Aktualności

IX Czesko-Polsko-Słowackie Zawody Matematyczne Juniorów, 17-20 czerwca 2021 r.

dodano dnia 20.06.2021

W dniach 17-20 czerwca odbyły się w formie zdalnej IX Czesko-Polsko-Słowackie Zawody Matematyczne Juniorów. W zawodach indywidualnych zwyciężył Mateusz Wawrzyniak! Wyrazy uznania należą się wszystkim naszym Reprezentantom, którzy w tym roku mierzyli się z o rok starszymi koleżankami i kolegami. Zadania z zawodów indywidualnych i drużynowych oraz szczegółowe wyniki znaleźć można w zakładce CPS Juniorów.

Wysyłka zaświadczeń, dyplomów oraz nagród

dodano dnia 05.05.2021

Informujemy, że do wszystkich laureatów i finalistów XVI OMJ wysłane zostały dziś za pośrednictwem Poczty Polskiej zaświadczenia, dyplomy oraz nagrody. Przesyłki zaadresowane są na adresy domowe uczestników podane w kwestionariuszach. Z uwagi na niestandardowy charakter przesyłki (mogącej nie mieścić się do skrzynki) prosimy o zwrócenie w najbliższych dniach uwagi na możliwe pojawienie się powiadomień o jej awizowaniu.

Seminaria zdalne dla nauczycieli matematyki w maju 2021 r.

dodano dnia 04.05.2021

Serdecznie zapraszamy na cztery zdalne seminaria Olimpiady Matematycznej Juniorów dla nauczycieli matematyki w szkołach podstawowych! Przygotowaliśmy zajęcia w dwóch grupach zaawansowania.

  • Początki z OMJ - dla nauczycieli rozpoczynających pracę z zadaniami olimpijskimi w szkole podstawowej
  • Na kółku OMJ - dla nauczycieli prowadzących koła olimpijskie w szkole podstawowej

Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak ze względu na zdalną formułę spotkań konieczna jest rejestracja. Szczegółowy harmonogram oraz dalsze szczegóły znajdują się w zakładce ,,Seminaria zdalne".

Komunikat w sprawie obozów naukowych OMJ oraz reprezentacji na IX CPSJ

dodano dnia 26.04.2021

IX Czesko-Polsko-Słowackie Zawody Matematyczne Juniorów odbędą się w formie zdalnej w dniach 17-20 czerwca 2021 r. Do reprezentowania Polski zakwalifikowanych zostało sześcioro najlepszych uczestników XVI OMJ: Jan Dorosiński, Dominik Figurski, Ewa Gołaszewska, Michał Jacek, Tymoteusz Jędrzejewski i Mateusz Wawrzyniak. Zawodnicy rezerwowi: Grzegorz Kaczmarek i Marek Kamiński.

Obozy naukowe OMJ odbędą się w formie zdalnej w dniach 28 czerwca - 2 lipca 2021 r. Na podstawie wyników XVI OMJ do udziału w obozach zakwalifikowani zostali następujący uczniowie.

Na poziomie OM: Dagna Czubla, Karol Daniewski, Jan Dorosiński, Maja Dworakowska, Dominik Figurski, Ewa Gołaszewska, Kajetan Góra, Jakub Hawryluk, Michał Jacek, Weronika Janeczek, Tymoteusz Jędrzejewski, Grzegorz Kaczmarek, Jakub Kajkowski, Marek Kamiński, Jan Lorenc, Jerzy Olkowski, Miłosz Płatek, Łukasz Próchniak, Magdalena Pudełko, Mateusz Wawrzyniak, Stanisław Wojtysiak, Paulina Żeleźnik.

Na poziomie OMJ: Szymon Anders, Jan Drabikowski, Błażej Dratwa, Łukasz Ganczarek, Alexey Koshevoy, Ignacy Kus, Stanisław Lada, Aleksander Maliszewski, Antoni Mazur, Filip Mężykowski, Tymon Nowakowski, Mateusz Pawlata, Stanisław Pekrul, Antoni Pusz, Tadeusz Rylski, Adam Sienkiewicz, Michał Smółko, Kamil Szmurło, Szymon Urban, Jakub Zborowski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym! Wstępne informacje organizacyjne przesłane zostaną wkrótce na adresy mailowe podane przez uczestników w kwestionariuszu.

Komunikat w sprawie wysyłki zaświadczeń i dyplomów

dodano dnia 21.04.2021

Wszystkich laureatów i finalistów XVI OMJ prosimy o zalogowanie się do panelu ucznia celem weryfikacji swoich danych adresowych niezbędnych do wysyłki zaświadczeń i dyplomów. Wysyłka rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Uwaga: nie będzie możliwości osobistego odbioru zaświadczeń w biurze SEM.

OMJ jest współfinansowana ze środków krajowych Ministerstwa Edukacji Narodowej.