Podsumowanie seminariów zdalnych dla nauczycieli matematyki w maju 2020 r.

dodano dnia 23.05.2020

Cykl dziewięciu zdalnych seminariów Olimpiady Matematycznej Juniorów dla nauczycieli matematyki wzbudził duże zainteresowanie. Na zajęcia zgłosiło się ponad 300 nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Polski. Reprezentowane było ponad 150 szkół podstawowych i ponad 100 szkół ponadpodstawowych ze 140 miejscowości. W 82 szkołach podstawowych reprezentowanych na seminarium Olimpiada dotąd się nie odbywała. Szczególnie cieszy nas 50 zgłoszeń z miejscowości o liczbie ludności poniżej 10 tys. mieszkańców. Materiały do seminariów znaleźć można w zakładce ,,Seminaria zdalne".

Seminaria zdalne dla nauczycieli matematyki w maju 2020 r.

dodano dnia 30.04.2020

Serdecznie zapraszamy na cykl dziewięciu zdalnych seminariów Olimpiady Matematycznej Juniorów dla nauczycieli matematyki! Przygotowaliśmy zajęcia w trzech grupach zaawansowania:

• Początki z OMJ - dla nauczycieli rozpoczynających pracę z zadaniami olimpijskimi w szkole podstawowej
  • Na kółku OMJ - dla nauczycieli prowadzących koła olimpijskie w szkole podstawowej
  • W liceum - dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych

Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak ze względu na zdalną formułę spotkań konieczna jest rejestracja. Szczegółowy harmonogram oraz dalsze szczegóły znajdują się w zakładce ,,Seminaria zdalne" oraz na plakacie.

Skąd te kąty? Pilotażowe zdalne seminarium olimpijskie

dodano dnia 25.04.2020

W dniu 25.04.2020 r. odbyło się pilotażowe zdalne seminarium olimpijskie dla nauczycieli matematyki, które poprowadził Waldemar Pompe, przewodniczący Komisji Zadaniowej OMJ. Dziękujemy za wspaniały odzew na nasze zaproszenie! Niezwykle nas cieszy, że zgłoszenia napłynęły nie tylko z dużych miast, ale i mniejszych, a nawet bardzo małych miejscowości, zgodnie z załączoną mapką. Zapraszamy również do zmierzenia się z zadaniami, które rozwiązywali uczestnicy zajęć.

Pilotażowe zdalne seminarium olimpijskie dla nauczycieli

dodano dnia 17.04.2020

Serdecznie zapraszamy nauczycieli matematyki szkół podstawowych na bezpłatne warsztaty matematyczne, które odbędą się po raz pierwszy w formie zdalnej w dniu 25 kwietnia 2020 r. (sobota), godz. 9:30-11:00. Z uwagi na ograniczenia techniczne konieczny będzie wcześniejszy zapis. Szczegóły w zakładce „Dla nauczyciela”.

Wysyłka zaświadczeń, dyplomów oraz koszulek

dodano dnia 09.04.2020

Informujemy, że do wszystkich finalistów XV OMJ wysłane zostały dziś za pośrednictwem Poczty Polskiej zaświadczenia, dyplomy oraz koszulki.
Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady