Stypendia Fundacji mBanku na rok 2021

dodano dnia 20.04.2021

Już po raz trzeci Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej - organizator OMJ - ze środków uzyskanych z darowizny Fundacji mBanku przyznało najlepszym laureatom Olimpiady Matematycznej Juniorów stypendia motywacyjne w ramach programu stypendialnego „Mistrzowie Matematyki” Fundacji mBanku.

Stypendia przyznane zostały na podstawie wyników zawodów trzeciego stopnia XVI OMJ (2020/21), a ich wysokość zależy od liczby punktów uzyskanych w zawodach finałowych, zgodnie z poniższą tabelą.

  • 29-30 punktów - roczne stypendium w wysokości 2000 zł
  • 24-28 punktów - roczne stypendium w wysokości 1500 zł
  • 19-23 punktów - roczne stypendium w wysokości 1000 zł

Stypendia będą wypłacane od września 2021 r. w czterech równych ratach co trzy miesiące. Warunkiem otrzymania stypendium jest wypełnienie, podpisanie oraz przesłanie do dnia 31 maja 2021 r. oświadczenia. Wydrukowane i podpisane oświadczenie należy przesłać na adres biura Stowarzyszenia na rzecz Edukacji Matematycznej: Instytut Matematyczny PAN ul. Śniadeckich 8, p. 610, 00-656 Warszawa.

Poniższa lista przedstawia stypendystów nagrodzonych w 2021 r.


lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Czubla Dagna Helena 8 Szkoła Podstawowa nr 66 im.ks. Juliana Chrościckiego Warszawa
2 Daniewski Karol Krzysztof 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
3 Dorosiński Jan Michał 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
4 Dworakowska Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
5 Figurski Dominik Tadeusz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
6 Gołaszewska Ewa 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
7 Góra Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
8 Hawryluk Jakub 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
9 Jacek Michał 7 I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu Zamość
10 Janeczek Weronika Anna 8 Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu Gaboń
11 Jędrzejewski Tymoteusz Michał 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
12 Kaczmarek Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
13 Kajkowski Jakub Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
14 Kamiński Marek 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
15 Kus Ignacy 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
16 Lada Stanisław Paweł 7 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
17 Lorenc Jan Jarosław 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa
18 Olkowski Jerzy 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
19 Pawlata Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina Płock
20 Płatek Miłosz Rafał 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
21 Próchniak Łukasz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
22 Pudełko Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
23 Pusz Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
24 Rylski Tadeusz Marek 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
25 Szmurło Kamil 7 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
26 Wawrzyniak Mateusz 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
27 Wojtysiak Stanisław Mariusz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
28 Żeleźnik Paulina 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław