowice Śląskie
135. Zdobylak Błażej 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
136. Zug Piotr Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 Olesno
137. Zygmunt Maciej Mariusz 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław

Województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie (miejsce zawodów II stopnia: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Bernatowicza 4, 18-400 Łomża)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Abramowicz Paweł 3 Gimnazjum Publiczne Iława
2. Bachry Anna 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
3. Bagiński Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
4. Barszczewski Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej Suwałki
5. Bielski Tymon 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
6. Bronicki Michał 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
7. Bróździński Bartosz 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego Olsztyn
8. Curulak Maciej 2 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
9. Cymcyk Adam 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
10. Długozima Marcin 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza Sokółka
11. Domańska Magda 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Nidzica
12. Dyczewska Katarzyna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej Suwałki
13. Gallas Gerard 2 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
14. Girtler Julia 3 Gimnazjum Publiczne Iława
15. Grzymkowski Kamil 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
16. Guzowski Wiktor 3 Gimnazjum nr 3 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Elbląg
17. Izdebski Jakub 2 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
18. Jabłoński Marcin 2 Gimnazjum nr 1 Lidzbark Warmiński
19. Jacak Piotr 2 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
20. Jakimiuk Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 Białystok
21. Kamińska Elwira Agata 3 Gimnazjum nr 3 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Elbląg
22. Kisielewicz Emil 3 Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II Pieniężno
23. Kochański Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów Lidzbark
24. Kołoszko Oskar Paweł 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Olsztyn
25. Komar Rafał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 23 Mistrzostwa Sportowego im. M. G. Bublewicza Olsztyn
26. Koniecko Wiktoria 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
27. Konopka Natalia 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
28. Korzeniowski Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Nidzica
29. Kowalczuk Mateusz 7 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Suwałki
30. Krajewski Mateusz Rafał 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
31. Lewandowska Zofia Katarzyna 3 Oddziały gimnazjalne w Zepole Państwowych Szkół Muzycznych Elbląg
32. Maciejewska Martyna 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
33. Marcińczyk Michał 2 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
34. Matejuk Wojciech Michał 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
35. Matys Aleksander 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
36. Mazewski Jakub 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
37. Mąka Julia 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
38. Nowińska Kinga 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów Lidzbark
39. Obuchowski Tomasz 3 Gimnazjum nr 1 Lidzbark Warmiński
40. Olszewska Aleksandra 3 Gimnazjum nr 2 Bartoszyce
41. Omieliańczyk Kacper 7 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
42. Pańkowski Stanisław Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
43. Perkowski Jędrzej 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
44. Podchul Ewelina 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Kolno
45. Poniatowski Karol 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Kleosin
46. Puczel Tomasz 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
47. Puza Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej Suwałki
48. Pyzowski Rafał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
49. Romański Eryk 3 Gimnazjum Publiczne Iława
50. Ruczyński Oskar 3 Gimnazjum Publiczne Iława
51. Rybałtowski Stanisław 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Kleosin
52. Rychlik Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
53. Safarewicz Maksymilian Filip 3 Gimnazjum nr 3 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Elbląg
54. Siemaszko Jakub Daniel 3 Gimnazjum nr 3 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Elbląg
55. Sowul Władysław 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
56. Szemplińska Weronika 2 Gimnazjum Benedykta Drohiczyn
57. Szulc Zofia 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej Suwałki
58. Tarka Krzysztof 3 Gimnazjum nr 3 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Elbląg
59. Terlecki Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
60. Wasilewski Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
61. Wierzbowski Jakub 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
62. Wilczewski Artur 2 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
63. Wołągiewicz Kinga 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej Suwałki
64. Wróblewski Damian 2 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
65. Zalewska Aleksandra 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza Sokółka

Województwo wielkopolskie (miejsce zawodów II stopnia: Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Augustynowicz Adam 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. plut. Michała Robaka Złotów
2. Bajon Maja 7 Szkoła Podstawowa im. K. Kurpińskiego Włoszakowice
3. Bernaciak Julia 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
4. Botta Cezary Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. J. Brzechwy Rokietnica
5. Bugajewski Dawid 7 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Czempiń
6. Chojnacki Michał Paweł 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
7. Czajkowska Paulina Magdalena 7 Szkoła Podstawowa Stęszew
8. Daroch Kajetan 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego Komorniki
9. Dokowicz Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Luboń
10. Domagalski Piotr 3 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Piła
11. Fąferek Anna Joanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Czarnków
12. Frąckowiak Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Luboń
13. Gardzielewska Antonina Maria 7 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
14. Gniazdowska Alicja 7 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
15. Golański Michał Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
16. Golińska Lidia Maria 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego Komorniki
17. Granops Kajetan 3 II Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego Piła
18. Hankiewicz Wojciech Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
19. Jastrzębski Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
20. Józefiak Wiktor 2 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznej Szkole Podstawowej Kaliskiego Stowarzyszenia Oświatowego "Edukator" Kalisz
21. Kamzela Wiktor 2 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
22. Kasprzak Kosma Jan 2 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
23. Kokorniak Olga 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
24. Konieczny Dawid 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Luboń
25. Kuźniewski Ignacy 2 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
26. Majchrzak Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
27. Makowska Zuzanna Marta 3 Społeczne Gimnazjum nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Poznań
28. Morkowski Jakub Piotr 2 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
29. Mularczyk Jeremiasz 2 Piątkowskie Gimnazjum Społeczne im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
30. Nowacki Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika Poznań
31. Nowak Mikołaj January 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
32. Olszewski Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Zofii Urbanowskiej Konin
33. Ratajczyk Maksym 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
34. Rogowska Julia Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznej Szkole Podstawowej Kaliskiego Stowarzyszenia Oświatowego "Edukator" Kalisz
35. Sałata Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
36. Siwek Natalia Urszula 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego STO Poznań
37. Smoczyk Grzegorz Ryszard 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Luboń
38. Stachowski Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia Poznań
39. Strzelecka Aleksandra Maria 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Zaradni Odważni Oryginalni im. Powstańców Wielkopolskich Wilkowyja
40. Świąder Grzegorz Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
41. Tokarczyk Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznej Szkole Podstawowej Kaliskiego Stowarzyszenia Oświatowego "Edukator" Kalisz
42. Tomys Adam 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
43. Tritt Sebastian Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego Komorniki
44. Urbański Oliwier 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego Poznań
45. Wawrzyniak Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
46. Wieczorek Miłosz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego Poznań
47. Wróbel Szymon 2 Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej oraz Oddziały Gimnazjalne Brzeźno
48. Żyła Mateusz Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia Poznań

Województwo małopolskie (miejsce zawodów II stopnia: Instytut Matematyki UJ, ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamczyk Miłosz Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 14 im. Stefana Jaracza Tarnów
2. Adamus Aleksandra 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
3. Adamus Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
4. Armatys Konrad Łukasz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
5. Augustyn Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Siedliska
6. Baran Jakub Marcin 3 Prywatne Gimnazjum - SALWATOR Kraków
7. Basiura Anna 2 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
8. Bawołek Michał 2 Społeczne Gimnazjum nr 7 im. Juliusza Słowackiego Kraków
9. Brzozowski Maciej 2 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
10. Burgieł Michał Maksymilian 3 Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina Kraków
11. Chatłas Jan Wojciech 3 Publiczne Gimnazjum nr 72 Sióstr Augustianek Kraków
12. Cienkosz Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego Oświęcim
13. Cioch Jan Daniel 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II Sułoszowa
14. Dadej Agnieszka Julia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza Brzesko
15. Danielak Andrzej 2 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 3 STO Kraków
16. Dańda Agnieszka Katarzyna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Rybna
17. Domagała Piotr Kamil 3 Prywatne Gimnazjum nr 4 "Inspiracja" Kraków
18. Dubiel Miłosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego Oświęcim
19. Duda Adam 2 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
20. Dulian Dawid 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
21. Fertig Olaf 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
22. Filip Julia Helena 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
23. Filipek Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Stanisława Lubomirskiego Nowy Wiśnicz
24. Golenia Wojciech Jakub 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Wieliczka
25. Guzik Maciej 3 Szkoła Międzynarodowa Mogilany
26. Hoder Patryk Karol 7 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bielanach Nowa Wieś
27. Horodecki Michał 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
28. Hypta Martyna 3 Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina Kraków
29. Jachym Kacper Janusz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
30. Janas Jakub 3 Szkoła Międzynarodowa Mogilany
31. Jarosz Kacper 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza Szczucin
32. Jarosz Konrad 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego Oświęcim
33. Jarosz Paweł Marek 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
34. Jastrzębski Maciej 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich Skawina
35. Jopek Filip 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. M. Konopnickiej Wadowice
36. Kania Błażej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 Libiąż
37. Kapera Artur 3 Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina Kraków
38. Karczewski Krzysztof 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego Kraków
