Komitety Olimpiady Matematycznej Juniorów

ostatnia aktualizacja 05.06.2021

Skład Komitetu Głównego Olimpiady Matematycznej Juniorów

  • Przewodniczący - dr Arkadiusz Męcel
  • Zastępca przewodniczącego - dr Barbara Roszkowska-Lech
  • Członkowie - mgr Łukasz Bożyk, mgr Dominik Burek, dr Piotr Chrząstowski-Wachtel, dr Tomasz Cieśla, dr Joachim Jelisiejew, mgr Anna Koronka, Halina Małek (kierownik organizacyjny), dr hab. Adam Osękowski, Tomasz Przybyłowski, mgr Łukasz Rajkowski, Dominika Regiec, mgr Kamil Rychlewicz, mgr Bartłomiej Zawalski.
  • Komisja zadaniowa - mgr Łukasz Bożyk (przewodniczący Komisji), mgr Dominik Burek, dr Piotr Chrząstowski-Wachtel, dr Tomasz Cieśla, dr Joachim Jelisiejew, dr Arkadiusz Męcel, Tomasz Przybyłowski, mgr Łukasz Rajkowski, Dominika Regiec, dr Barbara Roszkowska-Lech, mgr Kamil Rychlewicz, mgr Bartłomiej Zawalski.

Składy i dane adresowe Komitetów Okręgowych Olimpiady Matematycznej Juniorów

Dla województw lubuskiego i zachodniopomorskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Koszalinie
I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Dubois
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1
75-070 Koszalin

  • Przewodniczący - mgr Paweł Rudecki - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Beata Bogdańska, mgr Janina Jasińska, mgr Krzysztof Kleban, mgr Filip Smentek, mgr Julianna Wawrzyniak

Dla województwa pomorskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Gdańsku
Instytut Matematyki Uniwersytetu Gdańskiego,
ul. Wita Stwosza 57
80-308 Gdańsk

  • Przewodniczący - dr hab. Tomasz Człapiński - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - dr Adam Dzedzej, dr Michał Jabłonowski, dr Adrian Karpowicz, mgr Marta Kwela, dr Elżbieta Mrożek, mgr Witold Zakrzacki

Dla województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Łomży
I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki
ul. Bernatowicza 4
18-400 Łomża

  • Przewodniczący - mgr Piotr Łowicki - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Elżbieta Kurzyna, mgr Agata Siwik, mgr Agnieszka Szałkowska, mgr Tomasz Szałkowski

Dla województwa kujawsko-pomorskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Toruniu
IV Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki
ul. Warszawska 1/5
87-100 Toruń

  • Przewodniczący - mgr Bartosz Szumny - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Mariusz Adamczak, dr Maria Binkowska, mgr Janusz Schmude, mgr Daniel Strzelecki, mgr Tomasz Szumny

Dla województwa wielkopolskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Pleszewie
I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica
ul. Poznańska 38
63-300 Pleszew

  • Przewodnicząca - mgr Izabella Wawroska - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Lilla Deleszkiewicz, mgr Stanisław Janiak, mgr Urszula Kapała, mgr Magdalena Karczewska, mgr Małgorzata Półtorak, mgr Zdzisław Skrzypek, mgr Radosław Witkowski

Dla Miasta Stołecznego Warszawy

Pierwszy Komitet Okręgowy OMJ w Warszawie
XIV Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica
ul. Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

  • Przewodniczący - mgr Wojciech Martys - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Lech Kaźmierczak, dr Jerzy Konarski, dr Arkadiusz Męcel, mgr Ewa Nizińska, dr Leszek Sidz

Dla województwa mazowieckiego z wyłączeniem Warszawy

Drugi Komitet Okręgowy OMJ w Warszawie
CLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
ul. Żywnego 25
02-701 Warszawa

  • Przewodnicząca - mgr Anna Grabek - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Iwona Gruszecka, mgr Mirosława Słoma

Dla województw łódzkiego i świętokrzyskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Piotrkowie Trybunalskim
I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego
al. Mikołaja Kopernika 1
97-300 Piotrków Trybunalski

  • Przewodniczący - mgr Paweł Kwiatkowski - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - Maciej Dziuba, mgr Paweł Dziuba, mgr Michał Figlus, Kamil Galewski, mgr Izabela Horenda-Kulbat, mgr Bartosz Łągwa, mgr Bogumił Pęcina.

Dla województw dolnośląskiego i opolskiego

Komitet Okręgowy OMJ we Wrocławiu
Instytut Matematyczny
Uniwersytetu Wrocławskiego
pl. Grunwaldzki 2/4
50-384 Wrocław

  • Przewodniczący - dr Przemysław Szczepaniak - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - dr inż. Jakub Chorowski, Barbara Kamińska, Maciej Kucharski, mgr Mariusz Olszewski, mgr Paweł Popławski, dr inż. Tomasz Szarek, Kinga Sztonyk, Barbara Zięba, dr Tomasz Żórawik

Dla województwa śląskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Bielsku-Białej
V Liceum Ogólnokształcące
ul. Józefa Lompy 10
43-300 Bielsko-Biała

  • Przewodniczący - mgr Krzysztof Gacek - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Maria Dębska, mgr Zuzanna Gołębiowska, dr Dawid Kotrys, mgr Ewa Krańczuk, mgr Ksenia Sobańska, mgr Agata Szubert, mgr Mirosław Wranik

Dla województwa małopolskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Tarnowie
III Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza
ul. Brodzińskiego 6
33-100 Tarnów

  • Przewodniczący - mgr Marcin Radwański - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Dominik Burek, mgr Małgorzata Godek, Jakub Węgrecki, Filip Konieczny, Rafał Pyzik.

Dla województwa podkarpackiego i lubelskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Stalowej Woli
Liceum Ogólnokształcące
im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Staszica 5
37-450 Stalowa Wola

  • Przewodniczący - mgr Waldemar Rożek - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - dr Andrzej Chmielowiec, dr Janusz Dronka, mgr Stanisław Ordon, dr Paweł Petecki, mgr Leszek Sochański