Uczniowie zakwalifikowani do zawodów II stopnia XVII OMJ (2021/22)


Województwa łódzkie i świętokrzyskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamczyk Tomasz 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
2. Badura Mikołaj Ignacy 7 Szkoła Podstawowa nr 79 im. Łódzkich Olimpijczyków Łódź
3. Banaszczyk Tomasz Damian 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków Piotrków Trybunalski
4. Bedka Oliwier 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Villa Bambini nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
5. Błasik Bruno Artur 8 Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi Łódź
6. Borto Jakub Rafał 8 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Stanisława Moniuszki Kielce
7. Brzeziński Bartłomiej 7 Szkoła Podstawowa im. dr. Henryka Jordana Ksawerów
8. Capiga Marcel 8 Szkoła Podstawowa im. Z. Kopra w Zespole Placówek Oświatowych w Słupi Słupia
9. Chomicz Kazimierz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
10. Cink Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu Zgierz
11. Ciszek Marta 8 Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko Łódź
12. Ciupka Miłosz 8 Szkoła Podstawowa im. Z. Kopra w Zespole Placówek Oświatowych w Słupi Słupia
13. Denys Dominik 8 Szkoła Podstawowa Nr 56 im. Bronisława Czecha Łódź
14. Dziadczyk Maja 7 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej w Łodzi Łódź
15. Gapys Amelia 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu Zgierz
16. Gawin Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi Łódź
17. Grochal Michał 8 Zespół Szkół im. Ks Stanisława Konarskiego Skierniewice
18. Jankowski Leon Wojciech 6 Publiczna Szkoła Podstawowa MILESZKI Łódź
19. Jankowski Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi Bełchatów
20. Janyska Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 10 w Zgierzu Zgierz
21. Jaros Agata 7 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana Molla w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 7 Łódź
22. Jędrzejczyk Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Małgorzaty Kozery-Gliszczyńskiej Pabianice
23. Jonczyk Jakub Leonard 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
24. Kaczmarek Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej w Łodzi Łódź
25. Klimczak Anna Krystyna 8 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana Molla w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 7 Łódź
26. Korczyński Antoni Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 205 im. św. Jadwigi Królowej Polski Łódź
27. Korytkowska Julia Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa im.św. Stanisława Kostki Moszczenica
28. Kosut Maciej Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana Molla w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 7 Łódź
29. Kraska Anastazja Marianna 8 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Łódź
30. Król Paweł Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 190 im. Jarosława Iwaszkiewicza Łódź
31. Kwiatkowski Oliwier Dawid 8 Szkoła Podstawowa nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 Tomaszów Mazowiecki
32. Maciejewska Lena 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi Bełchatów
33. Makal Emil Marcin 7 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana Molla w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 7 Łódź
34. Małkowski Mateusz 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
35. Marciniak Paulina Daria 7 Szkoła Podstawowa nr 10 w Zgierzu Zgierz
36. Marszałek Juliusz Paweł 8 I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja Kielce
37. Miernik Mateusz Grzegorz 8 Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku Zagnańsk
38. Mokrowiecki Adam Antoni 8 Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź
39. Morawska Kinga Dominika 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków Piotrków Trybunalski
40. Muehsam Karol 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
41. Mydłowska Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" Łódź
42. Okolewska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Łódź
43. Ostalak Filip Patryk 8 Szkoła Podstawowa im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich Proszenie
44. Ożdżyński Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi Łódź
45. Paul Natalia Elżbieta 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Emilii Plater Piotrków Trybunalski
46. Pielesiek Zuzanna Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Łódź
47. Pietrzak Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Łódź
48. Piwowarski Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika Pabianice
49. Płaza Krzysztof Kazimierz 8 Szkoła Podstawowa nr 205 im. św. Jadwigi Królowej Polski Łódź
50. Polak Igor 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
51. Pustelnik Małgorzata Magdalena 7 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego Łódź
52. Pyziak Tytus Michał 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka Łódź
53. Rachuna Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich Końskie
54. Skarzyński Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego Konstantynów Łódzki
55. Skrzyczewski Stanisław Jan 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Villa Bambini nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
56. Śliwiński Igor Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 Tomaszów Mazowiecki
57. Socha Seweryn 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Villa Bambini nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
58. Sońta Maja Natalia 8 Szkoła Podstawowa im.św. Stanisława Kostki Moszczenica
59. Stan Antoni 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. Tomaszów Mazowiecki
60. Stanek Maciej Zygmunt 8 Szkoła Podstawowa TOMEK Tomaszów Mazowiecki
61. Strzebiecka Jagoda Jadwiga 8 Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja Łódź
62. Szczepaniak Daria Grażyna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
63. Szymańska Aleksandra Maja 8 Szkoła Podstawowa im.św. Stanisława Kostki Moszczenica
64. Szyndlauer Emilia 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego Konstantynów Łódzki
65. Tracz Artur 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Kielce
66. Turska Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej w Łodzi Łódź
67. Tworek Gabriela 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. K. K. Baczyńskiego Kielce
68. Urban Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi Bełchatów
69. Wawrzko Michał Mateusz 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Łodzi Łódź
70. Wiechno Paweł 8 Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK im.Błogosławionych Dzieci z Fatimy Łódź
71. Wolniak Tymoteusz 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu Zgierz
72. Wróbel Maja Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich Końskie
73. Zabłocki Dawid 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego Piotrków Trybunalski

Województwo kujawsko-pomorskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Banaszewska Maja Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich Grudziądz
2. Bartkiewicz Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Toruń
3. Bayer Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa w Płowężu Płowęż
4. Białęcka Agata 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
5. Bobiński Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
6. Brzeski Antonio 8 Zespół Szkół Muzycznych Włocławek
7. Buczaj Alicja Malina 7 Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu Niemcz
8. Buczaj Weronika Anna 7 Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu Niemcz
9. Choczyński Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 Toruń
10. Ciepłowska Amelia 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera Toruń
11. Czapkowski Tymoteusz 7 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
12. Dutkiewicz Jakub Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 40 przy Zespole Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego Bydgoszcz
13. Dyl Piotr Miłosz 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
14. Fasula Franciszek Jarema 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. H. Arctowskiego w Toruniu Toruń
15. Ferster Amelia Katarzyna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja Toruń
16. Foltyńska Julia Agnieszka 8 Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich Grudziądz
17. Gołębiewska Natalia Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
18. Gotowicz Tymon 8 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
19. Greń Wiktor Włodzimierz 8 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta z oddziałami sportowymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
20. Gutkowski Mikołaj Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły Bydgoszcz
21. Hoelke Artur Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Uczestników Strajku Szkolnego 1906-1907 Toruń
22. Jabczyńska Michalina 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Schola Culmensis Elementaris Księży Pallotynów Chełmno
23. Jankiewicz Feliks Jan 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
24. Jankowska Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Grudziądzu Grudziądz
25. Jarosz Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera Toruń
26. Karczewski Piotr 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
27. Konarski Jacek Józef 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
28. Krajnik Mateusz Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
29. Krygier Alan Adam 7 Szkoła Podstawowa w Łysomicach Łysomice
30. Krysiak Kamil Łukasz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Koronowo
31. Laskowski Adam Symeon 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
32. Lipińska Hanna 7 Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa GEM Toruń
33. Lisiak Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Marii Skłodowskiej-Curie Solec Kujawski
34. Łukawski Aleksander 8 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
35. Marjanek Gabriel 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Marii Skłodowskiej-Curie Solec Kujawski
36. Metkowska Anna 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
37. Michalik Bartosz Tomasz 7 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
38. Mikulski Bartłomiej Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 Toruń
39. Nasieniewski Jan Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta Toruń
40. Pietkiewicz Aleksander Adam 8 Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu Toruń
41. Pilarski Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta z oddziałami sportowymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
42. Pilitowski Leon 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja Toruń
43. Radziecki Sambor 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej Toruń
44. Robionek Liliana 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 Grudziądz
45. Rusak Zofia Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 38 Bydgoszcz
46. Seichter Alicja Małgorzata 7 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
47. Snochowski Jakub Hubert 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja Toruń
48. Sobecki Jan Paweł 7 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
49. Stanek Jakub Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
50. Sznajdrowski Szymon 7 Szkoła Podstawowa Pruszcz
51. Szot Julia Martyna 8 Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu Niemcz
52. Szot Szymon Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej Toruń
53. Turowska Dorota 7 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Białe Błota
54. Ułanowski Hubert 8 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates Bydgoszcz
55. Wawrzyniak Filip Robert 8 Szkoła Podstawowa nr 38 Bydgoszcz
56. Wilk Monika 7 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 Toruń
57. Wiśniewska Zuzanna 7 Zespół Szkół nr 8 - Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku Włocławek
58. Wiśniewski Tymon 8 Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu Niemcz
59. Wolf Miłosz Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 60 Bydgoszcz
60. Wróblewska Emilia Paulina 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
61. Żbikowski Wojciech Roman 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń

Województwa dolnośląskie i opolskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Bala Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
2. Basałaj Alex 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
3. Biernacki Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego Wrocław
4. Bogacz Ewa Bronisława 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
5. Bomba Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta Wrocław
6. Boroń Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
7. Bundyra Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
8. Buraczewska Zuzanna 7 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
9. Burduk Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
10. Byszyński Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie
11. Czapliński Szymon Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
12. Czerwińska Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
13. Czogalla Jakub Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie Kiełczów
14. Dniestrzański Wojciech Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
15. Dobrowolski Jędrzej 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Wysoka
16. Dolla Jakub 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II Wrocław
17. Dulewicz Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
18. Dymara Tomasz 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori we Wrocławiu Wrocław
19. Dziedzic Daria 7 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
20. Fiałkiewicz Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 21 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 5 Wrocław
21. Frosztęga Justyna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Oborniki Śląskie
22. Fulczyk Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
23. Galik Mateusz 7 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Arka" Wrocław
24. Ganczarek Łukasz 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego Wrocław
25. Gietka Piotr Michał 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14- Szkoła Podstawowa nr 24 Wrocław
26. Głogowski Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
27. Głośna Amelia 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
28. Gluza Eryk 8 Szkoła Podstawowa nr 98 im. Piastów Wrocławskich Wrocław
29. Gogolewski Maksymilian Dominik 7 Szkoła Podstawowa nr 17 Wrocław
30. Goldeman Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 32 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 21 Wrocław
31. Greszta Jan 8 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Junior Wrocław
32. Gromnicka Wiktoria 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego Wrocław
33. Grzybek Karolina 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
34. Grzybowski Mikołaj Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego Wrocław
35. Gudełajtis Tomasz 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Rity Opole
36. Gut Adam 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie Kiełczów
37. Hajac Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
38. Hewko Michał Stanisław 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego Strzelin
39. Hoffmann Karolina 8 Zespół Szkół nr 9 Wrocław
40. Hrudzinina Iryna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
41. Hryń Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
42. Ignaszewska Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia Wrocław
43. Izworska Monika Wiktoria 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
44. Jakimów Kalina 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA Opole
45. Jaksa-Pliszka Zuzanna Tatiana 8 Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej Wrocław
46. Jokiel Wiktor 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie Kiełczów
47. Jurach Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
48. Kaczmarek Lena Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław
49. Kanikuła Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach Polkowice
50. Karpiński Filip 8 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im.Komisji Edukacji Narodowej Wałbrzych
51. Karpiński Marcel 7 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im.Komisji Edukacji Narodowej Wałbrzych
52. Kaus Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego Wrocław
53. Kempiński Konstanty 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
54. Kiewra Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
55. Kołwzan Tymoteusz Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
56. Komar Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 81 Wrocław
57. Komorek Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa "Primus" Wrocław
58. Kopińska Hanna 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Dobrzykowice
59. Kośnikowski Tomasz Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
60. Kowal Bruno 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika Brzeg
61. Kowalczyk Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Prof. Stefana Banacha Wrocław
62. Kubik Kamila Marianna 8 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
63. Kubrak Szymon Stanisław 8 Szkoła podstawowa ZDRÓJ, Szkoła podstawowa ISKRY w Niepublicznym zespole szkolno-przedszkolnym NURT Wrocław
64. Kulczycka Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
65. Kulyk Mariia 6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
66. Kurlej Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
67. Łakomy Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana "Grota" Roweckiego Wrocław
68. Laskowski Marcin 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II Wrocław
69. Łaźniak Jagna 8 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka Wrocław
70. Lejman Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie Trzebnica
71. Lizurej Iwo 8 Szkoła Podstawowa w Tyńcu Małym im. Tadeusza Mazowieckiego Tyniec Mały
72. Mączka Natalia Krystyna 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
73. Michalak Karolina 7 Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia Wrocław
74. Mickiewicz Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego Wrocław
75. Mietelska Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka Kąty Wrocławskie
76. Mojka Stanisław 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
77. Możdżeń Maja 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu Wałbrzych
78. Mróz Julia Justyna 8 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
79. Myszka Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
80. Niciak Dorian 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
81. Nowak Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. ppor. Józefa Krysińskiego Oborniki Śląskie
82. Nowak Hanna 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
83. Nowicki Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa nr 50 Wrocław
84. Olasz Natalia 8 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego Żórawina
85. Olejniczak Jakub 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 24 Wrocław
86. Orleański Mateusz Jacek 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
87. Orłowski Jakub Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej Wrocław
88. Pajcz Dominik 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14- Szkoła Podstawowa nr 24 Wrocław
89. Pakulski Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
90. Papiorek Agnieszka Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego Wrocław
91. Pastwa Jędrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
92. Pawicka Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
93. Pawicka Magdalena Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
94. Pęk Kamil 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Jelczu - Laskowicach Jelcz-Laskowice
95. Pisowacki Maciej 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mieroszowie Mieroszów
96. Porębny Aleksander Łukasz 7 SP nr 113 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 Wrocław
97. Pradelski Karol 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
98. Prędkiewicz Paulina 7 Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Archidiecezji Wrocławskiej im. Ks. Jana Twardowskiego w Kotowicach Kotowice
99. Pyzik Karolina Natalia 8 SP nr 113 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 Wrocław
100. Radosz Dominik 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
101. Rogowicz Garay Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
102. Rosiński Mikołaj 8 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 im. Władka Zarembowicza Wrocław
103. Sadowski Marcin Ryszard 8 SP nr 113 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 Wrocław
104. Savytskyy Marko 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II Wrocław
105. Siudzińska Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
106. Skrzek Kinga Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia Wrocław
107. Skrzypczyk Kamil Filip 7 Szkoła Podstawowa "Edukacja" we Wrocławiu Wrocław
108. Smoleń Jakub Łukasz 7 SP nr 113 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 Wrocław
109. Stefurak Julian 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia Wrocław
110. Strzelec Hubert 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
111. Suligowski Krzysztof Ziemowit 6 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
112. Szczegielniak Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana "Grota" Roweckiego Wrocław
113. Szczerbień Marek Michał 8 Leonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa Wrocław
114. Szostak Iga Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
115. Szostek Jan 7 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Salezjańskich DON BOSCO Wrocław
116. Szwarczyńska Alicja 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowalowej Kowalowa
117. Tomczak Zuzanna/maja 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia Święta Katarzyna
118. Uram Tomasz Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej Wrocław
119. Wasilewska Łucja Eliza 7 Szkoła Podstawowa nr 71 Wrocław
120. Wieczorek Maja Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
121. Wierzchowska Alicja Monika 8 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka Wrocław
122. Wilgosz Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
123. Wiśniewska Aleksandra Julia 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 we Wrocławiu Szkoła Podstawowa nr 47 Wrocław
124. Witko Emilia 7 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach Pisarzowice
125. Wróblewski Szymon Karol 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła Opole
126. Zatwardnicka Oksana Edyta 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego Strzelin
127. Żebruń Rafał 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino w Polanicy-Zdroju Polanica-Zdrój
128. Żeleźnik Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
129. Zwolińska Alicja 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Dobrzykowice

Województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Dakowicz Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
2. Dębski Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Łomża
3. Dondzik Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 311 Olsztyn
4. Drzewiecki Błażej 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka Olsztyn
5. Gawryluk Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
6. Gładysiak Kajetan 7 Szkoła Podstawowa nr.1 im. Armii Krajowej Ostróda
7. Głębocki Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica Łomża
8. Goroszewski Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
9. Jabłońska Daria 8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Suwałki
10. Januszkiewicz Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
11. Kozłowski Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
12. Mancewicz Miłosz 8 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza Choroszcz
13. Okurowski Szymon 6 Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica Białystok
14. Parda Łukasz 7 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki Elbląg
15. Pruszkowska Amelia 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Łomża
16. Rachwał Krystian 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego Elbląg
17. Sienkiewicz Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
18. Świętoń Grzegorz 5 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Moniuszki Kętrzyn
19. Świętoń Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Moniuszki Kętrzyn
20. Szczecina Patryk Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Iławie Iława
21. Trochimczuk Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Elbląg
22. Wasilewska Natalia 8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Suwałki
23. Wójcik Kacper 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym Gronowo Górne
24. Wojciuk Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok

Województwo wielkopolskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Anders Szymon 8 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego Poznań
2. Bartkowiak Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
3. Bartosiewicz Jan 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
4. Bednarski Wojciech Maciej 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
5. Bedołek Igor 7 Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Piła
6. Bejger Marta 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
7. Bergander Natalia Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
8. Bernacik Oliwia Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie Zalasewo
9. Budzeń Monika 8 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego Leszno
10. Buszkiewicz Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
11. Cegła Barbara 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
12. Ciozda Bartosz 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica Złotów
13. Ćwiszewski Tymon Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica Złotów
14. Cybulska Eliza 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń
15. Czerniak Jakub Michał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
16. Dobrowolski Marcel 7 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Powstańców Wielkopolskich Poznań
17. Dopierała Michał Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
18. Eder Michał 7 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego Poznań
19. Flaczyk Jędrzej 8 Olimpijczyk Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Poznań
20. Flis Franciszek Szymon 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
21. Frąckowiak Eryk 8 International School of Poznań Poznań
22. Gołuch Jan Karol 7 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR Poznań
23. Górecki Henryk 8 Szkoła Podstawowa nr 62 im. gen. Stanisława Taczaka w Poznaniu Poznań
24. Hałas Dominik 7 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej Poznań
25. Hanc Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Konin
26. Hardek Blanka 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Moniuszki Konin
27. Henklewska Zofia Barbara 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
28. Jacolik Igor 7 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej Poznań
29. Jakubowska Martyna Izabela 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. 25 Dywizji Piechoty Ziemi Kaliskiej w Kaliszu Kalisz
30. Jawień Maksymilian Franciszek 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
31. Kaczmarek Olga 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
32. Kaczmarek Oliwia 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego Poznań
33. Kliber Olaf Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
34. Koczorowska Maria Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
35. Kolendo Kajetan 8 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego Poznań
36. Kosicki Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
37. Kruszyński Andrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
38. Kubicki Jan Franciszek 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
39. Kuchta Mateusz 8 Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań
40. Kuryłłowicz-Kaźmierczak Julian 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny Poznań
41. Kurzyński Adam Paweł 7 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
42. Kuzemko Igor 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wirach Wiry
43. Lenort Natalia 8 Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich Siekierki Wielkie
44. Leśniarek Amelia 7 Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Niepruszewie Niepruszewo
45. Maksimau Anton 8 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Szarych Szeregów w Poznaniu Poznań
46. Mańkowski Michał Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w Poznaniu Poznań
47. Medenecki Piotr 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR Poznań
48. Mysakowski Natan 8 Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań
49. Nawrocka Hanna Maria 8 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
50. Niedziela Michał Marcin 7 Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich Siekierki Wielkie
51. Nolka Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
52. Owczarzak Tatiana 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
53. Pawlaczyk Jakub Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek Kalisz
54. Pawlak Adam Bolesław 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Biedrusko
55. Płóciennik Amelia Lidia 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojnowicach Wojnowice
56. Płóciniczak Mikołaj 6 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
57. Przybyła Nikodem Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
58. Przysuszyński Piotr 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
59. Radowska Monika Maria 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
60. Rychlicki Jan Paweł 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
61. Saienko Yelizaveta 8 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Szarych Szeregów w Poznaniu Poznań
62. Seniuk Franciszek Jan 6 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR Poznań
63. Seńko Piotr Krzysztof 8 Szkoła podstawowa nr 4 w Turku im. gen.M. Smorawińskiego Turek
64. Siuda Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich Poznań
65. Skarbek Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Złotów
66. Smyczyński Franciszek 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
67. Socha Jacek 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach Plewiska
68. Sokołowski Jakub Adam 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
69. Staszak Maciej Roman 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
70. Szymczak Aleksandra Klaudia 8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Brzeźno
71. Tomaszewski Ryszard Jan 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR Poznań
72. Warkoczyński Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki Poznań
73. Wiatr Adam 7 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
74. Wojciechowski Olivier 8 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego Poznań
75. Wojkiewicz Michał Adam 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 Środa Wielkopolska
76. Wyszkowski Tomasz 7 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
77. Zaremba Nikodem 8 Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
78. Żmijewski Olgierd Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
79. Żyniewicz Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej Poznań

Województwo pomorskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Barański Tytus 8 Chrześcijańska Szkoła Montessori Gdańsk
2. Beneda Iga Joanna 8 Podstawowa Szkoła Gedanensis Gdańsk
3. Bieńkowska Ewa Urszula 8 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. kpt. ż. w. K. O. Borchardta Rumia
4. Bober Mateusz Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha Gdańsk
5. Bojke Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
6. Cnota Julia Monika 8 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. kpt. ż. w. K. O. Borchardta Rumia
7. Cyrzan Konrad Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 2 Bytów
8. Czajkowska Dominika 8 Szkola Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku Gdańsk
9. Czech Natalia Helena 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego Gdynia
10. Dzedzej Alicja 5 Chrześcijańska Szkoła Montessori Gdańsk
11. Dzianach Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława Komorowskiego Gdańsk
12. Farkowska Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy Wejherowo
13. Formela Agnieszka Anna 8 Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki Pomlewo
14. Gerka Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
15. Grela Agata Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach Brusy
16. Grela Anna Elżbieta 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach Brusy
17. Gryber Hubert Maksymilian 7 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen.W. Sikorskiego Sopot
18. Hope Bartosz 8 Zespół Kształcenia i Wychowania Kolbudy
19. Izydorek Zuzanna 8 II Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego Gdańsk
20. Jankowski Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
21. Janowicz Agata 8 Gdańska Szkoła Podstawowa "Lingwista" im. Hymnu Narodowego Gdańsk
22. Jastrzębski Jakub 7 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
23. Jelinek Maja 8 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa Gdynia
24. Jórasz Milena 7 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
25. Karczewska Julia 7 Szkoła Podstawowa w Kowalach Kowale
26. Kędziora Tymon 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha Gdańsk
27. Kilarski Natan Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa CET Kowale
28. Knap Krzysztof Ryszard 8 Podstawowa Szkoła Gedanensis Gdańsk
29. Kolka Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Stefana hetmana Czarnieckiego Gdańsk
30. Kondracki Jędrzej Piotr 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
31. Krzysztofowicz Agata Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy Zagórzyca
32. Kujałowicz Alicja Laura 8 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen.W. Sikorskiego Sopot
33. Kurnik Dominikn Julian 8 Zespół Szkół nr 1 Władysławowo
34. Kussowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle Gdańsk
35. Lange Stanisław Janusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im T. Halika w Redzie Reda
36. Latko Stanisław 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki Sopot
37. Linda Oskar 8 II Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego Gdańsk
38. Łysik Szymon Jacek 8 Szkoła Podstawowa nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi Gdynia
39. Makowska Karolina 8 Gdańska Szkoła Szermierki Gdańsk
40. Malek Jan Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi Gdynia
41. Markevich Daria 8 British International School Gdańsk Gdańsk
42. Meler Mateusz 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
43. Miron Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
44. Młodkowski Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha Gdańsk
45. Moskot Mikołaj 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
46. Motylski Tymon Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego Gdynia
47. Nadolska Zofia Monika 7 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Wojska Polskiego 1 Gdańsk
48. Nowińska Hanna Zofia 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny Gdynia
49. Ołów Maria 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach Kowale
50. Pasterski Michał 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gdańsku, Szkoła Podstawowa nr 8 Gdańsk
51. Prondziński Marcel 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
52. Rej Dobrochna 7 Chrześcijańska Szkoła Montessori Gdańsk
53. Rospondek Szymon Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 46 Gdańsk
54. Ruciński Ignacy Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen.W. Sikorskiego Sopot
55. Rybak Hubert 8 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
56. Ryterski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Obrońców Wybrzeża Gdynia
57. Samełko Julia Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 12 Gdańsk
58. Serkowski Marek 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Maksymiliana Golisza Sztum
59. Sienkiewicz Oliwia 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego Gdynia
60. Skierczyński Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 80 Gdańsk
61. Skwiercz Jan Kazimierz 8 Amerykańska Szkoła Podstawowa Gdynia
62. Socha Beniamin 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Maksymiliana Golisza Sztum
63. Sokołowski Bartosz Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Obrońców Wybrzeża Gdynia
64. Stworzewicz Pola 8 Amerykańska Szkoła Podstawowa Gdynia
65. Surowiecki Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
66. Szczepański Szymon 7 II Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego Gdańsk
67. Szczesiak Antoni 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata Gdańsk
68. Szczygieł Karol 8 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
69. Szymanowicz Roman 6 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
70. Szymczak Martyna 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
71. Tomaszewski Tymon 8 Podstawowa Szkoła Gedanensis Gdańsk
72. Truszyński Tymon Dominik 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi im. Józefa Wybickiego Rumia
73. Wajda Mateusz 7 Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Mostach Mosty
74. Wellenger Miłosz Jan 8 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa Gdynia
75. Wojtas Hanna Klara 8 Gdańska Szkoła Szermierki Gdańsk
76. Wojtas Zofia Joanna 8 Gdańska Szkoła Szermierki Gdańsk
77. Wolf Milena Otylia 8 Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego Gdańsk
78. Wołoszyk Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego Gdańsk
79. Wolska Milena Zuzanna 8 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
80. Ząbkiewicz Jan 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny Gdynia
81. Zacharska Damroka Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Wojska Polskiego 1 Gdańsk
82. Zalewska Anita 8 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kaszubskiej w Goręczynie Goręczyno
83. Ziemianowicz Nina 8 Amerykańska Szkoła Podstawowa Gdynia
84. Zima Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdańsk

Województwo śląskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Abratańska Julia Ewa 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
2. Adamczyk Oskar Mirosław 7 Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice
3. Ajdukiewicz Andrzej Jacek 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Krystyny Bochenek Gliwice
4. Alisch Wiktor Andreas 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
5. Barciaga Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Świętochłowice
6. Bargieł Patryk 8 Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza
7. Bargieła Jan 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
8. Bęś Ksawery Bogdan 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Stefana Pieczki Racibórz
9. Bielawa Jolanta 8 Szkoła Podstawowa nr 20 Jaworzno
10. Biskup Natan 8 Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School Bielsko-Biała
11. Błaszczyk Sebastian Oliwier 8 Szkoła Podstawowa nr 16 Sosnowiec
12. Bober Stanisław Jakub 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 "Nasza Szkoła" ZTSz Zabrze
13. Bociąga Dawid Natan 4 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Chorzów
14. Borowicz Maciej 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jonatan Bielsko-Biała
15. Boryń Marek Aureliusz 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Huberta Wagnera Będzin
16. Broda Tymon 6 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
17. Chrysteczko Kamil Marcin 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 Rybnik
18. Cichy Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Chorzów
19. Czauderna Milena 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
20. Czech Grzegorz Józef 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Krystyny Bochenek Gliwice
21. Dąbrowski Tymoteusz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Franciszka Blachnickiego Tarnowskie Góry
22. Danecki Franciszek 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Akademia Młodych Sosnowiec
23. Dybała Marta Agnieszka 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w Rybniku Rybnik
24. Dzieńkowska Natalia Emilia 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 Jastrzębie-Zdrój
25. Dziergas Marta 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Twardorzeczka
26. Dziki Łukasz 8 Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School Bielsko-Biała
27. Fragsztajn Maria Helena 8 Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi Chorzów
28. Fronczek Michał Franciszek 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Koszęcin
29. Fuksiewicz Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
30. Gębski Igor 7 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Marii Konopnickiej Ruda Śląska
31. Gołdy Ewelina Anna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
32. Grabowski Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Tadeusza Kościuszki Jaworzno
33. Grajner Amadeusz Dominik 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 Rybnik
34. Grela Hanna 8 ZSP 4 Gliwice
35. Grochowski Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
36. Gryl Mateusz Adrian 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Szkoła Przyszłości Chorzów
37. Gunia Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte Bielsko-Biała
38. Hryniewicz Maciej 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego Gliwice
39. Iwko Hanna Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Pawła II Gliwice
40. Jałowiecki Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Ignacego Mościckiego Chorzów
41. Janik Mateusz Henryk 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka Katowice
42. Kagan Patrycja 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9 Gliwice
43. Kaleta Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach Katowice
44. Karliński Błażej 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9 Gliwice
45. Kasprzyk Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Krystyny Bochenek Gliwice
46. Kasprzyk Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Krystyny Bochenek Gliwice
47. Kita Milena 7 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
48. Kluska Jakub Paweł 8 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej, Szkoła Podstawowa nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi Bielsko-Biała
49. Kłyk Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Imielin
50. Knapek Franciszek 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Twardorzeczka
51. Knapik Mateusz Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
52. Kogut Klara 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego Gliwice
53. Kołacz Jakub Bogdan 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka Jaworzno
54. Kopanicki Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Częstochowa
55. Kosek Dorota 7 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku-Białej Bielsko-Biała
56. Kosiec Maciej 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Władysława Broniewskiego Międzyrzecze Górne
57. Kozłowski Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Pawłowice
58. Krasnodębski Miłosz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
59. Krzemiński Karol Kamil 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna Bielsko-Biała
60. Kubica Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
61. Kubień Rafał 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
62. Łachut Tomasz Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Jordana Jastrzębie-Zdrój
63. Lip Antoni Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi Chorzów
64. Łoniewski Marek Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
65. Machura Karolina Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 62 im. Józefa Kocurka Katowice
66. Maciejewski Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły Sosnowiec
67. Majchrzak Tymon 8 ZSP 4 Gliwice
68. Majchrzyk Aleksander 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Koszęcin
69. Marcol Mateusz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Kukuczki Rybnik
70. Marijczyn Liliana 7 Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
71. Mazur Antoni Filip 8 Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa Częstochowa
72. Micyk Jan 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 w Katowicach Katowice
73. Miodońska Patrycja 8 Szkoła Podstawowa nr 30 Bielsko-Biała
74. Mocek Mikołaj Jakub 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Koszarawie Bystrej Koszarawa
75. Mróz Miłosz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość" SC Sosnowiec
76. Niedziela Adrian Adam 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 Rybnik
77. Nowakowski Tymon 7 Społeczna Szkoła Podstawowa STO Bytom
78. Ogierman Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
79. Pantak Marianna 8 Szkoła Podstawowa nr 37 im. ks. Jana Twardowskiego Katowice
80. Pecyna Nadia 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Sosnowiec
81. Piaszczyńska Magdalena Anna 8 Miejska Szkoła Podstawowa nr 11 Piekary Śląskie
82. Piszczek Marta 8 Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Kukuczki Rybnik
83. Pląder Jakub Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice
84. Potyka Igor 7 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu Zabrze
85. Pudlik Barbara, Anna 8 Miejska Szkoła Podstawowa nr 12 Piekary Śląskie
86. Pukowiec Jakub 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
87. Pyrc Helena Jagoda 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
88. Rojek Kamil Michał 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 Rybnik
89. Rubas Mateusz Waldemar 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Ustroń
90. Rudy Karolina 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Łazy
91. Sojka Oliwia Grażyna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna Bielsko-Biała
92. Szlósarczyk Seweryn 8 Szkoła Podstawowa nr 30 Bielsko-Biała
93. Szmajda Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza
94. Szymala Stanisław Mariusz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
95. Turkowska Alicja 7 ZSP 4 Gliwice
96. Uryć Olivia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Pawłowice
97. Waloryszak Weronika Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki Bielsko-Biała
98. Wasilewski Jakub Łukasz 7 Szkoła Podstawowa nr 13 im Adama Piwowara Dąbrowa Górnicza
99. Wiatrowski Zbigniew 8 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego im. ks. Józefa Szafranka Bytom
100. Wojtkiewicz Tymon 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Konopnickiej Knurów
101. Zając Albert Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. F. Żwirki i S. Wigury Katowice
102. Zakrzewski Paweł Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego Tarnowskie Góry
103. Zglinicki Tymon Piotr 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała

Województwa zachodniopomorskie i lubuskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamczyk Magdalena 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Żagań
2. Bębenek Bartosz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego Szprotawa
3. Bednarz-Wolski Tymoteusz Paweł 8 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski
4. Biel Adrian 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. A. Fiedlera Zielona Góra
5. Bieława Olga 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
6. Błaszczyk Marcin Ignacy 7 Szkoła Podstawowa nr 18 im. A. Fiedlera Zielona Góra
7. Bloch Antonina 7 Szkoły Towarzystwa Salezjańskiego Szczecin
8. Brzeźniak Jędrzej 8 Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatiego Gorzów Wielkopolski
9. Budny Borys 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
10. Butycz Julia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Żary
11. Czerepowicki Dominik Rafał 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej Gorzów Wielkopolski
12. Czerepowicki Kacper Adam 5 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej Gorzów Wielkopolski
13. Dąbrowska Natalia Danuta 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
14. Dąbrowski Jan 8 Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Szczecinie Szczecin
15. Domek Bartłomiej 7 Szkoła Podstawowa ,, Odkrywcy'' Szczecin
16. Domek Wojciech 7 Szkoła Podstawowa ,, Odkrywcy'' Szczecin
17. Ejchart Dawid Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
18. Fudalej Radosław 8 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego Nowa Sól
19. Gajewski Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
20. Glapa Kuba Łukasz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
21. Głażewska Zuzanna 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Osadników Wojskowych Świdwin
22. Grabsztunowicz Lena 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
23. Grala Wojciech 8 Szkoła Podstawowa w Ogardach Ogardy
24. Guldon Artur Konrad 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
25. Janus Aleksandra 8 Szkoła Podstaowa nr 8 im. Jana Brzechwy Zielona Góra
26. Jarczyk Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra
27. Jedynak Ksawery Łukasz 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
28. Juszkiewicz Zuzanna Krystyna 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
29. Kaczmarek Adrian 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
30. Konieczny Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. kpt. ż. w. Konstantego Maciejewicza Szczecin
31. Koremba Michał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
32. Korzan Kornelia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
33. Kowalczyk Piotr Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie Sławno
34. Kozłowska Anna Anastazja 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
35. Kreczko Jagoda 8 Zespół Szkół w Rzepinie Rzepin
36. Kruszel Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
37. Krzykała Maja 7 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II Szczecin
38. Kus Ignacy 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
39. Kwiecień Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
40. Lniak Paweł Tomasz 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Żagań
41. Łocha Maja 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
42. Maciejewska Zuzanna Anna 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
43. Mazurczak Pola 7 Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach Płoty
44. Mikołajczyk Emilia Róża 8 Szkoła Podstawowa nr 71 im. Bogusława X i Anny Jagiellonki Szczecin
45. Miluch Karolina Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
46. Modrzyk Miłosz Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego Sulechów
47. Narzekalak Nastazja Zuzanna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
48. Nieczkowska Karolina Anna 8 Zespół Edukacyjny nr 9 Zielona Góra
49. Niemiec Dorian Mirosław 8 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II Lubsko
50. Nowe Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników Polskich Koszalin
51. Nowicki Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
52. Oganowski Ksawery 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
53. Olkiewicz Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatiego Gorzów Wielkopolski
54. Owsianowska Alicja Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II Szczecin
55. Pawula Stanisław 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
56. Pekrul Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
57. Poczobutt Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
58. Róg Weronika Hanna 8 Szkoła Podstawowa w Starych Bielicach Biesiekierz
59. Rybarczyk Tymoteusz 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
60. Siewruk Nataniel Adam 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
61. Siwy Adam Tadeusz 8 Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kornela Makuszyńskiego Szczecin
62. Skowron Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
63. Sobolewski Hubert 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. A. Fiedlera Zielona Góra
64. Stawarczyk Michał Dominik 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
65. Świderski Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
66. Świercz Oliwier 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Kostrzyna Kostrzyn nad Odrą
67. Świnoga-Miękus Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników Polskich Koszalin
68. Szcześniak Jagoda 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
69. Szewczyk Oliwier 7 Szkoła Podstaowa nr 8 im. Jana Brzechwy Zielona Góra
70. Szymańska Joanna Karolina 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
71. Szymczak Martyna Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II Szczecin
72. Tomkowicz Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
73. Unikowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 71 im. Bogusława X i Anny Jagiellonki Szczecin
74. Wagner Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
75. Walczak Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. A. Fiedlera Zielona Góra
76. Wawryk Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników Polskich Koszalin
77. Wetoszka Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
78. Wittke Damian 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Kostrzyna Kostrzyn nad Odrą
79. Woźniak Zuzanna 7 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich Stargard
80. Zapał Mateusz Juliusz 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 Nowa Sól
81. Zborowski Jakub Sławomir 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Strzelce Krajeńskie

Województwa podkarpackie i lubelskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Andrychowicz Natalia 8 Zespół Szkół im. J. M. Ossolińskiego Wola Mielecka
2. Arseniuk Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej Biała Podlaska
3. Bartuzi Michał 8 Szkoła Pdstawowa im. Władysława Jagiełły Pilzno
4. Bażęcka Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori Lublin
5. Beran Łukasz 8 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego Łuków
6. Bolibok Florentyna Ewa 7 Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego Lublin
7. Bolka Franciszek Jan 8 Zespół Szkół im. Jana Pawła II Łowisko
8. Bolka Wiktoria Róża 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
9. Bryłowska Anna 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
10. Byczuk Miłosz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
11. Cap Cezary 8 Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 Międzyrzec Podlaski
12. Chorzępa Marlena Zofia 7 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
13. Cios Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
14. Cios Szymon 8 Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka Boguchwała
15. Czyż Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
16. Dereń Dominik Jan 8 Szkoła Pdstawowa im. Władysława Jagiełły Pilzno
17. Dobosz Mateusz Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego Łuków
18. Drozd Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego Łuków
19. Dybich Piotr Jan 6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w Strzyżowie Strzyżów
20. Ericha Jusuf 6 Zespół Szkół Muzycznych im.I.J.Paderewskiego Krosno
21. Furmanek Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego Biłgoraj
22. Futera Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
23. Grdeń Michał Radosław 8 Szkoła Podstawowa im. Fabiana Dury w Chmielowie Chmielów
24. Grzesik Aleksandra 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły i Anny Jenke Błażowa
25. Herdzik Amelia Maria 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Pysznica
26. Irzyk Oskar 7 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
27. Jacek Michał 8 I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu Zamość
28. Jarocka Maja 7 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
29. Kacperek Maja Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K. Baczyńskiego Puławy
30. Kaźmierczak Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego Łuków
31. Kobak Leon 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów
32. Kołodziej Jakub 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Nisko
33. Korczak Szymon Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
34. Korkosz Karolina Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie Lublin
35. Kotuła Dominik 8 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Lublin
36. Krawiec Jakub Krzysztof 8 Szkoła Pdstawowa im. Władysława Jagiełły Pilzno
37. Kremer Matylda Maria 8 Zespół Szkół im. J. M. Ossolińskiego Wola Mielecka
38. Kruk Anna Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
39. Krzemińska Klara Helena 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
40. Kuczyński Hubert Piotr 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
41. Kuligowski Nikodem Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej Biała Podlaska
42. Kurowski Tymon Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K. Baczyńskiego Puławy
43. Kurzępa Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
44. Lakutowicz Adrian 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Szerokie
45. Lassak Szymon 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza Puławy
46. Lewandowski Dominik 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
47. Lizak Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie Lublin
48. Łoński Eryk 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana kardynała wyszyńskiego Biłgoraj
49. Mańko Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
50. Mazur Zofia Wiktoria 7 Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego Lublin
51. Mazurek Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
52. Michałowski Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego Łuków
53. Miksza Barbara 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
54. Misterek Agata Alicja 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
55. Nalepa Weronika Maria 8 Szkoła Pdstawowa im. Władysława Jagiełły Pilzno
56. Niedziałek Bartosz Jan 8 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tyczynie Tyczyn
57. Niemiec Patryk 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza Puławy
58. Niemira Jakub Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja Lublin
59. Nowak Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza Puławy
60. Ochnio Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori Lublin
61. Ochnio Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori Lublin
62. Olbrot Paweł Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin
63. Olszewski Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
64. Ożóg Lena Karolina 7 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
65. Paluch Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
66. Panasiuk Rafał Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
67. Paździor Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
68. Piekarz Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tyczynie Tyczyn
69. Pitera Emilia Maria 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
70. Płonka Jan Ryszard 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. bpa W. Tomaki w Trzebownisku Trzebownisko
71. Podgajna Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego Biłgoraj
72. Podkulska Róża 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów
73. Popek Liliana 8 Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka Boguchwała
74. Pszona Oliwia 8 Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek Rzeszów
75. Reguła Adrian Karol 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Białopole
76. Sawecki Marcin 7 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin
77. Skrzypek Konrad 8 Szkoła Podstawowa nr 44 Lublin
78. Skubicha Natalia 7 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Lublin
79. Stańczyk Kacper 7 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Lublin
80. Staśkiewicz Rafał 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
81. Styczeń Maksym 7 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Krosno
82. Sudoł Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza Nowa Dęba
83. Sudyka Igor 7 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Jaśle Jasło
84. Szot Emilia Wiktoria 7 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II Mielec
85. Szubiak Dominika Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego Biłgoraj
86. Turos Agnieszka Agata 8 Szkoła Podstawowa w Mokrem Mokre
87. Tychlowiec Zuzanna 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Michaowie Michalów
88. Zając Kacper 6 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
89. Zięba Matylda Maria 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
90. Żuk Aleksander 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana kardynała wyszyńskiego Biłgoraj

Województwo małopolskie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamczyk Paulina 7 Szkoła Podstawowa nr 67 im. Władysława Łokietka Kraków
2. Bafia Witold Marcin 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Zakopanem Zakopane
3. Bednarz Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 85 im. ks. K. Jancarza Kraków
4. Belniak Michał 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Krakowie Kraków
5. Blachura Tomasz 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
6. Błaszczyk Filip 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna Kraków
7. Boś Marianna 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP Kraków
8. Bucki Michał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
9. Celej Piotr 7 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
10. Chronowska Nina 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO im. ks. prof. Józefa Tischnera Kraków
11. Dąbrowa Maciej 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego Kraków
12. Datka Bartosz 7 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
13. Diejewa Zlata 8 Szkoła Podstawowa nr 72 im. Teofila Lenartowicza w Krakowie Kraków
14. Długosz Hanna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP Kraków
15. Domżał Adam 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
16. Dratwa Błażej 7 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera Kraków
17. Drwal Hubert Dariusz 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów
18. Duda Robert 8 Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej Kraków
19. Dul Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 49 im. J. U. Niemcewicza Kraków
20. Duszyk Grzegorz Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi Więcławice Stare
21. Dziewoński Dariusz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
22. Dziok Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów Kraków
23. Frączek Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 49 im. J. U. Niemcewicza Kraków
24. Frankiewicz Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im.Jerzego Bińczyckiego Kraków
25. Furtak Piotr 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Królowej Jadwigi Chrzanów
26. Gągola Aleksander Piotr 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
27. Gąstoł Kajetan Mieczysław 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN Kraków
28. Głuszak Mikołaj 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
29. Gorączko Artur 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
30. Grącka Katarzyna Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN Kraków
31. Grądziel Piotr Dominik 7 Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla Kraków
32. Grzesło Kamil Michał 8 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Zatorze Zator
33. Guzda Kajetan Jarosław 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa HORYZONT Bolechowice
34. Hampel Bruno 7 Szkoła Podstawowa nr 68 im.Jerzego Bińczyckiego Kraków
35. Jagieła Tymoteusz 7 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
36. Janiak Maciej 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zielonki
37. Jarosz Zuzanna Patrycja 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO Kraków
38. Jaroszewska Iga 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
39. Jędrysiak Igor 8 Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej Kraków
40. Juszkiewicz Samuel 7 Szkoła Podstawowa nr 151 z Oddziałami Integracyjnymi im. Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków
41. Kacprzak Zofia Anna 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego Kraków
42. Kapustka Julian 8 SP nr 55 im. Jarosława Iwaszkiewicza Kraków
43. Karpierz Kacper Krzysztof 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa HORYZONT Bolechowice
44. Kędzior Kacper 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
45. Kiersztyn Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im.Jerzego Bińczyckiego Kraków
46. Klag Wojciech Stanisław 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego Kraków
47. Kobylarczyk Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa im. I Pułku Strzelców Podhalańskich Białka Tatrzańska
48. Kokotek Hanna Barbara 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 17 w Krakowie Kraków
49. Konieczny Zuzanna Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza Mszana Dolna
50. Kornaś Gabriel Benedykt 8 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej Kraków
51. Korta Franciszek Jan 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 4 "Inspiracja" Kraków
52. Kosiorowski Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 67 im. Władysława Łokietka Kraków
53. Kozak Hanna 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
54. Kozłowska Karolina Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej Kraków
55. Król Michał 8 Katolicka Szkoła Podstawowa przy Parafii Św. Heleny w Nowym Sączu Nowy Sącz
56. Kucińska Emilia 8 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera Kraków
57. Leśniewski Eryk 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Wieliczka Montessori School Wieliczka
58. Letkiewicz Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 85 im. ks. K. Jancarza Kraków
59. Macioł Dymitr 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
60. Magolan Piotr Gabriel 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi Kęty
61. Maj Samuel 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi Kęty
62. Malawski Jakub Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
63. Martynowicz Igor Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
64. Matachowski Leon 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino Kęty
65. Miśniakiewicz Lena Maria 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa HORYZONT Bolechowice
66. Morys Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
67. Mrowiec Hanna 7 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
68. Mrowiec Sonia 8 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera Kraków
69. Musiałek Marta Anna 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja Kraków
70. Musz Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Stróżówka
71. Myrta Maciej 8 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego Bibice
72. Nosal Piotr 8 Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Mikołaja Kopernika Tarnów
73. Nowak Jakub Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
74. Nowak Mia Martyna 7 Szkoła Podstawowa nr 130 im. Jana Brzechwy Kraków
75. Ogonowska Zofia Łucja 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
76. Parda Stanisław 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP Kraków
77. Pasecki Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Tarnów
78. Pasternak Zofia Krystyna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie Andrychów
79. Paulo Julian 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP Kraków
80. Pawłowska Oliwia Agnieszka 8 Szkoła Podstawowa nr 156 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy Kraków
81. Peszek Julia 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
82. Piasny Maria 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielmoży Wielmoża
83. Picheta Franciszek Cezary 8 Szkoła Podstawowa im. płk. Fr. Nullo w Krzykawie Bolesław
84. Piech Aleksandra Maria 8 Szkła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Wieliczka
85. Piesakowska Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
86. Pietrzak Sławomir 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Tarnów
87. Pilch Piotr 8 Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej Kraków
88. Piszczek Adam Grzegorz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO Kraków
89. Piwowarczyk Andrzej Jerzy 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
90. Porębska Olga 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego Oświęcim
91. Proszkiewicz Emilia Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej Kraków
92. Pulit Kacper 8 Zespół Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego Nowy Sącz
93. Pustelny Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 132 im. św. Benedykta z Nursji Kraków
94. Rębacz Marcin 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 Kraków
95. Romaniszyn Andrzej 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. M. Karłowicza Kraków
96. Rusek Filip 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
97. Rusin Jeremi Jacek 8 Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej Kraków
98. Samoliński Franciszek 7 Szkoła Podstawowa nr 67 im. Władysława Łokietka Kraków
99. Senderek Stanisław 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
100. Shauchenko Tsimafej 7 Prywatna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 Kraków
101. Sidor Tymon 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 4 "Inspiracja" Kraków
102. Sławomirska Anna Olga 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana Rabka-Zdrój
103. Słonina Dominik 7 Szkoła Podstawowa im.św. Królowej Jadwigi Jerzmanowice
104. Solarz Kordian 8 Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Kraków
105. Sosna Natalia Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków
106. Sosnowski Kajetan 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN Kraków
107. Sowa Stanisław Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
108. Stala Wiktoria 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. Edmunda Niziurskiego Kraków
109. Starowicz Stanisław Jan 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego Kraków
110. Świerczyńska Antonina 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
111. Szczepaniak Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek Kraków
112. Szmurło Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
113. Szymula Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach Myślenice
114. Tomczyk Piotr 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna Kraków
115. Tracz Diana 8 Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte Kraków
116. Wandas Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera Kraków
117. Wawrzonkiewicz Rafał 8 Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela Kraków
118. Wesołowska Tola Lena 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP Kraków
119. Więcek Oliwia Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Łętowice
120. Wilkosz Aleksandra 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 17 w Krakowie Kraków
121. Wojewodzic Liliana 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika Andrychów
122. Woźniak Nikola Alina 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa HORYZONT Bolechowice
123. Zachuta Franciszek Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Kraków
124. Zając Lena 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
125. Zawisza Marek 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
126. Zawisza Rafał 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
127. Zdechlik Oskar 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Henryka Sienkiewicza Krzeszowice
128. Żegleń Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
129. Zubkov Mikhail 8 Prywatna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 Kraków
130. Żwawa Remigiusz 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN Kraków
131. Zwolenik Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Jagiełły Nowy Sącz
132. Zygor Emilia Oliwia 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa HORYZONT Bolechowice

Miasto Stołeczne Warszawa

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Andrzejak Patrycja 8 Szkoła Podstawowa Nr 392 im. Jana Bytnara ps. "Rudy" Warszawa
2. Arczewski Artur 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 Warszawa
3. Baberowska Zofia 8 Polish British Academy of Warsaw Warszawa
4. Babiarz Łukasz 8 Szkoła Podstawowa Nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa
5. Bacciarelli-Grobelny Piotr Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Warszawa
6. Bagińska Paula 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
7. Bartodziej Bartosz Szymon 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
8. Bartoszczuk Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
9. Bednarek Sebastian 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
10. Bednarska Karolina Anna 8 Zespół Szkół nr 74 w Warszawie Warszawa
11. Bełdyga Jakub 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
12. Beme Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 69 Warszawa
13. Bereza Daniel 6 Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego Warszawa
14. Bernaś Kajetan 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
15. Biecek Artur 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa
16. Biekionis Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
17. Bielecki Tomasz Adam 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
18. Bielewicz Szymon 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 im Astrid Lindgren w Warszawie Warszawa
19. Blaszczyk Karolina 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
20. Bocian Franciszek 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
21. Bojda Julia 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
22. Borodzik Leon 8 Szkoła Podstawowa nr 190 im.Orła Białego Warszawa
23. Bowtruczuk Filip 6 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
24. Bożuta Mateusz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
25. Brasse Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Warszawa
26. Brzęczkowski Sławomir Henryk 8 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Warszawa
27. Bublewicz Michał Paweł 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
28. Burszewski Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
29. Burzyńska Emilia 8 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
30. Chariasz Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa
31. Chmielewski Ziemowit Wojciech 7 Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Warszawa
32. Chrząszcz Ewa 8 Szkoła Podstawa nr 81 im. Juliana Ursyna Niemcewicza Warszawa
33. Chudzik Dawid Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
34. Chwesiuk Mateusz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
35. Chwiejczak Antoni Zawisza 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO Warszawa
36. Ciećkiewicz Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
37. Cieślak Minh Tam 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
38. Ciurko Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Warszawa
39. Czajkowski Tomasz 8 Greene Middle School Warszawa
40. Czerwiński Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
41. Czyż Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 100 Warszawa
42. Dadura Filip 8 Szkoła Podstawa nr 81 im. Juliana Ursyna Niemcewicza Warszawa
43. Dalecki Marcin 7 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
44. Dałek Antonina Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
45. Danowski Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Warszawa
46. Deryło Bartosz Kiejstut 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
47. Domańska Anna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera Warszawa
48. Domińczak Maciej Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 100 Warszawa
49. Domżał Miłosz 8 Szkoła Podstawowa nr 355 im. Jana Wedla w Warszawie Warszawa
50. Drabikowski Jan Jakub 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS Warszawa
51. Drągowska Maria 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
52. Drapała Natalia 8 Dwujęzyczna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zawiszy Czarnego STO Warszawa
53. Duda Tobiasz 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
54. Dygas Mateusz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka Warszawa
55. Dymnicki Piotr 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Warszawa
56. Fijołek Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
57. Findeisen Dominik 5 Szkoła Podstawowa Nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" Warszawa
58. Foland Tymon 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela Bułhaka Warszawa
59. Frybes Izabela 8 Szkoła Podstawowa nr 355 im. Jana Wedla w Warszawie Warszawa
60. Gacek Dominika 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
61. Gałązka Karol 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 Warszawa
62. Garbarczyk Anna Natalia 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
63. Gawkowski Tomasz Arkadiusz 8 Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren Warszawa
64. Gawrysiak Klemens 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
65. Giacobelli Daniel 7 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
66. Gierej Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino Warszawa
67. Giermek Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
68. Gil Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Warszawa
69. Gilarski Marek Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 267 im. J. Słowackiego Warszawa
70. Głowacka Amelia 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28 Warszawa
71. Gniadzik Grzegorz 8 Społeczna Szkoła Postawowa STO 11 Warszawa
72. Golimowski Jan Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Warszawa
73. Górka Krzysztof 8 Szkoła podstawowa nr 369 im.A.B.Dobrowolskiego Warszawa
74. Gotowiec Barbara 8 Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa im. Cecylii Plater-Zyberkówny Warszawa
75. Grabiński Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej Warszawa
76. Grabowski Patryk 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie Warszawa
77. Grauer Borys 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
78. Gryz Jakub 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
79. Grzeszkiewicz Marta 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
80. Grzywacz Gustaw 7 Szkoła Podstawowa nr 289 im. H. Sienkiewicza Warszawa
81. Gutry Alicja Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
82. Guzowski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej Warszawa
83. Guzowski Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego Warszawa
84. Herda Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych Warszawa
85. Hytryn Kalina 8 Multischool International School Warszawa
86. Iaropud Dmytro 7 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Warszawa
87. Iskra Aleksander Piotr 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
88. Jakubczak Jeremi 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
89. Jakubiak Franciszek Michał 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Warszawa
90. Jakuboze Gabriela Janina 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk obrony Powietrznej Kraju Warszawa
91. Jankowski Stanisław 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
92. Jarząbek Oskar Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
93. Jasek Mateusz 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS Warszawa
94. Jasińska Konstancja Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Warszawa
95. Jaśkowski Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
96. Jaworski Jerzy 8 Academy International Karolkowa 49 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 81 Warszawa
97. Jażdżyk Bartosz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
98. Jaźwińska Milena 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
99. Jóźwiak Antoni 8 Szkoła Podstawowa Nr 322 im.Jana Brzechwy Warszawa
100. Kaczmarek Piotr Wiktor 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
101. Kalina Jerzy Lech 8 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
102. Kamieński Stanisław 7 Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego Warszawa
103. Kaniszewska Anna Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
104. Karasek Amelia 7 Szkoła Podstawowa nr 190 im.Orła Białego Warszawa
105. Karłowicz Karolina 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
106. Karpiński Rafał Lucjan 8 Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Warszawa
107. Kaszycki Krzysztof 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
108. Kazimierczak Marek Bernard 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
109. Kędzior Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
110. Keller Piotr Tomasz 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
111. Khadir Maximilian 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich Warszawa
112. Kicińska Nina 8 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Warszawa
113. Kiciński Kajetan 7 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Warszawa
114. Kiełczyński Szymon Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego Warszawa
115. Kijas Dawid 8 Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Warszawa
116. Klim Filip Janusz 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich Warszawa
117. Klim Juliusz Stanisław 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich Warszawa
118. Klimowicz Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
119. Kluza Piotr 7 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka Warszawa
120. Kniaziak Natasza 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Warszawa
121. Kocimowska Gabriela 7 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza Warszawa
122. Kojro-Mizik Sawran 8 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej Warszawa
123. Kołodziejczyk Franciszek 7 Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Warszawa
124. Kołodziejczyk Patrycja Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Warszawa
125. Kołodziejczyk Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Warszawa
126. Kondratowicz Magdalena 7 Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa im. Cecylii Plater-Zyberkówny Warszawa
127. Kontak Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
128. Korszeń Mikołaj 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 im Astrid Lindgren w Warszawie Warszawa
129. Kościesza Jaworski Konstanty Jan 7 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
130. Koshevoy Alexey 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
131. Kotecki Bartosz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
132. Kowalczyk Stanisław 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
133. Kowalski Krzysztof Józef 8 Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Warszawa
134. Kowalski Wiktor 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
135. Kozłowski Tymoteusz Wojciech 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
136. Krasowska Karolina Łucja 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
137. Krauze Maria Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. J. Twardowskiego Warszawa
138. Krawczyk Zuzanna 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa
139. Król Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego Warszawa
140. Królik Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego Warszawa
141. Krowicka Krystyna Anna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
142. Krzeszewska Nina 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
143. Krzysik Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Warszawa
144. Kucharczyk Kasper Igor 7 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
145. Kucharzyk Łukasz 8 Szkoła Podstawowa Nr 322 im.Jana Brzechwy Warszawa
146. Kukiełka Olena Celina 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
147. Kula Józef Maria 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
148. Kurpiewski Michał Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego Warszawa
149. Kusek Jan 6 Kanadyjska Szkoła Podstawowa Warszawa
150. Kuśnierz Aleksander 8 Społeczna Szkoła Postawowa STO 11 Warszawa
151. Kuszner Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
152. Kwiatkowska Milena 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Warszawa
153. Kwiatkowska Urszula Anna 6 Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy Warszawa
154. Kwiatkowski Jan 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
155. Lachowicz Mateusz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
156. Łakomski Jacek Paweł 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
157. Laurosiewicz Julia 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 95 Warszawa
158. Lenarczyk Dawid 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
159. Leoszkiewicz Wojciech 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
160. Lewczuk Kazimierz 7 Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II Warszawa
161. Lewicki Wojciech 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 30 imienia Powstańców 1863 r. Warszawa
162. Łodko Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
163. Ługowski Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Warszawa
164. Łukaszuk Mateusz 6 Szkoła Podstawowa nr 355 im. Jana Wedla w Warszawie Warszawa
165. Łuszczak Maciej 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
166. Łyjak Marta 7 Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Warszawa
167. Łyziak Łucja 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
168. Mai Hai Khoi 8 Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral Warszawa
169. Maksymiuk Kinga 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
170. Maksymowicz Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
171. Malinowski Bartosz Grzegorz 6 Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Warszawa
172. Maliszewski Aleksander 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
173. Marciniak Barbara 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
174. Marczak Rafał 8 Szkoła Podstawowa nr 185 im. Unicef Warszawa
175. Marynowski Karol 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
176. Masny Michał 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
177. Matusik Michał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
178. Matyszkiewicz Grzegorz 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
179. Matz Hubert 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawa
180. Mazan Dawid Józef 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
181. Mężykowski Filip 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
182. Miasojedow Łucja 8 SP. Im Samuela Bogumiła Lindego Warszawa
183. Michałek Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
184. Michalik Mikołaj Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
185. Michniewicz Julia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
186. Mieszkowski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" Warszawa
187. Mikulski Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dabrowskiej Warszawa
188. Misterski Aleksander Adam 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
189. Moch Mateusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
190. Mocny Stanisław Aleksander 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
191. Mokrosiński Szymon Ciaran 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
192. Mosiej Piotr Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
193. Mosionek Zuzanna Łucja 8 Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Warszawa
194. Mrowińska Pola 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
195. Mroziuk Zofia Maria 8 Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 im. G. Bacewicz Warszawa
196. Multan Tadeusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 im Astrid Lindgren w Warszawie Warszawa
197. Myagmardorj Jargalan 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
198. Napieralski Gustaw 8 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
199. Nguyen Khang Minh 8 Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci w Warszawie Warszawa
200. Nguyen Huu Duc Minh 8 Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral Warszawa
201. Niemyska Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
202. Niewola Adam 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
203. Noszczak Franciszek 7 Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa Warszawa
204. Nowacki Michał 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
205. Nowacki Wojciech 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
206. Nowak Antoni 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO im. prof. Jigoro Kano Warszawa
207. Nowak Antoni Jan 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO im. prof. Jigoro Kano Warszawa
208. Nowakowska Julia 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 74 Warszawa
209. Ochotnicki Jeremi 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
210. Okazaki Rei Ronald 8 Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz Warszawa
211. Olbrysz Antoni Wojciech 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS Warszawa
212. Onyszko Piotr 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
213. Owczarski Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
214. Papiernik Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 289 im. H. Sienkiewicza Warszawa
215. Paprzycki Adam 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
216. Parnas Nina Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
217. Pastucha Zofia Małgorzata 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS Warszawa
218. Paszka Jan 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
219. Paulski Adam 7 Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego Warszawa
220. Pawlak Malina Katarzyna 8 Zespół Szkół nr 74 w Warszawie Warszawa
221. Pazura Klara 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
222. Piechna Mateusz Maksymilian 7 Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza Warszawa
223. Piekut Adriana 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II Warszawa
224. Pilipczuk Anna Dagmara 7 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
225. Pilipczuk Szymon 6 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
226. Plebańczyk Igor 8 Szkoła Podstawowa nr 355 im. Jana Wedla w Warszawie Warszawa
227. Podkowa Adam Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II Warszawa
228. Poliszkiewicz Marta Anna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
229. Pompe Małgorzata 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
230. Popławski Henryk 8 Szkoła Podstawowa nr 373 im. I. J. Paderewskiego Warszawa
231. Potiopa Emilia 8 Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Warszawa
232. Prus Katarzyna Maria 8 Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza Warszawa
233. Przybylik Artur Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
234. Puchacz Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
235. Puchalska Klara 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO im. prof. Jigoro Kano Warszawa
236. Pusz Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
237. Radzewicz Amelia Zofia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
238. Rak Tymoteusz Jan 6 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
239. Rawski Rafał Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
240. Rosik Karol Józef 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28 Warszawa
241. Rosłaniec Maksymilian Aleksander 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
242. Rosowska Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida Warszawa
243. Różalska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
244. Różycki Filip 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
245. Rutkowski Artur 8 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
246. Rylski Tadeusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
247. Ryżko Stanisław Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
248. Saczuk Jakub 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
249. Safiańczuk Jan Adam 7 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
250. Sałkowski Jan 6 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Warszawa
251. Sidorczuk Jagna Aniela 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
252. Sidorowska Lena Aleksandra 6 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
253. Siecińska Anna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Warszawa
254. Sienkiewicz Zofia 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Warszawa
255. Skiba Antonina 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
256. Skiba Jędrzej 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
257. Słoniewski Wojciech Michał 6 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
258. Smółko Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
259. Sobierajski Krzysztof 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
260. Sobiesiak Aleksander 7 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
261. Socha Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego Warszawa
262. Solarz Maksymilian 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
263. Sopala Filip 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
264. Spychała Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego Warszawa
265. Stańczak Jan 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 Warszawa
266. Steindel Amelia Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Warszawa
267. Stępień Matylda Anna 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
268. Strachota Anna Monika 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
269. Surmiak Jan 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
270. Sweklej Maksymilian Tadeusz 8 Szkoła Podstawowa nr 100 Warszawa
271. Święch Mateusz Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
272. Święcicki Kazimierz Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 69 Warszawa
273. Świętoń Monika 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
274. Szaniawski Mikołaj 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
275. Szarata Paweł 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
276. Szcząchor Patrycja Weronika 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Warszawa
277. Szczepanik Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Warszawa
278. Szczepankowski Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena Warszawa
279. Szczepański Mikołaj 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9 Warszawa
280. Szczerbetka Mikołaj Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
281. Szczuciński Bartłomiej Zbigniew 8 Szkoła Podstawowa nr 100 Warszawa
282. Szczypior Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
283. Szelachowska Helena 8 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Mirosława Biernackiego Warszawa
284. Szkaradek Adam 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
285. Szmytke Bartosz Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
286. Szostakiewicz Maciej 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
287. Szuba Agata Alicja 8 Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza Warszawa
288. Szymanek Dominika Julia 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
289. Szymański Oskar Leon 8 Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Warszawa
290. Szymczyk Wojciech Jakub 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warszawa
291. Tafil Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców Warszawa
292. Tarczyński Mateusz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
293. Tarnowski Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
294. Tokarz Kaja 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
295. Tomerski Dominik 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi H2H Warszawa
296. Trębicki Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Warszawa
297. Tufekcis Leonidas 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
298. Turzyński Tymoteusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy Warszawa
299. Tuzimek Antoni Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Warszawa
300. Uss Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
301. Viarenich Margaret 7 Polish British Academy of Warsaw Warszawa
302. Vogtt Klementyna Klara 8 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. O. Onufrego. Kopczyńskiego Warszawa
303. Wach Oliwier 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
304. Wajer Antonina Zofia 6 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
305. Waśko Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci w Warszawie Warszawa
306. Wegner Tymon 8 Szkoła Podstawowa Nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" Warszawa
307. Wickel Mateusz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela Bułhaka Warszawa
308. Więckiewicz Fryderyk 8 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca Warszawa
309. Więckowska Lena 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Warszawa
310. Więckowski Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci w Warszawie Warszawa
311. Wieleba Bolko Paweł 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28 Warszawa
312. Wielgus Gabriela 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
313. Wierzbicki Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
314. Wilczyński Jakub Marcin 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
315. Wiśliński Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa
316. Witkowski Krzysztof 5 Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny Warszawa
317. Wizner Weronika 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
318. Włodarczyk Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
319. Włodarczyk Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 84 Warszawa
320. Włodarczyk Tymon 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej Warszawa
321. Wnuk Adam Bogdan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
322. Wójcik Aleksander Kajetan 8 Szkoła Podstawowa nr 100 Warszawa
323. Wójcik Jakub Michał 7 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
324. Wojewnik Michał 7 Szkoła Podstawowa Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
325. Woldańska Gaja 8 Szkoła Podstawowa nr 306 im.ks.J.Twardowskiego Warszawa
326. Wolny Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
327. Wolski Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" Warszawa
328. Wysocki Aleksander 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich Warszawa
329. Zagrodzki Jakub 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
330. Zakrzewski Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
331. Zarzycka Kalina 8 Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19.Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
332. Zarzycki Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela Bułhaka Warszawa
333. Zawłocki Kajetan 6 Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich Warszawa
334. Zborowska Weronika Katarzyna 8 Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 im. G. Bacewicz Warszawa
335. Ziąber Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej" Warszawa
336. Zielińska Małgorzata Anna 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
337. Zieliński Jędrzej Łukasz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
338. Ziętek Michalina 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO Warszawa
339. Zima Błażej 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
340. Zima Szymon 6 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
341. Żochowska Karolina 7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
342. Żuber Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 355 im. Jana Wedla w Warszawie Warszawa
343. Zyśk Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
344. Żyto Jakub Maciej 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa

Województwo mazowieckie

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Bachman Adam Bartosz 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
2. Balcer Rozalia 8 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego Raszyn
3. Banaszek Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Legionowo
4. Bęczkowski Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki
5. Belniak Aleksandra Anna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku Płock
6. Błaszczyk Szymon 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa SAPERE AUDE Rajszew
7. Bodek Paulina Małgorzata 7 Prywatna Szkoła Podstawowa „Eureka” Zalesie Górne
8. Bojarski Kajetan 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi Grodzisk Mazowiecki
9. Brudzyński Aleksander 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej Płock
10. Chlebna Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Pruszków
11. Chmielewski Maciej Rajmund 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
12. Chmielniak Karolina Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
13. Chodkowski Ignacy Wojciech 7 II Prywatna Szkoła Podstawowa Zespołu Oświatowo-Konsultacyjnego „Profesor” Sp. z o. o. Płock
14. Choryło Olga Tamara 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Magellana Piaseczno
15. Czaplicki Patryk 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza Ostrołęka
16. Dąbkowski Hubert 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
17. Domański Piotr Bartosz 8 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Głosków
18. Dunal Maciej 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie Dużym Borzęcin Duży
19. Gajak Piotr Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Brwinowie Brwinów
20. Górecka Zuzanna 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa ProEducado Wołomin
21. Grabarczyk Zuzanna 7 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Radzanowo
22. Grabowski Bartłomiej 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego Wyszków
23. Grzelak Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Pruszków
24. Hadyś Julian Marcin 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
25. Iwański Marcin 8 Szkoła Podstawowa im. kpr. Feliksa Ignacego Grabowskiego w Bodzanowie w Zespole Placówek Oświatowych w Bodzanowie Chodkowo-Działki
26. Jaworska Magdalena 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa FAMILIA Brwinów
27. Jodłowski Paweł Kacper 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterskich Lotników Polskich Wiązowna
28. Józwiak Adam 8 Szkoła Podstawowa im.ppor. Emilii Gierczak w Łącku Łąck
29. Kacprzak Olga 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku Płock
30. Kaczmarek Wanda Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
31. Kęciek Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa Złotokłos
32. Kędzierski Konrad 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina Płock
33. Klimaszewski Piotr 8 Szkoła Podstawowa im. Kazimiery Augustynowicz w Popowie Kościelnym Popowo Kościelne
34. Kochański Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
35. Koczyńska Anna 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
36. Komisarchuk Daryna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Słupnie Słupno
37. Kopański Adam 8 Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego Malcanów
38. Korba Marta 8 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
39. Kośmicka Alicja Dorota 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich Lesznowola
40. Kowalski Bernard 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 96 im. Świętej Rodziny Otwock
41. Kozik Mateusz Piotr 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Natolinie Natolin
42. Krawczak Aleksandra 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduLab Stare Babice
43. Kryszałowicz-Moro Filip 8 Prywatna Szkoła Podstawowa World School Piaseczno
44. Krzyżanowski Igor 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach Łazy
45. Kuczkowski Jakub Miron 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
46. Kujawski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Mejstera Słomczyn
47. Kurus Wiktoria 6 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
48. Lada Aleksander Piotr 6 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
49. Lada Stanisław Paweł 8 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
50. Laudańska Zofia Natalia 8 Szkoła Podstawowa Młochów
51. Lewandowski Stanisław Piotr 8 Szkoła Podstawowa w Uwielinach Uwieliny
52. Linek Krzysztof 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie Dużym Borzęcin Duży
53. Lizak Antoni Janusz 8 Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej Nowa Iwiczna
54. Lubański Franciszek Jan 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Magellana Piaseczno
55. Macyszyn Mikołaj Karol 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Mysiadło
56. Madej Wiktoria Maja 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 im Księcia Janusza w Górze Kalwarii Góra Kalwaria
57. Maj Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego Piaseczno
58. Michalski Wojciech Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza Pruszków
59. Mierzejewska Jadwiga Anna 8 Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym Zalesie Górne
60. Miksza Alicja 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie Dużym Borzęcin Duży
61. Miller Nela Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
62. Niewęgłowska Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki
63. Nosek Bianka 8 Prywatna Szkoła Podstawowa World School Piaseczno
64. Nosek Ida 7 Prywatna Szkoła Podstawowa World School Piaseczno
65. Nowakowski Jan Stefan 8 Szkoła podstawowa w Zielonkach-Parceli Stare Babice
66. Nowińska Michalina Agata 7 Prywatna Szkoła Podstawowa „Eureka” Zalesie Górne
67. Nowosielski Antoni 8 II Prywatna Szkoła Podstawowa Zespołu Oświatowo-Konsultacyjnego „Profesor” Sp. z o. o. Płock
68. Obczyński Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej Płock
69. Olasek Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Pruszków
70. Opalach Dominika 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" Piastów
71. Ostrowski Tomasz 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
72. Ostrowski Wojciech Jerzy 7 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Skrzeszew
73. Otręba Anna 8 Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej Nowa Iwiczna
74. Paluch Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 2 Łomianki
75. Pawlak Julia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego Milanówek
76. Pawlata Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina Płock
77. Perkowski Witold 7 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Głosków
78. Pietrzyk Adam 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Jedlnia-Letnisko
79. Pisarkiewicz Karolina 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Magellana Piaseczno
80. Płoski Maciej Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Ostrołęka
81. Powierża Klara 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
82. Pułka Małgorzata 7 Prywatna Szkoła Podstawowa „Eureka” Zalesie Górne
83. Raczyńska Zofia 8 Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego Chotomów
84. Rogoś Dobrosława 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 im. Obrońców Pokoju Radom
85. Rotkiewicz Aleksander 6 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
86. Rybnik Marta 8 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej Podkowa Leśna
87. Rzepiński Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica Piastów
88. Rzepniewska Monika 8 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
89. Sekuła Dominika 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Garbatka-Letnisko
90. Śliwa Filip Lech 8 Kolegium Św. Rodziny - Szkoła Podstawowa Łomianki
91. Sobańska Karolina 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa ProEducado Wołomin
92. Sprzęczka Michał Piotr 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Magellana Piaseczno
93. Spyra Kamila Agnieszka 8 Prywatna Szkoła Podstawowa „Eureka” Zalesie Górne
94. Stypułkowski Tymon Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Mysiadło
95. Suter Piotr 8 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Głosków
96. Świętorecka Iga 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Legionowo
97. Syguła Franciszek 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach Łazy
98. Syta Kornel 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku Zaborów
99. Szczotka Mateusz 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 Piaseczno
100. Szlichciński Szymon 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach Łazy
101. Truszkowski Wiktor 8 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
102. Uchańska Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Słupnie Słupno
103. Ulicka Julia Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Brwinowie Brwinów
104. Wałkuski Wiktor 8 Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej Nowa Iwiczna
105. Warchoł Magdalena 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa Pionki
106. Wieczyńska Anna 8 No Bell Szkoła Podstawowa Montessori Konstancin-Jeziorna
107. Witkowski Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Pruszków
108. Wyszomierski Paweł 7 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza Pruszków
109. Zhang Dawid 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich Lesznowola
110. Zieliński Leon 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Bitwy Ossowskiej Kobyłka
111. Żółtowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego Płock