Wyróżnieni w XV Olimpiadzie Matematycznej Juniorów (2019/20)

dodano dnia: 31.03.2020

Komitet Główny OMJ zastosował następujące progi punktowe: wyróżnieni I stopnia 25-30 punktów; wyróżnieni II stopnia 21-24 punkty; wyróżnieni III stopnia 19-20 punktów. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!


Finaliści z wyróżnieniem I stopnia, którzy uzyskali 29-30 punktów w zawodach II stopnia.

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Gwiazda Jan 8 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
2 Lipiec Michał Piotr 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Łódź
3 Miernik Piotr Maksymilian 8 Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku Zagnańsk
4 Muzyka Marek Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
5 Ramut Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
6 Soboński Robert 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa

Pozostali finaliści z wyróżnieniem I stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Gorączko Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
2 Jacek Michał 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego Zamość
3 Krejtz Franciszek 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół nr 74 Warszawa
4 Krok Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
5 Maziarka Filip Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów
6 Mężykowska Emilia 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
7 Smolira Konstanty 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Szerokie

Finaliści z wyróżnieniem II stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Adamowska Zofia Magdalena 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
2 Boehlke Ignacy Józef 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
3 Cieciuch Mikołaj Stanisław 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia Święta Katarzyna
4 Czuk Dominika 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
5 Jac Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
6 Kalinowski Oskar 8 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
7 Karpińska Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
8 Kędra Witold Tadeusz 8 WIERCHY - Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków Kraków
9 Kowalski Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
10 Lada Stanisław Paweł 6 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
11 Nowak Szymon Wojciech 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera Warszawa
12 Nowakowski Daniel 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
13 Pawelec Stanisław Tadeusz 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
14 Pimpicka Aniela 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
15 Przybylik Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
16 Pudełko Magdalena 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
17 Słoniewski Jakub Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
18 Stankiewicz Kacper 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
19 Targowski Olaf 8 Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia
20 Tatar Tymoteusz Jakub 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
21 Tobiasz Szymon Ryszard 8 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego Piotrków Trybunalski
22 Walczuk Kalina 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka Zielonka
23 Wiśniewski Hubert Konrad 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II Toruń
24 Wróbel Małgorzata 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
25 Zieliński Stanisław Łukasz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
26 Zimniewicz Michał 8 Szkoła Podstawowa "Skrzydła" Poznań

Finaliści z wyróżnieniem III stopnia

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Anioł Maciej 7 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Kraków
2 Baranowski Adam 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Wodziczki Poznań
3 Bartman Ksawery Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Wieliczka
4 Buczyński Paweł Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego Białystok
5 Dorosiński Jan Michał 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
6 Dziewoński Szymon Stanisław 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
7 Gryżewski Witold 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
8 Hyska Jeremi 8 Szkoła Podstawowa nr 69 Warszawa
9 Jagodziński Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
10 Kasznia Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Mysiadło
11 Kluszczyński Robert 8 Prywatna Szkoła Podstawowa - SALWATOR Kraków
12 Kurus Karolina 8 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego Izabelin C
13 Lejkowski Mikołaj 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
14 Litwiniec Dawid Szczepan 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
15 Masłowski Michał Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
16 Matyka Marcin Antoni 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
17 Olkowski Jerzy 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
18 Palikowska Olga Marta 8 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
19 Pełech Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
20 Pichlak Mateusz Michał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa OMEGA im. Górnośląskich Noblistów Katowice
21 Pietrzyk Maciej 8 Szkoła Podstawowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Lubochnia
22 Rembisz Mikołaj Piotr 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
23 Siennicki Jan 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
24 Stępińska Agata 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
25 Święszkowski Jan Krzysztof 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa
26 Wawrzyniak Mateusz Marek 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
27 Wenzel Gustaw 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Warszawa
28 Wilk Zuzanna 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
29 Wiszenko Adam 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
30 Wojtysiak Stanisław Mariusz 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las
31 Zieliński Wojciech Piotr 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje