Uczniowie zakwalifikowani do zawodów II stopnia XV OMJ (2019/2020)

dodano dnia: 12.12.2019, aktualizacja: 20.12.2019

Poniższe listy, które są ostateczne, zostały zaktualizowane po zakończonym postępowaniu wyjaśniającym dotyczącym niesamodzielności w zawodach pierwszego stopnia. Osoby, które zostały zdyskwalifikowane z zawodów zostały powiadomione o tym fakcie przez dyrekcję szkoły.

Uczestnicy z m. st. Warszawy zostali przydzieleni do udziału w zawodach drugiego stopnia OMJ do jednego z dwóch miejsc w Warszawie zgodnie z informacją na listach. Zamiana miejsca w obrębie Warszawy nie jest możliwa.

Uczestnicy z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego zostali przydzieleni do udziału w zawodach drugiego stopnia OMJ w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie.


Województwa łódzkie i świętokrzyskie (miejsce zawodów II stopnia: I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, al. Kopernika 1, 97-300 Piotrków Trybunalski)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamczyk Jakub Włodzimierz 7 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
2. Adamus Weronika Małgorzata 7 Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Rokiicinach Rokiciny-Kolonia
3. Anyż Monika 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
4. Baran Dawid 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego Klimontów
5. Bojara Witold Łukasz 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej Łódź
6. Borucińska Izabela Natalia 8 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Obiechowie Obiechów
7. Broniarczyk Gabriela Adriana 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza Rzgów
8. Chynek Adam 8 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku Chmielnik
9. Cuper Anna Paulina 8 Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. Antoniego Hedy-Szarego Radoszyce
10. Dądziak Lilianna Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego Konstantynów Łódzki
11. Drużdż Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Rokiicinach Rokiciny-Kolonia
12. Dudar Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. F. Modrzewskiego Piotrków Trybunalski
13. Dutkiewicz Mateusz 7 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
14. Filipek Zuzanna Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Emilii Plater Piotrków Trybunalski
15. Frukacz Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi Bełchatów
16. Gara Maciej Bartłomiej 8 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Kwiatkowicach Kwiatkowice
17. Gościmińska Kornelia Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Łódź
18. Grzela Julia Anna 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
19. Jakóbczyk Andżelika Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. F. Modrzewskiego Piotrków Trybunalski
20. Janik Oskar Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu Rąbień
21. Kacprzyk Syriusz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierzy POW Bełchatów
22. Kaczmarek Maksymilian Bernard 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Łódź
23. Kajta Kamil Paweł 8 Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach Wieluń
24. Kazimierczak Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. Sędziejowice
25. Kielak Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich Stryków
26. Kieliszek Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Lubochnia
27. Kociełkiewicz Zofia 7 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
28. Kowalczyk Justyna Lidia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Łódź
29. Kozłowska Karolina 8 Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka Ruda-Bugaj
30. Krzewicka Maja Weronika 7 Szkoła Podstawowa nr 205 im. św. Jadwigi Królowej Polski Łódź
31. Kurtek Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Żołnierzy 4pp "Czwartaków" Kielce
32. Kwasiborski Wiktor Gabriel 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej Łódź
33. Lechowicz Julia 7 Szkoła Podstawowa nr 13 Kielce
34. Lesiak Szymon 8 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku Chmielnik
35. Lichwała Michał Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Sklodowskiej - Curie Aleksandrów Łódzki
36. Lipiec Michał Piotr 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Łódź
37. Makowska Natalia 7 Szkoła Podstawowa ZNP Łódź
38. Mężyk Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Żołnierzy 4pp "Czwartaków" Kielce
39. Michalski Mateusz 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Antoniego Grabowskiego Nowy Dwór-Parcela
40. Miernik Mateusz Grzegorz 6 Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku Zagnańsk
41. Miernik Piotr Maksymilian 8 Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku Zagnańsk
42. Omieciński Adam Mateusz 8 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Kwiatkowicach Kwiatkowice
43. Owczarz Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. Sędziejowice
44. Paradziński Piotr Paweł 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza Nowa Brzeźnica
45. Pietrzyk Maciej 8 Szkoła Podstawowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Lubochnia
46. Rusiecki Maksym 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego Tomaszów Mazowiecki
47. Sieroń Julia Maria 8 Szkoła Podstawowa w Bilczy Bilcza
48. Skoczylas Kacper Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego Piotrków Trybunalski
49. Ślifierski Daniel 7 Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko Łódź
50. Sobka Milena 8 Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima Łódź
51. Socha Patryk Oliwier 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego Klimontów
52. Stachecki Antoni Szymon 7 Szkoła Podstawowa imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Budziszewicach Budziszewice
53. Stemplewska Hanna 7 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
54. Stępień Julia 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. Sędziejowice
55. Strasik Andrzej Jędrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich Stryków
56. Szczerba Wiktor Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 152 im. Elizy Orzeszkowej Łódź
57. Szelest Krystian Paweł 8 Szkoła Podstawowa im.św. Stanisława Kostki Moszczenica
58. Szlachciński Paweł Ignacy 8 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" Łódź
59. Szyszkowska Wiktoria 7 Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 r. Małogoszcz
60. Tobiasz Szymon Ryszard 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego Piotrków Trybunalski
61. Urban Szymon 6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi Bełchatów
62. Wiechno Paweł 6 Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK im. Błogosławionych Dzieci z Fatimy Łódź
63. Wilk Mateusz 6 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Górach Mokrych Góry Mokre
64. Zając Dominik Józef 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko Piotrków Trybunalski

Województwo kujawsko-pomorskie (miejsce zawodów II stopnia: IV LO im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Baranowski Andrzej 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
2. Barczewski Szymon Maciej 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
3. Bernacka Kalina Maria 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
4. Białczyk Gabriela Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Polskich Noblistów Bydgoszcz
5. Białęcka Agata 6 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
6. Borczyński Wiktor Maciej 7 Miejski Zespół Szkół w Radziejowie Radziejów
7. Ciecierska Amelia Erika 7 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
8. Czarnomski Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
9. Czyszka Zuzanna 7 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
10. Dąbrowski Aleksander 7 Szkoła Podstawowa nr 60 Bydgoszcz
11. Derecki Maciej 7 Szkoła Podstawowa nr 60 Bydgoszcz
12. Dynaburska Alicja 7 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie Toruń
13. Fares Sergiusz Karim 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
14. Firyn Igor Adrian 6 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi Bydgoszcz
15. Gadomski Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej Toruń
16. Galanty Kornelia 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
17. Gorączko Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
18. Gronczewska Ewelina 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte Grudziądz
19. Grzankowska Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 60 Bydgoszcz
20. Grzeszczak Sandra Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Polskich Noblistów Bydgoszcz
21. Hering-Zagrocka Maja 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
22. Jaroszewicz Piotr 8 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
23. Jędraszko Jacek Andrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
24. Jeziorski Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
25. Kaliński Mateusz Zbigniew 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Włocławek
26. Kamiński Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej Toruń
27. Kapelewska Krystyna Anna 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Zespole Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II Bydgoszcz
28. Karbasz Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Koronowo
29. Karpiej Franciszek Dominik 7 Szkoła Podstawowa nr 10 Toruń
30. Karwowska Pola 7 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
31. Kędziorska Julia Ewa 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Bydgoszcz
32. Klein Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi Bydgoszcz
33. Kłos Oskar 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
34. Kołomyjec Agata 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Bydgoszcz
35. Kołowacik Zofia Weronika 7 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Bydgoszcz
36. Kopecki Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury Bydgoszcz
37. Kowalska Marcelina 7 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
38. Kwiatkowski Jan Adam 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Zespole Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II Bydgoszcz
39. Kwiecińska Martyna 6 SP 35 Toruń
40. Laskowski Vanessa Sofia 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
41. Lau Jakub 8 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
42. Lepeshova Varvara 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Bydgoszcz
43. Lewandowska Natalia Anna 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Włocławek
44. Lewandowski Piotr Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Włocławek
45. Lewandowski Wiktor Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Włocławek
46. Lubański Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Grębocin
47. Łuczak Tomasz 7 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
48. Malicki Marek Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej Toruń
49. Matuszewski Paweł Adam 6 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi Bydgoszcz
50. Nalaskowski Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
51. Nowicki Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie Toruń
52. Obiała Jacek Antoni 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Włocławek
53. Olejnik Kacper 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
54. Piotrowicz Szymon 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Zespole Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II Bydgoszcz
55. Plewa Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
56. Przybyliński Szymon 8 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
57. Roguszka Marika Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 60 Bydgoszcz
58. Roukema Anand Olivier 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
59. Rzekanowska Marta Agnieszka 7 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Włocławek
60. Skrenty Dominika 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
61. Śledź Krzysztof Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury Bydgoszcz
62. Słupski Bartosz Maurycy 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Zespole Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II Bydgoszcz
63. Smykowski Paweł 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Bydgoszcz
64. Stępkowski Tymoteusz 7 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej wToruniu Toruń
65. Stróż Robert Damian 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
66. Suchorzyńska Julia 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
67. Szweda Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
68. Szweda Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
69. Szymandera Karolina 7 Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Strzelcach Strzelce
70. Szymeczko Jacek Marcin 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
71. Tomaszczyk Iga 7 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
72. Wiśniewska Dominika Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte Grudziądz
73. Wiśniewski Hubert Konrad 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
74. Wróbel Karol Adam 8 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Lesińskiego Słup

Województwa dolnośląskie i opolskie (miejsce zawodów II stopnia: Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego, pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamowicz Weronika 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia Święta Katarzyna
2. Andrzejewski Karol Jonasz 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
3. Antosik Maciej Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Polakowicach Polakowice
4. Bala Weronika 6 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Profesor Marii Zduniak Wrocław
5. Balicki Rafał Wiktor 7 Szkoła Podstawowa "Primus" Wrocław
6. Bazan Wiktoria 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
7. Berus Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław
8. Białek Jagoda Urszula 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
9. Bychawska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
10. Chamela Oskar Władysław 8 Szkoła Podstawowa nr 29 Wrocław
11. Chowaniec Nela Bianka 7 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
12. Chrytoń Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
13. Chwaleba Maksymilian Stefan 8 Szkoła Podstawowa nr 29 Wrocław
14. Cicha Hanna 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
15. Cichosz Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
16. Cieciuch Mikołaj Stanisław 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia Święta Katarzyna
17. Cieślachowska Julia Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 81 Wrocław
18. Cieślak Agnieszka 8 Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta Wrocław
19. Dacko Aleksandra Weronika 7 Społeczna Szkoła Podstawowa STO Kluczbork
20. Dec Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 81 Wrocław
21. Dobosz Kacper Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Wrocław
22. Dobrucki Jan 7 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 Wrocław
23. Dombek Zuzanna Magdalena 8 Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa w Steblowie Steblów
24. Domin Wojciech 8 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach Pisarzowice
25. Dragan Zofia 7 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
26. Drelichowska Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
27. Dubaniewicz Patryk 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
28. Duda Łukasz 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie Kiełczów
29. Duda-Klimaszewski Bartosz Antonii 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Wrocław
30. Dudała Miłosz 8 Szkoła Podstawowa "Primus" Wrocław
31. Dulewicz Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 Wrocław
32. Dulewicz Zuzanna Teofila 6 Szkoła Podstawowa nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 Wrocław
33. Dźwigaj Michał Wojciech 8 Zespół Szkół im. Ireny Sendler, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Przemków
34. Frankowska Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Milicz
35. Fulczyk Kacper 6 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
36. Furman Piotr Bartłomiej 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Oborniki Śląskie
37. Gabrysz Szymon Michał 7 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
38. Gorazd Piotr 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie Kiełczów
39. Gosztyła Marek 7 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
40. Grabczyńska Wiktoria Barbara 7 Szkoła Podstawowa "Primus" Wrocław
41. Grablewska Alicja Krystyna 8 Szkoła Podstawowa nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 Wrocław
42. Grech Szymon Józef 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi Wrocław
43. Herda Hania Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
44. Hołowacz Michalina 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
45. Hotloś Marlena 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
46. Huber Zuzanna Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
47. Iluk Agnieszka 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
48. Jakubowski Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
49. Januszewska Kalina Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
50. Januszkiewicz Alicja 7 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
51. Jarzembowski Franciszek 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka Strzelce Opolskie
52. Jokiel Oliwier Tomasz 7 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie Kiełczów
53. Jungowski Nataniel 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
54. Kalinowski Oskar 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
55. Kaminskyi Mark 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Prof. Stefana Banacha Wrocław
56. Kandefer Kacper 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
57. Kiewra Mateusz 6 Szkoła Podstawowa nr 42 Wrocław
58. Kładoczna Justyna 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
59. Kmiecik Sergiusz 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego Wałbrzych
60. Kmiotek Radosław 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego Wrocław
61. Koliweszka Paweł Dawid 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Popielowie Popielów
62. Korona Rafał Krzysztof 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia Święta Katarzyna
63. Kotas Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
64. Kotowski Tymon 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana "Grota" Roweckiego Wrocław
65. Kowalska Emilia 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz Janowice Wielkie
66. Kowalski Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
67. Krajewski Ksawery 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
68. Krysiak Amelia 8 Diecezjalna Szkoła Podstawowa Nysa
69. Krzyżosiak Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
70. Krzyżosiak Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
71. Łacina Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
72. Laskowski Marcin 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II Wrocław
73. Leśkiewicz Karina 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
74. Machaj Marek Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
75. Maciejewski Sebastian 6 Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. B. Orlińskiego Wrocław
76. Margos Michał Krzysztof 7 Publiczna Stowarzyszeniowa Szkoła Podstawowa w Ochodzach Komprachcice
77. Mazurkiewicz Marta Weronika 7 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 Wrocław
78. Miśta Maja Edyta 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego Wrocław
79. Moritz Michał Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Profesor Marii Zduniak Wrocław
80. Muzyka Marek Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
81. Nguyen Doan Nhat Quang 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
82. Nieplowicz Magdalena 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
83. Nikonenko Vladyslav 8 Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta Wrocław
84. Niżańska Inga 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
85. Nowak Andrzej 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im. ppor. Józefa Krysińskiego Oborniki Śląskie
86. Nowakowski Jakub 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika z oddziałami przedszkolnymi Strzegom
87. Nowotnik Maksymilian 7 Szkoła Podstawowa nr 81 Wrocław
88. Obecny Jakub Stanisław 7 Szkoła Podstawowa nr 2 Siechnice
89. Perlicki Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego Wrocław
90. Pezda Maria Karolina 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
91. Pilch Oliwia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika z oddziałami przedszkolnymi Strzegom
92. Piskozub Hanna 8 Szkoła Podstawowa "Primus" Wrocław
93. Plata Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Syców
94. Pokidau Yaraslau 7 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
95. Radosz Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
96. Ranowicz Alicja 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego Wałbrzych
97. Rękas Maja Hanna 7 Szkoła Podstawowa nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 Wrocław
98. Rój Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Smolnik
99. Romanek Emilia Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
100. Różycki Stanisław 7 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
101. Rudzik Michał Jacek 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
102. Salloum Amelia 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego Wrocław
103. Sas Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
104. Sczogiel Mikołaj Konrad 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
105. Skołucki Szymon Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
106. Skowron Wiktoria Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Wrocław
107. Ślusarczyk Maciej 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny TAK im. Ireny Sendlerowej Opole
108. Sobolewski Wiktor Gabriel 8 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im.Komisji Edukacji Narodowej Wałbrzych
109. Starosta Olivier Amadeusz 8 Niepubliczna szkoła podstawowa Nasza Szkoła Opole
110. Stawiany Maurycy Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
111. Stępień Mikołaj 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła Opole
112. Suchecka Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
113. Surmiak Cezary 8 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Junior Wrocław
114. Świderski Filip Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 29 Wrocław
115. Szczap Tomasz Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
116. Szemelak Filip Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Wrocław
117. Szymajda Mateusz Łukasz 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka Sobótka
118. Szymański Błażej 8 Szkoła Podstawowa nr 25 Wrocław
119. Terczyński Tymon Stefan 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
120. Tomas Marek Jan 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława Malinowskiego Kędzierzyn-Koźle
121. Tometczak Maria Róża 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
122. Twardowska Natalia Gabriela 8 Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław
123. Walczak Julian Dariusz 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego Wrocław
124. Wawrzyniak Jan Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
125. Wawrzyniak Mateusz Marek 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
126. Wdowiak Michalina Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Oborniki Śląskie
127. Węgrzyn Michał Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Wrocław
128. Widawska Aleksandra 7 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 Wrocław
129. Wieczorek Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
130. Wijaszka Oliwia Alicja 7 Szkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu Budzów
131. Wróbel Małgorzata 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
132. Żeleźnik Paulina 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
133. Zieliński Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
134. Żojdzik Jakub Jarosław 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski
135. Zwoźniak Witold 7 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego Wrocław

Województwo wielkopolskie (miejsce zawodów II stopnia: I Liceum im. Stanisława Staszica, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Baranowski Adam 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Wodziczki Poznań
2. Bejger Adam 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
3. Berger Izabela Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego Skórzewo
4. Binkowski Michał Karol 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
5. Błaszkiewicz Emilia 7 Szkoła Podstawowa nr 65, im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury Poznań
6. Bochniak Antoni 6 Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie Baranowo
7. Bociek Aniela Aurelia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
8. Brzeski Szymon Kazimierz 6 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
9. Budzyński Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa "Skrzydła" Poznań
10. Buszkiewicz Jan Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
11. Całka Rozalia Weronika 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
12. Chmielewska Urszula Zuzanna 8 Publiczna Szkoła Podstawowa "Akademia Pitagorasa" Baranowo
13. Chołżyński Dominik 8 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II Września
14. Czajkowski Jan Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej Kalisz
15. Domański Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie Przeźmierowo
16. Fabisiak Filip Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. 70 Pułku Piechoty Pleszew
17. Florczyk Adam Kamil 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
18. Guz Bartłomiej Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
19. Janicki Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR Poznań
20. Jarząbek Dominika 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
21. Kalak Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika Krotoszyn
22. Kałużny Aleksander 7 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
23. Kamińska Natalia Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
24. Kaźmierczak Martyna Kinga 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbiu Dąbie
25. Kaźmierski Julian Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Konin
26. Kliber Olaf Jan 6 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
27. Klimowicz Adam 8 Olimpijczyk Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Poznań
28. Komorowska Maja 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
29. Konik Julia 8 Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego Czerwonak
30. Konopka Wojciech Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
31. Korbik Eryk Ignacy 8 Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Oswalda Franka Poznań
32. Kraszewska Julia Wiktoria 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
33. Krawiecki Antoni Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego Skórzewo
34. Krygier Mikołaj Roch 8 Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Oswalda Franka Poznań
35. Krzewiński Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego Skórzewo
36. Krzywania Jakub 7 Szkoła podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego Komorniki
37. Kułton Tomasz Jan 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ociążu Fabianów
38. Kurzyński Tomasz 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
39. Kusiak Marta 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
40. Łoza Marcin Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
41. Machiński Marek Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego Czerwonak
42. Machowski Stanisław 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Piła
43. Machura Mateusz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
44. Maciejewska Natalia Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wielkopolskich Nowe Skalmierzyce
45. Mamica Zuzanna Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia Poznań
46. Martenka Stanisław Zygmund 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego Poznań
47. Matuszczak Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia Poznań
48. Nowak Mikołaj Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich Śrem
49. Nowicki Mateusz, Marek 7 Szkoła Podstawowa nr 65, im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury Poznań
50. Ochocka Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich Śrem
51. Owczarzak Anna Maria 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
52. Paterski Kacper 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Kołaczkowo
53. Pawlikowski Karol Adam 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
54. Piotrowska Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Oswalda Franka Poznań
55. Piotrowski Kacper 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Piła
56. Ptak Igor Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich Puszczykowo
57. Rozkres Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Oswalda Franka Poznań
58. Saleta Marcin, Maciej 7 Szkoła Podstawowa nr 65, im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury Poznań
59. Sawala Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
60. Siwek Magdalena 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 Poznań
61. Skarbek Wojciech 6 Szkoła Podstawowa nr 3 Złotów
62. Skaryszewski Maciej 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Piła
63. Skrzypek Franciszek 7 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich Śrem
64. Stańczyk Maria Ewa 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
65. Staniewski Jędrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
66. Stefański Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Jarocin
67. Stempniak Zofia Jolanta 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego Koźmin Wielkopolski
68. Stopa Joanna Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
69. Studzińska Matylda 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Konin
70. Szamotuła Julian Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
71. Szanecki Franciszek Grzegorz 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
72. Szymańska Oliwia Katarzyna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
73. Szyszka Damian 8 Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia Poznań
74. Tabaczyński Piotr Szymon 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
75. Taterka Nadia 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Jarocin
76. Turowicz Antoni 6 Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego Czerwonak
77. Urbański Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
78. Wawrzyn Hanna 8 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
79. Wawrzyniak Maksymilian Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
80. Wawrzyniak Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
81. Wojtkowiak Robert 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego Koźmin Wielkopolski
82. Wojtysiak Stanisław Mariusz 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
83. Wostal Wojciech 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
84. Wysoczański Hubert 8 Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań
85. Zimniewicz Michał 8 Szkoła Podstawowa "Skrzydła" Poznań
86. Ziółkowska Wiktoria 8 Szkołą Podstawowa im. Jana Pawła II Bylice-Kolonia
87. Żmijewski Olgierd Jan 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las

Województwo pomorskie (miejsce zawodów II stopnia: III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP, ul. Legionów 27, 81-405 Gdynia)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Antosiewicz Amadeusz 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu Hel
2. Baranowski Zygmunt Jerzy 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Gdańsk
3. Bartłomiejczyk Ada 7 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
4. Baszun Jeremi 8 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
5. Borys Agata 7 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Obrońców Helu Gdynia
6. Bosiacki-Szczęsnowicz Miłosz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki Sopot
7. Bryła Filip 7 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
8. Bujny Natalia 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki Sopot
9. Bułat Julia 7 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
10. Byzdra Mateusz 7 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. kpt. ż. w. K. O. Borchardta Rumia
11. Czerny Tomasz Franciszek 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata Gdańsk
12. Dąbek Aleksander Antoni 7 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
13. Domachowski Leonard 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Gdańsk
14. Głowiński Bruno 7 Szkoła Podstawowa Akademii Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego Gdańsk
15. Goike Wojciech 8 Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej Tczew
16. Grono Igor Aleksander 7 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
17. Grubicka Izabela Anna 7 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
18. Gryba Kacper Wiktor 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polonii Słupsk
19. Grządziel Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
20. Hoang Filip 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki Sopot
21. Horbaczewski Grzegorz Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi im. Armii Krajowej Gdańsk
22. Horodecki Marcin 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
23. Intek Roksana 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego Reda
24. Kąkol Krzysztof 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
25. Kalkowska Agata 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Starogard Gdański
26. Kamieniecki Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
27. Kapuściński Maksymilian 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata Gdańsk
28. Karbowiak Małgorzata Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
29. Karczewski Sasza Sebastian 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle Gdańsk
30. Kiciński Antoni 8 III Społeczna Szkoła Podstawowa STO Gdańsk
31. Kniżewski Bartek 8 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
32. Kołtowicz Łukasz Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 12 Gdańsk
33. Koprowska Matylda Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi im. Armii Krajowej Gdańsk
34. Koseda Joanna 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki Sopot
35. Kreft Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego Reda
36. Kussowski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle Gdańsk
37. Kuszner Julia 7 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
38. Kyć Wiktor 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Gdańsk
39. Leczkowski Paweł 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Olimpijczyk w Gdańsku z oddziałami sportowymi Gdańsk
40. Lewandowska Natalia Nikola 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
41. Lewandowski Antoni 8 Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik" Gdańsk
42. Łucka Zofia Krystyna 8 Szkoła Podstawowa nr 12 Gdańsk
43. Majer Martyna Małgorzata 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich Chojnice
44. Mandzielewski Łukasz Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
45. Marciniak Eryk 8 III Społeczna Szkoła Podstawowa STO Gdańsk
46. Masłowski Michał Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
47. Mazur Joanna Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy Wejherowo
48. Mazurkiewicz Jan 7 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
49. Młyński Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
50. Odya Mateusz 6 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
51. Oryl Stanisław 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Starogard Gdański
52. Palikowska Olga Marta 8 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
53. Pangełow Goran Krzysztof 7 Zespół Kształcenia i Wychowania Kolbudy
54. Piekarczyk Maciej Adam 8 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
55. Pizoń Maja Anna 7 Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik" Gdańsk
56. Poławski Piotr 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa SOKRATES Gdańsk
57. Retur Szymon 7 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. kpt. ż. w. K. O. Borchardta Rumia
58. Rogacki Tymoteusz 8 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
59. Rudniewski Miłosz 8 Szkoła Podstawowa nr 12 Gdańsk
60. Rybak Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
61. Sajdak Jan Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
62. Samełko Alicja Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 12 Gdańsk
63. Sobolewski Maksymilian 7 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
64. Stark Natalia Emilia 7 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. kpt. ż. w. K. O. Borchardta Rumia
65. Stencel Wiktoria 7 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
66. Stodulska Aleksandra Dominika 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
67. Strzelecki Iwo 7 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
68. Świętoń Dominik Mikołaj 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa SOKRATES Gdańsk
69. Szewczyk Piotr Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
70. Szporko Gabriel 7 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
71. Targowski Olaf 8 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
72. Toczyłowska Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
73. Tryka Karol Henryk 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
74. Warchoł Tymoteusz Dawid 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika Malbork
75. Woźniak Zuzanna 8 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Pruszcz Gdański
76. Zienkiewicz Franciszek 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
77. Żmijewski Maciej Stanisław 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
78. Zwolska Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Bytów

Województwo śląskie (miejsce zawodów II stopnia: V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko-Biała)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamczyk Kamil Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice
2. Bandarek Emilia 7 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Żywiec
3. Biela Zuzanna 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Twardorzeczka
4. Blaut Weronika Maria 6 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Karola Miarki Katowice
5. Bombała Igor Czesław 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Franciszka Blachnickiego Tarnowskie Góry
6. Borkowski Michał Radosław 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej Świętochłowice
7. Brzeski Maksymilian Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. F. Żwirki i S. Wigury Katowice
8. Bujakowski Olaf 7 Prywatna Szkoła Podstawowa "Smyk" Bielsko-Biała
9. Caputa Aleksandra 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Twardorzeczka
10. Chwila Szymon Piotr 8 Społeczna Szkoła Podstawowa OMEGA im. Górnośląskich Noblistów Katowice
11. Froncek Mateusz Marek 7 Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREK Żory
12. Fuksiewicz Jan Konstanty 7 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
13. Gach Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły Bielsko-Biała
14. Gadula Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 45 Bytom
15. Gilowski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
16. Giołbas Jan Dominik 7 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
17. Giza Mikołaj Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 30 Bielsko-Biała
18. Giza Tymoteusz 7 Szkoła Podstawowa nr 30 Bielsko-Biała
19. Gólski Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
20. Gorstka Gabriela Anna 8 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Płomień Katowice
21. Grabowski Mateusz Ryszard 8 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
22. Gruszczyńska Natalia Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Częstochowa
23. Gunia Kamil 6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte Bielsko-Biała
24. Habrat Laura Patrycja 8 Społeczna Szkoła Podstawowa OMEGA im. Górnośląskich Noblistów Katowice
25. Iwan Amelia 8 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki Katowice
26. Jakubiec Mateusz Piotr 8 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner Bielsko-Biała
27. Janusz Maciej Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka Katowice
28. Kańka Magdalena 8 Szkoła Podstawowa w Kroczycach Kroczyce
29. Kasińska Martyna Klaudia 8 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
30. Katryniok Magda 8 Szkoła Podstawowa Rogów
31. Kielar Emil Michał 8 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner Bielsko-Biała
32. Kluska Natalia Anna 8 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
33. Knapek Katarzyna Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
34. Kokosza Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka Katowice
35. Kolar Maria Dorota 8 Szkoła Podstawowa nr 4 Rydułtowy
36. Kolerska Antonina 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
37. Kołodziej Krzysztof Paweł 8 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych Katowice
38. Koman Jakub 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Twardorzeczka
39. Kopiec Maciej Sławomir 7 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich Skrzyszów
40. Kotańska Milena 7 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka Katowice
41. Kurowski Tymoteusz Miłosz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa OMEGA im. Górnośląskich Noblistów Katowice
42. Legierski Jan 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
43. Łukasiak Alicja 8 Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida Bielsko-Biała
44. Machura Karolina Anna 6 Szkoła Podstawowa nr 62 im. Józefa Kocurka Katowice
45. Malarz Dawid Łukasz 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Władysława Broniewskiego Międzyrzecze Górne
46. Markiewicz Matylda Melania 7 Szkoła Podstawowa nr 1 Ustroń
47. Maślanka Magda 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły Bielsko-Biała
48. Matuszek Wiktor Dariusz 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły Bielsko-Biała
49. Mocek Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
50. Morawiec Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka Katowice
51. Nowak Michał Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa Goleszów
52. Okrzesik Krzysztof Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej Mikołów
53. Panek Artur Mateusz 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Kopalińskiego Bielsko-Biała
54. Patykiewicz Franciszek Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. J. Kusocińskiego Bielsko-Biała
55. Pawełek Rafał 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Twardorzeczka
56. Pichlak Mateusz Michał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa OMEGA im. Górnośląskich Noblistów Katowice
57. Pieczka Martyna Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 4 Rydułtowy
58. Pieniak Rozalia 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość" SC Sosnowiec
59. Pławecki Mateusz Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły Bielsko-Biała
60. Potempa Mateusz Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Stefana Żeromskiego Katowice
61. Przebieracz Maciej Bogusław 7 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
62. Puszkin Wojciech 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość" SC Sosnowiec
63. Rojek Mikołaj Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego Gliwice
64. Rozenek Mateusz Ryszard 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Sosnowiec
65. Rusek Emilia Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
66. Sendal Julia Elżbieta 8 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Płomień Katowice
67. Sikora Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Ustroń
68. Siostrzonek Wojciech Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
69. Smuda Tomasz Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej Zabrze
70. Stopka Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
71. Stopnicki Jakub 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Katowice
72. Strykowski Jakub Miłosz 7 Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko-Biała
73. Studencka Zuzanna 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Twardorzeczka
74. Surmacz Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
75. Świć Tomasz Józef 8 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych Katowice
76. Szczotka Sonia Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Witolda Budryka Gliwice
77. Taborowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 16 Sosnowiec
78. Toma Dominik Antoni 8 Szkoła Podstawowa dla Chłopców KUŹNICA Katowice
79. Tomczyk Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. F. Żwirki i S. Wigury Katowice
80. Troll Tomasz Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego Gliwice
81. Walusiak Kuba Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Sosnowiec
82. Widera Borys Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Częstochowa
83. Wiora Marta Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego Gliwice
84. Zakrzewska Zofia Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego Tarnowskie Góry
85. Zapała Paweł Zdzisław 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej Zabrze
86. Zborowska Ida 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Karola Wojtyły Kozy
87. Zipser Gabriela Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała

Województwa zachodniopomorskie i lubuskie (miejsce zawodów II stopnia: ZSO nr 7 XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Balewicz Jakub Tadeusz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
2. Bieniara Laura Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
3. Bierdek Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II Szczecin
4. Blaut Tomasz Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Zielona Góra
5. Boehlke Ignacy Józef 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
6. Cabaj Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
7. Chańko Konrad 8 Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kornela Makuszyńskiego Szczecin
8. Chołody Kacper 8 Szkoła Podstawowa im. Kard. Ignacego Jeża Tymień
9. Chrostowska Martyna 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Koszalin
10. Cydzik Adam Nikodem 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
11. Dąbrowski Norbert Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
12. Delczyk Nadia 8 Szkoła Podstawowa im. Kard. Ignacego Jeża Tymień
13. Donotek Andrzej Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
14. Forysiewicz Ignacy 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego Wałcz
15. Franków Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
16. Gałka Aleksander Jarosław 8 Szkoła Podstawowa im. Kard. Ignacego Jeża Tymień
17. Góralczyk Julia/anna 8 Zespół Edukacyjny Nr 4 w Zielonej Górze Zielona Góra
18. Gorczyca Joanna Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich Stargard
19. Goszczyński Cezary Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego Wałcz
20. Grzechulski Ksawery Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
21. Gwizdała Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
22. Huzarski Kajetan 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
23. Ignaczak Karolina Julia 8 Zespół Edukacyjny nr 9 Zielona Góra
24. Iskierski Maksym Gabriel 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
25. Jagodziński Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
26. Jasiński Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 51 Szczecin
27. Jóźwicka Wiktoria Julia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
28. Jurczak Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 15 im. 4 Dywizji Piechoty WP Zielona Góra
29. Juszkiewicz Agata Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
30. Kawczyńska Maja Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
31. Kędzior Piotr Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
32. Kępińska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
33. Knieć Wojciech 8 Szkoła Podstawowa im. Kard. Ignacego Jeża Tymień
34. Kobus Jan 7 Szczecin International School - Szkoła Podstawowa Szczecin
35. Konieczny Nikodem Jan 8 Zespół Edukacyjny nr 9 Zielona Góra
36. Krok Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
37. Kruszel Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 59 im. Bolesława Krzywoustego Szczecin
38. Kus Ignacy 6 Szkoła Podstawowa nr 16, im. Szczecińskich Olimpijczyków Szczecin
39. Lipiński Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kornela Makuszyńskiego Szczecin
40. Lisiecki Mikołaj Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Zielona Góra
41. Łuczak Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
42. Marcińczyk Alicja Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
43. Marszałek Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
44. Matusiak Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
45. Miksa Marta Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
46. Mocek Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
47. Moroz Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
48. Murawski Mateusz Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
49. Nurković Jasmina 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
50. Olszewska Aleksandra 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 Nowa Sól
51. Olszewski Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
52. Ordecha Mateusz 8 Szkoła Podstawowa im. Kard. Ignacego Jeża Tymień
53. Pawlik Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu Kołobrzeg
54. Pełech Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
55. Piotrowski Mikołaj Michał 8 Szkoła Podstawowa w Starych Bielicach Biesiekierz
56. Przepiórski Piotr 8 Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" Szczecin
57. Puchalska Alicja Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego Sulechów
58. Regeńczuk Piotr Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 14 Zielona Góra
59. Rudnicka Sylwia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
60. Ścibior Szymon Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
61. Siedlecki Michał Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. kpt. ż. w. Konstantego Maciejewicza Szczecin
62. Skierś Marcin Przemysław 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
63. Skierś Radosław Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
64. Słomka Hanna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Żary
65. Świnoga-Miękus Katarzyna 6 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Koszalin
66. Szymkowiak Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II Szczecin
67. Tarnowski Grzegorz 8 Szkoły Towarzystwa Salezjańskiego Szczecin
68. Wawrzyniak Wiktor Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
69. Wielocha Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wł. Broniewskiego Białogard
70. Wiśniewski Paweł Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 7 im. I Armii Wojska Polskiego Koszalin
71. Wojciechowska Katarzyna Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
72. Zientarski Szymon Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
73. Żywarski Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Michała Kmiecika Szczecin

Województwa podkarpackie i lubelskie (miejsce zawodów II stopnia: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 4, 37-450 Stalowa Wola)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Beran Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego Łuków
2. Bielawa Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej Dębica
3. Bielenda Julia Małgorzata 7 Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka Boguchwała
4. Bronisz Amelia 7 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin
5. Brykner Jakub Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami integracyjnymi im. A. Mickiewicza Zamość
6. Bugajski Patryk 8 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego Lublin
7. Bukowy Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
8. Chmielowiec Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego Stalowa Wola
9. Czachara Lena 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej Dębica
10. Czuczwar Jakub 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
11. Czuk Dominika 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
12. Dąbrowski Damian 8 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza Zamość
13. Dębski Dominik Krystian 8 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Straszęcinie Straszęcin
14. Derlak Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" Hrubieszów
15. Dziekan Bartek 8 Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka Boguchwała
16. Ejzak Miłosz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego Lublin
17. Flik Szymon Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego Dęblin
18. Frączek Iwo Karol 7 ZSP nr 6, Szkoła Podstawowa nr 27 im. I.J. Paderewskiego Rzeszów
19. Frej Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej Dębica
20. Gąska Kacper 7 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami integracyjnymi im. A. Mickiewicza Zamość
21. Gładysz Barbara 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. prof. Władysława Szafera Brzozów
22. Głowińska Oliwia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Nisko
23. Grochowski Antoni 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
24. Gromaszek Kacper 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
25. Gruszowska Amelia Anna 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Stara Jastrząbka
26. Gryzio Michał Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin
27. Grzywacz Przemysław Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
28. Gucwa Paweł Dominik 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego Dęblin
29. Haliniak Szymon Józef 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Pysznica
30. Jabłońska Paulina 8 Szkoła Podstawowa nr 7 Mielec
31. Jacek Michał 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego Zamość
32. Jarosławski Dominik 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin
33. Jesionek Adam 8 Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego Lublin
34. Juszczak Marta 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
35. Kalinka Zuzanna Jadwiga 8 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego Lublin
36. Kamieniecka Karolina Patrycja 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego Lublin
37. Kardasz Julia 8 Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka Stopy Myczków
38. Kijek Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Lublin
39. Klich Wiktoria Amelia 8 Szkoła Podstawowa nr 7 Mielec
40. Kochańska Patrycja 8 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego Łuków
41. Kolin Mateusz 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mielec
42. Kot Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu Nielisz
43. Kręcisz Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego Dęblin
44. Krępa Martyna 8 Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Maliniu Malinie
45. Kruczek Jakub Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego Łuków
46. Kryk Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza Zamość
47. Kudełka Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego Biłgoraj
48. Kurdziel Mateusz Adam 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
49. Lakutowicz Adrian 6 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
50. Litwiniec Dawid Szczepan 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
51. Madycki Szymon Mateusz 8 ZSP nr 6, Szkoła Podstawowa nr 27 im. I.J. Paderewskiego Rzeszów
52. Majewski Alan Karol 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
53. Manijak Filip 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
54. Marć Wiktoria Maria 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 Dębica
55. Miazek Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
56. Michałek Weronika Dominika 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
57. Mizerska Paulina 8 Szkoła Podstawowa Paderewski Lublin
58. Niedźwiedź Bartosz 8 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. Radymno
59. Nosal Dominika 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Stara Jastrząbka
60. Nowak Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 8 Rzeszów
61. Obszyńska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Werbkowice
62. Ogonowski Mateusz 8 Zespół Szkół w Lubyczy Królewskiej Lubycza Królewska
63. Paluch Anna Teresa 8 Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego Lublin
64. Panek Kamil Waldemar 8 Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka Boguchwała
65. Pasieczna Weronika 8 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów
66. Paszkowski Aleksander 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
67. Pawlik Filip 7 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Krosno
68. Pazdan Piotr 8 ZSP nr 6, Szkoła Podstawowa nr 27 im. I.J. Paderewskiego Rzeszów
69. Picur Kacper Piotr 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Rzeszów
70. Pietruch David 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
71. Pietrzela Zuzanna Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
72. Pitułaj Patryk Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. prof. Władysława Szafera Brzozów
73. Pliszczyńska Natalia 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
74. Popiołek Zuzanna 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
75. Potyra Wiktor Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego Dęblin
76. Próchniak Łukasz 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
77. Pustelak Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 8 Rzeszów
78. Pykacz Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza Puławy
79. Reich Wojciech Adam 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
80. Rej Kinga Anna 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
81. Rej Maksymilian 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
82. Ruszel Maciej 7 Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek Jarosław
83. Rzedzicki Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. prof. Władysława Szafera Brzozów
84. Sacha Łukasz 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School Zamość
85. Sekrecki Bożydar Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej Chełm
86. Ślepecka Amelia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Energetyków Stalowa Wola
87. Smolira Konstanty 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
88. Sosnowska Monika 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego Lublin
89. Sowa Jakub 7 Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Maliniu Malinie
90. Stec Igor Tomasz 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
91. Szabelski Jakub Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin
92. Szalka Eryk Julian 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trześni Trześń
93. Szałyga Wiktor Dominik 8 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. Radymno
94. Szumilas Weronika 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
95. Telega Jan 8 Zespół Szkół Publicznych Posada Górna
96. Topyła Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin
97. Troć Marcelina 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej Chełm
98. Tuszyński Kacper 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 Dębica
99. Tutak Zuzanna 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Energetyków Stalowa Wola
100. Urbański Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej Dębica
101. Wcisło Mikołaj Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. prof. Władysława Szafera Brzozów
102. Wdowiak Hoang Maria Tuen 8 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Werbkowice
103. Wroński Kamil 7 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
104. Zając Dominik 8 Szkoła Podstawowa nr 28 Lublin
105. Zalewska Weronika 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki Zamość

Województwo małopolskie (miejsce zawodów II stopnia: Tarnów, III LO, ul. Brodzińskiego 6)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Anioł Maciej 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
2. Armuła Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
3. Bała Wreonika Monika 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 Kraków
4. Bartman Ksawery Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Wieliczka
5. Bednarz Martyna Zofia 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. Łukasiewicza Brzesko
6. Błażej Alicja Magdalena 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów
7. Burdak Kacper Piotr 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Stary Wiśnicz
8. Celej Mateusz Jan 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
9. Cempura Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
10. Cofalik Julia 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1000 - lecia Państwa Polskiego Bukowno
11. Czechowski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 54 im. Juliana Tuwima Kraków
12. Czernecki Wiktor 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO Kraków
13. Czyżewska Maria Zofia 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
14. Dąbrowski Kacper Kamil 7 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Tadeusza Kościuszki Kraków
15. Denkowska Agata Maria 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
16. Domżał Adam Kajetan 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
17. Działo Hubert 8 Międzykulturowa Szkoła Podstawowa "Otwarty Świat" im. Fryderyka Chopina Kraków
18. Dziewoński Szymon Stanisław 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
19. Gaińska Marta Aleksandra 8 Szkła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Wieliczka
20. Gajdur Krystian Józef 8 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Mikołajowice
21. Gajek Adrianna Izabela 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
22. Gawin Piotr 7 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Mikołajowice
23. Gawron Jakub Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zielonki
24. Gładysz Marcel Artur 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów
25. Gniewek Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
26. Gruszka Adam Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 17 Tarnów
27. Gut-Słaby Kasper 7 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jana Śniadeckiego Kraków
28. Gwiazda Mateusz 8 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Tadeusza Kościuszki Kraków
29. Gwoździewicz Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika Andrychów
30. Haligowski Łukasz Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im.Jerzego Bińczyckiego Kraków
31. Hoder Patryk Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bielanach Nowa Wieś
32. Hojdys Olga 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
33. Honkisz Bartłomiej Jan 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
34. Horodecki Piotr Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
35. Iermolenko Oleksii 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
36. Jajecznica Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana Rabka-Zdrój
37. Janiczek Adam Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
38. Janik Alicja Zofia 7 Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków
39. Janik Piotr Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 156 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy Kraków
40. Jędruszak Tomasz Jan 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja Kraków
41. Jędrzejewski Tymoteusz Michał 7 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
42. Jóźwik Jan 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 Kraków
43. Karenka Heorhi 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
44. Katra Patryk Józef 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Tarnów
45. Kędra Witold Tadeusz 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
46. Klimek Aleksandra Maria 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. Łukasiewicza Brzesko
47. Klimek Wojciech Krzysztof 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO Kraków
48. Kliszcz Ewa 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO Kraków
49. Kluszczyński Robert 8 Prywatna Szkoła Podstawowa - SALWATOR Kraków
50. Kmiecik Konrad 7 Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Kraków
51. Knot Mikołaj Wojciech 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. Edmunda Niziurskiego Kraków
52. Kobyłecki Jan Stanisław 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. Łukasiewicza Brzesko
53. Kosakowska Natalia Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki Nowy Sącz
54. Kościńska Izabela 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Niedomice
55. Kosek Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela Kraków
56. Kovacs Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Orła Białego Oświęcim
57. Kraj Dominika Julia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. Łukasiewicza Brzesko
58. Król Teresa 7 Źródło Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
59. Kubasiak Jan 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
60. Kubiczek Zuzanna 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego Oświęcim
61. Kulawik Jan Adam 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Skawina
62. Kurek Amelia Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
63. Kurowska Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego Skawina
64. Lasek Mateusz Marek 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO Kraków
65. Lebica Mateusz Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Niedomice
66. Ledwoń Adam Paweł 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
67. Legutko Dawid 7 Szkoła Podstawowa w Januszowej Januszowa
68. Lis Patryk Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
69. Łoboz Amelia Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im.Jerzego Bińczyckiego Kraków
70. Łukasik Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela Kraków
71. Łuszczyk Aleksandra Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 17 Tarnów
72. Luty Maciej 8 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
73. Makowski Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Kornela Makuszyńskiego Kraków
74. Malawski Jan Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
75. Margas Bartosz Piotr 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 Proszowice
76. Maszczyński Mateusz Paweł 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
77. Maziarka Filip Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów
78. Mazurek Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
79. Mielak Paulina Eliza 8 Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
80. Mikołajczyk Urszula Maria 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjra Henryka Sucharskiego Tylmanowa
81. Misiak Mikołaj 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
82. Mlekodaj Norbert 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana Rabka-Zdrój
83. Molek Maciej 7 Szkoła Podstawowa w Załucznem Załuczne
84. Momot Filip Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ignacego Fika Przeciszów
85. Momot Milena 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 Kraków
86. Muzykiewicz Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 54 im. Juliana Tuwima Kraków
87. Narębski Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 95 im. W. Broniewskiego Kraków
88. Niewdana Amelia 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
89. Nowakowski Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki Nowy Sącz
90. Olszewska Emilia 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika Andrychów
91. Opioła Bartosz 8 Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Mikołaja Kopernika Tarnów
92. Ostręga Sebastian Hieronim 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze Łysa Góra
93. Parcz Bartłomiej 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
94. Patalita Szymon Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana Rabka-Zdrój
95. Pawelec Stanisław Tadeusz 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
96. Pazowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej Kraków
97. Peszek Karol Tomasz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
98. Pietruszka Lena Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 17 Tarnów
99. Pilśniak Marek 7 Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków
100. Płatek Miłosz Rafał 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
101. Płonka Julia Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Skawina
102. Prus Kamil 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika Andrychów
103. Przybylik Kacper Igor 7 Szkoła Podstawowa nr 155 im. Św. Jadwigi Królowej Kraków
104. Pudełko Magdalena 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
105. Radziszewski Andrzej, Kazimierz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków Kraków
106. Rebacz Marcin Rafał 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 Kraków
107. Rostworowski Jakub 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori Kraków
108. Rusek Milena 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im.Jerzego Bińczyckiego Kraków
109. Rutkowski Michał Paweł 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
110. Ryz Jakub Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w ZSPiP w Słopnicach Słopnice
111. Sala Krzysztof Paweł 7 Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim Maków Podhalański
112. Satora Mikołąj Marcin 7 Szkoła Podstawowa nr 135 Kraków
113. Sikora Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orędowników Pokoju Oświęcim
114. Siwecki Wiktor 7 Szkoła Podstawowa nr 68 im.Jerzego Bińczyckiego Kraków
115. Ślusarczyk Zuzanna Dominika 7 Szkoła Podstawowa nr 123 im. Generała Józefa Bema Kraków
116. Śpiewak Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 54 im. Juliana Tuwima Kraków
117. Stachnik Maciej 8 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
118. Steczko Natalia Dominika 7 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Tadeusza Kościuszki Kraków
119. Strach Jan Paweł 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
120. Strama Aleksandra Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika Andrychów
121. Szancer Adam Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kraków
122. Szarata Maria Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
123. Szostak Paweł Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 Kraków
124. Talarek Zuzanna Maria 7 Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Stadniki
125. Taranek Mateusz 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
126. Trela Jakub 8 Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Mikołaja Kopernika Tarnów
127. Tutaj Antoni Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Kraków
128. Tylek Hubert 7 Szkoła Podstawowa nr 85 im. ks. K. Jancarza Kraków
129. Wanat Paweł Józef 8 Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela Kraków
130. Warcholak Piotr Jan 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 Kraków
131. Wcisło Amelia 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego Skawina
132. Wojdanowski Wiktor 7 Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej Kraków
133. Wojtacha Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Kraków
134. Wójtowicz Eryk Sebastian 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Laskowej Laskowa
135. Wylon Gabriela 7 Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. Edmunda Niziurskiego Kraków
136. Zachara Natalia Izabela 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana Rabka-Zdrój
137. Żegleń Mateusz Norbert 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
138. Zych Szymon 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków

Miasto Stołeczne Warszawa (miejsce zawodów II stopnia: CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamowska Zofia Magdalena 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
2. Aksiuczyc Weronika Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
3. Baudouin Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
4. Biały Wiktor 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Warszawa
5. Bielak Szymon 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 Warszawa
6. Bieńkowski Mateusz Adam 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
7. Błachowska Oiwia Maria Błachowska 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
8. Borowski Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
9. Buliński Patryk 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawa
10. Chyliński Ignacy Mieczysław 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
11. Ciupiński Maciej 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
12. Czakaj Zoja 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
13. Dębecki Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Warszawa
14. Domitrz Cecylia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
15. Drozdowska Wiktoria Dominika 8 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego W Warszawie Warszawa
16. Dworakowska Maja 7 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
17. Dyląg Franciszek Jerzy 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Warszawa
18. Filipek Magdalena Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 289 im. H. Sienkiewicza Warszawa
19. Frąckowiak Mikołaj Tadeusz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa
20. Furmanek Katarzyna 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
21. Gąsienica-Samek Adam Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
22. Gawiński Jan Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
23. Gołaszewska Ewa 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
24. Grabiński Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich Warszawa
25. Grzela Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
26. Guryn Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 69 Warszawa
27. Hansdorfer Franciszek Wiktor 7 Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Warszawa
28. Hyska Jeremi 8 Szkoła Podstawowa nr 69 Warszawa
29. Jac Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
30. Jamiołkowski Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 382 Warszawa
31. Janusiak Kamil Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza Warszawa
32. Jaźwiec Matylda 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
33. Kacprzak Julia 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
34. Kaniewska Alicja 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Warszawa
35. Kicińska Nina 6 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego W Warszawie Warszawa
36. Kocimowska Antonina 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
37. Koncewoj Natalia Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
38. Kotlarek Franciszek Marcin 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
39. Kotłowska Amelia Alicja 8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
40. Kowalczyk Jan Tomasz 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny Warszawa
41. Kowalik Ida Łucja 8 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Warszawa
42. Krajewski Mateusz 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
43. Krysiuk Pola 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
44. Kuczora Karol Tadeusz 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
45. Kwieciński Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
46. Kycia Marek 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawa
47. Łapińska Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
48. Ławrynowicz Marcel 7 Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alek" Warszawa
49. Lipińska Pola 8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
50. Lorenc Jan Jarosław 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa
51. Luberecki Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II Warszawa
52. Łuszczak Maciej 6 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
53. Maciołek Wojciech 7 Zespół Szkono-Przedszkolny nr 8 Warszawa
54. Maciołek Zofia Antonina 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
55. Majkowska Maria Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
56. Maksymiuk Łukasz Szymon 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
57. Malinowski Wojtek Stanisław 7 Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Warszawa
58. Maliszewski Aleksander 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
59. Markiewicz Ewa 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
60. Marzec Zofia 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
61. Mazurkiewicz Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
62. Mazurkiewicz Jan 8 Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Augusta Cieszkowskiego Warszawa
63. Medyński Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego Warszawa
64. Mężykowska Emilia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
65. Mielech Marciniak Barbara 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
66. Nguyen Viet Hoang 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
67. Noszczak Ignacy 8 Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa Warszawa
68. Nowak Szymon 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera Warszawa
69. Nowak Zofia Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
70. Olkowski Jerzy 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
71. Pawłowski Bartosz Tadeusz 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
72. Pawlukiewicz Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów Warszawa
73. Piasecki Krzysztof Janusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
74. Piątkowska Zofia 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
75. Piętka Dominika Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
76. Pietrak Agata 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
77. Pietrasik Jan 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
78. Pietrusiak Krzysztof Jan 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
79. Pietrzak Irena Agnieszka 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
80. Pietrzak Zofia Florentyna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 Warszawa
81. Piwczyńska Antonina Agata 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawa
82. Pobudejski Adam Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
83. Pusz Antoni Krzysztof 6 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
84. Rak Michał Dominik 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
85. Regnowski Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego Warszawa
86. Rembisz Mikołaj Piotr 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
87. Robak Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej Warszawa
88. Rowecki Jakub 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
89. Różalska Aleksandra 6 Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
90. Rozdeiczer Tomasz Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
91. Rozkosz Oliwia Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
92. Rumowski Stanisław Adam 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty Warszawa
93. Rychlik Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
94. Sekulska Oliwia Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
95. Siennicki Jan 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
96. Skrzypek Zofia 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
97. Słomczewska Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej Warszawa
98. Smolarek Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
99. Smółko Michał 6 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
100. Sopala Filip 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
101. Sroczyńska Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
102. Stankiewicz Kacper 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
103. Staruch Jan Józef 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawa
104. Stępkowska Matylda 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
105. Sucharzewski Maciej Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
106. Świątek Agata 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
107. Święcicki Jędrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 69 Warszawa
108. Święcki Ignacy Andrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Warszawa
109. Święcki Igor 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
110. Szaniawska Karolina 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
111. Szeliga Michał Jan 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Warszawa
112. Szempliński Kazimierz 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
113. Szewczak Aleksander 7 Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich Warszawa
114. Szul Zuzanna Julia 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
115. Szulc Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
116. Szymańska Joanna Małgorzata 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
117. Szymczyk Maciej 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warszawa
118. Tłaczała Błażej Piotr 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
119. Weremczuk Julia Anna 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
120. Więcław Michał Józef 7 Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Warszawa
121. Wieczorek Daria 8 Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego Warszawa
122. Winnicka Michalina 8 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Warszawa
123. Włodarczyk Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 84 Warszawa
124. Wojciechowski Krzysztof Karol 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
125. Zarzycki Mateusz Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej Warszawa
126. Zdanowska Maja 8 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
127. Zentara Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
128. Zielińska Zuzanna Weronika 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
129. Zienkiewicz Aleksandra Nina 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
130. Zima Błażej 6 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
131. Ziobrzyńska Barbara 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa

Miasto Stołeczne Warszawa (miejsce zawodów II stopnia: Szkoła Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamus Antoni Jakub 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
2. Arciszewski Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
3. Arczewska Alicja Ewa 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 Warszawa
4. Bajno Allan 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
5. Bednarek Sebastian 6 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
6. Bereżańska Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy Warszawa
7. Białecki Franciszek 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
8. Bielecka Maria Elżbieta 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
9. Bielecki Tomasz Adam 6 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
10. Bieleń Stanisław Piotr 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 Warszawa
11. Bojda Michał 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
12. Borowski Paweł 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Warszawa
13. Brudło Barbara 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa
14. Brutt Tomasz 7 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
15. Brzęczkowski Sławomir Henryk 6 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Warszawa
16. Buczek Maja 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
17. Bui Quoc Khang 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy Warszawa
18. Bukowiecki Tomasz Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
19. Burza Mateusz Paweł 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
20. Cacko Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Warszawa
21. Całka Karol 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
22. Cegieła Agnieszka Katarzyna 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
23. Chiliński Kacper 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
24. Cholewa Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 306 im.ks.J.Twardowskiego Warszawa
25. Chylarecki Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena Warszawa
26. Ciborowski Bartosz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
27. Cubrzyńska Maja 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
28. Dąbrowska Karolina Agata 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
29. Dobek Michał Piotr 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa
30. Domański Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren Warszawa
31. Dorosiński Jan Michał 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
32. Drabikowski Jan 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS Warszawa
33. Dylewski Franciszek Karol 8 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. O. Onufrego. Kopczyńskiego Warszawa
34. Dzidowski Błażej 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
35. Figurski Dominik Tadeusz 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
36. Firczyk Jakub Jacek 8 Niepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa „Vancouver Schools” Warszawa
37. Frankowski Szymon Witold 8 Szkoła Podstawowa nr 190 im.Orła Białego Warszawa
38. Garbarczyk Magdalena Helena 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
39. Gardyszewski Jarosław Mateusz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy Warszawa
40. Głazowska Małgorzata Katarzyna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
41. Głowania Maciej 7 Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego Warszawa
42. Goluch Igor 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
43. Góra Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
44. Górecki Kacper 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich Warszawa
45. Górska Olga Natalia 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
46. Grabowski Krzysztof 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
47. Grauer Igor 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
48. Grauer Weronika 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Warszawa
49. Gumny Emma 8 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego Warszawa
50. Gwiazda Jan 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
51. Hajłasz Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
52. Hałas Helena Maria 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
53. Horawa Jan 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
54. Iwanowski Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej Warszawa
55. Jackowski Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
56. Jaczyńska Zofia Michalina 8 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" Warszawa
57. Janik Adam Mirosław 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
58. Janiszewska Joanna Maria 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
59. Jaworska Julia Anna 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
60. Jaźwińska Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino Warszawa
61. Kaleta Radosław 8 Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" w Warszawie Warszawa
62. Kamińska-Hass Irena 7 Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego Warszawa
63. Kamiński Marek 7 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
64. Kaniszewski Jan Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
65. Karpińska Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
66. Kaszewska Maria Izabela 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
67. Kaszycki Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
68. Kielak Aleksandra 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
69. Kijkowski Józef 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II Warszawa
70. Klus Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
71. Koleśnik Katarzyna 7 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
72. Konior Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
73. Kościesza-Jaworski Konstanty 5 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
74. Kotowska Barbara Halina 7 Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
75. Kowalewski Jerzy 8 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
76. Kowalewski Karol Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
77. Kowalski Aleksander 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
78. Krawczyk Ignacy 8 Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny Warszawa
79. Krejtz Franciszek 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół nr 74 Warszawa
80. Kryska Michał 8 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49 fundacji Varsovia Warszawa
81. Krzemiński Jakub Mikołaj 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół nr 74 Warszawa
82. Księżuk Kacper 7 Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren Warszawa
83. Kucharska Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego Warszawa
84. Kukiełka Pola Maria 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
85. Kwiatkowski Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
86. Kwiatkowski Michał Bartosz 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
87. Kwiecień Piotr 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
88. Lachowicz Szymon 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO Warszawa
89. Łaczinian Zofia Ewa 7 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Warszawa
90. Ładyko Bartłomiej Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
91. Lejkowski Mikołaj 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
92. Libera Katarzyna Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 185 im. Unicef Warszawa
93. Machnik Stanisław 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
94. Maciąg Natalia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
95. Maciejewski Bartłomiej 7 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
96. Maciejewski Ziemowit Andrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej Warszawa
97. Macrae Caitlin Elizabeth 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
98. Maj Zofia 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
99. Maksymiuk Kinga 6 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
100. Małaśnicka Karolina 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
101. Masiarz Justyna 7 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
102. Matiakowski Jan 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
103. Matyka Marcin Antoni 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
104. Mazurek Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Warszawa
105. Mędrzak Anna 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
106. Mężykowski Filip Tomasz 6 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
107. Michniewicz Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców Warszawa
108. Nawłoka Szymon Tadeusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
109. Nguyen Anhduc 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
110. Nguyen Mai 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
111. Nguyen Kim Mikołaj 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy Warszawa
112. Niedbała Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
113. Oberle Bartłomiej 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny Warszawa
114. Ochocka Pola Karolina 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
115. Ogiela Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 306 im.ks.J.Twardowskiego Warszawa
116. Olczak Miłosz 7 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
117. Olkowska Julia 7 Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Warszawa
118. Olszewski Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
119. Owsiak Stanisław 7 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
120. Pancewicz Szymon Benedykt 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
121. Pawlukiewicz Nicole 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
122. Pham Minh Quan 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
123. Piechocka Maja Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
124. Pimpicka Aniela 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
125. Piórkowska Karolina 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
126. Plesiewicz Dorota Beata 7 Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców Warszawa
127. Podgórska Barbara Zofia 7 Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej Warszawa
128. Popkowska Apolonia 8 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka Warszawa
129. Porczyński Przemysław 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
130. Poreda Adrian 8 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Warszawa
131. Pruszyńska Urszula Anna 7 Szkoła Podstawowa Nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" Warszawa
132. Przybylik Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
133. Pyszniak Szymon Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Br. Malinowskiego Warszawa
134. Ramut Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
135. Rogiewicz Julia Matylda 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
136. Rumiński Oskar 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
137. Rupniewska Zofia Matylda 7 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
138. Rybicka Michalina 8 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
139. Sarata Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
140. Schwendimann Jan 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
141. Senkowski Antoni Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Warszawa
142. Sidorko Hubert 8 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
143. Sińczuk Rafał Krzysztof 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
144. Sinołęcki Tadeusz 7 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Warszawa
145. Skawiński Jerzy Filip 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
146. Skorupski Jakub Piotr 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS Warszawa
147. Śledź Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
148. Śliwka Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
149. Słoniewski Jakub Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
150. Smolarek Tomasz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
151. Soboński Robert 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
152. Sokołowski Franciszek 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
153. Solarek Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 306 im.ks.J.Twardowskiego Warszawa
154. Sołyga Jan Piotr 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
155. Stachera Ignacy 8 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Warszawa
156. Stańczyk Aleksandra Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa
157. Stendera Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 100 Warszawa
158. Stępińska Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
159. Stopczyński Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
160. Strzelczyk Zofia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
161. Surma Hanna 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
162. Swęd Jan Tymoteusz 7 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
163. Święszkowski Jan Krzysztof 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
164. Szachuła Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
165. Szczecki Olaf Błażej 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
166. Szelenbaum Marta Karolina 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 62 im. Joanny Kolasińskiej Warszawa
167. Szewczyk Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego Warszawa
168. Szydło Wojciech Szymon 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
169. Tarnicki Marcin 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
170. Tatar Tymoteusz Jakub 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
171. Tatarczuk Lena Julianna 8 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
172. Tyc Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Warszawa
173. Tymiński Mateusz Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
174. Tyszkiewicz Pola Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
175. Tyszkowska Kinga 7 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
176. Waker Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Warszawa
177. Warmijak Przemysław 8 Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej Warszawa
178. Węgierek Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino Warszawa
179. Wenzel Gustaw 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
180. Weryński Stanisław 8 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka Warszawa
181. Więch Aleksandra Ewa 7 Szkoła Podstawowa Nr 175 Warszawa
182. Wieczorek Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 71 Meridian Warszawa
183. Wieteska Wiktor Jacek 8 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
184. Wilczyński Jakub Marcin 6 Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy Warszawa
185. Wilk Zuzanna 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
186. Wiśniewska Dagmara Maja 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
187. Wiszenko Adam 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
188. Wnuk Wojciech Witold 8 Szkoła Podstawowa Niepubliczna Fundacji Nauka i Wiedza Warszawa
189. Wojciechowska Barbara Teresa 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
190. Wojczakowski Krzysztof Mikołaj 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
191. Wychowański Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
192. Wyszyńska Malina Maria 8 Kanadyjska Szkoła Podstawowa Warszawa
193. Zalewski Bartosz Rafał 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa
194. Zawisławski Mikołaj Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców Warszawa
195. Zdonek Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
196. Zieliński Stanisław Łukasz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
197. Zieliński Wojciech Piotr 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
198. Żochowski Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
199. Zradziński Szymon 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa
200. Żuraw Rozalia 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa

Województwa podlaskie, warmińsko-mazurskie i mazowieckie z wyłączeniem m. st. Warszawa (miejsce zawodów II stopnia: XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamiec Mikołaj Michał 7 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
2. Adolska Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
3. Ancuta Jan Jarosaw 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Mysiadło
4. Baranowski Wiktor Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku Płock
5. Bartoszewicz Piotr 7 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
6. Belczewska Kinga 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego Elbląg
7. Biernat Damian 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Ostrołęka
8. Bloch Krzysztof 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Bitwy Ossowskiej Kobyłka
9. Bodył Iwo 8 Szkoła podstawowa w Zielonkach-Parceli Stare Babice
10. Boguszewska Małgorzata Anna 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Moja Szkoła im. Wandy Chotomskiej Łomianki
11. Brzóska Sara 7 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Jabłonnie Jabłonna
12. Buczyński Paweł Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego Białystok
13. Budzinska Zofia 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku Zaborów
14. Chmielewska Katarzyna 7 Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Leonarda da Vinci Sochaczew
15. Chorzewska Helena Katarzyna 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
16. Cieślak Anastazja 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego Olsztyn
17. Cymerman Mateusz Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
18. Dąbkowski Hubert 6 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
19. Drężek Ignacy 8 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego Chylice
20. Dudek Aniela 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Bitwy Ossowskiej Kobyłka
21. Dudek Malwina Małgorzata 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego Nowy Dwór Mazowiecki
22. Fuliński Tymoteusz 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
23. Gardziejewska Dominika Aneta 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego Olsztyn
24. Głasek Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta Otwock
25. Goszczyński Karol Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
26. Gryżewski Witold 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
27. Hadyś Julian Marcin 6 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
28. Haraburda Krzysztof Józef Michał 7 Szkoła Podstawowa im. Św. Tomasza z Akwinu Józefów
29. Kacperek Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi Korczakowskiej Otwock
30. Kaczmarek Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
31. Kaflik Stanisław Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Pruszków
32. Kajkowski Jakub Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
33. Kasznia Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Mysiadło
34. Kaźmierczak Michał 7 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku Zaborów
35. Kęciek Jan 8 Szkoła Podstawowa Złotokłos
36. Kiełczykowska Iga 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego Olsztyn
37. Klimowicz Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Kozienice
38. Koczyński Adam 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
39. Krogulec Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego Piaseczno
40. Kupść Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 roku Marki
41. Kurek Julia 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Mińsk Mazowiecki
42. Kurus Karolina 8 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
43. Kwiatkowska Alicja Barbara 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Bitwy Ossowskiej Kobyłka
44. Lada Stanisław Paweł 6 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
45. Ligięza Maria Natalia 7 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku Zaborów
46. Łokieć Mikołaj Jan 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
47. Maczuga Marta Maria 7 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
48. Madey Konrad 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich Lesznowola
49. Majewski Dominik 7 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Żelków-Kolonia
50. Majewski Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Piłsudskiego Otwock
51. Maksimiuk Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
52. Malec-Nagadowski Damian Robert 8 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego Ożarów Mazowiecki
53. Malinowska Natalia 7 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
54. Marczak Oliwia 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Ostrołęka
55. Matusiak Krzysztof Jan 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
56. Matuszewski Piotr 7 Prywatna Szkoła Podstawowa „Eureka” Zalesie Górne
57. Michalak Iga Monika 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu Radom
58. Michalski Maciej Bogumił 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School Zakręt
59. Mikszta Jakub Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego Ożarów Mazowiecki
60. Mucha Szymon 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
61. Nadulicz Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
62. Napłoszek Natalia 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Fryderyka Chopina Milanówek
63. Nasiadko Klaudia 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Dąbrowa Białostocka
64. Niemotko Wojciech 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
65. Nowakowski Daniel 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
66. Obrycki Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica Łomża
67. Pawlata Mateusz 6 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina Płock
68. Pływacz Ignacy 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku Zaborów
69. Politowski Filip 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
70. Popielarczyk Maciej 7 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza Łomża
71. Pszczółkowska Anna 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
72. Pułtorak Klaudia 7 Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Iławie Iława
73. Pyszlak Artur Karol 7 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego Ożarów Mazowiecki
74. Rabijewska Emilia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa Pionki
75. Rabsztyn Małgorzata Teresa 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego Piaseczno
76. Ratyńska Magdalena Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka Zielonka
77. Rębiś Cezary 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Jedlnia-Letnisko
78. Sakowska Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Słupnie Słupno
79. Sapkowska Sylwia 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Dąbrowa Białostocka
80. Sarama Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego Raszyn
81. Ściesińska Agata Matylda 7 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi Korczakowskiej Otwock
82. Sidor Ignacy 8 Szkoła Podstawowa "Azymut" Fundacji Sternik Pruszków
83. Sielczak Tymoteusz 8 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
84. Sirocki Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
85. Skulska Amelia 8 Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku Płock
86. Słoma Mateusz Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego Leszno
87. Sobczyk Bruno 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduLab Stare Babice
88. Sobula Paulina Teresa 8 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
89. Stankiewicz Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
90. Stefańczyk Jan 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji ADYS Piastów
91. Sulimierska Gabriela 8 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
92. Szewczyk Franciszek 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
93. Szewczyk Henryk 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
94. Szutkiewicz Paulina 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
95. Trocewicz Marta 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego Olsztyn
96. Twarowski Przemysław 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
97. Tyrakowska Alicja 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Otwock
98. Tyzo Lidia Joanna 8 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
99. Uchańska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Słupnie Słupno
100. Vu Bach Duong 8 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego Raszyn
101. Walczuk Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica Łomża
102. Walczuk Kalina 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka Zielonka
103. Wardaszka Zuzanna Maria 7 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
104. Wasilewski Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej Józefów
105. Wdowiak Mateusz 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie Iława
106. Wierzbicki Hubert 8 Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce Kopana
107. Wiśniewski Bartosz Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
108. Wiśniewski Bartosz Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
109. Witek Marta Krystyna 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego Nowy Dwór Mazowiecki
110. Woźniak Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
111. Zadara Tymon Marek 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Mysiadło
112. Zawadzki Bartosz 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
113. Ziach Mikołaj 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Bitwy Ossowskiej Kobyłka
114. Zielińska Milena 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej Józefów
115. Zieliński Antoni Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Piłsudskiego Otwock

Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje