Komitety Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów w roku szk. 2015/2016

ostatnia aktualizacja 13.09.2015

Skład Komitetu Głównego Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

  • Przewodniczący - dr Waldemar Pompe
  • Zastępca przewodniczącego - dr Barbara Roszkowska-Lech
  • Członkowie - dr Jerzy Bednarczuk, mgr Sylwester Błaszczuk, Łukasz Bożyk, dr Piotr Chrząstowski-Wachtel, Tomasz Cieśla, mgr Paulina Domagalska, prof. dr hab. Andrzej Fryszkowski, dr hab. Wojciech Guzicki, mgr Anna Koronka, Halina Małek (kierownik organizacyjny), dr hab. Adam Osękowski, prof. dr hab. Edmund Puczyłowski, Łukasz Rajkowski, Kamil Rychlewicz, mgr Tomasz Szymczyk (koordynator ogólnopolski), Bartłomiej Zawalski.
  • Komisja zadaniowa - dr Jerzy Bednarczuk, Łukasz Bożyk, Tomasz Cieśla, mgr Paulina Domagalska, prof. dr hab. Andrzej Fryszkowski, dr hab. Adam Osękowski, dr Waldemar Pompe (przewodniczący), Łukasz Rajkowski, Kamil Rychlewicz, dr Barbara Roszkowska-Lech, mgr Tomasz Szymczyk, dr Jarosław Wróblewski, Bartłomiej Zawalski.

Składy i dane adresowe Komitetów Okręgowych Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Dla województw lubuskiego i zachodniopomorskiego

Komitet Okręgowy OMG w Koszalinie
I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Dubois
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1
75-070 Koszalin

  • Przewodniczący - mgr Paweł Rudecki - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Beata Bogdańska, mgr Janina Jasińska, mgr Krzysztof Kleban, mgr Filip Smentek, mgr Julianna Wawrzyniak

Dla województwa pomorskiego

Komitet Okręgowy OMG w Gdyni
III Liceum Ogólnokształcące
im. Marynarki Wojennej RP
ul. Legionów 27
81-405 Gdynia

  • Przewodniczący - mgr Wojciech Tomalczyk - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Adam Dzedzej, mgr inż. Maciej Starostka, mgr Witold Zakrzacki

Dla województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego

Komitet Okręgowy OMG w Łomży
I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki
ul. Bernatowicza 4
18-400 Łomża

  • Przewodniczący - mgr Piotr Łowicki - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Bogdan Bacławski, mgr Małgorzata Malczewska, mgr Tomasz Szałkowski

Dla województwa kujawsko-pomorskiego

Komitet Okręgowy OMG w Toruniu
IV Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki
ul. Warszawska 1/5
87-100 Toruń

  • Przewodniczący - mgr Henryk Pawłowski - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Mariusz Adamczak, dr Maria Binkowska, Janusz Schmude, mgr Daniel Strzelecki, mgr Tomasz Szumny

Dla województwa wielkopolskiego

Komitet Okręgowy OMG w Pleszewie
I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica
ul. Poznańska 38
63-300 Pleszew

  • Przewodnicząca - mgr Urszula Kapała - e-mail: urszula[email protected]
  • Członkowie - mgr Lilla Deleszkiewicz, mgr Stanisław Janiak, mgr Andrzej Leśnierowski, mgr Zdzisław Skrzypek, mgr Radosław Witkowski

Dla województwa mazowieckiego

Komitet Okręgowy OMG w Warszawie
XIV Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica
ul. Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

  • Przewodniczący - mgr Wojciech Martys - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Lech Kaźmierczak, dr Jerzy Konarski, dr Arkadiusz Męcel, mgr Ewa Nizińska, dr Leszek Sidz

Dla województw łódzkiego i świętokrzyskiego

Komitet Okręgowy OMG w Piotrkowie Trybunalskim
I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego
al. Mikołaja Kopernika 1
97-300 Piotrków Trybunalski

  • Przewodniczący - mgr Paweł Kwiatkowski - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - Michał Figlus, mgr Izabela Horenda-Kulbat, Piotr Jaszkowski, mgr Katarzyna Kowalczyk, mgr Ewa Kulik-Maślanka, Bartosz Łągwa, mgr inż. Błażej Marcinkiewicz, Kamil Motyka, mgr Bogumił Pęcina, Grzegorz Szpak

Dla województw dolnośląskiego i opolskiego

Komitet Okręgowy OMG we Wrocławiu
III Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza
ul. Składowa 5
50-209 Wrocław

  • Przewodniczący - dr Przemysław Szczepaniak - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr inż. Jakub Chorowski, mgr Mariusz Olszewski, Paweł Popławski, mgr Wojciech Smoter, dr inż. Tomasz Szarek, mgr Tomasz Żórawik

Dla województwa śląskiego

Komitet Okręgowy OMG w Bielsku-Białej
V Liceum Ogólnokształcące
ul. Józefa Lompy 10
43-300 Bielsko-Biała

  • Przewodniczący - mgr Tomasz Szymczyk - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Maria Dębska, mgr Bogusław Gardaś, mgr Zuzanna Gołębiowska, mgr Ewa Krańczuk, mgr inż. Krzysztof Krawet, mgr Ksenia Sobańska, mgr Agata Szubert, mgr Mirosław Wranik

Dla województwa małopolskiego

Komitet Okręgowy OMG w Krakowie
V Liceum Ogólnokształcące
im. A. Witkowskiego
ul. Studencka 12
31-116 Kraków

  • Przewodniczący - dr Jacek Dymel - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - dr Jakub Byszewski, dr Grzegorz Kapustka, mgr Magdalena Kapustka, mgr Michał Niedźwiedź, mgr Anna Pawełczyk, mgr Monika Pikuła, mgr Ewa Wierdak-Dymel

Dla województwa podkarpackiego i lubelskiego

Komitet Okręgowy OMG w Stalowej Woli
Liceum Ogólnokształcące
im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Staszica 5
37-450 Stalowa Wola

  • Przewodniczący - mgr Waldemar Rożek - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - dr Andrzej Chmielowiec, dr Janusz Dronka, mgr Stanisław Ordon, mgr Leszek Sochański