39. Kluszczyński Robert 6 Prywatna Szkoła Podstawowa - SALWATOR Kraków
40. Kolton Ignacy Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
41. Kołaczek Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Andrychów
42. Kopeć Maciej Krzysztof 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
43. Kosińska Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
44. Kowalski Filip Konrad 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 148 im. Polskich Noblistów Kraków
45. Krajewski-Siuda Rafał Jan 3 Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina Kraków
46. Krok Anna Zofia 3 Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina Kraków
47. Kruszyna Anna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II Myślenice
48. Krzemień Dominik 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika Brzesko
49. Kuca Kacper 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
50. Kukliński Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
51. Kusztal Wojciech 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
52. Kwinta Jan Tadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
53. Majchrzak Stanisław 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
54. Makowski Maciej Adrian 2 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
55. Marek Monika Anna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
56. Michalik Stanisław Maciej 2 Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina Kraków
57. Mordarska Paulina Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Placówek Oświatowych Trzciana
58. Niedźwiedź Witold Tadeusz 7 Szkoła Podstawowa nr 62 im. komandora porucznika Franciszka Dąbrowskiego Kraków
59. Orłowicz Kinga 2 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
60. Paciorek Kacper Jerzy 2 Oddziały gimnazjalne w Kostka Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Jezuitów im. św. Stanisława Kostki Kraków
61. Pamuła Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
62. Pasieka Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej Kraków
63. Pawlina Jakub Ryszard 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
64. Piasny Grzegorz Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II Sułoszowa
65. Pietras Gabriela 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Andersa Leszczyna
66. Pietraszek Jakub Piotr 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
67. Pilarski Maciej Dominik 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza Brzesko
68. Popiela Igor Kajetan 3 Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina Kraków
69. Pradel Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Siedliska
70. Radomiński-Lasek Jan 7 Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori Kraków
71. Rajs Mateusz Marek 2 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
72. Rzepa Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
73. Salata Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej Kraków
74. Semczyszyn Zofia 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
75. Siemieniuk Tymoteusz 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 25 Kraków
76. Sieniawski Stanisław Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
77. Sikora Witold 2 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
78. Skowron Krystian 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
79. Sordyl Wiktoria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
80. Steczek Łukasz Czesław 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
81. Strzeboński Witold Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
82. Sulencki Miłosz Adam 3 Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek Kraków
83. Syguła Patrycja Małgorzata 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II Sułoszowa
84. Szarata Andrzej Adam 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej Open World Kraków
85. Szczepaniak Iwo Miłosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
86. Ścisłowicz Kamil Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej im. Świętej Rodziny Rabka-Zdrój
87. Świerczek Adrian Tomasz 3 Gimnazjum Akademickie Jezuitów im. ks. Piotra Skargi Nowy Sącz
88. Tempka Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny Sidzina
89. Tokarska Julia 2 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
90. Tulik Krzysztof Marek 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
91. Tyrała Jakub Ignacy 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
92. Tytro Martyna Klaudia 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola Otfinów
93. Waga Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Zabierzów
94. Wawrzycki Tomasz Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
95. Wądrzyk Jakub Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
96. Wąs Jakub Bogusław 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
97. Wermiński Bartosz 3 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków
98. Wojewodzic Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Mieszka I Roczyny
99. Wołkow Antoni Jakub 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna Kraków
100. Wójcik Mateusz Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 9 Nowy Sącz
101. Wysogląd Julia Weronika 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
102. Ziobro Maciej 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Juliusza Słowackiego Kraków
103. Żak Radosław 3 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków
104. Żuwała Marek Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 148 im. Polskich Noblistów Kraków

Województwo pomorskie (miejsce zawodów II stopnia: III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP, ul. Legionów 27, 81-405 Gdynia)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Andryszak Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
2. Baj Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 67 Gdańsk
3. Banecki Juliusz 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
4. Bober Kacper Szymon 3 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
5. Boriński Alan 2 Gimnazjum nr 13 im. Mikołaja Kopernika Gdynia
6. Borowski Jan Bartłomiej 2 Oddziały gimnazjalne w X Liceum Ogólnokształcącym Gdańsk
7. Bożek Paweł Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
8. Bryczkowski Jan 3 Gimnazjum im. św. Jana de La Salle Gdańsk
9. Bujny Aleksandra Hanna 2 Sopockie Autonomiczne Gimnazjum Sopot
10. Bułat Maja 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Tczew
11. Butowski Krzysztof Konrad 3 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
12. Bużan Jakub Jerzy 3 Społeczne Gimnazjum Dobrzewino - Karczemki Dobrzewino
13. Chaniewska Zuzanna Dorota 7 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
14. Cichocki Tymon Sebastian 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
15. Czapiewska Rozalia Zofia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II Czersk
16. Czech Stanisław 2 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. św. Dominika Savio Rumia
17. Dobosz Marcel Kuba 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Sopot
18. Dołżycki Mikołaj 2 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
19. Fredrich Kordian 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Handlowych Sopot
20. Gawroński Wiktor Karol 2 Zespół Szkół, Gimnazjum Tujsk
21. Gołębiewska Marianna 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
22. Grzelak Maksymilian 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
23. Grzonka Marta 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II Czersk
24. Gumienna Antonina 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Sopot
25. Harasimowicz Aleksandra 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Gdynia
26. Hawrylik Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdańsk
27. Hoja Mateusz 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
28. Holk Damian 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Gdańsk
29. Horodecka Dominika 2 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
30. Hresiukiewicz Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Sopot
31. Jarosz Michael James 2 Społeczne Gimnazjum Dobrzewino - Karczemki Dobrzewino
32. Jaruchowska Magdalena Agnieszka 2 Gimnazjum Akademii Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego Gdańsk
33. Jaśkiewicz Joanna Aleksandra 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 89 Gdańsk
34. Juc Kacper Przemysław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Heweliusza Żukowo
35. Kalkowski Szymon Dariusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 67 Gdańsk
36. Kałużny Kacper Radosław 3 Niepubliczne Gimnazjum im. dr Wandy Błeńskiej Kowale
37. Kamieniecki Artur Karol 3 Społeczne Gimnazjum Językowe LTO Lębork
38. Karaczewski Adam 7 Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
39. Kasiura Małgorzata Jadwiga 7 III Społeczna Szkoła Podstawowa STO Gdańsk
40. Kaszubowski Mateusz Dawid 2 Gimnazjum nr 13 im. Mikołaja Kopernika Gdynia
41. Katyńska Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Liceum Ogólnokształcącym Vizja z Oddziałami Dwujęzycznymi Gdańsk
42. Knopik Anna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 8 Chojnice
43. Knut Ignacy 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika Bolszewo
44. Kołodziejska Kornelia 3 Sopockie Autonomiczne Gimnazjum Sopot
45. Konczal Karol 3 Gimnazjum im. św. Jana de La Salle Gdańsk
46. Kondratowicz Ilona 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 43 Gdańsk
47. Kostarczyk Antoni 7 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Kobylnica
48. Kowara Tomasz 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
49. Krawczyk Jan Jakub 3 Gimnazjum im. św. Jana de La Salle Gdańsk
50. Kucharska Katarzyna Zofia 3 ZSO nr 2, Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 33 im. Stefana Banacha Gdańsk
51. Łytkowski Błażej 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki Sopot
52. Majer Radosław Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Chojnice
53. Majewski Filip 3 Zespół Szkół Gimnazjum nr 2 Czernin
54. Marciniak Kacper Michał 2 Oddziały gimnazjalne w III Społecznej Szkole Podstawowej STO Gdańsk
55. Mazurkiewicz Artur Tadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w Ekologicznej Podstawowej Szkole Społecznej Rumia
56. Miłosz Przemysław Bolesław 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
57. Nowak Dobromir 3 Społeczne Gimnazjum Językowe LTO Lębork
58. Ossowska Zuzanna 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
59. Ośka Maja 7 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
60. Palikowska Justyna Maja 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
61. Pawliszyn Pola Anna 2 Gimnazjum Gedanensis Gdańsk
62. Pietrzak Mateusz Jerzy 7 Szkoła Podstawowa Akademii Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego Gdańsk
63. Plata Emilia Teresa 2 Oddziały gimnazjalne w III Społecznej Szkole Podstawowej STO Gdańsk
64. Południewski Jan 3 Oddziały gimnazjalne w X Liceum Ogólnokształcącym Gdańsk
65. Popiołek Wiktoria 7 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
66. Prondziński Mateusz 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
67. Raciniewski Maciej Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mariusza Zaruskiego Gdańsk
68. Raczuk Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II Gdańsk
69. Radtke Karolina Justyna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Tczew
70. Renke Wojciech Stanisław 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
71. Ryduchowska Zuzanna 3 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
72. Sadowski Paweł Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej Tczew
73. Sawicka Anna Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 38 Gdańsk
74. Scharmach Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
75. Schwarz Helena Elżbieta 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki Sopot
76. Słowakiewicz Michał 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
77. Steciuk Agata Wiktoria 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
78. Struzik Aleksandra 2 Gimnazjum nr 53 Gdańsk
79. Strzelecki Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 Starogard Gdański
80. Sulima Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
81. Susmarska Aleksandra 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
82. Szałankiewicz Tymon 2 Gimnazjum nr 52 Gdańsk
83. Szczepański Filip 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
84. Szneider Wiera Jolanta 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
85. Szostakowska Maria 2 Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Człuchów
86. Szpakowska Martyna Małgorzata 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
87. Szporko Tymoteusz Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Gdańsk
88. Szwaczyk Adrian Ignacy 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
89. Szyfelbein Michał Jan 2 Gimnazjum nr 52 Gdańsk
90. Szymczak Dominika 7 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
91. Szymczyk Adam Aleksander 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 8 im. Obrońców Helu Gdynia
92. Truszkowski Tomasz Jan 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki Sopot
93. Tryka Jan Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej Tczew
94. Urbanek Przemysław 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
95. Walężak Tytus 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
96. Wiliński Michał Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
97. Witt Franciszek 2 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
98. Wojtkowiak Karolina 2 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO Słupsk
99. Zarudzka Monika Marta 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
100. Ziółkowski Daniel Ludwik 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki Sopot
101. Żak Krzysztof Andrzej 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Gdynia

Województwo śląskie (miejsce zawodów II stopnia: V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko-Biała)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamczyk Sławomir Kacper 2 Zespół Szkół im. Jana Pawła II Sławków
2. Anderson Paulina Dominika 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów
3. Antonik Aleksandra 2 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Gustawa Morcinka Tychy
4. Augustynowicz Dawid Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. St. Ligonia Truskolasy
5. Baczyńska Justyna 3 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
6. Banaś Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
7. Bigas Adam 2 Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Chorzów
8. Borecki Karol Leszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. St. Ligonia Truskolasy
9. Bożek Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie Wodzisław Śląski
10. Brożek Przemysław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 20 Jaworzno
11. Brzyski Marek 6 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Szkoła Przyszłości Chorzów
12. Buczkowski Stanisław 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
13. Buława Filip Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
14. Byrski Łukasz Piotr 2 Prywatne Gimnazjum Fundacji "Elementarz" Katowice
15. Cupiał Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
16. Czech Bartłomiej Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ignacego Łukasiewicza Czechowice-Dziedzice
17. Czernik Szymon 3 Gimnazjum FILOMATA Gliwice
18. Dądela Kacper 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Mysłowice
19. Deja Gabriela Julia 2 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
20. Dusza Bartosz 2 Gimnazjum nr 2 Ustroń
21. Dziurska Lena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 36 im. Czesława Miłosza Rybnik
22. Filipiuk Mikołaj 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Książąt Pszczyńskich Pszczyna
23. Gadziński Paweł Franciszek 3 Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
24. Golla Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Salezjańskiej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
25. Gorczyca Maria Agnieszka 2 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
26. Górecki Mateusz Mikołaj 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17 Rybnik
27. Górecki Seweryn Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
28. Grajdek Bartosz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 Zabrze
29. Grzanka Małgorzata Alicja 7 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III Sobieskiego Bielsko-Biała
30. Hanulok Piotr Andrzej 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
31. Hoffmann Michał Jan 2 Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Chorzów
32. Hryń Zofia Stefania 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
33. Kapkowski Błażej Filip 2 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
34. Karoń Jakub Wojciech 2 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
35. Kądziołka Jakub Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
36. Klatka Weronika Helena 3 Gimnazjum im. Powstańców Śląskich Imielin
37. Kluczka Krzysztof Stanisław 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
38. Komorowski Marek Ireneusz 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół nr 3 Żory
39. Konior Adam Tomasz 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 18 w Zespole Szkół nr 2 Rybnik
40. Kopeć Kacper 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Mysłowice
41. Koprowski Marek 7 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Adeli Korczyńskiej Katowice
42. Kosowska Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w III LO im. S. Żeromskiego Bielsko-Biała
43. Kotowska Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
44. Kruzel Michał Robert 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II Myszków
45. Krzywiecka Anna Maria 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcacych Chorzów
46. Krzyżanowski Wojciech Jerzy 3 I Społeczne Gimnazjum i I Społeczna Szkoła Podstawowa Gliwice
47. Kuczera Małgorzata Joanna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcacych Chorzów
48. Kulig Jan Marcin 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
49. Kuśmierzak Dorota Emilia 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza Radzionków
50. Kwaśny Alicja Patrycja 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika Buczkowice
51. Kycler Magdalena Joanna 7 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stanisława Ligonia Katowice
52. Lamża Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika Łaziska Górne
53. Leśniewski Michał Jacek 3 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
54. Lewicka Natalia Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 27 im. J. Kusocińskiego Bielsko-Biała
55. Łagosz Łukasz Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Branżowej nr 12 w Zespole Szkół nr 2 Katowice
56. Łypaczewska Nina Aleksandra 2 Oddziały gimnazjalne w V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga Gliwice
57. Mańka Michał Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka Katowice
58. Marchewka Bartosz Igor 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 48 Częstochowa
59. Marczycka Blanka Anna 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
60. Marecki Mateusz Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
61. Mastalerz Piotr Zbigniew 2 Miejskie Gimnazjum nr 2 Piekary Śląskie
62. Matuszek Dominik Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
63. Michalik Maria Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Urszulańskich Rybnik
64. Miland Mikołaj Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Kłobuck
65. Milewski Mateusz 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 29 Bielsko-Biała
66. Młynarz Marcin Patryk 2 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Zbigniewa Religi Zabrze
67. Moćko Natalia 3 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Gustawa Morcinka Tychy
68. Modrzewska Emilia Katarzyna 2 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
69. Mrowiec Justyna Malwina 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół im. Jana Pawła II Twardorzeczka
70. Mróz Michał 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
71. Ochenduszkiewicz Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
72. Olesiński Roch 2 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
73. Opara Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Salezjańskiej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
74. Ożóg Marta Aleksandra 2 Gimnazjum nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 im. Jana Pawła II Ruda Śląska
75. Palatyński Krzysztof 2 Gimnazjum FILOMATA Gliwice
76. Paszenda Patrycja 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich Nędza
77. Pawłowska Emilia Kinga 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 Racibórz
78. Plewa Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich Nędza
79. Potaszyński Jan Adam 2 Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
80. Przebieracz Mateusz 7 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
81. Przybyła Marcel Marcin 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów
82. Radzio Karolina Helena 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
83. Rotarska Zuzanna Olga 2 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
84. Różański Jonasz Zenon 2 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
85. Sibik Jakub Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Jana Twardowskiego Zabrze
86. Sidorowicz Maciej Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
87. Siekański Dawid Łukasz 2 Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Chorzów
88. Skrok Magdalena Teresa 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
89. Słaby Aleksandra Wiktoria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi z filią w Biernej Łodygowice
90. Słota Kinga Karolina 7 Szkoła Podstawowa nr 64 Katowice
91. Socha Wojciech Łukasz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcacych Chorzów
92. Straś Aleksandra Julia 2 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
93. Strzelczyk Szymon Piotr 7 Szkoła Podstawowa Zwierzyniec Pierwszy
94. Suszanowicz Natalia Agnieszka 2 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Świnna
95. Szczypior Tymoteusz 3 Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne Częstochowa
96. Szewczak Przemysław 3 Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Świętej Rodziny Katowice
97. Sztaba Maciej 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
98. Szwaja Adam 2 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
99. Szydełko Mateusz Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
100. Szymik Anna Julia 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcacych Chorzów
101. Śnietura Magdalena 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
102. Tara Maksymilian 3 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
103. Tomaszewski Kajetan Ryszard 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 36 Katowice
104. Trześniewski Antoni Dawid 5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Koszarawie Bystrej Koszarawa
105. Uchański Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner Bielsko-Biała
106. Ujma Julia Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Częstochowa
107. Warmuz Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
108. Wiśniowski Maksymilian 7 Szkoła Podstawowa nr 27 im. J. Kusocińskiego Bielsko-Biała
109. Wójtowicz Magda 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 36 Katowice
110. Wykpis Marcin 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 44 Katowice
111. Zachorowska Aleksandra Maria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
112. Zakrzewski Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego Tarnowskie Góry
113. Zieliński Piotr 3 Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne Częstochowa
114. Żok Kacper Sebastian 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 53 im. Stefana Żeromskiego Katowice
115. Żurek Maciej Mateusz 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner Bielsko-Biała

Województwa zachodniopomorskie i lubuskie (miejsce zawodów II stopnia: ZSO nr 7 XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Abramczuk Alicja Anastazja 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
2. Batóg Cezary Kornel 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
3. Bednarski Bruno Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
4. Bestry Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
5. Bober Wiktoria 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
6. Bogdan Mateusz Aleksander 3 Oddziały gimnazjalne w Szkołe Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
7. Dalidowicz Kamil 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
8. Dąbkowski Oskar 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
9. Dąbrowski Damian Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
10. Druciarek Katarzyna Joanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
11. Galant Gabriela 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
12. Galiński Cezary Gabriel 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
13. Gaweł Miłosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza Barlinek
14. Gładkowski Mikołaj Andrzej 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
15. Haszler Paweł 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
16. Hospodarysko Jan 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Gryfice
17. Hrabi Dominik Jan 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
18. Jardzioch Bartosz Jakub 2 Gimnazjum Nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
19. Jaszek Weronika Monika 3 Gimnazjum Nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
20. Jaworska Wiktoria 3 Zespół Szkół Akademickich, Gimnazjum nr 10 Zielona Góra
21. Jóźwiak Marcel Grzegorz 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 Gubin
