Laureaci X Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów (2014/2015)

dodano dnia: 27.04.2015; ostatnia aktualizacja: 05.05.2015

Poniższa lista uwzględnia odwołania, które wpłynęły po zawodach finałowych i jest ostateczna. Komitet Główny OMG zastosował następujące progi punktowe: laureaci I stopnia 23-30 punktów; laureaci II stopnia 14-22 punktów; laureaci III stopnia 10-13 punktów. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!


Laureaci I stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Baran Radomił 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
2 Fornal Jan Wojciech 2 Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi Rzeszów
3 Gawron Filip 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
4 Pham Juliusz 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
5 Sawicki Paweł 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
6 Strzelecki Stanisław Wiktor 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
7 Ślusarczyk Tomasz Jan 1 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Janusza Korczaka Kraków
8 Trela Mariusz 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków

Laureaci II stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Bardos Mikołaj Tymon 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
2 Cynk Aleksandra Beata 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
3 Czyż Łukasz Marek 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
4 Dziuba Jan Samuel 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
5 Dziuba Maciej Kacper 2 Gimnazjum nr 1 w Końskich Końskie
6 Galewski Kamil Kajetan 2 Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika Piotrków Trybunalski
7 Gulgowski Dominik Jan 3 Gimnazjum im. Mariusza Zaruskiego Kolbudy
8 Guzik Jan Franciszek 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
9 Jankowski Wojciech Jan 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
10 Jeleński Konstanty Kazimierz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
11 Kamiński Łukasz 3 Publiczne Gimnazjum w Gorajcu Gorajec-Stara Wieś
12 Kilar Rafał Dominik 3 Michalickie Gimnazjum Miejsce Piastowe
13 Kluk Kacper 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
14 Kowalewski Piotr 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
15 Kubaty Piotr 1 Gimnazjum im. Jana Matejki Zabierzów
16 Kucharczuk Natalia Patrycja 3 Gimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły Piotrków Trybunalski
17 Pospieszny Arkadiusz Łukasz 2 Zespół Szkolno-Gimnazjalny Publiczne Gimnazjum w Będkowie Będków
18 Prystupiuk Adam 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
19 Rosłoniec Paweł 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
20 Sztonyk Kinga 3 Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne nr 12 Wałbrzych
21 Tłuczkiewicz Adam Marcin 3 Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego Kraków
22 Walentynowicz Kacper Piotr 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
23 Woźny Michał Bartłomiej 2 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków

Laureaci III stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Borys Dominik Paweł 3 Gimnazjum nr 12 Ruda Śląska
2 Bucoń Michał Jan 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
3 Budzyński Hubert Andrzej 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
4 Burczyk Damian 3 Gimnazjum nr 3 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Elbląg
5 Cieślik Agnieszka 3 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
6 Citko Lara 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
7 Czuchaj Adrian 3 Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Jelenia Góra
8 Czyżewska Jadwiga Agnieszka 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
9 Doradziński Szymon 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
10 Dulian Piotr Wojciech 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
11 Fabrowski Jan 2 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
12 Gadziński Paweł Franciszek 6 Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
13 Gorczyca Szymon 3 I Społeczne Gimnazjum Gliwice
14 Gruza Grzegorz 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
15 Horodecka Maria 2 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
16 Jakimiuk Jacek 3 Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej Białystok
17 Jaworska Justyna Joanna 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
18 Kandybo Mateusz 2 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
19 Kolendo Paweł 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
20 Kopacz Michał Patryk 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
21 Korzonek Krystyna Maria 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
22 Kotańska Anna Aleksandra 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
23 Kram Piotr 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
24 Kraszewski Konstanty Jakub 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
25 Król Krystian Kamil 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
26 Księżuk Patryk 3 Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 Meridian Warszawa
27 Kulicki Maksymilian Zdzisław 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
28 Kwiecińska Alicja Anna 3 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
29 Libera Piotr Łukasz 3 Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej Warszawa
30 Litwiński Konrad Michał 2 Gimnazjum nr 86 im. płk. Ignacego Augusta Boernera Warszawa
31 Lorenczyk Weronika Teresa 3 Prywatne Gimnazjum Fundacji "Elementarz" Katowice
32 Maruszczak Maciej Jaromir 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
33 Mastalarz Józef 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
34 Molenda Piotr Rafał 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
35 Mrzigod Krzysztof Hubert 3 Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka Tychy
36 Nitychoruk Jacek Paweł 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Josepha von Eichendorffa Racibórz
37 Nowak Tomasz 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
38 Orłowicz Paulina Anna 3 Dwujęzyczne Gimnazjum nr 4 Toruń
39 Pawlik Paweł 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
40 Pyzik Rafał 1 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
41 Rogowski Krzysztof 3 Gimnazjum nr 9 Szczecin
42 Siennicki Michał 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
43 Socha Marcin Tadeusz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
44 Sola Jakub Daniel 2 Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika Piotrków Trybunalski
45 Solawa Adam 3 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Kobyłka
46 Staroń Kacper Jerzy 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
47 Strebejko Albert 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
48 Szarwacki Franciszek 3 Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ostrołęka
49 Szulc Rafał Stanisław 2 Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Lublin
50 Tran Tuan Anh 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
51 Umiński Michał 1 Gimnazjum nr 24 Gdynia
52 Vogtt Kajetan Kacper 3 Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów Warszawa
53 Wiesiołek Weronika Wiktoria 3 Społeczne Gimnazjum Językowe im. Rady Europy Lubin
54 Zając Karolina Wiktoria 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
55 Żak Radosław 6 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie Kraków
Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje