Uczniowie zakwalifikowani do zawodów II stopnia XVI OMJ (2020/2021)

dodano dnia: 3.12.2020, aktualizacja: 23.12.2020

Poniższe listy, które są ostateczne, zostały zaktualizowane po zakończonym postępowaniu wyjaśniającym dotyczącym niesamodzielności w zawodach pierwszego stopnia oraz po złożónych odwołaniach.


Województwa łódzkie i świętokrzyskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Baranowski Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja Łódź
2. Boksa Karolina Barbara 7 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Emilii Plater Piotrków Trybunalski
3. Dudziak Anna Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa ZNP Łódź
4. Dziembor Dominika Klaudia 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. H. Sienkiewicza Piotrków Trybunalski
5. Gancarz Iga Laura 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego Ostrowiec Świętokrzyski
6. Graba Wojciech Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach Kielce
7. Guga Borys Aleksander 7 Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko Łódź
8. Hes Weronika Maria 8 Szkoła Podstawowa TOMEK Tomaszów Mazowiecki
9. Krawczyńska Iga 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego Piotrków Trybunalski
10. Kurczaba Blanka 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Łódź
11. Kwiatkowski Oliwier Dawid 7 Szkoła Podstawowa nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim Tomaszów Mazowiecki
12. Makowska Natalia 8 Szkoła Podstawowa ZNP Łódź
13. Malec Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa im.św. Stanisława Kostki Moszczenica
14. Mamenas Rafał Tomasz 8 Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź
15. Markowicz Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im.Marii Grzegorzewskiej Skierniewice
16. Matysek Marek Seweryn 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Solcu-Zdroju Solec-Zdrój
17. Miedzińska Matylda 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliana Tuwima Pajęczno
18. Miernik Mateusz Grzegorz 7 Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku Zagnańsk
19. Miernik Wiktor 8 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego Suchedniów
20. Mokrowiecki Adam Antoni 7 Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź
21. Padzik Weronika 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka Łódź
22. Piwko Dorota Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach Kielce
23. Popielewski Dominik 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Łódź
24. Pyziak Tytus Michał 7 Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka Łódź
25. Raniszewska Amelia Pola 8 Szkoła Podstawowa nr 30 im. rtm. Witolda Pileckiego Łódź
26. Rutkowska Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim Tomaszów Mazowiecki
27. Sikora Jan 6 Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK im.Błogosławionych Dzieci z Fatimy Łódź
28. Skuza Aleksandra Maria 8 Szkoła Podstawowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Lubochnia
29. Ślifierski Daniel 8 Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko Łódź
30. Spiżewska Hanna 7 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego "Szkoła Mistrzów Kokoro" Centrum Przygotowań Olimpijskich Łódź
31. Stępnik Jakub Krzysztof 8 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wandy Łyczkowskiej Ostojów
32. Sujka Milena 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im.maj. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" Łódź
33. Szczepanik Anna Barbara 7 Szkoła Podstawowa nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim Tomaszów Mazowiecki
34. Szczeszek-Bistuła Juliusz 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliana Tuwima Pajęczno
35. Urban Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi Bełchatów
36. Wiechno Paweł 7 Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK im.Błogosławionych Dzieci z Fatimy Łódź
37. Zapart Małgorzata 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego Konstantynów Łódzki
38. Zięba Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliana Tuwima Pajęczno
39. Żońca Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach Kielce

Województwo kujawsko-pomorskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Baranowski Andrzej 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
2. Bednarek Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
3. Bobiński Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
4. Byczkowski Miłosz 7 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
5. Chybińska Antonina Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
6. Ciecierska Amelia 8 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
7. Cychowska Julia Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
8. Czapkowski Tymoteusz 6 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
9. Czyszka Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
10. Dąbrowski Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 60 Bydgoszcz
11. Dobrzyński Tymoteusz 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego Toruń
12. Dutkiewicz Jakub Kajetan 7 Szkoła Podstawowa nr 40 przy Zespole Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego Bydgoszcz
13. Dynaburska Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie Toruń
14. Gapska Blanka 7 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej Toruń
15. Giedrys Weronika Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie Toruń
16. Głowacka Martyna Zofia ` 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
17. Gotowicz Tymon 7 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
18. Grzegorzewski Karol Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Włocławek
19. Hennig Olaf 7 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
20. Hering-Zagrocka Maja 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
21. Hordyński Bartosz 6 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Tadeusza "Bora" Komorowskiego Grudziądz
22. Jabczyńska Michalina 7 Katolicka Szkoła Podstawowa Schola Culmensis Elementaris Księży Pallotynów Chełmno
23. Jagielski Jakub Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów we Włocławku Włocławek
24. Jankiewicz Feliks Jan 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
25. Jędraszko Jacek Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
26. Kaczmarek Witold 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
27. Kamińska Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Cierpice
28. Karwowska Pola Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
29. Koliński Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie Barcin
30. Kołowacik Zofia Weronika 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Bydgoszcz
31. Kowalczyk Damian Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
32. Kowalska Marcelina 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
33. Kurz Julita 8 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
34. Kuziemski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
35. Lewandowski Wiktor Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Włocławek
36. Lisiak Magdalena 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Marii Skłodowskiej-Curie Solec Kujawski
37. Łuczak Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im.Stanisławy Jaworskiej Toruń
38. Łuczak Tomasz 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
39. Łukawski Aleksander 7 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
40. Malecha Alicja Maria 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. prof. Alfonsa Hoffmanna w Gródku Gródek
41. Marjanek Gabriel 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Marii Skłodowskiej-Curie Solec Kujawski
42. Metkowska Anna 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
43. Nasieniewski Jan Marek 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
44. Nguyen Dorian Jan 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
45. Nirski Gabriel Adam 7 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego Toruń
46. Orłowski Gilbert Ernest 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im.Stanisławy Jaworskiej Toruń
47. Pietrzak Konrad 8 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 Toruń
48. Płotka Igor 7 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie Toruń
49. Prokopiak Pola Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Włocławek
50. Przybysz Barbara 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
51. Radzicka Adriana Marianna 6 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates Bydgoszcz
52. Rzekanowska Marta Agnieszka 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Włocławek
53. Sandecki Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im.Stanisławy Jaworskiej Toruń
54. Schulz Piotr Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie Toruń
55. Sikora Kamil 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego Bydgoszcz
56. Słodki Tymoteusz 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Bydgoszcz
57. Sokołowski Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi Bydgoszcz
58. Spich Mateusz Jerzy 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Grębocin
59. Śpiewak Franciszek Marek 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
60. Stawicka Natalia Barbara 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
61. Stelmaszek Patryk 8 Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu Niemcz
62. Stępkowski Tymoteusz 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej wToruniu Toruń
63. Sulik Aleksandra Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
64. Szkulmowska Łucja Anna 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
65. Szot Szymon Andrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej Toruń
66. Szymański Henryk 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
67. Szymeczko Jacek Marcin 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
68. Turowska Dorota 6 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
69. Wakuła Julia Patrycja 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
70. Wiśniewski Hubert Konrad 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
71. Wojtkiewicz Marta 6 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates Bydgoszcz
72. Zasada Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im.Stanisławy Jaworskiej Toruń
73. Zdunek Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
74. Zieliński Wojciech Michał 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Bydgoszcz

Województwa dolnośląskie i opolskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Aїt Soura-Chmielnicka Stefania 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Paraolimpijczyków i Olimpijczyków Polskich Ozimek
2. Bąk Jagoda Maria 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Dzierżona Karłowice
3. Bala Weronika 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
4. Balicki Rafał 8 Szkoła Podstawowa "Primus" Wrocław
5. Baranowski Antoni Wojciech 8 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego Żmigród
6. Basałaj Alex 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
7. Bazan Wiktoria Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
8. Bednarek Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
9. Białek Jagoda Urszula 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
10. Biel Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
11. Bogacz Ewa 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
12. Bonk Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki Bolesławiec
13. Boroń Maciej 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
14. Boroński Olaf 8 Szkoła Podstawowa nr 42 Wrocław
15. Buraczewska Zuzanna 6 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
16. Cebula Weronika Anna 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Brożec
17. Chałupczak Amelia Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
18. Chamuczyński Błażej 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia Wrocław
19. Chantsoulis Victoras Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Wrocław
20. Cicha Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
21. Czarny Paweł Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
22. Czujowski Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
23. Dereń Wiktoria Barbara 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu Brzeg
24. Dniestrzański Wojciech Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
25. Dobosz Kacper Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Wrocław
26. Dołasiński Franciszek 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Wysoka
27. Domaradzki Filip Andrzej 6 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
28. Dulewicz Zuzanna 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
29. Filipek Wojciech Radosław 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego Legnica
30. Fojtar Matthew 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi Wrocław
31. Frymus Aleksander Marcin 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia Święta Katarzyna
32. Fulczyk Kacper 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
33. Gabrysz Szymon Michał 8 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
34. Gaj Jakub Tadeusz 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Wrocław
35. Ganczarek Łukasz 7 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego Wrocław
36. Gawron Piotr Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie Kiełczów
37. Giel Olaf 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
38. Gielniewska Joanna Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
39. Goldeman Maciej 7 Szkoła Podstawowa nr 32 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 21 Wrocław
40. Gosztyła Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
41. Grech Szymon Józef 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi Wrocław
42. Grot Błażej 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
43. Grzybowski Mikołaj Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego Wrocław
44. Gudełajtis Tomasz 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Rity Opole
45. Gułaj Kajetan Radosław 8 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Bronka Czecha w Jeleniej Górze Jelenia Góra
46. Hoffman Dominik 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
47. Hołodniuk Paulina 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich Wołów
48. Hryń Maja 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
49. Izworska Monika Wiktoria 6 Szkoła Podstawowa nr 21 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 5 Wrocław
50. Jaksa-Pliszka Zuzanna Tatiana 7 Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej Wrocław
51. Jakubowski Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
52. Januszkiewicz Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
53. Januszkiewicz Zofia 7 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
54. Jarzembowski Franciszek 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka Strzelce Opolskie
55. Jas Maja Kornelia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego Strzelin
56. Jokiel Oliwier Tomasz 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie Kiełczów
57. Jungowski Nataniel 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
58. Kaczmarek Lena Weronika 7 Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław
59. Karpiński Filip 7 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im.Komisji Edukacji Narodowej Wałbrzych
60. Karpiński Marcel 6 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im.Komisji Edukacji Narodowej Wałbrzych
61. Kawulok Stanisław 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
62. Kędzierska Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
63. Kejna Piotr Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 71 Wrocław
64. Kempiński Konstanty 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
65. Kiedycz Amelia Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Wrocław
66. Kiewra Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
67. Kładoczna Justyna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
68. Klich Filip 8 Szkoła Podstawowa EKOLA Wrocław
69. Kruk Gabriela Julianna 8 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
70. Kruk Klaudia Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia Wrocław
71. Kulyk Mariia 5 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
72. Kurlej Franciszek 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
73. Kurpińska Julia 7 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
74. Łacina Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
75. Laskowski Marcin 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II Wrocław
76. Laszczyński Karol 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Zielenice
77. Leśkiewicz Karina Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
78. Margos Michał Krzysztof 8 Publiczna Stowarzyszeniowa Szkoła Podstawowa w Ochodzach Ochodze
79. Mielcarek Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
80. Mittelstaedt Jakub 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Dobrzykowice
81. Mucha Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka Wrocław
82. Myszka Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
83. Nieplowicz Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
84. Nowak Andrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. ppor. Józefa Krysińskiego Oborniki Śląskie
85. Nowotnik Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 81 Wrocław
86. Olasz Natalia 7 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego Żórawina
87. Olszewski Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 71 Wrocław
88. Olszewski Miłosz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce
89. Orleański Mateusz Jacek 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
90. Orłowski Jakub Aleksander 7 Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej Wrocław
91. Osajda Hanna Barbara 8 Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej Wrocław
92. Pajcz Dominik 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14- Szkoła Podstawowa nr 24 Wrocław
93. Pawicka Magdalena 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
94. Perlicki Szymon Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego Wrocław
95. Pezda Maria Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
96. Porębny Aleksander Łukasz 6 SP nr 113 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 Wrocław
97. Pyzik Karolina Natalia 7 SP nr 113 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 Wrocław
98. Rojek-Nowosielska Justyna 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
99. Roszkowiak Bartosz Daniel 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego Wałbrzych
100. Rudzik Michał Jacek 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
101. Rypiński Tymon 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa u św. Pankracego w Jeleniej Górze Jelenia Góra
102. Samiliak Nikita 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
103. Samorek Maja Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
104. Sanecka Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
105. Sękala Michał Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 71 Wrocław
106. Staniszewska Maria Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka Wrocław
107. Stępień Mikołaj 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu Opole
108. Stróżyński Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 29 Wrocław
109. Suligowski Krzysztof Ziemowit 5 Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra Wrocław
110. Szczebak Alicja Amelia 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
111. Szczerbień Marek 7 Leonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa Wrocław
112. Szczerczowski Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Syców
113. Tyszkowski Kajetan Wiktor 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im.Bolesława Prusa Namysłów
114. Uram Tomasz Paweł 7 Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej Wrocław
115. Wanat Jakub 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Strzelce Opolskie
116. Wąs Joanna Helena 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Kłodzko
117. Wawrzyniak Mateusz 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
118. Wereszczyńska Kamila 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Popielowie Popielów
119. Wieczorek Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
120. Wilczek Michał Wacław 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu Opole
121. Wilgosz Mateusz 6 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
122. Wittenbeck Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
123. Wojdyło Emilia 8 Szkoła Podstawowa nr 71 Wrocław
124. Wróbel Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
125. Wróblewski Szymon Karol 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu Opole
126. Wroński Radosław 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
127. Żeleźnik Karol Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
128. Żeleźnik Paulina 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
129. Zierkiewicz Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
130. Zwoźniak Witold 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego Wrocław

Województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamska Julia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym Gronowo Górne
2. Bernecki Ignacy 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa REGENT z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu Elbląg
3. Gawryluk Natalia 7 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
4. Gładysiak Julian 8 Szkoła Podstawowa nr.1 im. Armii Krajowej Ostróda
5. Gołota Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Mikołaja Kopernika Elbląg
6. Jabłońska Daria 7 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Suwałki
7. Januszkiewicz Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
8. Jaworowska Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku Białystok
9. Jureko Marcel 7 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie Elbląg
10. Jurgielewicz Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica Łomża
11. Konopko Liliana 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa REGENT z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu Elbląg
12. Kozłowski Stanisław 7 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
13. Krynicka Adrianna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz Suwałki
14. Kurpiewski Bartosz 6 Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie Olsztyn
15. Kwaśniewska Zuzanna 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa REGENT z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu Elbląg
16. Kwietko-Bębnowska Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Iława
17. Malinowska Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
18. Markiewicz Michał 7 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie Jonkowo
19. Niemczynowicz Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego Olsztyn
20. Okurowski Szymon 5 Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica Białystok
21. Olechnowicz Franciszek 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa REGENT z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu Elbląg
22. Pieńkowski Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 21 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego Białystok
23. Popielarczyk Maciej 8 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza Łomża
24. Prusek Gabriela 8 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie Olsztyn
25. Rogiński Bartosz 8 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza Łomża
26. Romaniuk Szymon 8 Szkoła Podstawowa Nr 21 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego Białystok
27. Sałak Zofia 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Sokółka
28. Sielski Jakub 8 Szkołą Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy Elbląg
29. Sienkiewicz Adam 7 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
30. Szczepanik Natalia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym Gronowo Górne
31. Trocewicz Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego Olsztyn
32. Trochimczuk Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Elbląg
33. Wawrentowicz Michał Mariusz 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Białymstoku Białystok
34. Wiśniewski Maksym 8 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie Iława
35. Zawadzka Ewelina 8 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku Białystok
36. Zyskowska Maria Dorota 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego Olsztyn

Województwo wielkopolskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Anders Szymon 7 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego Poznań
2. Bednarz Aleksander 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzgów
3. Bekas Adam Ryszard 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
4. Błaszkiewicz Emilia 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury Poznań
5. Buszkiewicz Zofia 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
6. Ćwiszewski Tymon Jerzy 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica Złotów
7. Cyfert Agnieszka Elżbieta 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. bł. Edmunda Bojanowskiego Luboń
8. Cyfert Joanna Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. bł. Edmunda Bojanowskiego Luboń
9. Czarnecki Stanisław 8 Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań
10. Dębski Maciej Maksymilian 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
11. Dobrucka Dominika Anna 8 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 Września
12. Flis Franciszek Szymon 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
13. Frąckowiak Eryk 7 International School of Poznań Poznań
14. Gliszczyński Mateusz Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Szarych Szeregów w Poznaniu Poznań
15. Grajdek Maciej Przemysław 8 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka Poznań
16. Guranowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
17. Handschke Franciszek Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa "Skrzydła" Poznań
18. Handschuh Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Szamotuły
19. Hejne Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Margonin
20. Juszczak Jakub 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
21. Kapela Weronika 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Trzcianka
22. Kędzierski Dominik 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
23. Klimko Natasza 7 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II Września
24. Koczorowska Maria Antonina 7 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
25. Korczyńska Dominika 8 Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego Zbiersk
26. Kreczyński Piotr 7 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR Poznań
27. Kujawińska Natalia 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 Poznań
28. Kuryłłowicz-Kaźmierczak Julian Zbigniew 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny Poznań
29. Kuzemko Igor 7 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Wiry
30. Lalik Julia 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kościelcu Kościelec
31. Leitgeber Jeremiasz 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury Poznań
32. Maksimau Anton 7 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Szarych Szeregów w Poznaniu Poznań
33. Mańkowski Michał Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w Poznaniu Poznań
34. Niedziela Michał Marcin 6 Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich Siekierki Wielkie
35. Nowicki Bartosz 8 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika Zalasewo
36. Nowicki Mateusz, Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury Poznań
37. Pawlak Adam 7 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. 7 Pułku Strzelców Konnych Wielkopolskich Biedrusko
38. Perek Jakub 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
39. Płóciennik Amelia Lidia 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojnowicach Wojnowice
40. Przysuszyński Piotr 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
41. Roszak Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Jarocin
42. Rychlicki Jan Paweł 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
43. Saleta Marcin, Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury Poznań
44. Siepielski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Moniuszki Konin
45. Siwek Magdalena 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 Poznań
46. Sokołowski Jakub Adam 7 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
47. Spaczyńska Barbara Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
48. Staniewski Jędrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
49. Stankiewicz Patryk 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Trzcianka
50. Stefko Teofil Jan 8 Szkoła Podstawowa "Skrzydła" Poznań
51. Stępniak Franciszek Maurycy 7 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
52. Stochaj Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
53. Świderska Danuta 7 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
54. Szajbel Tymon Konrad 8 Szkoła Podstawowa nr 90 im. hr. Władysława Zamoyskiego Poznań
55. Szczepankiewicz Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Konin
56. Szkoda Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. bł. Edmunda Bojanowskiego Luboń
57. Tabaczyński Piotr Szymon 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
58. Tuchołka Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 38 Poznań
59. Walkowiak Nikodem 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Jarocin
60. Warszawski Dawid 8 Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Piła
61. Wawrzyniak Jan 8 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu Poznań
62. Wojtakajtis Iwo 8 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka Poznań
63. Wojtkowiak Robert 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego Koźmin Wielkopolski
64. Wojtysiak Stanisław Mariusz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
65. Wyszyńska Zuzanna 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 Poznań
66. Żmijewski Olgierd Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las

Województwo pomorskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Andrzejczak Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach Brusy
2. Baberowska Alicja Katarzyna 8 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
3. Bartłomiejczyk Ada 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
4. Bartosik Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego Reda
5. Bartusch Maksymilian 7 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
6. Bojke Zuzanna 7 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
7. Borys Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Obrońców Helu Gdynia
8. Bryła Filip 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
9. Bujny Natalia Maria 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki Sopot
10. Byzdra Mateusz 8 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. kpt. ż. w. K. O. Borchardta Rumia
11. Chmielewska Zuzanna 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
12. Cupisz Kordian 8 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
13. Curyło Magdalena Agata 7 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha Gdańsk
14. Dąbek Aleksander Antoni 8 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
15. Dobrowolski Wit Krzysztof 8 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
16. Doerffer Maksymilian Jerzy 8 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
17. Domagalski Maciej Zbigniew 7 Szkoła Podstawowa nr 77 Gdańsk
18. Franciszkowski Błażej Pawel 8 Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej Tczew
19. Garski Kryspin 7 Szkoła Podstawowa nr 2 Bytów
20. Gierszewska Marta 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach Brusy
21. Głowiński Bruno 8 Szkoła Podstawowa Akademii Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego Gdańsk
22. Grela Agata Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach Brusy
23. Grono Igor Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
24. Grubba Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Obrońców Helu Gdynia
25. Grubicka Izabela 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
26. Horodecki Marcin Pio 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
27. Intek Roksana 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego Reda
28. Irzabek Dawid Dariusz 8 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdańsk
29. Jankowski Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
30. Jaworski Ewaryst Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Damnicy Damnica
31. Kaczmarczyk Karmen 8 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
32. Kamieniecki Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
33. Kamińska Daria Wanda 8 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
34. Kamińska Natalia Elżbieta 8 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
35. Karwik Krzysztof Kazimierz 8 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
36. Klucznik Nadia 8 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
37. Konat Karol 7 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
38. Kondracki Jędrzej 7 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
39. Kreft Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego Reda
40. Książkiewicz Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego Reda
41. Łapiuk Amelia Róża 8 Szkoła Podstawowa Nr 39 im. kpt. ż. w. Kazimierza Jurkiewicza Gdynia
42. Lewandowska Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
43. Łoziński Mateusz Przemysław 8 Zespół Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Gdyni Gdynia
44. Majer Martyna Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich Chojnice
45. Majewski Stanisław 8 Szkoła Podstawowa im. ks. Władysława Demskiego Straszewo
46. Markowski Maciej 7 Szkoła Podstawowa im. Xawerego Czernickiego w Pogórzu Pogórze
47. Marszałł Mateusz Adam 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki Sopot
48. Meler Mateusz 6 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
49. Mielczarek Joanna Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego Gdynia
50. Miłkowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 40 im. kpt. ż. w. K.O.Borchardta w Gdyni Gdynia
51. Olek Wiktor 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
52. Orlikowski Konrad Mateusz 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle Gdańsk
53. Pangełow Goran Krzysztof 8 Zespół Kształcenia i Wychowania Kolbudy
54. Pieczonka Jakub 8 II Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego Gdańsk
55. Piotrowski Jan 8 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
56. Pucuła Weronika Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II Reda
57. Radwański Antoni 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie Borkowo
58. Rodwald Paweł 8 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa Gdynia
59. Ruciński Ignacy 7 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen.W. Sikorskiego Sopot
60. Rusiecka Dominika 8 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
61. Samson Anna 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
62. Schwarzweller Henryk 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki Sopot
63. Siemiński Szymon Bartosz 8 Zespół Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Gdyni Gdynia
64. Skierczyński Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 80 Gdańsk
65. Strzelecki Iwo 8 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
66. Stukow Przemysław 8 Gdańska Szkoła Podstawowa "Lingwista" im. Hymnu Narodowego Gdańsk
67. Szafrański Oskar 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
68. Szczepańska Emilia Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
69. Szewalje Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 80 Gdańsk
70. Szporko Gabriel Franciszek 8 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
71. Szymczak Martyna Ryszarda 7 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
72. Toczyłowska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
73. Tomaszewski Mikołaj Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego Gdynia
74. Vasylieva Oleksandra 7 Zespół Kształcenia i Wychowania Kolbudy
75. Walczuk Wiktor Szymon 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
76. Weronko Krzysztof 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
77. Wojciechowicz Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
78. Wyrzykowski Dylan 8 British International School Gdańsk Gdańsk
79. Żmuda-Trzebiatowski Filip Andrzej 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie Borkowo

Województwo śląskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Abratańska Julia Ewa 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
2. Alisch Wiktor Andreas 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
3. Apczyński Paweł Grzegorz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa "Szkoła jak Dom" Katowice
4. Bartusek Helena Maria 7 Prywatna Szkoła Podstawowa "Szkoła jak Dom" Katowice
5. Bernat Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im.Alfreda Szklarskiego Ruda Śląska
6. Bęś Ksawery Bogdan 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Stefana Pieczki Racibórz
7. Blaut Weronika Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Karola Miarki Katowice
8. Bombała Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Franciszka Blachnickiego Tarnowskie Góry
9. Bunio Agata Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Radzionków
10. Burak Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Pawłowice
11. Bździuch Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi w Dąbrowie Górniczej w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza
12. Cabała Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Chromika Mysłowice
13. Chowaniec Krzysztof Stanisław 8 Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku Rybnik
14. Czauderna Milena 7 Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
15. Czech Michał Aleksander 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
16. Czerniawska Alina Marta 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
17. Detyna Piotr Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 15 im. z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego Racibórz
18. Dłubis Ksawery 7 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach Katowice
19. Drab Krzysztof Julian 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Mysłowice
20. Ferdyn-Grzelka Magdalena 8 Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Kukuczki Rybnik
21. Filas Hubert Jeremi 7 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Huberta Wagnera Będzin
22. Foryś Krzysztof 7 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 13 Katowice
23. Froncek Mateusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREK Żory
24. Fronczek Michał 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Koszęcin
25. Fuksiewicz Jan Konstanty 8 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
26. Gielmuda Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte Bielsko-Biała
27. Giza Błażej 8 Szkoła Podstawowa nr 30 Bielsko-Biała
28. Giza Tymoteusz 8 Szkoła Podstawowa nr 30 Bielsko-Biała
29. Golicz Wiktor 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Łazy
30. Grochowski Wiktor Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
31. Grzyb Alicja Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 15 im. z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego Racibórz
32. Gunia Kamil 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte Bielsko-Biała
33. Hilus Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Chromika Mysłowice
34. Hilus Dawid 8 Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Chromika Mysłowice
35. Jędrzejowska Anna Magda 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
36. Juroszek Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Pawłowice
37. Juzefus Karolina Janina 8 Szkoła Podstawowa nr 15 im. z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego Racibórz
38. Kabała Hanna Maria 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Rybniku Rybnik
39. Kapłanek Karol 8 Szkoła Podstawowa FILOMATA Gliwice
40. Karmańska Lena 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Koszęcin
41. Kasperczyk Filip Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty Lubliniec
42. Katarzyniec Przemysław Oskar 8 Szkoła Podstawowa nr 4 Rydułtowy
43. Knapik Mateusz Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
44. Kolerska Antonina 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
45. Kopanicki Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Częstochowa
46. Kosiec Maciej 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Władysława Broniewskiego Międzyrzecze Górne
47. Kotańska Milena Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka Katowice
48. Kozłowski Tymoteusz 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Władysława Broniewskiego Międzyrzecze Górne
49. Krawczyk-Wojciechowska Zofia Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi Częstochowa
50. Krzystolik Aleksander Zbigniew 7 Prywatna Szkoła Podstawowa "Szkoła jak Dom" Katowice
51. Kubica Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
52. Kubień Rafał 6 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
53. Kukułka Faustyna Maria 8 Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku Rybnik
54. Lasoń Nina 8 Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School Bielsko-Biała
55. Latosiński Paweł 7 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Gustawa Morcinka Tychy
56. Lech Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 13 im Adama Piwowara Dąbrowa Górnicza
57. Lecyk Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Huberta Wagnera Będzin
58. Łoskot Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi w Dąbrowie Górniczej w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza
59. Łyszczarz Jan Paweł 7 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin
60. Machura Karolina Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 62 im. Józefa Kocurka Katowice
61. Madaj Teodor Stanisław 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 13 Katowice
62. Marcol Mateusz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Kukuczki Rybnik
63. Marek Bartosz 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Koszęcin
64. Markiewicz Matylda 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Ustroń
65. Masiuk Paweł Walenty 8 Szkoła Podstawowa nr 37 im. ks. Jana Twardowskiego Katowice
66. Mazur Antoni Filip 7 Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa Częstochowa
67. Mazur Rafał Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 2 w Rydułtowach Rydułtowy
68. Mędrala Emilia Halina 7 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Katowice
69. Mentel Sebastian 8 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu Zabrze
70. Molitorys Marek Antoni 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jacka w Katowicach Katowice
71. Nominaniuk Adam 7 Szkoła Podstawowa nr 2 Cieszyn
72. Nowakowski Tymon 6 Społeczna Szkoła Podstawowa STO Bytom
73. Oczko Hanna Irena 7 Prywatna Szkoła Podstawowa "Szkoła jak Dom" Katowice
74. Opiela Tymoteusz Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 15 im. z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego Racibórz
75. Orman Artur Robert 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Szkoła Przyszłości Chorzów
76. Owczarz Paweł Piotr 8 Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku Rybnik
77. Pawlik Hanna Stefania 8 Szkoła Podstawowa nr 4 Rydułtowy
78. Pawłowski Bartosz Rafał 8 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
79. Perfecki Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach Katowice
80. Pietras Lena 7 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Karola Miarki Katowice
81. Piszczek Marta 7 Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Kukuczki Rybnik
82. Połubiński Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof. Jana karskiego Ruda Śląska
83. Rozenek Mateusz Ryszard 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Sosnowiec
84. Rubas Mateusz Waldemar 7 Szkoła Podstawowa nr 1 Ustroń
85. Salita Emilia Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego Koniecpol
86. Sanojca Pola Anna 7 Prywatna Szkoła Podstawowa "Szkoła jak Dom" Katowice
87. Seman Magdalena 8 Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Kukuczki Rybnik
88. Śmietańska Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach Katowice
89. Spiesz Jakub Dawid 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Władysława Broniewskiego Międzyrzecze Górne
90. Spieszko Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego Gliwice
91. Sroka Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
92. Stasica Kacper Artur 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
93. Strykowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko-Biała
94. Styła Dominik 8 ZSP 4 Gliwice
95. Susek Patryk Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 37 im. ks. Jana Twardowskiego Katowice
96. Szatka Magdelena Emilia 8 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Płomień Katowice
97. Szkołda Szymon Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków Żory
98. Szymala Stanisław Mariusz 6 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
99. Turski Jonatan Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej Zabrze
100. Uryć Olivia 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Pawłowice
101. Walusiak Kuba Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Sosnowiec
102. Wasilewski Jakub 6 Szkoła Podstawowa nr 13 im Adama Piwowara Dąbrowa Górnicza
103. Wątroba Szymon Stanisław 8 Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku Rybnik
104. Wojciechowski Hektor 8 Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi Częstochowa
105. Wyroba Andrzej Mariusz 8 Szkoła Podstawowa im Alojzego Pławeckiego w ZSP Łąka
106. Zając Franciszek Rafał 8 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Gustawa Morcinka Tychy
107. Zając Patrycja Barbara 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi nr 22 im. Juliusza Słowackiego Rybnik
108. Zdunek Szymon Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi Częstochowa

Województwa zachodniopomorskie i lubuskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Abramczuk Anna Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II Szczecin
2. Augustyniak Borys 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
3. Bagińska Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami integracyjnymi Gorzów Wielkopolski
4. Bębenek Bartosz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego Szprotawa
5. Brandebura Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich Stargard
6. Bubula Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami integracyjnymi Gorzów Wielkopolski
7. Bury Miłosz Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
8. Cabaj Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
9. Chmiel Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
10. Chrostowski Piotr 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Koszalin
11. Ciszewski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
12. Cydzik Adam Nikodem 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
13. Demut Wachocki Ziemowit 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Strzelce Krajeńskie
14. Dołgopoł Axel 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
15. Dudziak Sebastian 8 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego Nowa Sól
16. Fudalej Radosław 7 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego Nowa Sól
17. Gajewski Bartosz 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
18. Goździk Michał 8 Szkoła Podstawowa przy Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinku Szczecinek
19. Grzywacz Sebastian 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Zielona Góra
20. Gwizdała Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
21. Hanc Anna Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
22. Huzarski Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
23. Jaremek Lena 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
24. Jasiński Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 51 Szczecin
25. Jurczak Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 15 im. 4. Dywizji Piechoty WP Zielona Góra
26. Kaczmarek Adrian 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
27. Karwowska Maja Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
28. Kaszuba Patrycja Wiktoria 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Morska Kraina Kołobrzeg
29. Kędzior Piotr Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
30. Kmiecik Maciej Michał 8 Zespół Edukacyjny nr 9 Zielona Góra
31. Kobus Jan 8 Szczecin International School - Szkoła Podstawowa Szczecin
32. Kocińska Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa nr 16, im. Szczecińskich Olimpijczyków Szczecin
33. Kołodziej Alicja Anna 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Świdnicy Świdnica
34. Kus Ignacy 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
35. Mądryk Michalina 8 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II Szczecin
36. Maryniak Przemysław 8 Szkoła Podstawowa nr 10 Szczecin
37. Młynarczyk Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
38. Murawski Mateusz Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
39. Myszczyszyn Szymon Janusz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
40. Narzekalak Nastazja Zuzanna 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
41. Niemiec Dorian Mirosław 7 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II Lubsko
42. Nurković Jasmina 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
43. Ochał Jan Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
44. Olejnik Anastazja Urszula 8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Ustronie Morskie
45. Patan Justyna Malwina 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Zielona Góra
46. Pekrul Stanisław 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
47. Piasecki Stanisław Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
48. Połomski Mikołaj Miłosz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
49. Prajs Piotr Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
50. Róg Weronika 7 Szkoła Podstawowa w Starych Bielicach Biesiekierz
51. Rogowska Dominika Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
52. Rogowski Jakub Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
53. Romaniuk Lena 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. kpt. ż. w. Konstantego Maciejewicza Szczecin
54. Rosa Jan Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
55. Rożniata Łucja 8 Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami integracyjnymi Gorzów Wielkopolski
56. Rzeszutek Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
57. Rzymyszkiewicz Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wł. Broniewskiego Białogard
58. Skobelska Aleksandra 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Żary
59. Stachurski Piotr Jan 8 Zespół Edukacyjny nr 9 Zielona Góra
60. Świnoga-Miękus Katarzyna 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Koszalin
61. Szulc Hanna Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Zielona Góra
62. Szutko Krystian 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Koszalin
63. Tomkowicz Michał Marek 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
64. Tyszer Krzysztof 8 Zespół Edukacyjny nr 9 Zielona Góra
65. Wielgus Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami integracyjnymi Gorzów Wielkopolski
66. Wierzbicka Wiktoria Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wł. Broniewskiego Białogard
67. Witkowski Tymoteusz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego Koszalin
68. Woroniak Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
69. Zalewski Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
70. Zborowski Jakub Sławomir 7 Szkoła Podstawowa nr 2 Strzelce Krajeńskie
71. Zborzil Laura 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
72. Zygalska Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami integracyjnymi Gorzów Wielkopolski
73. Żywicka Lena Marta 8 Zespół Szkół w Rzepinie Rzepin

Województwa podkarpackie i lubelskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Baran Aleksandra Bernadetta 8 Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Kowalskiego w Siedliskach Siedliska
2. Baran Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 8 Rzeszów
3. Bażęcka Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori Lublin
4. Bielenda Julia 8 Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka Boguchwała
5. Bojarski Cyryl 7 Collegium Gostynianum Katolicka Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. ks. K. Gostyńskiego w Lublinie Lublin
6. Bolibok Konrad Piotr 8 Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego Lublin
7. Bronisz Amelia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin
8. Bryła Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana kardynała wyszyńskiego Biłgoraj
9. Bryłowska Anna Helena 6 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
10. Byczuk Miłosz 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
11. Chciuk Filip 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
12. Chmielowiec Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego Stalowa Wola
13. Chorągiewicz Jan Bolesław 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
14. Cios Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
15. Czuczwar Jakub 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
16. Dereń Dominik Jan 7 Szkoła Pdstawowa im. Władysława Jagiełły Pilzno
17. Domański Maciej 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
18. Duda Rafał 8 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Lublin
19. Dul Karolina Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
20. Dybała Adam Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
21. Dybała Antoni Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
22. Dybich Piotr Jan 5 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w Strzyżowie Strzyżów
23. Fałat Mateusz 8 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Manierskiego w Jedliczu Jedlicze
24. Filipowicz Julia Katarzyna 7 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
25. Frej Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej Dębica
26. Furman Kacper Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 8 Rzeszów
27. Gała Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej Biała Podlaska
28. Galus Julia Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
29. Głuski Cezary Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
30. Habigier Jan Kazimierz 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen.Stanisława Dąbka Nisko
31. Haliniak Szymon Józef 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Pysznica
32. Herc Weronika Dorota 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej Zamość
33. Jacek Michał 7 I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu Zamość
34. Jakubowski Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 8 Rzeszów
35. Janusz Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
36. Karski Anatol 8 Społeczna Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowica Lublin
37. Kibicki Aleksander 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
38. Kijko Julia 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
39. Kobiałka Katarzyna Urszula 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
40. Kolbusz Jan Stanisław 8 Szkoła Pdstawowa im. Władysława Jagiełły Pilzno
41. Kolin Mateusz 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mielec
42. Kopecki Krzysztof Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. St.Maczka Rzeszów
43. Koperwas Kamil 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
44. Król Kacper Eryk 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
45. Krzemińska Klara Helena 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
46. Kurzępa Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
47. Lewtak Mateusz 7 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Końskowola
48. Lisowski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Lublin
49. Luchowska Zuzanna Weronika 8 Społeczna Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowica Lublin
50. Maćkowski Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego Lublin
51. Madej Kaja 8 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Józefowie nad Wisłą Józefów nad Wisłą
52. Mańko Julia 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
53. Maszkowski Mateusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
54. Matejko Mateusz Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr7 w Lublinie Lublin
55. Mazur Zofia 6 Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego Lublin
56. Miechoński Paweł Piotr 8 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tyczynie Tyczyn
57. Mierzwa Paweł 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen.Stanisława Dąbka Nisko
58. Miksza Barbara 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
59. Myna Jadwiga Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
60. Niedziałek Jakub Józef 8 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tyczynie Tyczyn
61. Nosal Dominika 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Stara Jastrząbka
62. Nowak Zofia 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza Puławy
63. Okleja Katarzyna 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Nisko
64. Olbrot Paweł Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
65. Olejarz Natalia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Stara Jastrząbka
66. Olszewski Aleksander 7 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
67. Pastuszko Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
68. Paszkowski Aleksander 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
69. Pawlik Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Krosno
70. Paździor Tomasz 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
71. Pitera Emilia Maria 7 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
72. Podgajna Hanna 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego Biłgoraj
73. Potępa Maksymilian Antoni 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
74. Próchniak Łukasz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
75. Pszona Oliwia 7 Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek Rzeszów
76. Pustelak Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 8 Rzeszów
77. Raczkiewicz Maciej 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
78. Rej Kinga 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
79. Rodzik Kacper 7 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Januszówce Januszówka
80. Ruszel Maciej 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek Jarosław
81. Ruszkowska Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori Lublin
82. Sawecki Marcin 6 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
83. Smela Gabriela 8 ZSP nr 6, Szkoła Podstawowa nr 27 im. I.J. Paderewskiego Rzeszów
84. Sobiech Szymon 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
85. Stachniak Paweł Leszek 8 Szkoła Podstawowa im.Józefa Ignacego Kraszewskiego w Snopkowie Snopków
86. Strojek Malwina 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
87. Sudyka Igor 6 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Jaśle Jasło
88. Szabelski Jakub Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin
89. Szczepanik Aleks 8 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie Krosno
90. Szubiak Anna Emilia 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego Biłgoraj
91. Todys Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza Kraśnik
92. Tomasik Krystian 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Białopole
93. Uliasz Katarzyna Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie Krosno
94. Urbański Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej Dębica
95. Wilkos Anna Maria 7 Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Kowalskiego w Siedliskach Siedliska
96. Witek Marcin 8 Zespół Szkół w Stobiernej 1 Stobierna
97. Wroński Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
98. Zając Patrycja 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" Hrubieszów
99. Zieliński Mateusz 8 Szkoła Podstawowa Hedwiżyn
100. Zieliński Radosław 8 Szkoła Podstawowa Hedwiżyn
101. Zimnicka Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek Rzeszów
102. Zubiak Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski

Województwo małopolskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamek Tymoteusz Miron 8 Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie Andrychów
2. Alibożek Szymon 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
3. Anioł Maciej 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
4. Augustyniak Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Romualda Traugutta Kraków
5. Bąk Weronika 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zielonki
6. Baranek Jacek 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna Kraków
7. Bibrzycki Waldemar 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego Oświęcim
8. Biel Radosław 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zielonki
9. Biela-Abreu Mateusz Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
10. Bobka Miłosz 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
11. Boroń Maciej Aleksander 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
12. Brutanek Zofia 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. M. Karłowicza Kraków
13. Chatłas Katarzyna Helena 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
14. Chrząścik Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Henryka Sienkiewicza Krzeszowice
15. Chwastek Marcin Arkadiusz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO im. ks. prof. Józefa Tischnera Kraków
16. Datka Izabela 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
17. Diejewa Zlata 7 Szkoła Podstawowa nr 72 im. Teofila Lenartowicza w Krakowie Kraków
18. Domżał Adam 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
19. Dratwa Błażej 6 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera Kraków
20. Dynda Franciszek Bruno 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
21. Dziadur Antonina 8 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
22. Dziok Maksymilian 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów Kraków
23. Filuciak Jan 8 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM,KRÓLOWEJ JADWIGI Pcim
24. Fornalik Jakub 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. Edmunda Niziurskiego Kraków
25. Frevel Patricia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego Myślenice
26. Gawin Piotr 8 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Mikołajowice
27. Gębołyś Paweł 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori Kraków
28. Głownia Amelia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Libiąż
29. Głuszak Mikołaj Michał 6 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
30. Goździk Mateusz 8 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 im. Piotra Michałowskiego Kraków
31. Gruszka Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Tarnów
32. Gut Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
33. Gut-Słaby Kasper 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jana Śniadeckiego Kraków
34. Jajecznica Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana Rabka-Zdrój
35. Janeczek Weronika Anna 8 Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu Gaboń
36. Jankowicz Maja Michalina 7 Niepubliczna Szkoła Kraków Montessori School spółka z o.o. Kraków
37. Jankowski Adam 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zielonki
38. Jaroszewska Iga 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
39. Jaworski Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
40. Jędrzejewski Tymoteusz Michał 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
41. Jelonek Anna Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
42. Kalarus Rozalia 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im.Jerzego Bińczyckiego Kraków
43. Kapela Irena 8 Źródło Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
44. Kapustka Julian 7 Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej Kraków
45. Kędzior Kacper Karol 7 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
46. Klimek Wojciech Krzysztof 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO Kraków
47. Kmiecik Konrad 8 Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Kraków
48. Kobyliński Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
49. Konieczny Kacper 8 Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów Tarnów
50. Kosoń Tymoteusz 8 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kraków
51. Kosse Valeriia 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
52. Kowalik Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Błogosławionej Salomei Skała
53. Kozak Hanna 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
54. Kubasiak Jan 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
55. Kuraś Antoni Tadeusz 8 Szkoła Podstawowa nr 72 im. Teofila Lenartowicza w Krakowie Kraków
56. Łabaj Elżbieta 8 Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera Kraków
57. Leśniański Sebastian 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
58. Leżoń Konrad Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Tadeusza Rejtana Kraków
59. Listek Magdalena 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
60. Łuszczyk Aleksandra Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Tarnów
61. Macioł Dymitr 7 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
62. Makowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Kornela Makuszyńskiego Kraków
63. Matuszewski Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1000 - lecia Państwa Polskiego Bukowno
64. Mazur Martyna Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN Kraków
65. Mikołajczyk Urszula Maria 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjra Henryka Sucharskiego Tylmanowa
66. Morawski Stanisław 8 Szkła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Wieliczka
67. Morys Maciej 7 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
68. Mrowiec Sonia 7 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera Kraków
69. Mycek Jakub 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
70. Napierska Karolina Dagmara 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Henryka Sienkiewicza Kraków
71. Narębski Antoni Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 95 im.Władysława Broniewskiego w Krakowie Kraków
72. Niemiec Mikołaj Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Nielepice
73. Nowak Otylia 7 Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie Andrychów
74. Nycz Maria Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orędowników Pokoju Oświęcim
75. Olszewski Olivier Bogusław 8 Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie Andrychów
76. Ostrówka Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 95 im.Władysława Broniewskiego w Krakowie Kraków
77. Pasternak Zofia Krystyna 7 Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie Andrychów
78. Pezda Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
79. Pierzchała Antoni Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej Kraków
80. Piesakowska Maja Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
81. Pilch Piotr 7 Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej Kraków
82. Pilśniak Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków
83. Płatek Miłosz Rafał 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
84. Przybylik Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 155 im. Św. Jadwigi Królowej Kraków
85. Pudełko Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
86. Pytlik Filip 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. M. Karłowicza Kraków
87. Rabiej Aleksandra Maria 7 Niepubliczna Szkoła Kraków Montessori School spółka z o.o. Kraków
88. Rogowicz Klaudia Helena 8 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej Kraków
89. Rosół Patryk 8 Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa w Tarnowie Tarnów
90. Sarna Julia Anna 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju Gaj
91. Satora Mikołaj Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 135 Kraków
92. Sidor Tymon 7 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 4 "Inspiracja" Kraków
93. Skoczypiec Jędrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 95 im.Władysława Broniewskiego w Krakowie Kraków
94. Ślusarczyk Zuzanna Dominika 8 Szkoła Podstawowa nr 123 im. Generała Józefa Bema Kraków
95. Sołek Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Kraków
96. Sowa Stanisław 7 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
97. Stachniak Jakub Marek 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO im. ks. prof. Józefa Tischnera Kraków
98. Stanek Grzegorz Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego Oświęcim
99. Steczko Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Tadeusza Kościuszki Kraków
100. Świerczyński Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
101. Sykulski Jakub Stanisław 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO im. ks. prof. Józefa Tischnera Kraków
102. Szewczyk Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Kraków
103. Szmurło Kamil 7 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
104. Szymczycha Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
105. Szymula Franciszek 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach Myślenice
106. Truskolaska Maria Teresa 8 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego Bibice
107. Turczyk Jakub 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
108. Wąchała Antoni 8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ochotnicy Górnej Ochotnica Górna
109. Wędrychowicz Katarzyna Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
110. Wejman Szczepan 8 Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla Kraków
111. Więcek Kinga 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Tarnów
112. Więczaszek Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 95 im.Władysława Broniewskiego w Krakowie Kraków
113. Wiktor Emilia Ewa 8 Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Mikołaja Kopernika Tarnów
114. Wilk Maria Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
115. Wisz Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 95 im.Władysława Broniewskiego w Krakowie Kraków
116. Wylon Gabriela 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. Edmunda Niziurskiego Kraków
117. Wysocka Blanka 8 Zespół Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego Nowy Sącz
118. Zając Małgorzata Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN Kraków
119. Żegleń Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
120. Zieliński Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela Kraków
121. Zieliński Michał Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kraków
122. Złomańczuk Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Wieliczka

m. st. Warszawa

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamowicz Antoni Józef 8 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
2. Adamus Antoni Jakub 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
3. Arczewski Artur 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 Warszawa
4. Baccicrelli-Grobelny Piotr Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Warszawa
5. Bagińska Paula 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
6. Bajno Allan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
7. Banek Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Warszawa
8. Bednarek Sebastian 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
9. Bernaś Kajetan 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
10. Białczyński Dominik 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
11. Biczyk Antoni Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 69 Warszawa
12. Biekionis Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
13. Bielecki Tomasz Adam 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
14. Bieleń Stanisław Piotr 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 Warszawa
15. Blicharz Zofia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
16. Bogacz Igor 8 Kanadyjska Szkoła Podstawowa Warszawa
17. Boguta Alicja Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
18. Bojda Julia Maria 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
19. Borowski Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
20. Brański Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
21. Brzezińska Alina 8 Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Warszawa
22. Bujakowski Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego Warszawa
23. Bujnowski Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
24. Burszewski Andrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
25. Bystydzieński Jan Zbigniew 7 Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Warszawa
26. Cegieła Agnieszka 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
27. Cegiełka Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny Warszawa
28. Charzyńska Zofia Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
29. Chełkowski Jan Feliks 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
30. Chrząszcz Ewa 7 Szkoła Podstawa nr 81 im. Juliana Ursyna Niemcewicza Warszawa
31. Chwesiuk Mateusz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
32. Ciesielski Jonasz 8 Multischool International School Warszawa
33. Czarnocki Tomasz Jacek 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO Warszawa
34. Czerwiński Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
35. Czmuda Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej Warszawa
36. Czubla Dagna Helena 8 Szkoła Podstawowa nr 66 im.ks. Juliana Chrościckiego Warszawa
37. Dąbrowska Julia Anna 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 62 im. Joanny Kolasińskiej Warszawa
38. Dąbrowska Michalina 7 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
39. Dadas Pola 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
40. Dałek Antonina Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
41. Daniewski Karol Krzysztof 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
42. Dębowczyk Jakub Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego Warszawa
43. Do Nguyen Anh 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
44. Dorosiński Jan Michał 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
45. Drabikowski Jan 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS Warszawa
46. Drąg Justyna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa
47. Drągowski Franciszek Jan 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
48. Drozd Agnieszka Anna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
49. Dubrowski Adam Przemysław 6 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
50. Durbajło Małgorzata Agnieszka 8 Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19.Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
51. Dworakowska Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
52. Ejdys Oliwia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa STO im. rtm. Witolda Pileckiego Warszawa
53. Figurski Dominik Tadeusz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
54. Filipowicz Mateusz Jakub 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
55. Fojucik Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
56. Furmanek Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
57. Gartkiewicz Marta Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny Warszawa
58. Gąsienica-Samek Adam Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
59. Gawiński Jan Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
60. Gawrysiak Klemens 7 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
61. Gierej Zuzanna 7 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino Warszawa
62. Gierszewski Jan Ksawery 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
63. Gniadzik Grzegorz 7 Społeczna Szkoła Postawowa STO 11 Warszawa
64. Godlewski Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 267 im. J. Słowackiego Warszawa
65. Gołaś Eliza 8 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Warszawa
66. Gołaszewska Ewa 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
67. Góra Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
68. Górska Olga Natalia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
69. Górska Wiktoria Daria 8 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
70. Grabowski Patryk 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie Warszawa
71. Grauer Igor 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
72. Grauer Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
73. Gryz Jakub 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
74. Grzebielec Judyta 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego Warszawa
75. Grzela Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
76. Grzesiuk Łukasz Piotr 7 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
77. Gutry Alicja 7 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
78. Halesiak Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
79. Hansdorfer Franciszek Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Warszawa
80. Hawryluk Jakub 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
81. Iaropud Dmytro 6 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Warszawa
82. Iwanowski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
83. Jackowski Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
84. Jakuboze Gabriela Janina 7 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk obrony Powietrznej Kraju Warszawa
85. Janiszewska Joanna Maria 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
86. Jankowski Kacper Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Warszawa
87. Jankowski Stanisław Paweł 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
88. Jarząbek Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
89. Jasiński Mateusz 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
90. Jażdżyk Bartosz 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
91. Jaźwiec Matylda 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
92. Jaźwińska Milena Maria 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
93. Jemielity Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
94. Jezierski Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa Warszawa
95. Joachimiak Franciszek Józef 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
96. Kaczmarczyk Sergiusz Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
97. Kaczmarek Piotr 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
98. Kąkolewska Katarzyna Nina 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
99. Kaleta Antonina Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
100. Kamińska-Hass Irena 8 Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego Warszawa
101. Kamiński Marek 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
102. Karpińska Anna Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
103. Karpiński Rafał Lucjan 7 Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Warszawa
104. Kasińska Zuzanna 8 Szkoła podstawowa nr 369 im.A.B.Dobrowolskiego Warszawa
105. Kaszewska Maria 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
106. Kazimierczak Marek Bernard 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
107. Kędzior Grzegorz 6 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
108. Kępczyńska Anna Maja 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy Warszawa
109. Kicińska Nina 7 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Warszawa
110. Kiersztyn Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
111. Klik Aleksander 8 Dwujęzyczna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zawiszy Czarnego STO Warszawa
112. Klim Filip Janusz 6 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich Warszawa
113. Klim Juliusz Stanisław 6 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich Warszawa
114. Klimiuk Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Warszawa
115. Kobiera Jacek Konrad 8 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Warszawa
116. Kobus Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
117. Koleśnik Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
118. Kołodziejczyk Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Warszawa
119. Kołodziński Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego Warszawa
120. Kontkiewicz Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
121. Kopaczewski Dominik 8 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka Warszawa
122. Korzniakow Zofia 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej" Warszawa
123. Kościesza-Jaworski Konstanty Jan 6 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
124. Koshevoy Alexey 7 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
125. Kotowska Barbara Halina 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
126. Kovalchuk Mirosłav 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
127. Kowieska Gabriela 8 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca Warszawa
128. Koziara Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej Warszawa
129. Koziarski Jan Dominik 8 Szkoła Podstawowa Nr 392 im. Jana Bytnara ps. "Rudy" Warszawa
130. Kożuchowski Stanisław 8 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
131. Krasnopolski Antoni 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa
132. Krawczyk Bartosz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
133. Krawczyk Marcin Michał 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
134. Krawczyk Mikołaj 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 Warszawa
135. Ksel Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie Warszawa
136. Książek Artur Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
137. Księżuk Kacer 8 Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren Warszawa
138. Kucisz Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego Warszawa
139. Kuczora Karol Tadeusz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
140. Kudlicka Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
141. Kukiełka Olena Celina 6 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
142. Kuźnicka Melania Zofia 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
143. Kwiatkowska Milena 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Warszawa
144. Kwiatkowski Jan 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
145. Kwiatkowski Michał Bartosz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
146. Lachowicz Mateusz 6 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
147. Łakomski Jacek Paweł 6 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
148. Ławrynowicz Marcel 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
149. Leoszkiewicz Wojciech 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
150. Lipka Mateusz 8 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
151. Lorenc Jan Jarosław 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa
152. Lubas Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika Warszawa
153. Łuczak Antoni 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
154. Łukasiewicz Joanna 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa
155. Łuszczak Maciej Mateusz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
156. Łyjak Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
157. Machnik Stanisław Krzysztof 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
158. Machnio Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza Warszawa
159. Maciejewski Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
160. Maciejewski Ziemowit 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej Warszawa
161. Mai Hai Khoi 7 Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral Warszawa
162. Majchrowska Matylda 8 Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny Warszawa
163. Majkowska Martyna 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
164. Maksymiuk Kinga 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
165. Maksymowicz Krzysztof 7 Akademia Dobrej Edukacji im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie Warszawa
166. Malarska Zuzanna Rozalia 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Warszawa
167. Malinowski Wojciech Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Warszawa
168. Maliszewski Aleksander 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
169. Marsz Joanna Zofia 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
170. Marzec Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
171. Mashchenko Tymofii 7 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
172. Masny Michał 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
173. Mazur Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Warszawa
174. Mędrzak Anna 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
175. Melzer Bartosz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej" Warszawa
176. Mężykowski Filip Tomasz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
177. Michałek Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
178. Michalik Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
179. Michniewicz Julia Karolina 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
180. Miler Bartosz 8 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49 fundacji Varsovia Warszawa
181. Milo Kacper Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Warszawa
182. Miłosz Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
183. Mincewicz Jan Michał 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
184. Mlynarczyk Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
185. Moch Mateusz 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
186. Mosionek Zuzanna Łucja 7 Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Warszawa
187. Mroczek Wojciech 8 Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza Warszawa
188. Mroziuk Zofia 7 Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 im. G. Bacewicz Warszawa
189. Mucha Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
190. Napieralski Gustaw 7 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
191. Nasiłowska Aniela 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
192. Nguyen Mai Vi 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
193. Nguyen Minh Khang 7 Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci w Warszawie Warszawa
194. Nguyenova Ngoc Phuong 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
195. Niedbała Szymon Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
196. Niestrzębski Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego Warszawa
197. Nocznicki Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Warszawa
198. Nowacki Wojciech 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
199. Nowakowski Jakub Daniel 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera Warszawa
200. Ochmiński Jakub 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Warszawa
201. Ogonek Klara Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" Warszawa
202. Olkowska Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Warszawa
203. Olkowski Jerzy 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
204. Olszewska Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Warszawa
205. Onyszko Piotr 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
206. Orłowski Piotr Igor 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
207. Owsiak Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
208. Paczyńska Emilia 7 Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. J. Twardowskiego Warszawa
209. Palusiak Jan Antonio 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
210. Pancewicz Szymon Benedykt 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
211. Pankiewicz Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
212. Paprocka Agata Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny Warszawa
213. Parnas Nina 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
214. Pawłowski Bartosz Tadeusz 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
215. Pazura Klara Maria 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
216. Pełka Alicja Małgorzata 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
217. Pietrasik Jan 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
218. Pilipczuk Szymon 5 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
219. Plechawska Łucja 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty Warszawa
220. Plit Tomasz Florian 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
221. Pływacz Tomasz Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
222. Podziemska Róża 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
223. Pogorzelski Mateusz Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 289 im. H. Sienkiewicza Warszawa
224. Polnik Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa
225. Pomarański Jan Kacper 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
226. Potiopa Emilia 7 Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Warszawa
227. Pręgowski Andrzej 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28 Warszawa
228. Prus Katarzyna Maria 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
229. Przybylik Artur 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
230. Pusz Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
231. Rak Tymoteusz 5 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
232. Rawski Rafał Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
233. Roguwski Stanisław Piotr 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
234. Rojek Szymon Piotr 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny Warszawa
235. Rombel Julia 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28 Warszawa
236. Rostek Kajetan Mateusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
237. Różalska Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
238. Rozkosz Oliwia Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
239. Rozmus Eryka 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
240. Ruszkowska Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
241. Rutkowska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Warszawa
242. Rylski Tadeusz Marek 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
243. Rymarski Paweł 7 Szkoła Podstawowa nr 84 Warszawa
244. Rzońca Franciszek Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Warszawa
245. Sadowski Adam Wiktor 7 Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej Warszawa
246. Sarnecki Kamil 8 Dwujęzyczna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zawiszy Czarnego STO Warszawa
247. Sawicka Magdalena 8 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
248. Sekulska Oliwia 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
249. Serdak Nikola Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa Warszawa
250. Sidorczuk Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
251. Siekierzyński Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 373 im. I. J. Paderewskiego Warszawa
252. Sielewiesiuk Ada 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
253. Sierakowski Mateusz Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
254. Sinołęcki-Wypych Tadeusz Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Warszawa
255. Skiba Antonina 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
256. Śliwka Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
257. Smółko Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
258. Smykowski Daniel 6 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Warszawa
259. Sobierajski Krzysztof Bartłomiej 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
260. Soczyński Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Warszawa
261. Sopala Filip 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
262. Soszyńska Magdalena 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
263. Spychała Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego Warszawa
264. Srokosz Tymon Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" Warszawa
265. Stanisławski Anh Quan 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
266. Stawicki Mikołaj 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9 Warszawa
267. Stebelski Antoni Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich Warszawa
268. Stec Kajetan Andrzej 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie Warszawa
269. Stępień Matylda Anna 7 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
270. Stokowski Karol Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Warszawa
271. Suliga Tran Chi Blanka 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
272. Swęd Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
273. Sygnowski Michał 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa
274. Szaniawska Karolina Katarzyna 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
275. Szata Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej Warszawa
276. Szczypior Franciszek 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
277. Szelenbaum Marta Karolina 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 62 im. Joanny Kolasińskiej Warszawa
278. Szempliński Kazimierz 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
279. Szewczak Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich Warszawa
280. Szkaradek Adam 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
281. Sznajder Mateusz 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
282. Szostak Piotr Franciszek 8 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
283. Szpak Magdalena Ilona 8 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
284. Szymczuk Jerzy 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
285. Szymczyk Wojciech Jakub 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warszawa
286. Tabor Karol Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich Warszawa
287. Tłaczała Błażej Piotr 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
288. Tofiluk Mikołaj Kazimierz 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
289. Trębacz Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa
290. Trębicki Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Warszawa
291. Trojanowska Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. J. Twardowskiego Warszawa
292. Turzyński Tymoteusz 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy Warszawa
293. Tyc Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Warszawa
294. Tymiński Mateusz Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
295. Tyszkowska Kinga 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
296. Urbańczyk Jeremi Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
297. Urbańska Łucja 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawa
298. Uss Jan Aleksander 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
299. Vogtt Klementyna Klara 7 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. O. Onufrego. Kopczyńskiego Warszawa
300. Wach Oliwier 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
301. Wangrat Stanisław Michał 6 Szkoła Podstawowa nr 218 im.M.Kajki Warszawa
302. Wesołowski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej „Krybar” Warszawa
303. Wewiorka Amanda 8 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Warszawa
304. Wichniewicz Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
305. Więcław Michał Józef 8 Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Warszawa
306. Wieczorek Nina Zofia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
307. Wieleba Bolko 7 Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28 Warszawa
308. Wielogórski Piotr Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
309. Wilczyński Jakub Marcin 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
310. Witkowski Krzysztof Bartosz 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
311. Wnuk Adam 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
312. Wnuk Wojciech Witold 8 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Daniel Warszawa
313. Wojciechowska Barbara Teresa 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
314. Wojciechowski Bartłomiej 8 Multischool International School Warszawa
315. Wojciechowski Ignacy Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Warszawa
316. Wojciechowski Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego Warszawa
317. Wojciechowski Krzysztof Karol 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
318. Wojewnik Michał 6 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
319. Wójtowicz Artur 7 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
320. Woliński Karol Tomasz 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa
321. Wróbel Zofia Teresa 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty Warszawa
322. Wrona Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Warszawa
323. Wyrzykowski Maciej 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Warszawa
324. Załęski Michał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
325. Zalewski Bartosz Rafał 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa
326. Zalewski Łukasz 8 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
327. Zarzycki Jan 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela Bułhaka Warszawa
328. Zawiślak Dominik Gustaw 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Warszawa
329. Zembol Szymon Łukasz 8 Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Warszawa
330. Zienkiewicz Aleksandra Nina 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
331. Zima Błażej 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
332. Żuk Jan Jeremi 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa

Województwo mazowieckie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Andrzejczak Zofia Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
2. Antosik Michalina 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej Siedlce
3. Bachman Adam Bartosz 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
4. Bachman Michał Bartosz 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
5. Banasiewicz Zuzanna Sandra 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
6. Banaszek Maksymilian 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Legionowo
7. Bieniasz Jeremi 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
8. Błaszczyk Szymon 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa SAPERE AUDE Rajszew
9. Bloch Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach Łazy
10. Bloch Krzysztof 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Bitwy Ossowskiej Kobyłka
11. Bolesławska Zofia Kamila 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Garbatka-Letnisko
12. Chmielewska Katarzyna 8 Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Leonarda da Vinci Sochaczew
13. Czauderna Franciszek 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach Łazy
14. Czeladko Jan 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach Łazy
15. Dąbkowski Hubert 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
16. Dadacz Stanisław Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego Leszno
17. Dobkowska Gabriela 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
18. Dobkowska Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
19. Gniado Olga 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Okuniew
20. Górecka Zuzanna 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa ProEducado Wołomin
21. Grodzki Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
22. Gruczyński Michał Jerzy 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
23. Hadyś Julian Marcin 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
24. Haraburda Krzysztof Józef 8 Szkoła Podstawowa im. Św. Tomasza z Akwinu Józefów
25. Hyla Patryk 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
26. Jaroszewicz Milena Jadwiga 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich Lesznowola
27. Jaroszewski Mateusz Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego Milanówek
28. Jaroszewski Piotr Wiktor 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego Milanówek
29. Jonak Kacper 8 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej Podkowa Leśna
30. Kaczmarek Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
31. Kaflik Stanisław Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Pruszków
32. Kajkowski Jakub Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
33. Kaliszewski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Pruszków
34. Kaźmierczak Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku Zaborów
35. Kęciek Maksymilian 7 Szkoła Podstawowa Złotokłos
36. Kiryluk Konstanty 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich Lesznowola
37. Kiszelewska Dominika 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Żuromin
38. Kowalski Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
39. Kozaryna Tymoteusz 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie Dużym Borzęcin Duży
40. Kozik Mateusz Piotr 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Natolinie Natolin
41. Królak Julia 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. św. Jana Pawła II Ząbki
42. Książek Maciej 8 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Głosków
43. Lada Stanisław Paweł 7 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
44. Ładunkin Zofia Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
45. Ligięza Maria Natalia 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku Zaborów
46. Łokieć Mikołaj Jan 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
47. Maczuga Marta Maria 8 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
48. Madejski Jakub Mateusz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterskich Lotników Polskich Wiązowna
49. Majewski Dominik 8 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Żelków-Kolonia
50. Matuszewski Miłosz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej Płock
51. Matuszewski Piotr Cezary 8 Prywatna Szkoła Podstawowa „Eureka” Zalesie Górne
52. Mierzejewska Jadwiga 7 Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym Zalesie Górne
53. Niełaczny Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica Piastów
54. Nosek Bianka 7 Prywatna Szkoła Podstawowa World School Piaseczno
55. Obczyński Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej Płock
56. Ossowska Gabriela 8 Szkoła Podstawowa im. Stefanii Cygańskiej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaktorowie Jaktorów
57. Osuch David 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci Książenice
58. Owczarek Barbara Marta 8 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Ustanów
59. Pawlata Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina Płock
60. Pindel Paweł 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki
61. Piotrowski Mateusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa „Eureka” Zalesie Górne
62. Poświata Natalia 8 35 SSP STO imienia Noblistów Polskich Legionowo
63. Pszczółkowska Anna 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
64. Puchalski Michał Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka Zielonka
65. Rabsztyn Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego Piaseczno
66. Raczyńska Alicja Maria 8 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
67. Rajtar Michał Damian 8 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 Kobyłka
68. Remiszewska Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Pruszków
69. Retajczyk Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Żuromin
70. Rotkiewicz Aleksander 5 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
71. Ryfa Laura 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
72. Sadłocha Igor Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
73. Ściesińska Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi Korczakowskiej Otwock
74. Sędzicki Hubert Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Św. Tomasza z Akwinu Józefów
75. Sienkiewicz Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika Zielonka
76. Śladowska Joanna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej Płock
77. Śliwa Filip Lech 7 Kolegium Św. Rodziny - Szkoła Podstawowa Łomianki
78. Ślubowski Krzysztof 8 35 SSP STO imienia Noblistów Polskich Legionowo
79. Ślusarczyk Antoni Józef 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego w Radomiu Radom
80. Sobczyk Bruno 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduLab Stare Babice
81. Spyra Kamila Agnieszka 7 Prywatna Szkoła Podstawowa „Eureka” Zalesie Górne
82. Stefańczyk Jan 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji ADYS Piastów
83. Stolarska Julia Anna 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 Radom
84. Stypułkowski Tymon Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Mysiadło
85. Szczotka Mateusz 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 Piaseczno
86. Szewczyk Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
87. Szewczyk Henryk 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
88. Szmytkowski Dawid Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina Płock
89. Tadrzak Tymon Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Ostrołęka
90. Tomecki Filip 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
91. Tyborowski Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
92. Tyrakowska Alicja 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Otwock
93. Ulatowski Rafał Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Otwocku Otwock
94. Wachol Szymon 8 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
95. Walków Wiktoria Gabriela 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
96. Wardaszka Zuzanna Maria 8 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
97. Wąsiewicz Urszula Anna 8 SP im. św. St. Kostki w Kostowcu Rozalin
98. Więcławik Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
99. Wielgolewski Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego Wyszków
100. Włodarczyk Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Pruszków
101. Zasowska Inga 8 Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa Milanówek
102. Zawadzki Bartosz 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
103. Żychliński Wojciech 8 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C