22. Jurczyk Dominika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
23. Jurczyk Gabriela Hanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich Stargard
24. Jurkowski Ignacy Tymon 3 Gimnazjum nr 6 im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w latach 1939-1945 Koszalin
25. Kapuściński Marcin 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
26. Klepacki Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 2 Strzelce Krajeńskie
27. Kobus Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
28. Konieczko Dawid 3 Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szprotawa
29. Kosior Hubert 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
30. Kowalak Martyna Hanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
31. Krok Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
32. Krupiński Olaf 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
33. Kucharska Bogumiła Marianna 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
34. Kuchta Maksymilian Norbert 3 Oddziały gimnazjalne w Szkołe Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
35. Kuśmirek Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
36. Ledworowski Jan Andrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
37. Łojko Jakub 3 Społeczne Gimnazjum Żary
38. Makowski Damian 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
39. Makuch Oliwia Helena 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka Szprotawa
40. Mike Patryk Andrzej 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
41. Mokrzycki Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Sportowej Szkole Podstawowej nr 1 Koszalin
42. Nowak Barbara 2 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
43. Nowak Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
44. Oganowski Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
45. Papajewski Michał Bogdan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
46. Pluciński Miłosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
47. Prusiewicz Maciej Dawid 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
48. Raczykowska Paulina 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Krzywoustego Kożuchów
49. Rafałowicz Helena 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
50. Redlewski Marek 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
51. Rogaliński Miłosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka Szprotawa
52. Rogowska Zuzanna Ewa 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
53. Rogowski Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
54. Rozkrut Mikołaj Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
55. Ruciński Marvin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Zielona Góra
56. Siemaszko Jan Józef 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika Świebodzin
57. Sienkiewicz Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 Gryfice
58. Sobczyk Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
59. Solecki Hubert 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
60. Staroń Bartosz Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
61. Strugała Antoni Władysław 3 Gimnazjum nr 6 im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w latach 1939-1945 Koszalin
62. Strzałkowski Antoni Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
63. Subocz Michał 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
64. Suś Małgorzata Antonina 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
65. Suś Mikołaj Maciej 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
66. Szkibiel Emilia Alicja 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
67. Śledziński Jarowit Stanisław 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
68. Tabisz Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
69. Tyc Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
70. Urban Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
71. Uriasz Julia Eligia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
72. Wiącek Michał Cezary 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
73. Wilkowski Filip Karol 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
74. Wodnicki Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
75. Wojtkowiak Oliwia 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
76. Wołejsza Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
77. Zadworny Jan 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
78. Zagdańska-Parada Faustyna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 37 Szczecin
79. Zakrzewski Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
80. Złotopolski-Pirczewski Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
81. Żebiałowicz Alicja 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
82. Żygis Weronika Lidia 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin

Województwa podkarpackie i lubelskie (miejsce zawodów II stopnia: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 4, Stalowa Wola)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Błażowski Jakub Jan 3 Gimnazjum im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego Zagórz
2. Borek Paweł 2 Gimnazjum Dwujęzyczne Dębica
3. Borys Kacper Dawid 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
4. Buba Mikołaj 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Leżajsk
5. Bukowińska Marta 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
6. Bysiewicz Karolina 7 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Krosno
7. Bysiewicz Monika 2 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Krosno
8. Chmiel Adrian Szczepan 3 Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Lublin
9. Ciebiera Filip Paweł 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Głogów Małopolski
10. Czech Miron Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Społecznych nr 2 im. Małego Księcia Tarnobrzeg
11. Czuk Dominika Halina 6 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin
12. Ćwięka Maciej Filip 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Krosno
13. Delimata Jakub Filip 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Boguchwała
14. Dębicka Emilia 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
15. Dębowski Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Cypriana Norwida Biała Podlaska
16. Diamandakis Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 9 Sanok
17. Drąg Karolina 2 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki Zarzecze
18. Drozd Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego Przemyśl
19. Fabrowska Zofia 2 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
20. Fahmi Amin Kamil Rami 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 28 Lublin
21. Flis Iga 3 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kolbuszowej Kolbuszowa
22. Furgała Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu Przemyśl
23. Gibała Kamil Robert 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. prof. Władysława Szafera Brzozów
24. Gierlak Artur 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu Przemyśl
25. Gołąb Katarzyna Elżbieta 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
26. Grigoryan Robert 2 Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego Lublin
27. Guzik Martyna Alicja 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów
28. Iwaniec Zofia 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego Zamość
29. Iwanowski Hubert Jan 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi Jarosław
30. Jabłoński Andrzej 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
31. Jachyra Miłosz Maciej 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Boguchwała
32. Janaska Dawid 7 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Krosno
33. Jędruch Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO Przemyśl
34. Jurasz Jan Jacek 3 Zespół Szkół Publicznych, Gimnazjum im. Anny z Działyńskich Potockiej Posada Górna
35. Jurasz Karol Wojciech 3 Zespół Szkół Publicznych, Gimnazjum im. Anny z Działyńskich Potockiej Posada Górna
36. Kania Zuzanna Katarzyna 2 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Krosno
37. Karwacka Maja Agnieszka 2 Gimnazjum Sportowe w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki Lubartów
38. Kasperek Zuzanna 2 Gimnazjum Publiczne Ludwin
39. Kieler Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Leżajsk
40. Kiszka Mikołaj 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego Janów Lubelski
41. Kokot Maja Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 7 Mielec
42. Kopacz Arkadiusz Józef 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Wadowice Górne
43. Koproń Piotr Jan 3 Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Lublin
44. Kowal Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich Przemyśl
45. Krajewska Patrycja Maria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
46. Krejcz Michał 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
47. Królikowski Jakub 2 Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego Lublin
48. Kwoka Klaudia Maria 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów
49. Lakutowicz Jakub Łukasz 2 Oddziały gimnazjalne w XXIX Liceum Ogólnokształcącym im. mjr. cc. H. Dekutowskiego, ps. "Zapora" Lublin
50. Langiewicz Filip 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 11 Chełm
51. Lisak Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Krosno
52. Lisowski Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
53. Łaba Piotr Jan 2 Powiatowe Gimnazjum Biłgoraj
54. Łacek Urszula 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Kocudza Pierwsza
55. Łasocha Emil Wolfgang 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza Zamość
56. Łozak Damian Bartłomiej 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 9 Biała Podlaska
57. Łukasik Michał Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów
58. Maksymiuk Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Świdnik
59. Marosz Julia Maria 2 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Krosno
60. Martyński Tomasz 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
61. Mazgaj Kinga Maria 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
62. Mazur Przemysław 3 Gimnazjum Obsza
63. Maź Mateusz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Dębica
64. Misiak Filip Kazimierz 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Krosno
65. Nawrocki Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Bóbrka
66. Obarski Korneliusz Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
67. Osmałek Błażej Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
68. Ottaway-Kasperek Alexander Krzysztof 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Dębica
69. Ożóg Kajetan Grzegorz 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
70. Pawlak Daniel Patryk 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
71. Pazdro Daniel Franciszek 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
72. Polański Adam 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia Lublin
73. Rossa Jan Piotr 3 Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego Lublin
74. Rożnowski Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów
75. Sanocki Maciej Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Krosno
76. Sawecki Piotr 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja Lublin
77. Smoliński Maksymilian 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
78. Smolira Konstanty 6 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
79. Socha Adam 2 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Krosno
80. Stachura Marta 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Stara Jastrząbka
81. Stańczyk Jakub Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia Lublin
82. Stępniewska Dominika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia Lublin
83. Sycz Krzysztof Karol 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
84. Szewczyk Radosław Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
85. Taczała Joanna 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
86. Tutka Izabela 3 Powiatowe Gimnazjum Biłgoraj
87. Walczyński Maksymilian Maria 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja Lublin
88. Waliszewski Dominik 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Krosno
89. Wargocka Katarzyna 7 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja Lublin
90. Wojtas Paulina Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
91. Wójcik Wojciech Filip 2 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
92. Zając Jakub 7 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
93. Zajdel Katarzyna Anna 2 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Krosno
94. Zielińska Emilia 7 Zespół Szkół Samorządowych Tereszpol-Zaorenda
95. Zięzio Bartosz Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół i Placówek Manasterz
96. Żak Maciej Jan 3 Gimnazjum Obsza

Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje