Uczniowie zakwalifikowani do finału XV OMJ (2019/20)

dodano dnia: 04.02.2020

Poniższa lista uwzględnia odwołania, które wpłynęły po zawodach drugiego stopnia i jest ostateczna. Próg kwalifikacyjny do zawodów III stopnia XV OMJ wyniósł 15 punktów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!


lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Adamowska Zofia Magdalena 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
2 Adolska Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
3 Anioł Maciej 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
4 Baranowski Adam 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Wodziczki Poznań
5 Bartman Ksawery Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Wieliczka
6 Baszun Jeremi 8 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
7 Biernat Damian 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Ostrołęka
8 Boehlke Ignacy Józef 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
9 Buczyński Paweł Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego Białystok
10 Chmielowiec Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego Stalowa Wola
11 Cieciuch Mikołaj Stanisław 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia Święta Katarzyna
12 Czuk Dominika 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
13 Dąbrowski Norbert Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
14 Domin Wojciech 8 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach Pisarzowice
15 Dorosiński Jan Michał 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
16 Drelichowska Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
17 Drozdowska Wiktoria Dominika 8 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Warszawa
18 Dubaniewicz Patryk 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
19 Dziewoński Szymon Stanisław 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
20 Gawron Jakub Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zielonki
21 Gorączko Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
22 Górecki Kacper 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich Warszawa
23 Grabowski Krzysztof 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
24 Grauer Igor 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
25 Gryżewski Witold 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
26 Gwiazda Jan 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
27 Horbaczewski Grzegorz Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi im. Armii Krajowej Gdańsk
28 Hyska Jeremi 8 Szkoła Podstawowa nr 69 Warszawa
29 Iskierski Maksym Gabriel 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
30 Jabłońska Paulina 8 Szkoła Podstawowa nr 7 Mielec
31 Jac Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
32 Jacek Michał 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego Zamość
33 Jagodziński Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
34 Jędrzejewski Tymoteusz Michał 7 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
35 Juszkiewicz Agata Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
36 Kacprzak Julia 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
37 Kaczmarek Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
38 Kalinowski Oskar 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
39 Karpińska Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
40 Kasznia Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Mysiadło
41 Kaszycki Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
42 Kawczyńska Maja Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
43 Kaźmierczak Michał 7 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku Zaborów
44 Kędra Witold Tadeusz 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
45 Kluszczyński Robert 8 Prywatna Szkoła Podstawowa - SALWATOR Kraków
46 Kobus Jan 7 Szczecin International School - Szkoła Podstawowa Szczecin
47 Kowalski Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
48 Krejtz Franciszek 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół nr 74 Warszawa
49 Krok Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
50 Krzewiński Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego Skórzewo
51 Kurowska Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego Skawina
52 Kurus Karolina 8 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
53 Kussowski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle Gdańsk
54 Lada Stanisław Paweł 6 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
55 Lejkowski Mikołaj 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
56 Libera Katarzyna Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 185 im. Unicef Warszawa
57 Lipiec Michał Piotr 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Łódź
58 Litwiniec Dawid Szczepan 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
59 Majewski Alan Karol 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Szerokie
60 Manijak Filip 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
61 Marcińczyk Alicja Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
62 Margos Michał Krzysztof 7 Publiczna Stowarzyszeniowa Szkoła Podstawowa w Ochodzach Komprachcice
63 Masłowski Michał Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
64 Matyka Marcin Antoni 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
65 Maziarka Filip Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów
66 Mężykowska Emilia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
67 Miernik Piotr Maksymilian 8 Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku Zagnańsk
68 Mocek Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
69 Muzyka Marek Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
70 Nowak Szymon 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera Warszawa
71 Nowakowski Daniel 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
72 Olkowski Jerzy 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
73 Palikowska Olga Marta 8 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
74 Pawelec Stanisław Tadeusz 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
75 Pazowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej Kraków
76 Pełech Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
77 Pichlak Mateusz Michał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa OMEGA im. Górnośląskich Noblistów Katowice
78 Pietrusiak Krzysztof Jan 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
79 Pietrzyk Maciej 8 Szkoła Podstawowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Lubochnia
80 Pimpicka Aniela 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
81 Plata Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Syców
82 Płatek Miłosz Rafał 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
83 Porczyński Przemysław 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
84 Próchniak Łukasz 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
85 Przybylik Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
86 Pudełko Magdalena 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
87 Radziszewski Andrzej Kazimierz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków Kraków
88 Rak Michał Dominik 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
89 Ramut Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
90 Ratyńska Magdalena Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka Zielonka
91 Rembisz Mikołaj Piotr 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
92 Sapkowska Sylwia 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Dąbrowa Białostocka
93 Siennicki Jan 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
94 Skawiński Jerzy Filip 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
95 Słoniewski Jakub Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
96 Smolira Konstanty 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Szerokie
97 Soboński Robert 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
98 Stankiewicz Kacper 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
99 Stępińska Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
100 Stodulska Aleksandra Dominika 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
101 Święcki Igor 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
102 Święszkowski Jan Krzysztof 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
103 Szeliga Michał Jan 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Warszawa
104 Szewczyk Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego Warszawa
105 Targowski Olaf 8 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
106 Tatar Tymoteusz Jakub 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
107 Tobiasz Szymon Ryszard 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego Piotrków Trybunalski
108 Walczuk Kalina 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka Zielonka
109 Wawrzyniak Mateusz Marek 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
110 Wenzel Gustaw 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
111 Wieteska Wiktor Jacek 8 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
112 Wilk Zuzanna 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
113 Wiśniewski Hubert Konrad 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
114 Wiszenko Adam 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
115 Wójtowicz Eryk Sebastian 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Laskowej Laskowa
116 Wojtysiak Stanisław Mariusz 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
117 Wróbel Małgorzata 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
118 Zdanowska Maja 8 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
119 Zielińska Zuzanna Weronika 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
120 Zieliński Stanisław Łukasz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
121 Zieliński Wojciech Piotr 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
122 Zienkiewicz Franciszek 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
123 Zimniewicz Michał 8 Szkoła Podstawowa "Skrzydła" Poznań

Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje